Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
22. zář 2010

@misa.patrik Ahoj Míšo. Na dnešek ti držím moc moc palce a věřím, že z toho vyjdeš vítězně 😉 .

misa.patrik
22. zář 2010

Ahoj holky tak mam světlušku u sebe 🙂
byla to expandovaná blastocysta GR1 tak snad to nejlepší,transfer mi delal Macháč takže za chvili hlasim // 😀 😀 😀 😀 😀 v albičku je fotečka

abig
22. zář 2010

@misa.patrik super zprávy, to je krásná světluška, tak ať se jí moc líbí !!!
Už pícháš ten Fragmin (nebo tak nějak)?

misa.patrik
22. zář 2010

@abig dekuji jj picham uz od nedele.. 😉

abig
22. zář 2010

@misa.patrik Promiň, jsem jen zvědavá, co mě čeká !!! Doufám, že relaxuješ a užíváš si to !!!

misa.patrik
22. zář 2010

@abig 😉 v pohodě jasně že relaxuju užívám plnými doušky 😀 😀

abig
22. zář 2010

@misa.patrik To je dobře. Jsi na nemocenské, nebo se chystáš do práce?

misa.patrik
22. zář 2010

@abig nene já jsem doma 🙂

asmeena
22. zář 2010

@misa.patrik ať se světlušce u tebe líbí a těšíme se až budeš hlásit //. Posílám pro posílení móóócccc těhubacilůůůůůů 😵 😵 😵 😵 😵

misa.patrik
22. zář 2010

@asmeena děkuji moooc 🙂

juvik
22. zář 2010

@misa.patrik super....tak pěkně hýčkej a domlouvej 🙂
A co další embryjka? Ještě je kultivují?

jitulik24
22. zář 2010

@misa.patrik Také posílám těhu bacilky. Držím palce. Jo a to je jasná holčička, když ten ET dělal Machač🙂. Holky stalo se v rodině neštěstí. Nás 17měsíční synovec strčil ruku do cirkulárky a ta mu uřezala jeden prstík a dalši dva poškodila. Teď leží na JIP v Praze. Ten uřezaný prstík mu přišili, ale pořád mu hnisá, tak to vypadá špatně. Pekně jsem to obrečela, je mi ho tak strašně líto. 😢 ☹

misa.patrik
22. zář 2010

@juvik jojo juvi kultivuji se 🙂 uvidime co bude 😉

@jitulik24 jitul diky a moc me mrzi co se stalo ☹ ty deti je porád třeba hlidat ☹

jitulik24
22. zář 2010

@misa.patrik Máš pravdu, děti je potřeba hlídat, ale ne vždy se dají uhlídat. Stačí chvilička a je tragédie na světě. Kdyby malý byl alespoň v bližší nemocnice a já měla delší vycházky, tak se za ním pojedeme podívat. I když nevím, co by to se mnou udělalo, kdybych ho viděla.

escadka
23. zář 2010

@misa.patrik taky moc držím palečky, ať se drobečkovi u tebe líbí a už si hlásila dvě // jako Jitulka 🙂!!! Určitě to vyjde, Machač je náš kouzelník 🙂

misa.patrik
23. zář 2010

@escadka jj ja jsem taky s nim srandovala 🙂 jsem mu rikala jak jsem byla na kontrole,ze ho chci u transferu ze on ty děti dělat umi 😀 😀 😀 tak jsme se smali 😉 jinak děkuji moc

escadka
23. zář 2010

@misa.patrik a ty jsi doma na neschopence? Je tak nádherně, tak sedni někam na sluníčko, ať nasaješ tu nejlepší energii a miminku se to určitě bude moc líbit a zavrtá se pěkně do "peřinky" 🙂

misa.patrik
23. zář 2010

@escadka ja jsem už doma nedělám už 🙂 ted jsem ješte v posteli ale az bude tepleji urcite pujdu na sluníčko 🙂

jitulik24
23. zář 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. plán KET, 20.9 KO.
ESCADKA – (1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch

STIMULANTKY:

BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - 14.9 ET dvou embryí, držíme palce!!!
MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF, 17.9 OPU, 22.9 ET jednoho embrya, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - hlásí // po IUI, KO.1.10. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

escadka
23. zář 2010

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. plán KET, 20.9 KO.
ESCADKA – (1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch, ve 21tt potrat dvojčátek)

STIMULANTKY:

BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - 14.9 ET dvou embryí, držíme palce!!!
MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF, 17.9 OPU, 22.9 ET jednoho embrya, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - hlásí // po IUI, KO.1.10. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
23. zář 2010

Ahoj holky, jakpak se vám dnes daří?
BRIT, doufám, že je všechno v pořádku, jak se cítíš? 🙂
@misa.patrik doufám, že odpočíváš a hladíš bříško, aby se u tebe malé líbilo 😉
Včera mi ještě psala švagrová ohledně té ručičky a vypadá to špatně, malému ten prst odumírá, má ho prý úplně modrý a ještě jeden prstík má špatný ☹ . Taky psala, že jak pořád leží, tak zapomněl chodit, prý je to u tak malých dětí normální a bude se to muset zase naučit. Brouček můj malý, leží tam někde přivázaný s kapačkou ☹ .
Posílám fotku s dnešními testíky 🙂 . Už mám z toho příštího pátku dost nervy, aby bylo vše jak má.

escadka
23. zář 2010

To mě moc mrzí, že se to s těma prstečkama tak špatně vyvíjí, no jo, neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Ale budou se s tím určitě snažit udělat maximum, neboj. A k těm krásným // moc moc gratuluju a už se těším, až budeš příští týden hlásit srdíčko 🙂

andresska
23. zář 2010

@tukinka ahojky tak stvym nazorem musim jen a jen souhlasit MACHAC JE VYBORNEJ SYMPOUS RADOST K NEMU JIT 😀

misa.patrik
23. zář 2010

@jitulik24 ahojky bobecek maly ☹ to je neštěstí u takoveho maleho bobka ☹ ach jo..
no ja nelezim ale vegetim 😀 Machač rikal žádne lezeni 😀

britka
23. zář 2010

ahojki holky já včera nějak nemohla psát nebo míša měla radost jitulík zas měla smutný den kvůli malému.Já se včera probudila a objevila se krev a špinila celé dopoledne no nervy jak hrom.Psala jsem dr.a tak mi zvedl dávky a začla mě zas dnes k večeru bolet hlava a dost tak nevím.Jsem nějaká vadná.

jej
23. zář 2010

Britko, vím, že se to lehce říká, ale žádnou paniku! Mnoho holčin, co pak zjistily těhu, takto špinilo....držím pěsti!

Jitul, ukázková dálnice! malého je mi líto...

Míšo, přesně! Já se nestrhávala, ale neležela jsem (chodila jsme do práce). TAkže přesně jak píšeš, užívej, relaxuj, hlaď břušek!

PS: nevíte, co je se Sukubkou? Se dlouho neozvala...

britka
23. zář 2010

@jej to je fakt že se dlouho neozvala.Dr.taky mě uklnil a ikdyž jsem kdysi dávno čekala dceru tak jsem měla ikdyž slabě do 3 měs.menses.

kamka1402
24. zář 2010

Britko uvidíš, že to bude v pořádku musí :o) hlavě na nic špatného nemysli, odpočívej a obklopuj se pozitivníma lidičkama , abys z nich mohla čerpat energii .

jitulik24
24. zář 2010

Ahoj holky, tak končím s testováním 🙂 , čárečka je silnější než kontrolní 😀 😵 . Včera jsme já a naše mimi dostali vskutku originální dárek od nastávajícího tatínka 😀 😀 😀 . Pánvičku velkou jak krabička od čaje, prý v ní budu dělat řízky pro naše mimi 😀 😀 😀 . Tedy nevím, kde na ten nápad přišel, ale takhle už jsme se dlouho nenasmála 😀 😀 😀
@britka hlavně to nevzdávej, nic není ztraceno 😉 , některé holky špiní na začátku těhotenství. Pořád a stále držím moc moc palečky 🙂 .
@misa.patrik něco na tom bude. Já jsme po obou minimálkách ležela a nic a u prvních dvou těhu jsme chodila do práce, jezdila na kole a mimi se uchytlo. Teď jsme sice doma, ale také jsem vůbec neležela a vše dělala jako kdyby se nic nedělo a vyšlo to 😉 .

asmeena
24. zář 2010

@jitulik24 Tak ta pánvička nemá chybu. Už vidím jaké pidi řízky pro mimi smažíš místo kojení. 😀 😀