Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
23. bře 2011

@aneta1199 teda, berete to hopem 😀 ...tak ať se zadaří. A děkujeme za gratulace 😉

escadka
23. bře 2011

@juvik Ahoj Juvinko, taky se přidávám ke gratulaci 🙂, to je super, že je vše v pořádku 😵 !!! A chlapeček je taky prima, hlavně že to už víš a můžeš už pomaličku nakupovat oblečka a všechny věci pro drobečka 🙂. Já jedu ke Štepánovi příští´úterý, kontrola po 3 týdnech, už teď jsem nervní, nejraději bych tam byla každý den. Říkal, že od 17 týdne mi nasadí nějaký pilule, které budu brát až do 32 týdne, aby se neopakovalo to z podzimu, co to bude, jestli na zavádění nebo na polykání, netuším, taky říkal, že nasadíme nový režim a začne to asi víc hlídat, tak snad se to nebude opakovat, jinak břiško už mám jak bůžek 🙂, co ty, ty už musíš být taky pěkně kulaťoučká s třítýdenním náskokem 😉. Tak ať se ti skvěle daří, jo, a už ho bobiška cítíš, jaký to je, poznala si to hned napoprvé?

escadka
23. bře 2011

@misa.patrik Mišinko, nevzdávej to, určitě to vyjde, hlavně to nesmí vidět Machač, že to vzdáváš, to ho pak nemotivuje, za to když se budeš rvát jak eskymáckej pes, tak se do toho pustí s novou vervou a určitě na něco přijde. A kdybys na ten ketík měla jít?

juvik
23. bře 2011

@escadka ahojky 😉 ...tak to je moc dobře, že si tě Machač pohlídá, určitě to dobře dopadne 😉 Já jsem si taky říkala, že teď je všechno v pohodě a hlavně aby to tak zůstalo, aby nenastaly komplikace, člověk se pořád bojí a bát bude. Taky bych nejraději u doktora byla pořád a měla jistotu, že je mimi v pohodě. Ale to by se z nás ti naši doktoří šli picnout 😀
Jinak bříško mám, ale moc velké ne, všichni se diví, kde prcka mám, přibrala jsem zatím jen 2kg. Ale to přijde.
Mimíska už cítím, asi 2 týdny, takže tě to brzo taky čeká 😉 Je to zvláštní pocit, nikdy jsem to nezažila, tak jsem si nejdřív nebyla jistá...ale když se to "tukání" opakovalo, tak bylo jasno, teď už ho cítím každý den. 😵
Opatruj se 🙂

hexelucka
23. bře 2011

ahoj holky tak jsem zkončila ve Fertasu a včera jsem byli na první návštěvě u Machače.Jsem nadšená....divil se že jsem ve svých 28 letech během ani ne 1 roku stihla dvě ivf....Takže jdeme do minimálky....5.4.vysazuji antinu(mám ji kvůli té odoperované endometrioze)a jak to dostanu začínám baštit Clostík...snad budu mít dost folikulů🙂Takže jsem to vzali hopem s Machačem není nač prý čekat....myslím že to byla dobrá volba.Jen si musím trochu zvyknout na nové prostředí🙂jnak gratuluji všem těhulkám🙂

elza81
23. bře 2011

@hexelucka ahojky, ja byla vcera taky prvne u Machace a taky jsem uprkem utekla z Fertimedu 😅
Kdy cca zacinas s clostilbegytem? My jdeme ted taky do minimalky, v dalsim cyklu a taky mam za sebou 2x IVF, tak jsme na tom podobne 🙂

hexelucka
23. bře 2011

@elza81 juva tak to je náhoda🙂v kolik si tam byla?taky jsem prchli ale až po dvou IVF pozdě ale přece🙂já vysazuji antikoncepci kterou mám nasazenou zkrz tu moji operovanou endometriozu 5.4.a pak záleží jak to dostanu ale ten kontrolní 8 den cyklu bych mohla mít okolo 15.4.a ty jak?

elza81
23. bře 2011

byla jsem tam objedanana na 11:00, ale na radu jsme prisli az ve 13:00 hod, priznam se, ze to me teda trochu rozladilo, nicmene doufam, ze to cekani na Machace stalo za to 🙂 V kolik jsi tam byla Ty, nebyly jsme tam nahodou zaraz? 🙂
My to prave tento cyklus uz nestihli, jsem 6DC, takze nestiham s clostikem, musim teda pockat, az to znovu dostanu, tj. cca ve druhe pulce dubna a jdeme na to 11 DC.
A co mate za problem, jen tu endomrchu, nebo jeste neco?
My jsme bohuzel trochu orisek - jak rekl Machac. Ja mam za sebou IVF-ICSI ve Fertimedu, neoplodnilo se nam zadne vajicko a pak PICSI v Unice v Brne, tam se oplodnila jen 2, ktera se zastavila druhy den ve vyvoji. Oba jsme v poradku, vsechna vysetreni mame, spermio OK, tvajicka jsou zrala, akze nevysvetlitelna pricina.
Machac chce zkusit minimalku a pak nativ a ja mu bezmezne verim, ze to dobre dopadne! Pry kdyz se to podari, napise o nas clanek, tak jsme asi opravdu exoti 😔

jitulik24
23. bře 2011

@juvik Gratuluji k dobrým výsledkům🙂. Další chlapeček, to budou mít naše holčičky na výběr z tolika ženichů 😀.
@escadka Také jsem pořád nervačila, jestli je mimi v pořádku, ale věř, že je😉. A neboj, mimi donosíš. Zažily jsme to samé a mě už se podařilo dojít až sem, tak proč ne tobě😉. Štěpán si tě pohlídá a v srpnu nebo září bude mimi 😵.
@elza81 @hexelucka holky držím palce, aby přechod z Fertimedu do Reprofitu byl úspěšný a mimi na sebe nenechalo dlouho čekat😉. @misa.patrik Miši, já vím jak je to těžké, ale nepřestávej věřit. Miminko na tebe určitě čeká. Štěpán udělá maximum proto, aby jsi od něj odcházela s miminkem v bříšku. Také jsem to vzdávala a Štěpán mi jakékoliv vzdávání zakázal a já hned další měsíc otěhotněla😉. @aneta1199 také budu držet palce, aby jste nakonec nemuseli využít služeb Štěpána😀 a ty jsi se brzy hlásila k těhulkám😉.

elza81
23. bře 2011

@jitulik24 moc dekuji!!

hexelucka
23. bře 2011

@elza81 já tam byla s manžou na půl 10 ale na řadu jsem tuším přišli taky až později ale ne zase tak o moc jako vy🙂já si myslím, že to čekáníi za to stojí🙂Já mám endošku ted v prosinci odoperovanou, jsem po lázních a jinak jsem ok.(Machač říkal že můj hormonální profil je ok.takže není důvod jen nás tlačí čas aby se mi ta endoška nevrátila)no a dle fertimedu máme katastrofální spermiogram dle Machače to není zase až tak hrozné jen by nám to přirozenou cestu mohlo trvat dýl a to si zkrz tu endošku nemůžeme dovolit.Takže uvidíme kolik budu mít folikulů když jen jeden tak to prý máme zkusit přirozenou cestou když víc jdeme na minimálku.Prej exoti haha no jste složití ale já si myslím, že je to pro něj výzva a k miminku vám pomůže je to opravdu o něčem jiném než ve fertasu🙂

jitulik24
23. bře 2011

@ladus77 Tak to také gratuluji k dobrému výsledku. Nakonec budeš ještě přenášet🙂 Magnézium preventivně beru. Ten tvůj 37tt začíná zavánět brzkým přepisem do tabulky maminek😀. Já jsem dnes vyprala poslední oblečky, zítra je vyžehlím a naskládám do skříně. Už máme takřka hotový dětský pokojíček, jukni do mého alba, mám ho tam vyfocený.

hexelucka
23. bře 2011

@jitulik24 díky za podporu a hodně štěstí i vám všem🙂

elza81
23. bře 2011

@hexelucka tak to moc drzim palce i Tobe a jak zacnes s clostikem, tak dej vedet, treba to budem prozivat spolecne 😎

hexelucka
23. bře 2011

@elza81 jasná páka jinak můj mejlík je hexelucka@seznam.cz tam chodím častěji🙂 myslím si že tak kolem toho 10 dubna už jej budu zobat🙂to dáme prostě mu musíme věřit musíme začít od znovu a za fertasem udělat tlustou čáru🙂

hexelucka
23. bře 2011

@elza81 a díky taky ti držím pěstičky🙂

misa.patrik
23. bře 2011

@escadka ahojky,no mam jit na KET pristi cyklus mam nasazen prednison a anopyrin ja uz jsem se objednala na Imunologii do Prahy takze pokud bude KET negativni jedu tam

juvik
23. bře 2011

@jitulik24 krásný pokojíček, hezké barvičky, moc se vám to povedlo 😵
My budeme mít zpočátku postýlku v ložnici a pokojík zařídíme později...ale už plánujem 🙂

jitulik24
23. bře 2011

@juvik Děkuji za chválu🙂. My budeme mít v ložnici kolébku, kde bude mimi v noci a přes den bude v pokojíčku.

abig
28. bře 2011

Ahoj holky, tak ještě budu muset chvíli bojovat s nervíkama. Byla jsem na NT kombinovaném screeningu u svého gyne, tam to vyšlo negativní a 1:1250 na DS. Vzhledem k tomu, že mu nešla naměřit nějaká hodnota, jsem se objednala do Olomouce k Polákovi a tam mi testy vyšly pozitivní, opět DS 1:100 a Polák mi sám volal a objednali mě na amniocentézu. Strašně mě vyděsili. 2 UTZ byli naprosto v pořádku, je prostě ta krev, takže jsem se hodila do klidu a podstoupím to a věříme, že mimi bude zdravé.

jitulik24
28. bře 2011

@abig Ahoj, budu moc držet palce, aby vše dopadlo dobře a mimi bylo naprosto zdravé.

aneta1199
28. bře 2011

@abig , už několik holek doktoři takto vystrašili a nakonec bylo všechno v naprostém pořádku. Jasné je, že to na psychice nepřidá, ale uvidíš, brzo budeš klidná a budeš tě těšit na zdravé miminko

nierika
29. bře 2011

@abig doufám,že bude vše v pořádku..já myslím,že smůlu už máš vybránou na dalších pár let dopředu!!!

abig
30. bře 2011

@jitulik24
@aneta1199
@nierika
Holky, moc díky, jen mě vystrašili. Já vím, že mimi je v pořádku, dává mi to najevo ještě teď v 14tt, stále trpím nevolnostmi ... já se jen bojím možných důsledků. A bude to znít divně, ale už se i těším ... na stránkách jsem četla, že se dá připlatit za dřívější výsledek, tak se poptám, ať jsme klidnější a nestresujeme ještě další měsíc.

jitulik24
1. dub 2011

@ladus77 Ahoj, jak se tobě a mimi daří? Tak jsme se přehouply do dubna a nakonec čípek vydržel a ty už můžeš rodit🙂 Já musím ještě alespoň 4 týdny vydržet a pak už mi bude jedno kdy porodím. Dnes jsem nastoupila na mateřskou, tak se už nemusím řídit vycházkami. Do poradny jdu v pondělí, snad bude čípek držet.

ladus77
1. dub 2011

@abig taky drzim pesti, verim ze to bude v poradku, musi!!! 🙂

ladus77
1. dub 2011

@jitulik24 jj, drzim se, brisko uz je velike, obcas me tam dole cosi picha, ale mimco porad nahore - to poznam podle okopanych zeber, nekdy se mi zda ze uz musi byt na padrt 🙂 Me cipek pry jeste drzi, aspon podle posledni kontroly...tak uvidime pristi tyden. Nojo, uz se to blizi 🙂 tesim se a zaroven desim aby vsechno probehlo ok.
Gratulace k materske a verim ze cipek bude drzet!!! Dej pak vedet, tak uz to mas za par... 😀 😀 😀

zuzka72
1. dub 2011

@abig ahoj, nevím kolik ti je, ale mě testy taky vyšli pozitivně snad na vše a amnio jsem taktéž podstouopila s oběma plody...popis mám v albu někde dole, tak mrkni... a ničeho se neboj, bude to OK, oni vždycky vyplaší člověka a nakonec je vše v pořádku, uvidíš... 😵

abig
2. dub 2011

@ladus77 Moc ti děkuji za podporu.

abig
2. dub 2011

@zuzka72 Také ti moc děkuji. Pročtu si to. Vím, že ve většině případů to ženu jen vystraší, ale mám kamarádku, která mávla rukou s hodnotou 1:400 a byla ta 400 ... její malá je úžasná a já jí miluji, ale nevím, jestli bych to já zvládla.