Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
4. bře 2010

As, jak jsi začala mluvit o jídle a restauraci, tak jsem dostala hlad 😀 Upekla jsem dneska chlebík, tak jsem neodolala a už se cpu. 😅

stephanie
4. bře 2010

juvik, tak to jsi šikovná, že pečeš chleba...já měla dneska jen pizzu, ale večer si uděláme steak...
juvik,mám v tom chaos, ty jsi taky doma na nemocenské?

juvik
4. bře 2010

Stephi, peču v pekárně, takže to je napsrosto jednoduché...ale pečení mě baví i tak, manžel miluje sladké, tak pořád něco - koláče, buchty, ...
Nejsem na nemocenské, jsem bez práce a momentálně pomáhám s péčí o nemocnou tchýni

sara.max
4. bře 2010

Asmeenko, já jsem nervozní za tebe. Jen si na to vzpomenu, tak mám příjemnou zimnici po těle, kéž by to byly jen dobré zprávy zítra. Moc ti to přeji 🙂

Certi, nevím jak s tím dojmem, ale je pravda, že jsme mu trošku zamíchali se statistikou s tím našim těhulením. Možná sám netuší co se z toho vyvine a když jsem mu řekla, že pokud to bude kluk tak jedině Štěpán, možná se chce přesvěčit, jestli držím slovo 🙂 🙂 🙂

S těmi vycházkami nevím nevím, mám strach to porušit. Už když jdu o 5 minut dřív mám blbý pocit. Dnes jsem chtěla jít plavat a bylo tam odpoledne tolik lidí, že jsem si ten lístek nakonec nekoupila. Kdybych mohla chodit ráno bylo by to mnohem lepší.

stephanie
4. bře 2010

jo tááák...
mě pečení právě moc nebaví, mám vždycky zatlipanou celou kuchyň, zašpiněno plno nádobí...ještě mám ráda ty hrnkové buchty, kdy nemusíš nic vážit, dělat piškot, sníh...raději vařím
jo tys to vlastně psala o té tchýni...nějak ztrácím přehled, kdo co dělá...
tak já jdu uklízet, kde se podívám, tam jsou kocury sněhu 🤐
pak na vás kouknu

asmeena
4. bře 2010

sari: a ty jsi z Olomouce?

zuzka72
4. bře 2010

Holky jsme doma, napojím tady ty mrňousky, trošku poklidím, udělám večeři a svačinky, lupnu kafe a hodím sem fotky a písnu, jak bylo, takže kolem 21hod čekrjte story. 🙂

asmeena
4. bře 2010

zuzi: jupí, ty jsi teda dobrá, že hned letíš na koníka. Tak hned podej info jak budeš mít čas.

juvik
4. bře 2010

Zuzi, ahoj 🙂 ... já myslela, že jdete domů až zítra. Ty jsi teda perpetum mobile 😀 ...ale už se těším na story a fotečky 😵

jitulik24
4. bře 2010

Ahoj holky, ještě mám na vás dotaz. Zítra si budu poprvé volat do Reprofitu, mám volat do toho Olomouckého nebo Brněnského? Jsem z Prostějova. A za jak dlouho po telefonátu vás objednali na první konzultaci? Díky za odpověď.

daisy14
4. bře 2010

Ahoj holky, Vy jste teda pěkně drbaly dneska 😀 Vítám doma Zuzku se dvěma koblížkama, už se těším na fotečky i story 🙂
Díky, že jste na mě myslely, ale sukubko do testování mám ještě daleko, nehodlám 8 nebo 9 den hledat duchy na testu 🙂 Já to mám jasné, 14den po ET u mě vždycky přišla mrcha, takže já si klidně počkám. Ale jestli tady budu nakukovat, tak mě k testování stejně dotlačíte 😀

daisy14
4. bře 2010

Ahoj Jituš, jestli budeš volat do olomouce, tak tě objedanjí až na konec března! Někdo to tu psal o stránku nebo dvě zpátky.
Ale v Brně by možná měli dřívější termín. Z Prostějova to máš do Brna blíž než my tady ze severu, tak to zkus tam.

juvik
4. bře 2010

Daisy, ahoj 😉 jak bylo v práci? 🙂

Jitu, jak píše Daisy, do Brna to máš blíž než my a určitě tě tam objednají dřív než do Olmíku.

asmeena
4. bře 2010

daisy: a dobře děláš, se se nestresuješ testováním, tak ať ti to vydrží dlouho a nezlomíme tě tady.

albi17
4. bře 2010

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Pročítám vás už od prosince loňského roku. Mám jedno IVF v Reprofitu za sebou a chystám se na druhé. Takže případné informace jsem čerpala z vašich zkušeností. 😉
Asmeen velká gratulace! 🙂
Sukub Hlavně ať se miminka udrží! 🙂 Jsem hrozně zvědavá

stephanie
4. bře 2010

Zuzi, gratuluji Ti ke zdravým chlapečkům a přeji vám hodně štěstíčka, pohodičky a ať chlapečci rostou jak z vody...
albi vítám mezi námi

jitulik24
4. bře 2010

Dáši ahoj, to budeš dobrá, když vydržíš netestovat 😉 . Jak se cítíš? Děkuji všem za radu, zavolám tedy do Brna. Dívala jsem se že v Reprofitu hradí pojišťovna Metalka 4 IVF tak to je fajn.

asmeena
4. bře 2010

albi: děkuji a určitě se k nám přidej.

daisy14
4. bře 2010

Jo holky, jak bylo v práci? Popravdě radši jsem měla ještě zůstat doma 😒 ale zase by se mi na stole nahromadilo víc práce ☹ Tak to zítra přežiju a zase si o víkendu spočnu 🙂

jitulik24
4. bře 2010

Dáši já měla za to že po IVF nechávají na neschopence 😲 .

daisy14
4. bře 2010

Jinak se cítím naprosto normálně, jen v noci blbě spím. Vzbudím se mezi 3-4 hod. ráno a pak se furt převaluju a usínám jen tak na deset minut. Už je to tři noci za sebou tak nevím.

daisy14
4. bře 2010

Na neschopence jsem být nechtěla, u té minimálky mi to připadá i zbytečné, nic mě nebolelo, byla jsem doma jen než se embryjko zavrtá 🙂 a teď už to neovllivním.

albi17
4. bře 2010

Asmeen děkuji za pozvání do klubu 🙂

juvik
4. bře 2010

Daisy, tak ještě že je zítra pátek a pak budeš relaxovat 😉

Albi, taky tě vítám 🙂

jitulik24
4. bře 2010

Aha. No já bych raději zůstala doma, protože děláv v obchodě kde se tahám s těžkými věcmi, dělám třináctky a navíc nám tam netopí takže dělám v 16 stupních, no hnus.

asmeena
4. bře 2010

daisy: tak já mám to samé, ráno se probudím o půl třetí, jdu na záchod a pak nemůžu usnout a jenom se převaluju. Ale já mám tu výhodu, že jsem na PN a můžu se potom dospat.

daisy14
4. bře 2010

Asmeen, tak to máš výhodu! Já to spaní doženu o víkendu, jako vždy 🙂 Anebo budu polykat utrogestan na lačno a to pak budu hned v limbu 😉

asmeena
4. bře 2010

daisy: já když jsem jednou jedinkrát polkla utroš, tak jsem si přišla jako bych si dala nějakou drogu. To bylo šílené a už nikdy víc jsem to raději nepolykala.

daisy14
4. bře 2010

No na mě utroš taky tak působil, ale polykám ho po jídle a po třech dnech už je to dobré. Víš, ono v práci jaksi není čas si ho zavádět, navíc mám pocit, že toho ve mě moc nezůstane. Takže si ho zavádím jen na noc.

daisy14
4. bře 2010

Nic holky, já mizím. Jdu si udělat čaj a asi zalezu do postele k nějaké knížce a nad ní možná usnu.
Hezký páteček přeju všem!