Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

milusiaw
2. únor 2012

@katapola Chtela jsem se zeptat proc jsi davala jen 1 embryo, mas uz nejake dite nebo jak?
Jestli se jedna o KET - me doktorka v Brne rikala ze maji velkou upresnost a ze vetsina embru se rozmrazi, proto ze jsme nebyli jisti jestlipo minimalce kde zbyly 2 mame mrazit - ve Fertimedu jsem meli 4 nebo 5 zmrazenych- nic se neodmrazilo. Te 2 co nam zbyly oni nechaji tam 2 dni a kdy bude blastocysta tak ji mrozi, nam 1 zamrozili.
Ja reknu takhle. Jak jsem byla techotna s dvojcatkama tak jsem testovala 13 dpt /, 14 dpt jsem se probudila kolem 2-3 v noci tak zase byla / - urcite byla nejaka duha, kterou jsem videla po prve v zivote!
Jsem se nastvala a v 8.30 jsem 14 dpt testovala a hned byly krasne //.
Jestli se jedna o krvaceni- tak spineni vubec nic neznamena!
Ja jsem 7 dni po testu /21 po transferu/ jsem zacela krvacet a doktorka me chystala na potrat. Krvacela jsem 3 dni, a potom jsem kazdy tyden behem 2 mesicy mela utz a male porad zily.
Tak hlovu na horu a ver ze to dobre dopadne!

asmeena
2. únor 2012

@katapola to je mi moc líto, ale nevěš hlavu. Já podstoupila 2xIVF, 2XKET a 2xminimálku a až druhá minimálka se zadařila.
Co se týká KETu, tak já brala myslím jen estrimax (estrofem) a nevím jestli i utrogestan, to už si nepamatuju, ale rozmrazili se nám vždy na KET. Ale je pravda, že někomu se rozpadnou, to je bohužel taky realita. Ale za zkoušku to stojí. Aspoň nějaká další šance.

@lokiska tak jak dopadlo HCG z krve? Já zase před minimálkou kdy se mi zadařilo brala Femigard a užívala jsem Femibion 800. 😉 Každá ten svůj úspěch přisuzujeme něčemu jinému. 😀

allicia
2. únor 2012

@katapola chodila jsem také k Machačovi,otěhotněla jsem právě po Ketu.Před zavedením máš dvě možnosti buď v umělém cyklu nebo přirozeném.Já měla umělý s Estrimaxem,Machač říkal,že je s tím vyšší úspěšnost asi 50% ten jsem začala brát teď už přesně nevím při menstruaci nebo po,každopádně před transferem asi týden nebo dva,během toho jsem byla na kontrole na ultrazvuku u Machače a podle toho určí den transferu jo a začala jsem brát Utrogestan a ještě jsem brala vitamíny Femibion.V den transferu pokud by se mrazáčky dobře nerozmrazily,tak by volali,pokud je to v poho,tak nevolají.Měla jsem dva mrazáčky,jedno se nevyvíjelo po rozmrazení moc dobře,ale druhé bylo super,takže nám doporučili zavést pouze to jedno a z toho máme 14.měsíční dcerku,na Ket,jsem šla taky v březnu 🙂 .A kamarádka otěhotněla také po Ketu u Machače,brala teké Estrimax ,měla 1.mrazáčka a má teď 10. měsíční dcerku.Vím,že je to moooc těžké,ale nesmutni, aby v březnu mělo mimi veselou maminku a dobře se uhnízdilo 😉 Teď jsem si ještě vzpomněla,že jsem si po transferu každý večer asi tak týden dala 1 dcl vína,někde jsem četla,že to pomáhá,člověk fakt vyzkouší všechno....

katapola
2. únor 2012

@allicia tak víno jo? Já popíjela do transferu, ale po transferu mě to teda nenapadlo🙂 Jinak Femibion beru už snad rok vkuse, mám mutaci mthfr, takže bez femibionu kyselinu listovou nezpracuju.
Jak dlouho se bere v tomu umělém cyklu Estrimax? Do ovulace? Anebo se tím ovulace nějak oddaluje?
@asmeena Nevěším hlavu, jen si to musíme zase v hlavě trochu srovnat.
Holky díky všem, jste hodné, že tak povzbuzujete. Až budu jednou konečně maminkou i já, budu taky povzbuzovat ostatní🙂

carlik
2. únor 2012

@katapola já brala Estrimax od 1.dne MS až do myslím 12. tt. A s tím červeným vínkem se přidávám. Pokud míváš nízkou sliznici, tak je to dobré pít na růst. A v RF ho předepisují každé těhulce po ET, teda bez receptu 🙂

katapola
2. únor 2012

@carlik já měla naordinovanou čtrvtku denně před transferem, ale o vínu po transferu fakt řeč nebyla. To bych si pamatovala. Tak příště🙂

carlik
2. únor 2012

@katapola jako čtvrtku alkoholu? To já zase nemusím, takže vínko jsem uvítala a poctivě vypila. Tak příště ti to určo vyjde! To je rozkaz od Kristýnky 😉

katapola
2. únor 2012

@carlik No jo, alkoholu🙂 Tak jsme o tom mluvili s manželem a asi to zkusíme v tom březnu. Hurá. Takový rozkaz od Kristýnky musíme splnit, je krásná.

carlik
2. únor 2012

@katapola jo,jo, na jaře se to plodí o 106 😀 A pod stromečkem budete mít dáreček 😉

carlik
2. únor 2012

Jo a slyšela jsem, že letošní rok se rodí děti s nadprůměrnou inteligencí !!!! Tak snad to postihne i to moje miminko 😀

lokiska
2. únor 2012

Ahoj holky, krev 9.den hodnota 60. V pondělí opět a to se uvidí, jak se to vyvíjí. Holky na co je ten estrofem?

lokiska
2. únor 2012

@katapola díky, také co jsme si už vytrpěli, to bylo hroooznéé. Já tomu pořád nevěřím

asmeena
2. únor 2012

@lokiska tak ať krásně HCG stoupán. Já měla 12. den 134 takže to odpovídá těhulkování. 😉

@carlik Kristýnka je nádnerná. Moc se povedla. 😵 Není nad to vidět spokojené spící miminko. Užívej si, protože to tak rychle uteče a už budeš jen vzpomínat jak to bylo fajn, když malá jen ležela 😀 Ta naše dračice už lítá po celém bytě a někdy mi hodně zatrne, když se třískne do stolu, skříňky nebo zakopne o svou nohu a blbě spadné. Ale užívám si to, je to krásné. Každé období dítěte má to své pozitivní.

asmeena
2. únor 2012

@allicia jé, tak to máme stejně staré holčičky. Kdy se Karinka narodila?

lokiska
2. únor 2012

@asmeena děkuji, to jsem ráda, že to tak odpovídá, snad se hladina zvyšuje 🙂 holčička krásnáááá, já už chci takééééé 🙂

allicia
2. únor 2012

@asmeena Karinka se narodila 16.11.2010 pár dnů po Sofince 🙂 a taky lítá po celém bytě a dělá rošťárny,všechno vyhazuje ze šuplíků 🙂 , už vyleze na křesla, je to naše sluníčko, a jak píšeš,každé období miminka je krásné a strašně rychle uteče

allicia
2. únor 2012

@katapola dívala jsem se do papírů a Estrimax jsem začala brát 1.den menstruace,14.den ultrazvuk a přibyl Utrogestan a 20. den byl kryoembyotransfer. Estrimax jsem brala až do 12.týdne a ultrogestan do 14.týdne

allicia
2. únor 2012

@lokiska gratuluju 😉 já měla 15. den 317,7 hcg

lokiska
2. únor 2012

@allicia děkuji, jestli to poroste dobře, tak to tak odpovídá. 🙂 posílám něco, moc to není vidět, ale lépe to nešlo, nevím proč 🙂

allicia
2. únor 2012

@lokiska je to dobře vidět a každým dnem budou čárky silnější 😉 já jsem testovala od 8.dne a to byl taky už doušek,už se těším na zprávičku jestli čekáš jedno miminko,dva nebo tři 😉 . Letos přibyde hodně miminek v rodině a kamarádky jsou čtyři těhulky a budou mít mimi o prázdninách

asmeena
2. únor 2012

@lokiska krásně to jde vidět, držím pěstičky a potichoučku gratuluji.

lokiska
3. únor 2012

Děkuji holky, doufáme ve dvě, ale když budou tři, tak to musíme zvládnou, žádná redukce nebude 😀 ale bojím se o ně nejvííííííc, to nic neznamená

milusiaw
3. únor 2012

@lokiska urcite 3 to nebudes mit to neni takova hodnota na 3, me to osobne vypada na 1. Hlavne jedno a zdrave.

britka
3. únor 2012

@lokiska mi to vypadá taky na 1 nebo jak jsem čekala 2 tak jsem měla 7800 hodnotu v krvi.

carlik
3. únor 2012

@lokiska tfuj, tfuj, ať je to hlavně zdravé!

lokiska
3. únor 2012

@britka a kolikátý týden jsi měla tuto hodnotu?

lokiska
3. únor 2012

@carlik Jojo ať je to zdravé, na počtu nezáleží 🙂

britka
3. únor 2012

@lokiska hned v den kdy jsem testovalaTo bylo pro všechny tenkrát překvapení i Machač jen smůla jak to tenkrát dopadlo. ☹

lokiska
4. únor 2012

@britka a jak to dopadlo, jestli se můžu zeptat?

milusiaw
4. únor 2012

@lokiska u me transfer byl 10.04 - 7960 bylo pri dvojcatkach 01.05