Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
27. bře 2010

Ahojky,

Ferdi, asi si tím koníkem málo mávala, že tě holky nezmerčily 😀 Jinak obrázek je super 😵 ...by mě zajímalo, kdo ho tam vyvěsil ? 😅 Jestli šla Kvakuš okolo nebo někdo jiný?
A neboj...Machač určitě vymyslí něco, co povede k tomu vytouženému cíli. 😉 Z nás taky už nemohl a nevěděl si rady, ale pořád věřím, že to vyjde....musíme bojovat... říkal, že si myslí, že nemůže být všechno špatně, aby to vůbec nešlo...tak mu budu věřit.

Jitulik, je tam jak píše Ferdi...akorát v tu středu tam není do 20.00 jak mají na vizitce, ale jen do 18.00...sestřička mi to jednou říkala.

juvik
27. bře 2010

My jedem za chvilku na tu oslavu narozek od prcků 🙂 ...tak se tu mějte a hezkou sobotu všem 😉

sukubka
27. bře 2010

ferdi já asi vím která jsi.seděla jsem ti po pravici na té sedačce kožené.Byla jsem tam s mamkou.Já na dveřích toho koníka neviděla,asi jsem slepá nebo tam ještě nebyl!
jinak prednison je k vůli imunitě ale mě ho Machač nikdy nedal tak nevím

zuzka72
28. bře 2010

Táta se učí koupat-zatím jen Péťu, je větší a nebojí se na něho chytnout. (raději šel do trenek, obával se nějaké nehody. 😀
A ješte včerejší fotka-kočárkování. 😉

A dnešní ráno-atleti 🙂
🙂

andinka22
28. bře 2010

Hezké nedělní ránko, 🙂
Zuzi moc krásný fotečky, tak taťka je šilulka. Kluci jsou moc roztomilí a máte moc krásnej kočárek. 🙂

Sukubko to uteklo, ty už jdeš zítra na OPU, že? Měla bych na tebe prosbičku, písnu ti pak do IP.

Zdravím všechny ostatní a přeji hezkou neděli.

sukubka
28. bře 2010

zuzi kluci jsou opravdu nádherní.Tatkovi to s nima moc sluší

asmeena
28. bře 2010

Ahoj holky, trošku vás teď zanedbávám, ale vůbec se mi tady u rodičů na internet nechce, ale to neznamená, že mi po vás není smutno.
sukub: kdy máš OPU? Já myslela, že jdeš dneska. 😉

asmeena
28. bře 2010

juvik: fotka na dveřích teda nemá opravdu chybu, jsem se zasmála
zuzi: kluci jsou nádherní, úplně ukázková miminka.

juvik
28. bře 2010

Ahoj holky,

vidím, že jste moc nedrbaly a užívaly víkendu a jara. Sice se ochladilo, ale bylo celkem fajn, tak jsme dneska byli na dlouhé procházce. Včera byla oslava super, malí byli z dárků nadšení a pořád jezdili s točkama po obýváku a vozili v nich panenky 😀 ....měli parádní dort s včelími medvídky...no prostě se to vyvedlo...akorát večer jsme byli KO a přežraní 🙂

Sukub, na zítra držím palce 😉

asmeena
28. bře 2010

omlouvám se juvik, tu fotku dávala ferdice.

pecicka
28. bře 2010

ahojky holky,
suzzi zdravím-včera jsem tě viděla v globuse, moc ti to slušelo i manželovi 🙂

stephanie
28. bře 2010

ahoj holky,

no tedaaaaaa, vy jste to tady pěkně zanedbávaly přes víkend 😨 😨 😨

ferdi, já si taky toho koníka nevšimla, ale já jsem tam byla už od 10.30, to tam ještě určo nebylo...v tom má určitě prsty kvakus 😀 ...
ferdi a mě jsi neviděla, když sukubku jsi viděla? odcházela jsem před půl 12...
a peci ty jsi tam byla kdy? a jak jsi dopadla u machače?
tak hezký nedělní večer, to je paráda, že se den prodlužuje...

andinka22
28. bře 2010

Sukubko na zítra držím palce ať máš krásná vajuška. 🙂

Hezký večer všem. 🙂

aneta1199
28. bře 2010

Chtěla jsem nahlásit, že já dneska večer byla u Štěpána na kontrole, dneska v devět pícháme Pregnyl a do Brna jedeme v úterý na 8 na OPU. Zajímavý bylo, že pravá strana mi urodila asi 7 folíků a na levé nebyl ani jeden velký, jen zadrslící. Tak se Štěpán smál, že jsem určitě pravičák 🙂

Kolik za tu minimálku obvykle platíte? A peníze si vzít asi na OPU, že? Díky

aneta1199
28. bře 2010

Sukub a na zítřek taky moc držím palce !!!!

sukubka
28. bře 2010

anet peníze se řeší až při ET a my to posílali až s domu na účet.to já mám věčinou na každé straně stejný počet,ale hlavně že folíky máš 😉 jinak škoda že nemáš OPU v pondělí by jsme se viděli 😀

asmenko já mám OPU zítra,ale jsi hodná že na mě myslíš.

jinak holky poslední dobou to tu na koníku nějak vázne 😒

sukubka
28. bře 2010

a a net já platila 18600kč

aneta1199
28. bře 2010

Sukub, to bylo těch 10 tis. za minimálku, cca 2.400 za injekce a pak 1.000 za každý vajíčko? Nebo jen to co se oplodní?

sukubka
28. bře 2010

1.000kč za každé vajíčko 😉
já ti zítra zahřeju postel ok? 😀

aneta1199
28. bře 2010

Sukub,
Teď jsme píchali Pregnyl a zjistili jsme, že v krabičce jsou 3 ampule po 5.000 jedn. a Macháč napsal píchnout jen 5.000, tzn. jednu ampuli. Myslíš, že to je OK? (se nám zdá, že při klasickém IVF jsme píchali víc...)

Za postýlku děkuji 🙂 A máš už žirafu ???

daisy14
28. bře 2010

Ahoj holky, zdá se že přes víkend jsme si všechny užívaly jaro 🙂
Sukub držím palce na OPU, Anet taky , ať máte krásnou úrodu vajíček! 🙂
Jo a Anet jen jednu ampulku, taky jsem si tehdy nebyla jistá, ale jen jednu.

aneta1199
28. bře 2010

Daisy, díky, už jsem klidná 😉

Dobrou noc a zítra se těším na samé dobré zprávy !!!

daisy14
28. bře 2010

Taky se těším 🙂 Dobrou noc!

sukubka
28. bře 2010

anet určitě jednu.mě se nikdy nestalo že by mi dal domů víc pregnulu,to vám dala Maruška v Olomouc?
Žirafku nemám 😒

daisy moc díky 😉

aneta1199
28. bře 2010

Sukub, škoda že jsi neřekla, já mám pro jistotou dvě.
A v Olomouci v Globusu jsem je před týdnem viděla taky, stály kolem 150,-

A Pregnyl i Closthyl jsem dostala na začátku na recept normálně v lékárně.

sukubka
28. bře 2010

Já dostala vše od Marušky,akorád tedka jsem si o recept na clostík řekla mému gynekologovi protože se mi k vůli clostíku nechtělo za Machačem.A kolik ten pregnyl stojí v lékarně?

ferdice
28. bře 2010

Sukub drzim na zitra palce. Anet tobe na utery taky
Steph ja tam byla urcite az po pul 12
Taky tipuji na autora obrazku konika Kvakus 🙂 misto popcornu, nas chtela potesit
ahojki a pekny vecer

andinka22
29. bře 2010

Hezké pondělní ránko,

Sukubko držím pěstičky ať je krásná úroda.

Anet tobě už se taky blíží OPU, tak na zítra hodně štěstíčka a hodně krásných vajušek.

Zdravím všechny ostatní.

Pěkný sluníčkový den, u nás už leze sluníčko. 🙂

juvik
29. bře 2010

Hezké ráno,

u nás je taky nádherně 😵 ...škoda jen, že na Velikonoce se to má zkazit ☹
Už peru povlečení a chystám se ještě dělat úklid. Přeju hezký den a těším se na dobré zprávy od Sukubky 🙂

stephanie
29. bře 2010

Dobré ránko holky,

u nás je taky krásně...
Sukub - tfuj tfuj tfuj!!!

Hezký den!!! 😵 😵 😵