Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

verlis
14. dub 2010

Spocitala jsem ze jsme meli asi 18 amppulek Bravelle 😅 , Clostik a pak klasika Pregyl a pred tim jejda ted jsem zapomnela, cosi proti popraskani a pak Utros a cekani 😀
Taky jsme ty leky necekali ☹
Je to rozepsane jako 8500 leky, 8 000 ICSI, 10000 IVF, PK 6000, kryo ted 4000 huuuuu parada ☹

verlis
14. dub 2010

Tak jsem ted asi odpovedela i Katapole 🙂

juvik
14. dub 2010

Verlis, taky koukám jako puk na tu částku...fíha 😕

Sukub, takže příští týden tam Machač není,jo? Takže je rozhodnuto....kdybych se rozhodla pro injekce, musím pro ně jet příští týden...ale není tam, takže asi opravdu dáme ještě jednu šanci clostíku a uvidíme 😉

Holky, to počasí mě fakt sejří....leje a leje...a to má manžel tento týden nucenou dovolenou...fakt ideální 😠

katapola
14. dub 2010

Aha, 8 vajuch na minimálku je paráda, a dokonce PK a mražáčci. To už máte vlastně předplaceno dopředu, tak to tak musíš brát🙂 To Bravele vůbec neznám, nikdy jsem to nedostala. A na pregnyl jsem zapomněla, protože už jsem ho měla koupený z předminula, tak už si vůbec nepamatuju, kolik stál.

verlis
14. dub 2010

JJ tak tak, mame predplaceno 😀
Diky katapola nejak porad premyslim proc a zac a nac, ale jak pises tohle mi nikdo nevysvetli, to je jasne :-/
No holky nepocitali jsme s takovejma castkama, to fakt ne, rekli nam tak do 20 tis, ale takhle uuuuf 😅

katapola
14. dub 2010

Verlis, to tak brát nemůžeš, opravdu máš předplacený vlastně další pokus. Já když budu muset jít na další pokus, tak stejně vypláznu znova okolo těch 12.000 a když k tomu připočtu minulý nepovedených pokus s neoplodněnýma vajíčkama, tak se blížíme ke stejné částce, jako jste vy museli dát tentokrát. Buď ráda, že jste měli tolik embryí a ještě kvalitních, aby stály za zmrazení.

verlis
14. dub 2010

Ja jsem rada urcite, o tom zadna 😉
A stejne mas dalsich 5000, taky uz to neni zadarmo, a porad se to nacita, ach jo, je mi to az blbe tak fnukat kdyz po miminku tolik touzime ☹ ale bohuzel je to o penezich a ne ze ne 😖

katapola
14. dub 2010

Verlis, to chápu, peníze letí a výsledek zatím žádný co? Taky jsem byla minule špatná, že budem muset platit celých 12.000 i když se žádné vajíčko neoplodnilo. Bohužel nikdo nemáme na peníze tiskárnu a na ty pokusy musíme vždy došetřit. A pro tělo to asi taky není žádná sranda furt se dopovat hormonama, napíchávat vaječníky...a v našem případě ani nevíme, v čem je problém. Podle doktorů jsme zdraví. No nic, jsem 2. den po transferu, tak jsem zvědavá, jak to tentokrát dopadne. Měli jsme dát těm bublinkám mobil, abychom jim mohli zavolat, jestli se uchytily🙂 A tobě přeji, aby ten kryoET dopadl dobře. Všechny bychom si tady ten úspěch už zasloužily.

sukubka
14. dub 2010

verlis já vím že je to o penězích.My něco málo měli našetřeno,ale pokaždé když to nevyšlo sem si říkala jestli zvládneme jít hned další pokus do boje nebo to finančně nepůjde je to děsný stres!kdyby to bylo zadarmo,člověk by byl přece jen klidnější,ikdyž né moc!
jinak dávky jsi měla opravdu velké na minimálku ale 8vajíček je krásný počet!!!
u nás teda zatím neleje,myslím že zítra se to máš už nějak přelomit a má být od čtvrtka hezky né?teda jak sem viděla počasí víkend má bát už ok!
takže vojtíka bude hlídat babička?ta je určitě uprděná že?

asmeena
14. dub 2010

verlis: to teda koukám, že jsi platila za prodlouženou kultivaci, za to já nikdy v Reprofitu neplatila.
teddy: to nevím kdy mi tak budou schopni říct pohlaví, ale všeci mi tvrdí, že to bude kluk, to budou čučet až vykoukne holka 😀
sukub: já měla jenom jednou nevolnost a to bylo asi z nízkého tlaku, že jsem rychle vstala z postele a pak se mi zamotala hlava a šly na mě mdloby, ale jinak jsem žádné nevolnosti neměla. Ale někomu je zle už od 5tt.

sukubka
14. dub 2010

holky na kolik výjde krabička utroše,už mi dochází tak si ho nechám rovnou přepsat víc,ale at vím kolik si nachystat nebo jestli jet ještě cestou vybrat?

asmeena
14. dub 2010

sukub: kolem 70,-

misa.patrik
14. dub 2010

No to jsem tomu dala 🙂 byla jsem nakoupit a ted nestiham Vasi debatu 😀

asmeena
14. dub 2010

misi: tak občas si musíme přeci obstarat i základní potřeby a né jenom koníkovat, horší je to potom dočítat 😀

andinka22
14. dub 2010

Hezké odpoledne holky,
pár dní tady nejsem a vy jste toho napovídaly, musím si Vás hezky dočíst.

Všem co mají nějaké kontroly hodně štěstíčka.

misa.patrik
14. dub 2010

no to jo mam v tom hokej 🙂 ja uz se tam tesiiiim na patek 😉

andinka22
14. dub 2010

Katapolko držím pěsti a brzy se uzdrav.
Juvi takže zkusíš ještě minimálku s Clostíkem? No pokud jsi měla 7 vajínek, tak to je krásný počet, do toho bych tady ještě znova šla, jelikož injekce by byly daleko dražší. Já si jedu zítra pro Menogon.

verlis
14. dub 2010

Jjojo nebyla to asi nakonec minimalka, ted rikali na takovy davky takova skvela reakce, tak asi ok.
Penizky nasetrime a pujdeme do KETu a uvidime, treba zrovna nanucky potrebujeme 😀
Jinak dekuji moc za podporu, je to fajn cist to, ze to nekoho zajima 🙂 I vam vsem preju uspech a moc ze srdicka .-)

andinka22
14. dub 2010

Verlis je klidně možné, že to byla minimálka, já teď budu mít minimálku také s injekcema.
U klasického IVF se přece Clostík nedává, alespoň já ho u IVF nikdy neměla.

asmeena
14. dub 2010

andi: já jsem taky teď naposledy stimulovala menogonem a říkal Machač, že už ho mít nebudou, že mi dává poslední dávku co tam mají a možná jsem po něm měla i kvalitnější vajíčka, že se nám jedno embryjko chytlo. Tak držím pěstičky.

katapola
14. dub 2010

Holky, já mám dokonce kámošku, co ve FN měla inseminaci s injekcema.

rencav
14. dub 2010

Holki jestli se můžu zeptat kolik oplodněných a dále se vyvíjejích vajíček jste měli ?? Mě odebrali 8 z toho 6 bylo zralých ale jedno se rozpadlo. Dnes jsem volala a zůstala už jen 3 dvůjbuněčná. ☹ Tak doufám že do zítřka do Et alespon jedno zůstane.

verlis
14. dub 2010

Tak my meli treba 16 vajec - 8 oplod ICSI a zbytek IVF kde teda nic, z 8 ICSI zustalo 7, a 4 nejkvalitnejsi, 2 z toho zavedeny a 2 zamrazeny 😉

andinka22
14. dub 2010

Renčo tři embryjka, to je krásný počet. Tak na zítřejší ET hodně štěstíčka a brzy // na testíku.
V kolik tam jedeš, myslím, že jsi psala odpoledne, že? Já si jedu pro léky, ale dopoledne.

juvik
14. dub 2010

Tak my jsme si zdřímli 😅 a tady zase nakecáno ...ufff ženské vy jedete 😀

Renco, neboj, určitě aspoň dva zůstanou 😉 ....nám většinou zůstalo na ET jedno nebo dva embrya. mražáčky jsem měli jen jedinkrát.

Andi, asi jo, aso to s tím clostíkem ještě prubnem...tak jsme se s manžou dohodli...a jestli tam Machač opravdu npříští týden není, tak se to rozhodlo i tak....snad dobře zareaguju a vajíček bude i tak dost.
A kdy začínáš ty....kdy ti dorazí MS?

andinka22
14. dub 2010

Juvi MS má dorazit 24ho, ale určo přijde dřív, mám kratší cyklus. Ale jinej den, kdy je Machač v Brně se tam nedostanu.
No máš krásný počet po Clostíku, to já nemám ani po injekcích. ☹

misa.patrik
14. dub 2010

Jeste se zeptam holky jak se zacnu stimulovat injekcema kdy pak pujdu na kontrolu?? nebo kolikrat se tak chodi na kontroly nez se jde na odber vajicek?? ja nevim ☹

juvik
14. dub 2010

Andi, to jo, vajíček mám, ale většinou pak nejsou dobrá nebo zralá ☹ Teď jsem ale taky naposledy měla 3 a jen jedno zralé...žádná sláva 😖 Mě má dorazit MS kolem 26. ...tak to budem na tom podobně 😉

Miso, záleží jak ti dr. řekne, ale určitě půjdeš cca 2x na kontrolu před odběrem.

andinka22
14. dub 2010

Juvi tak to budem bojovat spolu, ale bude nás tady asi hodně v tu dobu. 🙂

katapola
14. dub 2010

Reni, my měli vždy velký "odpad". Třeba z 10 odebraných vajíček nám do 5. dne kultivace zůstaly jen 2, a to byl vůbec zázrak. Nikdy jsme neměli nic ke zmražení. Myslím, že 3 je slušný počet a zítra se budete rozhodovat, jestli zavedete všechny 3🙂