Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
26. dub 2010

asmeen, tak po třech zmrzlých tě čekám!!!!!!!! tady se vyřádíš, neboj, mám balkony dva 😀 😀 😀

aneta1199
26. dub 2010

Jej, ja mela OPU 30.3. a ET 2.4. Sukubka mela vsechno den prede mnou.
Predpokladam, ze jsi srdicko jeste nemela, ze? A co bylo videt? A jedno nebo dve ???

andinka22
26. dub 2010

Hezký večer holky,
Juvi tak už jdeš pomaličku do boje.
Holky všem co máte zítra kontrolu držím pěstičky.
Asmenko kyťulky nádhera, miluju kyťulky.
Hezký večer.

asmeena
26. dub 2010

step: a kde to bydlíš? Abych to neměla moc z ruky. 😀

stephanie
26. dub 2010

andi ahoooj - díky 😵
asmeen, daleko to mít nebudeš.... 😵 ...dokonce to budeš mít pak kousek i na ty pstruhy 🙂 , taky tam jezdíváme

kvakuska
26. dub 2010

anet řekla bych, že podle těch datumů je to u Sukubky zítra tak trochu na hraně s tím srdíčkem, už může být, ale také ještě být nemusí, naskakuje během sedmého týdne a ten právě běží ... chjo, to zase budou nervy 😠

asmeena
26. dub 2010

step: jo ty bydlíš až někdo u toho Polska ne?

aneta1199
26. dub 2010

Tak treba budeme mit stesti 😉 Napisu hned jak vyjdu z ordinace.
A jsem zvedava koho z vas zitra poznam. Ja na sebe prasknu ze budu mit rifle, tmave ruzove tricko a spinave bilou kabelku. Tak se ke me kdyztak hlaste 🙂

juvik
26. dub 2010

Zuzi, kouknu 😉

Všem ostatním hezký večer a zítra hodně štěstí na kontrolách 🙂

stephanie
26. dub 2010

asmeen, no nemám to daleko 😵 , ale úplně u Polska to taky není... 😵
Kvakus, tak jsem zvědavá, jaké překvápko nám na zítřek připravíš.. 😀

Tak zítra hodně štěstí anet,,,sukubka se nějak vytratila 😕

Jdu si napustit vanu, tak vám všem přeji hezký večer a ještě hezčí sníky!!! 😵
papá

misa.patrik
26. dub 2010

asmee ja jsem u PL 😀 50 metru 🙂

sukubka
26. dub 2010

ahoj holky jsem de,manža mi zasedl notbuk tak sem měla po srandě 😀 pak sem koukala na zázraky a ted musím do vany!
anet podle měsíčků jsi kolik + kolik?já zítra asi 6+1 takže si fakt myslím že sdríčko bude na hraně 😒 jak píše kvakus nervíky to budou!!!!
anet já právě nevím co budu mít na sobě,mám dylema 😀 ale každopádně se kdyžtak ozvu,budu koukat po růžovém triku a jedeš s manžou jo?

kvakuska
27. dub 2010

Dobré ráno 🙂 ... holky dnes nečekejte žádné překvápko, nějak mě v noci začalo pobolívat v krku, tak raději zůstávám doma, čajíčkuju, kloktám a trochu pracuju ... jsem zvědavá kolik se vás dnes srazí 😀 ... všem vám držím palce 😉

chrobacek
27. dub 2010

ahojky holky na jiném tématu řešíme na kolik vychází minimálka v Reprofitu .... co vím je to 10 tis za nativ, připadně doplatek na léky podle toho jak se stimuluje, 1000,- za vajíčko na icsi ... a co dál?

juvik
27. dub 2010

Dobré ránko holky,

držím palce všem na úspěšné kontroly 😉
Kvakus, a ty se kurýruj a bacily žeň pryč svinským krokem 🙂
Chrobacku, přesně jak píšeš 10.000,- je základ za nativ nebo minimálku a k tomu je 1000,- za každé jedno vajíčko ICSI, doplatek za léky - clostil (tuším kolem 100,-), pregnyl (tam přesně nevím, ale taky to není hodně), injekce, které dopícháváš po clostilu-fostimon, menopur, bravelle,.... ( já jsem platila cca 1 500,- ale někdo jich potřebuje víc ) a utroš (jedna krabka cca 70 Kč)

juvik
27. dub 2010

Takže já jsem třeba platila suma sumárum do 15.000,- ....některé holky daly víc....záleží i podle počtu vajíček

kvakuska
27. dub 2010

chrobáčku myslím že to je všechno 🙂 ... vlastně musíš připočíčtat spoustu peněz na těhutesty, je jich potřeba hodně, protože člověk se pořád dokola chce přesvědčovat, že na nich po minimálce ty // opravdu jsou 😀

juvik
27. dub 2010

Kvakus, jj na ty jsem zapomněla 😀 ...v Reprofitu ti dají jen jeden 😉

ellaaee
27. dub 2010

Ahoj Holki, přeji vám krásný sluníčkový den. Všem, které dnes jedete do Olomouce držím pěsti at máte jen a jen dobré zprávičky.
Juvíku, tak co menzes, už dorazila?
Chrobáček, jí platila za minimálku 13200, ale měli jsme nakonec jen jedno schodpné vajíčko, něco nám popravdě taky odpustili.

juvik
27. dub 2010

Ella, pořád jen špiním, tak nevím, co zas dělá za fóry...ale to je klasika, když na ni čekáš, takže se snažím nenervovat a čekám 🙄

chrobacek
27. dub 2010

holky děkuji ... PK se nedělá, že? a mražení pokud k němu dojde taky něco stojí a KET... ale to asi u minimálky moc nebývá

asmeena
27. dub 2010

chrobacek: ja u minimálky PK měla a nic jsem za to nedoplácela. A zamražení stojí 4.000,- ať už je to jedno embryjko nebo víc.

chrobacek
27. dub 2010

no to jsou supr ceny 🙂)))

pecicka
27. dub 2010

přeji krásný den 🙂

juvik
27. dub 2010

Ahoj Peci, nebyla jsi dneska taky na kontroleu Machače???

aneta1199
27. dub 2010

Ahoj holky.
Hlasim se z olomoucke RF cekarny. Uz jsme tu od desiti a pred nami jeste hromada lidi. A predbiha se ☹
Jinak musim prozradit, ze Sukubka super (doufam ze se nebude zlobit).
Jo a nikdo se ke me nehlasi. Vaham nad Steph, jestli nesedi naproti me v ruzove bunde 🙂

juvik
27. dub 2010

Anet,
takže lidí jak smetí, co? 😒 Ty úterky jsou tam fakt opruz....
Sukubka, super....měla srdíčko?
Držím palce i Tobě 😉

pecicka
27. dub 2010

juviku-já tam byla ráno v 8hod a to už bylo 5lidí předemnou
hlásila se jen misa.patrik, ale šla až po mě, tak jsem ji jen popřála hodně štěstí

juvik
27. dub 2010

Peci, a co ty? Co budete podnikat dál, navrhnul Machač něco?

pecicka
27. dub 2010

juviku-jo napsal mi prášky na vaječníky, ty začánám brát zítra a čekám do 8na ms a tam pak začínám brát od 2dne glostík a od 3dne nějaké injekce, ale jiné, než jsem měla
na ty říkal, že nebyla žádná reakce