Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
30. dub 2010

Jojo uz lezim v pelechu popijim cajik a zbouchala jsem 2 venecky 😀 😀 😀 akorat ta cesta me zmaha tech 200 KM je pro me zatrest ☹ ☹

rencav
30. dub 2010

To je fakt hlavně po tom odběru je to hrůza. Já měla stach po tom zavedení že ta cesta se na tom podepíše ale doktoři říkali že to vůbec nevadí.

juvik
30. dub 2010

Miso, naprosto chápu...taky jsem z té cesty vždycky naprosto odbouraná 😖 Hoď si šlofíčka 😉

misa.patrik
30. dub 2010

no presne Reni jak jsme jeli po tom starem useku tak jsem myslela ze vytrepu dusi...
Juvi jdu do sprchy zavedu utros a jdu si dat asi 20 😀

juvik
30. dub 2010

Miso , klidně i pětadvacet 😀 ...nic tím nepokazíš

misa.patrik
30. dub 2010

to je jasne... holky mam uzivat ESTRIMAX uzivala jste ho nektera??

juvik
30. dub 2010

Miso, já ne...ale Sukubka myslím jo....je to na podporu sliznice

misa.patrik
30. dub 2010

aha protoze na to koukam jak puk,v pribalovem letaku je totiz ze je to pro zeny v prechodu atd... 😀 jinak jsem tam nic nenasla... a je na jednom platu 28 tablet je to jak Antikoncepce 😀 a ja mam uzivat 3x denne 1 tabletu a utros 2-2-2

andinka22
30. dub 2010

Míso tak to je paráda, 7 vajušek, tak ať se všechny hezky oplodní.
Jinak Estrimax je na růst sliznice, dává se když je nižší sliznice.
Ty letáky raději nečti, já když jsem místo Clostíku brala Tamoxifen, tak ten je na léčbu rakoviny prsu a když jsem četla vedlejší účinky, tak jsem měla strach ho polknout.
Hezký víkend.

rencav
30. dub 2010

Míšo já to neužívala.Měla jsem Utrogestan,ale když jsem je zaváděla,tak jsem špiňila a teď ty kuličky polykám a je to lepší.Akorát je to šílené,protože po 30 minutách hned vytuhnu.

misa.patrik
30. dub 2010

jj to znam z predchoziho tehu 🙂 taky jsem porad spala..ted ho mam zavadet 😉

rencav
30. dub 2010

Ale já mám na propouštěcím papíru napsané,že buď zavádět,nebo polykat a psal mi to přímo Machač.

misa.patrik
30. dub 2010

aha 🙂 no me napsali zavadet 😀 tak ja nevim dostala jsem uplne jine leky nez jsem mela napsane ja tomu stejne nejak nerozumim...na ty injekce v tehu se mam zeptat u transferu 😒

rencav
30. dub 2010

jo určitě se zeptej, budou se tě stejně ptát zda máš dostatek léků tak se jich hned zeptej, mě se ptali ještě před et

misa.patrik
30. dub 2010

jasne ze se zeptam ja mela sice z vysledky z genetiky srazlivost OK ale Machač mi pri prvni konzultaci rikal neco o injekcich v tehotenstvi...zda mi to chce dat preventivne ci co nevim... ale mam si to pripomenout

rencav
30. dub 2010

tak jestli ti to říkal tak jim to připomen, oni při tom kolik mají lidí by mohli zapomenout...

rencav
30. dub 2010

my měli genetiku uplně v pořádku takže jsem brala jenom ten utroš

misa.patrik
30. dub 2010

to je super... kde Ti delali genetiku?

rencav
30. dub 2010

Už jsme na druhé klinice, byli jsme na 1.IVF ve Fertimedu a tam nám dělali genetiku a k tomu všechny různá vyšetření..

misa.patrik
30. dub 2010

aha 🙂 Tak to ja byla na genetiku v Ostrave u Dr Všetičky udelal mi vsechno ... 😉

rencav
30. dub 2010

no to je jedno kdo kde byl hlavně že jsme vyšetření že..
tak ted už jenom čekat a věřit že to dobře dopadne..

misa.patrik
30. dub 2010

presne tak 🙂

rencav
30. dub 2010

podstupovali už jste taky někde něco ?? My už měli 3. IVF

sukubka
30. dub 2010

miso 7folíků je krásných neboj budeš mít hodně vajíček 😉
jinak já jím ten estrimax mám ho jíst až do 12 týdne!!!!

reni myslím že tvé hcg je ok já měla 12den po ET 172 pak 15 den po ET 565 takže jak psala juvi se to musí hlavně zdvojnásobovat,každá ty hodnoty máme jiné!!!!!

sukubka
30. dub 2010

reni a nepochopila jsem to jak jsi psala že ti sestra co ti dělala hcg říkala že je to mirně zvýšené?hcg má být právě vysoké!!

misa.patrik
30. dub 2010

Reni ne nepodstupovali jsme poprve na IVF ja vzdy otehotnela prirozene 😉
Sukubko diky ja doufam...at uz je zitrek 😀

rencav
30. dub 2010

sukub právě že sestra říkala že je to jenom mírně zvýšené.. ale podle mě kdybych to nevyšlo tak by tam nebylo snad nic né ??

rencav
30. dub 2010

miso tak snad to bude i poslední pokus a nic jiného nebudete muset podstupovat..

misa.patrik
30. dub 2010

no ja se snazim tomu verit 🙂 a samozrejme bych to i kazde z nas prala 😉

rencav
30. dub 2010

miso asi nejdůležitější je být v klidu a snažit se věřit..
Já po 1.IVF byla taky hned těhotaná ale bohužel se to nevyvýjelo tak jak mělo..