Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
17. kvě 2010

misi: taky sleduji ty povodně a je to tady strašné, tak držím pěstičky, ať se vás to nedotkne a nemusíte se někam evakuovat. A co se týče toho testu, je mi to líto.

misa.patrik
17. kvě 2010

par fotecek at vite proc se desim ☹ ☹

sukubka
17. kvě 2010

Miso to je opravdu na pytel s tou vodou!!!My bydlíme tak 150m od vody a máme barák snad nejníž s celé obce a do baráku jen 3schůdky takže celej spodek by nám to zatopilo!!!!Není nad to když někdo bydlí v paneláku v 6patře!!!!!!

sukubka
17. kvě 2010

Teda miso tak to je fakt v prde.i!!!!to já bych se strachy zbláznila!!!!

misa.patrik
17. kvě 2010

ani nemluv sukub je to masakr ☹ aspon nemam cas premyslet nad blbostma 😒

daisy14
17. kvě 2010

Miso, z těch fotek jde strach, já už bych zešílela. Snad už nebude moc stoupat, držte se! Myslím na všechny co jsou blízko vody, ať se jim velká voda vyhne obloukem!!!!

daisy14
17. kvě 2010

Holky, jinak já stále čekám na MS, abych mohla začít se stimulkou a ona furt nikde! mrcha 😠 má zpoždění, když ho mít nemá, ach jo ☹

andinka22
17. kvě 2010

Holky přeji hezké odpolene,
Míšo to je mi fakt líto, posílám aspoň malé pohlazeníčko, slova jsou zbytečná, to všechny dobře víme.
Hlavně ať voda už moc nestoupá, ty fotky, brrrrr, drž se.
Juvi, Stephi držím pěstičky na blížící se testování.
Renčo dodatečně gratuluji k srdíčku.
Všem ostatním hezký den.

andinka22
17. kvě 2010

Daisy přesně tak, když ji chceš, tak si dává na čas. Třeba už nedorazí. 🙂

juvik
17. kvě 2010

Miso, tak podobné fotky manža přinesl z práce...měl s sebou foťák....uffff 😖
Naštěstí už je doma.

Andi, ahojky, jak se ti daří? 😉
Daisy, to jsou klasické fóry paní mrchy....to znám 😠

andinka22
17. kvě 2010

Juvi daří se mi dobře, za chvíli valím na noční, ale vůbec se mi nechce do toho hnusu ven nechce. ☹
Jinak jsem dnes psala mudrovi e-mail, od kdy začít píchat injekce a kdy UTZ, tak prý jak začnu krvácet, tak mu mám zavolat.
No ještě mám čas, ale nechtěla jsem psát na poslední chvíli.
Co ty, jak se cítíš, za chvíli už testíš, toto letí.

juvik
17. kvě 2010

Andi, to se ti nedivím, že se ti nechce 😒
no do testování daleko...dneska jsem 4.den po ET 🙂 ...ale už se bojím
Snad ti to uteče a budeš moct taky brzo stimulovat 😉

andinka22
17. kvě 2010

Juvi měla bych začít začátkem června, ale kdoví, když mé tělo si dělá co chce. Tak uvidíme. Už se docela těším, ale zároveň moc bojím. Však víš o čem mluvím.
Testování se tady vždycky moc bojím.

juvik
17. kvě 2010

Andi, jj naprosto ti rozumím....člověk se těší i bojí zároveň 😔 .... snad si tělíčko odpočalo a už nebude zlobit 😉

juvik
17. kvě 2010

jdu se natáhnout...pořád tu sedím a nějak mě začalo bolet víc břicho 😒 ....a taky pařáta od toho klikání 😀

kvakuska
17. kvě 2010

míšo.p tak to mě moc mrzí ☹ ... nevím co říct ... drž se beruško ... a s tou vodou držím palce, vím jaké to je, já na rok 97 už raději nechci ani vzpomínat a v roce 2006 také nic moc, sice voda ten rok rychle přišla a rychle odešla, ale přesto měli rodiče v bytě 70 cm vody a práce s tím bylo až nad hlavu 😖 ... je to hrozné co se teď děje, babička v tom domku kde jsou naši bydlela odmala a v životě nezažila Moravu úplně vylitou z koryta ... no ale to by bylo na jinou diskuzi 😕

sukubka
17. kvě 2010

andi taky zdravím že se ukážeš 🙂 at ti ta noční rychle uteče,já je taky dělala dvanáctky a teda nesnášela jsem je 😒
ale co nám zbylo že?

misa.patrik
17. kvě 2010

Tak holky Olza klesla o metr ale v noci ma jeste kulminovat tak doufam ze udri 🙂

misa.patrik
17. kvě 2010

udrží to mělo být 🙂

sukubka
17. kvě 2010

miso ja taky doufám že to u vás bude dobré,je to hrůza všude ve zprávách ukazují povodně!

misa.patrik
17. kvě 2010

ani nemluv videt to na vlasrni oci to je masakr 😖

teddyna
17. kvě 2010

tak jsem vás ryychle dočetla.jak jsi,asmen,psala o tom,že vajíčka 6ks stojí 20 Kč,tak si to samozřejmě moje blbá hlav přebrala tak,že za darovaných 6 vajíček je 20 Kč dost málo 😀.no debil!!
povodně sledují asi všichni severomoraváci - je to vo nervy. Čecháčkům v Práglu svítí slunko a my se tady brodíme v gumákách.áách jo.snad už déšť přestane,páč je to vo nervy čekat kdy se dohrne voda do domu ☹

juvik
17. kvě 2010

Teddy, s těmi vajíčky si mě pobavila 😀 😀 😀
A nevíte, co je se Stephi? Vůbec se tu neukázala 😒

asmeena
17. kvě 2010

teddy: tak to by bylo fajn, kdyby darovaná byla tak levné a nebo úplně zadarmo.

sukubka
17. kvě 2010

asmenko to by bylo fajn kdyby ty darovaná byla zadarmo!!!!
juvi step se určitě brzy ozve
Teddy ty jsi nás ale opravdu pobavila!

asmeena
17. kvě 2010

Holky pro dnešek se loučím. Nějak zvládněte to šílené počasí.
Zítra mám kontrolu, tak uvidíme jestli je prďolka o.k. a ukáže nám své pohlaví. 😀

sukubka
17. kvě 2010

asmneko tak na zítra hodně štěstíčka a pak nám hnedka napiš ok?

juvik
17. kvě 2010

Asmeenko, hodně štěstí na kontrolu 😉 jsem zvědavá, jestli se prcošek už odtajní 😵

misa.patrik
17. kvě 2010

hodne stesti ASMEE 🙂

ferdice
17. kvě 2010

misa.patrik je mi lito ze to nedopadlo. snad velka voda u vas doma nenapacha velkou skodu a bude uz vsude ustupovat.
steph jak ty?
asmeen na zitra preji stesticko a prcka v plne krase.
jinak ja jsem taky nejprve myslela, ze pises o lidskych vajickach, jsem si rikala ze je to dobra cena 6 za 20, ale to mi jen tak probehlo hlavou, pak mi to docvaklo.
juvik odpocivas?
daisy ja jsem taky mrchu cekala a nakonec se zpozdila skoro o 7 dnu, potvora jedna. jeste mi uplne nabourala muj casovy plan.
jitule vydrz jeste, urcite je cas.
jinak vsechny ostatni zdravim, kvakus tebe specialne a tesim se na nejakou tvou dalsi perlu 🙂