Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pavca3388
21. kvě 2010

micinka22 oki a kde si to vyšetření mám nechat udělat?? Oni tam nějaký výsledky už mají..co mě doktor dělal...jako hormonální profil...spermiogram atd.. 😉

kvakuska
21. kvě 2010

jajo pokud je dospělý muž hodně pod vlivem rodičů, tak bych asi vzala nohy na ramena ... pokud tě má rád, tak se od nich dokáže odtrhnout a jít za tebou ... pokud to nedokáže, tak není o co stát ... ale chápu tě, že ho třeba máš pořád ráda, navíc ta touha po mimi, to také dobře znám, také když jsem se rozcházela s mým předchozím partnerem, tak jsem si myslela, že pro mě tím snaha o mimčo končí, že už mám věk a než někoho potkám a kdoví jestli potkám ... no a vidíš, jsem tu a bojuju dál ... každopádně držím palce, ať už se vaše situace vyvine jakkoli, hlavně ať se brzy dáš dohromady a najdeš sílu znovu si srovnat svůj život do těch správných kolejí 🙂

kvakuska
21. kvě 2010

jituli to mě moc mrzí, že vám to teď nevyšlo ☹ ... myslím že to chce trochu čas, než si to oba v hlavě srovnáte a rozhodnete se v klidu co dál 😠 ... drž se 😉

kvakuska
21. kvě 2010

pavčo vítám tě mezi modrokoníkářky 🙂

kvakuska
21. kvě 2010

pořád myslím na stephi, jak to s ní asi vypadá, už se tu myslím pár dní neukázzala a včera měla ofiko testovat, kéž by přišla s dobrou zprávičkou 🤐 hned by to tu trochu pozvedlo náladu 😕

jaja35
21. kvě 2010

Kvakuško, děkuji moc.

jitulik24
21. kvě 2010

Díky holky za podporu 🙂 . Já to v hlavě mám srovnané 😉 . Nejraději bych se vykašlala na IUI a šla do IVF, ale když manžel nechce ani do IUI, tak s tím nic nenadělám ☹ . Pokusím se ho přesvědčit alespoň do té IUI. Ach jo, kolem mě se to těhulí a já vdaná takřka 8 let a pořád nic 😢 ☹ .
Zrovna včera mi přijel kamarád stejně starý jako já ukázat svoji 15 denní holčičku 😵 ☹ . Snažila jsem se být pohodě, ale ve mě se to opravdu pralo, nejraději bych se rozbrečela ☹ .
Holky, co mám ještě víc dělat abych i já byla máma??? Mám začít fetovat, chlastat, kouřit 😲 😠 ??? Já mám totiž pocit, že těmto lidem se miminko vždy podaří a ani neví jak 😢 😖 🙄 . Jsem z toho opravdu zoufalá 😢 ☹ . Kdyby mi teď někdo nabídl, že budu do měsíce těhotná, tak pro to udělám opravdu cokoliv 😵

pavca3388
21. kvě 2010

jitulik24
Taky mám ten dojem... ☹ Ségra teď bude rodit v červnu..pořád ke mě jezdí s pupkem jako blázen... Vůbec ten její chlap už
3tí dítě nechtěl.. ale ona si vytáhla s koše gumu nabrala spermíjky a vstříkla si je do sebe a hned otěhotněla.. :( To snad není možný.. Jakým to jménem se pyšní spravedlnosť... Někdo vůbec ani neví co ovulace je a otěhotní téměř na poprvý ... :( Je to fakt hrozný...pro každou z nás... ☹ Jak máme být v psychické pohodě, když se nedaří a nedaří.... ☹ A to čekání je nejhorší... 😠 ☹

jitulik24
21. kvě 2010

Pavčo, také to mám v rodině. Sestřenice už má 4 děti a všechny na první pokus ☹ . První dítě vyhodila z domu a třetí strčila do ústavu, prý je nezvladatelný. Tak se stará nakonec jen o dvě a to tak všelijak. Asi má děti i za mě 😢 .
Je to smutné a nespravedlivé. Kdejaká k.... děti pohodí v igelitce a je jí jedno, co s ním bude ☹ 😠 😢

pavca3388
21. kvě 2010

jitulik24

To je pravda...bohužel...Zase ale z druhý stránky...kdyby tito lidi nebyly, tak by ty páry co nemůžou mít děti...žádné neměly..pač by neměly koho adoptovat... aspoň, že máme tyto diskuze a můžem si vylívat srdíčko tady... když naše okolí neposlouchá a nebo to nechápe..pač to nikdy nezažily a dělání dětí se jim jeví jako normální věc, že se vždy zadaří. Bohužel chlapi to berou taky tak nějak jinak než my ženy. ☹

sukubka
21. kvě 2010

ahoj holky,
dneska jsem byla na gyndě,ale jen si nechat předepsat utrogestan a můj gyn mi napsal vycházky neomezeně tak sem s tím musela letět na sociálku,tak bylo docela dosti lidí!Ultrazvuk mi nedělal jen sme řešily ten recept a neschopenku,na ultrazvuk jdu až toho 27.5 už se těším!

JAJA 35 jak píše kvakuska pokud by tě měl manžel opravdu rád tak by si pro něj byla na prvním místě ty a né to co řekne maminka,já bych byla ráda že sem se takového chlapa zbavila,možná to zní blbě,ale já bych takto žít nemohla.já mám tchýni dobrou a pokud jí něco na mě vadí řekne mi to na rovinu a nic neřeší třeba s manželem za míma zádama a jsem ráda za to jaká je.Nemyslím si že 36 jet nějaký věk že by jsi už nikdy dítě neměla,má švagrová tedka poprvé rodila (sice dvojčata přirozeně)a je jí 35 a další dítě plánuje za 3-4 roky ona si připadá snad mladší než já je taková že věk neřeší.Určitě potkáš toho pravého a dítě sním budeš mít tak rychle co jsi nestihla za celou dobu s manželem a ten se pak ještě bude bít do hlavy že se k tobě takto zachaval!Takového chlapa bych už zpátky nechtěla,ikdyž vím že ráda ho jisté máš a že toužíš po miminku,ale vím že miminka se ještě dočkáš uvidíš!!!!!!!Přeji ti hodně štěstíčka!!!!

Jituli to mi je děsně líto že to nedopadlo,kurna co to je za test ten mamtest 10IUI to je fakt hrůza!Víš jitul já si myslím že manželovi to chce jen čas a určitě si s ním za nějakou dobu promluv a na IVF půjde!Přece děti ještě nemáte a řekni mu jestli si dovede představit život bez dítětě a že se má podívat co ty vše k vůli tomu děláš!Můj manžel je taky někdy děsnej paličák a nejraději bych ho uškrtila,ale zase že by semnou nechtěl jet na umělé to né,ví že jsem k vůli mimi šla 2laparoskopie že on má varikokelu a kdyby chtěl dítě přirozeně musel by na operaci a to on teda rači půjde na IVF!musíš si s ním nějak promluvit,určitě to jen říká ze sklamání že to nevyšlo a mimi určitě taky chce!!!!!!!

juvik
21. kvě 2010

Ahojky holky,
vítam Pavcu a přeju, ať se brzo zadaří 😉

Co to čtu, samé smutné věci ☹
Jitulik, je mi to moc líto.....snad se manža umoudří a zkusíte to znova ...s těmi chlapy to fakt není jednoduché....jsou nastaveni jinak, jinak to prožívají, nechtějí o tom mluvit 😒

Jajo, ahoj ....taky si tě pamatuju...je mi líto, že musíš tímhle procházet....drž se 😉

Hlásím se od našich, jela jsem něco vyřizovat do města a teď se tu stavila, pozvali mě na obídek 😵

britka
21. kvě 2010

Kvakus tak proto jsi si dala čaj.Já se zdravím taky najsem na 2X bolí mě hlava a zuby pořád nepřestaly a já blbec byla na záhonu a natahovala šňury na konstrukci na fazole no nejsem magor?Jsem ráda že ti je líp,nebo jsem si říkala že ses neozvala.No s těma chlapama mate pravdu ne nadarmo se říká že jsou pořád dětmi.A když jsou ženatí tak mají stát na straně manželky no prostě na to není slov.

juvik
21. kvě 2010

No je to fakt, pokud si chlap neuvědomí, že je ženatý a že tvoří "tým" se svojí ženou a ne maminkou, tak je na problémy zaděláno....taky takové z okolí znám. 😔

juvik
21. kvě 2010

Kvakus, ty se kurýruj 🙂 .... mě trápí zase ta rýma....neska jsem byla ve městě a začalo mě i škrábat v krku... se ani nedivím...to počasí 😖

britka
21. kvě 2010

Juviku to počasí to je na nic člověk je pořád i unavený mě zas trápi hlava a zuby děs.Stejně je to zajimavé že ti chlapi tak tihnou k těm maminkám.ještě že já mám klid.

jej
21. kvě 2010

Teda holky, co to je tady za smutné zprávy...chjo...

Jaji, s manželem je mi to líto...je to těžké, ale je to opravdu jen mezi váma dvěma...a pokud ne, ale mezi třema, je to vždycky problém....

Jituli, já bych manžu přemluvila na IVF, šance je daleko větší, než se takto stresovat...a pokud byl ochoten podstouoit IUI, tak IVF je pro něj to samé. Tělo budeš injekcema ničit ty, maximálně, pokud dostneš nějaké do zadku, ti je bude píchat

Sukub, vycházky máš super. Ale člověk si připadá jak blbec, když mi můj dr. do očí řekne, že to nejde...chjo...pro mě je ta uzavřenost doma úplně šíííílená...co na plat...

asmeena
21. kvě 2010

sukub: tak to je super, že ti napsal neomezené. To nechápu, že jeden doktor to může napsat a další né. Ten můj mi říkal, že za to dostal jednou zdrba ze sociálky, že napsal neomezené vycházky. Ale i tak jsem šťastná za vycházky od 8-18 a to, že mi sestřička kdykoliv chci změní místo pobytu i třeba na týden.

misa.patrik
21. kvě 2010

Prosim o radu zkusenejsich 🙂
Jak se budu objednavat na dalsi IVF jak mam postupovat?? kdy se mam objednat a tak??

pavca3388
21. kvě 2010

Jé mě by taky od zkušenějších zajímalo po jak dlouhý době od první konzultace se začne něco dít?? Dělá hned nějaký vyšetření, když je tam někdo poprvý?? Řeší to už nějak??

misa.patrik
21. kvě 2010

Pavli ja byla sice jen jednou ale prvni konzultaci jsem mela 23.3 to jsem byla zrovna 3 den cyklu tak mi udelal Hormonalni profil a domluvili jsme se ze od dalsiho cyklu zacnem stimulovat.poslal zadost na pojistovnu aby mi schvalili IVF a cekala jsem na dalsi MS jela jsem na komtrolu pred ni a dostala jsem injekce a od druheho dne jsem stimulovala.Odber vajicek byl 30.4 a transfer vajicka 3.5

jaja35
21. kvě 2010

Holky díky. 😉 Manžel si podle psycholožky nese trauma z dětství. Tchýně si ho po tchánovi i přes jeho počáteční nesouhlas vymohla, než odešel na vojnu. Takže ten můj se narodil a táta byl pořád ještě na vojně. Tchýně bydlela u svých rodičů na vesnici a když mu nebylo ani půl roku, tak od něj odešla do práce, musela přece něco ušetřit do začátků na manželské živobytí. Takže se starali její už víc jak šedesátiletí rodiče. Když se pak tchán vrátil z vojny domů, dostal od práce byt a tchýně šla za ním, cca 15 km od jejích rodičů. Na kluka se jezdili dívat jen o víkendech, jak na zvířátko do ZOO. No a pak když si zadělali na druhé a narodil se manželovi brácha, vzali si ho konečně k sobě, to mu byli 3 roky. Kluk s nimi nechtěl ani jít, jak na ně nebyl zvyklý. V bytě si z něj udělali hlídače u bráškovy postýlky. Chodil mamince hlásit, co miminko dělá, jo elektronická chůvička holt nebyla. A s tím vším se mi sama tchýně chlubila, jak byl ten můj strašně hodnej. No a pak na základce... byl s bráškou na místním pochoďáku, brácha pak zjistil, že mu zapomněli dát odznáček a rozběhl se přes silnici.... porazila ho motorka, měl pak asi 3x epileptický záchvat, prášky bral preventivně ještě donedávna. Dan si nejspíš myslí, že za to mohl, že tomu mohl nějak zabránit... Prostě to má v sobě, bude jim proto nadosmrti vděčný, že si ho vzali k sobě a že má brášku, i když ten na něj celkem kašle. Já si vždycka říkala, že za to přece nemůže, že ho kvůli tomu přece neopustím, ale fakt se to nedalo to společné žití s jeho rodiči, kteří rozebírají, kdo co jak řekl, jak to myslel, prostě slovíčkaří a všechno si vztahují na sebe, i když to s nimi člověk myslí dobře. Nikdy jsem se tam necítila úplně dobře, ale dělala jsem jim blba, pomáhala, jak se dalo. Až mně za to psycholožka za to sprdla.

teddyna
21. kvě 2010

jaja,ráda tě vidím. to je děs,jak se život otočí opačným směrem!! přeju ti moc a moc sil!!
tak si to ráno,v plné sestavě-já,vojtík,teddy,razíme na prochajdu a najednou vidíme Britku ve stojícím autě-byla na nákupu a pak se s tím nákupem kochala v autě a jak nás vidělaa,kupodivu nešlápla na plyn a neodjela,ale šla za náma.tak jsme zdrbly a zanadávaly na počasí.zítra máme křtiny,tak uklízím,aby se návštěva nelekla.nabalím Vojtíka dědovi do kočáru a jdu pokračovat v ouklidu.

andinka22
21. kvě 2010

Hezký večer holky,
Trošku jsem Vás dočetla, ale dneska jsou tady samé smutné zprávy. 😉
Jituli to je mi líto, že to nevyšlo, posílám aspoň pohlazeníčko na dušičce a taky Ti moc přeji, aby jsi manžela přemluvila.
Snad si to rozmyslí. Oni ti chlapy to berou úplně jinak než my.
Juvinko ahojda, tak co jak se cítíš, držím ti moc pěstičky na krásné // dálnice.
Jaji sice se neznáme, ale je mi moc líto, co prožíváš. Drž se holka.
Pavčo vítám tě mezi námi a přeji ať se brzo zadaří.
Kvakuško brzy se uzdrav.
Mišo jelikož budeš mít IVF, tak chvilku trvá než to pojišťovna schálí, to už ti tady holky psaly, no a zkrátka objednaej se jak budeš cítit, že chceš do dalšího boje. Držím pěstičky. Jinak Míši dívala jsem se na tvoje nehtíky, moc pěkný.
Já byla na nehtíkách ve středu.
Všem ostatním krásný večer.

jitulik24
21. kvě 2010

Holkýýý, PODAŘILO SE MI MANŽELA PŘEMLUVIT NA IUI!!!🙂) Sice jsem ho přemlouvala dlouho a dost slz a úsilí mě to stálo, ale výsledek stojí za to🙂. Manžel mi nakonec řekl: tak tedy začni jíst ty prášky. Takže od neděle začínám s clostíkem.

b.e.r.u.s.k.a
21. kvě 2010

Jitul no vidíš,nic není straceno 😉

andinka22
21. kvě 2010

Jitulko, tak to je moc dobrá zprávička. Tak přeji hodně štěstíčka. 🙂

ferdice
21. kvě 2010

Jitul, alespon nejaka dobra zpravicka. Je to povzbuzujici, kdyz vis ze se jde zase dal. Vzdyt kazde IUI zvysuje sance. Preji taky hodne stesti do dalsiho pokusu.
Jajo hlavu vzhuru, bude zase lip. Snad manzel pochopi oc prichazi.Je to tezko uveritelne, ze ti chlapi dokazou byt tak moc ve vleku svych rodicu.
Kvakus vyzdravuuuujjjj, preci uz se ti to blizi, ze jo?
Ja dnes mela 12 hodinovou sichtu a jsem uplne KO.
Teddy jak vypada nekdo kdo se kocha nakupem? si to nedovedu predstavit.
Pavco ja teda co se tyce IVF zkusena nejsem, ale u mne to nemelo tak rychly spad jako u jinych. Machac, chtel at to nekolik mesicu zkousime jen s clostikem a sledovanim foliku a planovanym stykem. takze prvni navsteva v prosinci a prvni ivf snad ted v kvetnu.
Dobrou noc holciny

britka
21. kvě 2010

Tedy jsem ostuda moje hlava díravá všechno nej.nej k tvému svátku mnoho zdravíčka,štěstíčka a mnoho lásky ti přeji.Ať vám dobře dopadnou křtiny.

kvakuska
22. kvě 2010

Teddy ať se křtiny vydaří! ... pro Vojtíška to bude asi první velká oficialita, tak si to pěkně užijte 🙂 ... tady v Ol. se rýsuje pěkný den, tak posílám trochu sluníčka i tam k vám 😉