Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

andrea54
7. bře 2012

holky všem držím palečky 😉 🙂

holino
7. bře 2012

@andrea54 =))))) jeee super to je náhodička 🙂) taky se už nemůžete dočkat 🙂))

andrea54
7. bře 2012

@holino škoda,že nejdeme ve stejný den třeba by jsme se tam potkali 🙂

kamka1402
10. bře 2012

Ahoj holky tak jsem po Ketu testovat mám 23.3. to bude hezky dlouhých 13 dnů. Je zvláštní , že v Brně je hodně lékařů, ale pokažde, když tam jdu na zákrok tak mám pořád tu stejnou lekařku Vitouškovou, ale je bezvadná. 🙂 🙂 🙂

spunda
11. bře 2012

@kamka1402 Ahojky tak hodně štěstí při čekání 🙂 No já mám stejnou záhadu,vždycky nás má Machač asi to maji nějak rozdělené .Tak se drž 😀

jitulik24
11. bře 2012

@kamka1402 držím palce 🙂 . Nám dělala Vitoušková IUI a díky ní máme teď Karolínku 😉

spunda
11. bře 2012

@jitulik24 ahojky no já byla ted v pátek na IUI ale v Olomouci,tak snad budeme mít štěstí jako vy 🙂

jitulik24
11. bře 2012

@spunda Tak to držím palce 😉 . Já po IUI otěhotněla třikrát , sice to dvakrát nedopadlo, ale do třetice ano 🙂 . Také jsem byla na IUI v Olomouci a jednou mi to stačilo ☹ . Raději jsem jezdila do Brna, tak jsem byla víc v pohodě 🙂.

spunda
11. bře 2012

@jitulik24 Jéé tak to ráda slyším,že tu je šance 🙂 máme za sebou nezdařené IVF a KET a ted nám doporučila Dr.Soušková IUI, protože jsem měla jen dvě vajička.No popravdě,já ted měla v Olmiku taky dost šok,je to tam hrozné ☹ i když nás Dr.Soušková upozornovala,že je to tam horší než v Brně.Byla jsem ráda,že to tak šlo udělat,manžel byl v práci tak si jen odskočil a nemusela jsem domlouvat někoho kdo by nás hodil do Brna.tak ted jen čekat 🙂

jitulik24
11. bře 2012

@spunda Určitě šance je pokud má manžel dobrý spermiogram a ty nemáš nějaký závažný problém 🙂 . Já jsem neměla ovulaci a i když jsem měla clostilbegyt, tak se nám to doma nepodařilo. Šla jsem na první IUI do Fertimedu, měla jsem tři folíky a hned jsem byla těhotná. O miminko jsem přišla ve 21tt. Za půl roku po tom potratu jsem šla na další IUI a opět jsem otěhotněla, tentokrát jsem měla dva folíky. Těhotenství bohužel zamlklo hned na začátku. No po tříměsíční pauze jsem šla na další IUI, ale ta už nedopadla. A pak následovala další a další IUI a jelikož jsem nebyla ve Fertimedu spokojená s přístupem, tak jsem přešla v dubnu 2010 do Reprofitu ke skvělému MUDr Machačovi 😵. Tam jsem byla myslím na 1 IUI a nic, protože manželovi se strašně zhoršil spermiogram, měl stresy v práci. Tak jsem šla do minimálky a to měl manžel zase spermiogram luxusní, ale stejně se nepodařila a za měsíc do další a opět nic. Už jsem s tím chtěla seknout, ale touha po miminku byla větší 🙂 . Takže jsem podstoupila IUI s dvěma folíky, manžel měl spermiogram luxusní. Do dnešního dne si pamatuji jak mi dělala doktorka Vitoušková IUI a řekla mě i manželovi(byl u té IUI), že se spermiím ke mě chce, takže to určitě dopadne dobře 😀 . Měla pravdu 😀 . Takže to chce se nevzdávat a bojovat. Ono se to jednou podaří 😉

jitulik24
11. bře 2012

@spunda ještě jsem zapomněla napsat, že v dubnu 2010 jsem přišla do Reprofitu a v září téhož roku jsem otěhotněla 😉

evikj33
11. bře 2012

@spunda Ahoj,o IUI ve Fakultce mi nmusíš nic říkat,ja tam taky byla na 1IUI a připadala jsem si jak v nádražní čekárně 😠 Ale máš pravdu v tom že je to jednodušší než jet do Brna,mi to máme cca70 do Olmiku.Tak moc držím pěsti,jsem zvědavá co nám Macháč řekne ve stř.tak nějak tuším že to bude nějaka stimulka na IUI,takže asi zas v Olmiku,pokud to nebude víkend,to asi nedělají,tak by jsme museli do Brna.Jinak je mi už pár dnu nějak divně dneska jsem 23DC,tak třeba HSG vyšetření profouklo vejcovody a bude hotovo 😕 Kéž by.

kamka1402
11. bře 2012

@spunda
@jitulik24 Děkuji holky za podporu 🙂 🙂 🙂

spunda
11. bře 2012

@evikj33 no já byla tím prostředím ve fakultce dost v šoku ale ,jak říkám brala jsem to hlavně kvuli tomu že to máme kousek a manžel měl zrovna směnu.je fakt že v Reprofitu je jiný přístup a o prostředí ani nemluvím ale naštěstí člověk při tom IUI tak je jen chvilku.ted jen aby se to povedlo 😀.počkáme a uvidíme.tak at Machač řekne nějaké pozitivní zprávičky a mužeš zase bojovat 🙂 Držím palečky ...

spunda
11. bře 2012

@jitulik24 no tak já mám normálně ovulaci i sliznici mám vždy super ale mám bohužel zdravotní problémy.léčím se už 12let na Hematologii a ještě k tomu mám nepruchodnej pravej vejcovod (měla jsem tam už 2X cystu tak jsme byla na laparo ☹ )Já začala v roce 2010 v Reprofitu u Machače ,měli jsme minimálku v říjnu 2010 testovat jsem měla 14.11.2010 jenže jsem začala už 12.11.krvácet ,do toho jsem chytla salmonelu a už to bylo ,rozjelo se mi to hematologické onemocnění a pak jsem ještě dostala trombozu do levé ruky ☹ Takže jsem přes roku musela brát Warfarin a stím jsem nemohla být těhotná.Zustal nám jeden mražáček z minimálky tak jsme 15.2. měli KET ale bohužel nevyšel ☹ tak jsem chtěla využít hned tento cyklus,takže jsem přes meilík domlouvala stimulaci s Machačem,začala jsem brát Glostík a bohužel jsem měla jen dvě vajička a cystu.Dr.Soušková mi říkala že asi tělo stávkuje,tak proto nebylo vajiček více a doporučila nám to IUI,tak uvidíme 🙂

misa.patrik
13. bře 2012

🙂 🙂 🙂
zdravím holčiny tak zítra první píchanec kontrola příští týden v OL v 8.00 🙂 už je to tadýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀

spunda
13. bře 2012

@misa.patrik Ahojky nooo to jsou super zprávičky 😀 😀 😀 tak držím palečky at se daříííí 🙂

misa.patrik
13. bře 2012

@spunda děkuji moc 🙂

spunda
13. bře 2012

@misa.patrik neni vubec zač,hlavně at nám to konečně klapne 😀 😀 😀

evikj33
13. bře 2012

@misa.patrik Tak přeji pevnou ruku při píchání a at je pěkná urodička.Měj na paměti že vejce podražila 🙂 Tak nemusí být celé pláto.

evikj33
13. bře 2012

@spunda Tak jak se máš,už to bude v pátek týden od IUI?Ja jsem zvědavá co nám zítra Macháč navrhne,ale tak nějak tuším že IUI.Tak doufám že tobe to klapne at mám motivaci,jinak se mi do toho vubec nebude chtít 😠

spunda
13. bře 2012

@evikj33 Ahojky mám se dobře 🙂 Neblázni jen se pěkně motivuj,už jen to že to člověk zkouší je super.věřím,že mi to výjde 😀 Já ted byla na IUI poprvé tak ani nevím ,kdy dělat test nebo jen počkat jestli dojde MS 🙂 v Olmiku nikdo nic neřekne ☹ no možná je to tak dobře snažím se na to nemyslet.A ty jdeš zítra za Machačem na konzultaci ????

evikj33
13. bře 2012

@spunda Jo jo mi jedem zítra odpo na konzultaci co dál,mám čerstvě po HSG vyšetření,tak psal at dojedem co nejdřív.Říka se že tak 3-4.měsíce po tom vyšetření je největší šance,je to pěkně protáhle a pruchodne po te kontr.látce.Akorát ja bez Hormonu neovuluju,tak mi určo něco naordinuje a jedem nanovo 😒 Akorát když jsem četla to %úspěšnosti,tak tomu moc nedávám.Na to IUI ve fakultce jsme byli loni v říjnu a ani nám nenapsali jake bylo spermio,jen řekla že pruměr,ale přesne hodnoty ne,dr nenapsal že to chce.A k testováni taky nikdo nic neřek,ale je to okolo toho 14D po,dřív to moc nemá cenu.Navíc ja jak čekala malého,tak jsem měla ducha až 38DC,ale měla jsem delší MC.

spunda
13. bře 2012

@evikj33 no tak to mě ohledně spermio neřekl nikdo nic ,jen jak jsem lehla tak mi sestřička ukázala zkumavku at si překontroluji udaje a bylo vymalováno 😀 no já to asi řešit nebudu počkám jestli dojde MS a když ne tak udělám testík...no já sice ovuluji a sliznici mám taky vždycky dobrou,ale zase bych to měla mit všechno v nativu,přesto jsem po Ketu ,který nám nevyšel šla do glostíku,chtěla jsem víc vajiček aby jsme mohli dát aspon dvě vajíčka,kdyby jsme šli znovu do IVF.No uvidíme co bude 🙂.Tobě držím palečky at to zítra klapne,Machač určo něco vymyslí 🙂

misa.patrik
13. bře 2012

Holky ještě mám dotázek v pátek máme jít na ples nějak moc nepiju ale myslíte že si mužu dát fífku vína když stimuluju? 🙂

holino
13. bře 2012

ahojky holky jak vás tady tak čtu tak nelituju že jsme i kvůli IUI jeli do brna ....iui se sce nevyvedlo =( ....ale byla to procházka růžovým sadem 😀
no a zítra nám snad potvrdí těhulkování ultrazvukem =)

holino
13. bře 2012

@misa.patrik já ti nevim nepju vůbec .....ale myslim že v menší míře určo vnko můžeš 😵

misa.patrik
13. bře 2012

@holino no děkuji právě uvažuju protože já se klido obejdu uvidím jsem jen chtěla vědět kdybych náhodou měla chut dát si střik 😉

misa.patrik
14. bře 2012

🙂 🙂 🙂 🙂 první píchanec máme za sebou 🙂

andrea54
14. bře 2012

@misa.patrik šikovná holka 🙂
holky tak včera první kontrola na UZ máme jednoho bobiška už bylo i srdíčko všechno v pořádku,tak jsme se s Štěpánem rozloučili ach jo škoda je to super doktor normálně mě ukápla slzička ☹