Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
25. bře 2010

juvik- 😀 😀 😀
asmeen-mě připadá, že teˇmám míň práce než v těhu, asi tím, že se konečně mohu hýbat. 🙂

stephanie
25. bře 2010

zuzi, to není sam simplex, ale SAB simplex, je to na bolesti od bříška - lidově na větry 😀 ...ale prý to moc nepomáhá...já jsem to do malého prala pořád a bez úspěchu

juvik
25. bře 2010

Stephi, jo taky se mi ten název zdál divný....ale vím, že jsem to už někde slyšela 🙂 Jo a taky jim to prý moc nezabíralo

beras
25. bře 2010

Ahoj holky 😀 venku fučí jak blázen tak jsme doma 😒 Ale stejně až se Tomík probudí tak asi na chvilku půjdeme na vzduch.Čerti věřím,že je to na palici ale věř,že se to brzo ustálí a malá bude v klídku.Vožení v koši mi připomělo jak jsem s ním hrkala když se beruna narodila a spala v něm až do roka tak pozor je to závislost které se těžko zbavuje 😀 😀 😀 😀 Zuzi taky mám tolik energie co ty kor když je ted sluníčko 😀 😀 😀 Chytla mě moje každoroční jarní uklízecí mánie 😀 😀 manžel už má z toho skoro osypky ,že zase něco potřebnýho skončí v popelnici 😀 😀 já mám názor jinej 😀 😀 Asmi to je paráda doma co?Pokud budeš chtít tak taky ti můžu nabídout něco po Tomíkovi nebo třebas micince.Mám na mmb album ale zatím tam je málo věcí .Budu postupně fotit a přidávat,protože dupajdy jsem měla od švagrové a jen lepší kousky jsem kupovala ale větší a to už ted bude malé.Hlavně bodynka a tepláčky atd.Je to šíleny jak ty děti rychle rostou a za čtrnáct dní už má Tomík půl roku.Přetáčí se krásně na bříško a pořád povídá a dožaduje se pozornosti .Budeme začínat s příkrmama tak už se těším,že nebude závislej jen na mamince.Teddy masáž lávovejma kamenama závidím kor když jsem ted dva dny hrabala trávníky a jsem jak přeražená.No jsem magor co nevydrží chvilku v klidu a pořád něco kutí jako Zuzka.Nic děvčata letím mládě se vzbudilo s nadílkou a už mrčí,,že se mu v tom nelíbí. 😀 😀 😀

beras
25. bře 2010

Zuzi 😀 u vás musí být taky velká spotřeba plínek .Ted mají do soboty u rossmana pampersky v akci a když si na
www.pampers.cz vytiskneš kuponky tak ty plínky jsou za hubičku.Kuponky platěji jen do konce měsíce ale akce u ross. jen dotéhle soboty .Dnes jsem byla na nákupu 😀 😀 😀 a skoupila jsem co jsem mohla.Za ty prachy to tam nenechám a kuponky k tomu no paráda.Já totiž v noci už nepřebaluju a to jsou jedinný plínky ktery opravdu vydržejí celou noc bez nehody a ráno vážejí snad tunu. 😀

zuzka72
25. bře 2010

beras díky já tam zrovna kupovala Pampersky v úterý taky v akci, ale kupóky jsem neměla, tak jdu vytisknout a v sobotu tam pofrčím. 😀

beras
25. bře 2010

Zuzi, koukni po těch bílejch ty jsou super ale já je dnes nekoupila,protože naší vel neměli 😒

micinka22
25. bře 2010

Ahoj holky..
Certin preji at se vsechno brzy srovná!! Adelka bude sikulka za chvilku uvidíš...my skákali na balonu 🙂 to ji uspalo a uvolnilo prdíky..nikdy jsme zadny kapky a nic na prdeni nemeli..bud pomohl teplomer kdyz bylo nejhur a nebo skakani..ted spoleham na vibrace lehatka🙂))

Holky já mam po Lili tolik hader...pulka byla ružovejch..to dostala švagrová, a druhá půlka zůstala mě neutral a modrejch ...takže spis budu kupovat az na vetsi...už sem neco objednala 😀 😀 😀

micinka22
25. bře 2010

Veru a ja u prvního nedělala vubec nic..a byla to chyba...ted sem si řekla že už se tak flákat nebudu ..že tech 9 mesicu budu rádne využívat ...až do konce .-))

sukubka
25. bře 2010

ahoj holky juvi já mám ted 2minimálku u té první mi nedošlo k ET protože to Machač asi neodhadl bylo OPU 12DC tedka jsem měla odběr 13DC a zítra se dovím jak to bude u této říkal bud v neděli 13DC)nebo v pondělí 14DC)no snad by v pondělí nebylo pozdě,ale snad to zvládne vypočítat 😀

Jinak jsem moc ráda že se ozvala Certi 😉 přesně jak píší holky uděláš si svůj režim a půjde to levou zadní jsi šikulka to zvládneš 😉

dneska jsem byla u kamarádky 15května má termín porodu a má už složenou postýlku,přebalovák koupenou vaničku tak sem jí říkala jak závidím,jen kočárek jim chybí.Ale mají to fakt nádherný.
Pak tu byla švagrová s 3letým prckem a 5měsíční Verunkou tak sem chovala jak drak a je úžasná okatá modrooká a blondatá,no nádherná 🙂

juvik
25. bře 2010

Sukub, neboj...pokud máš ještě zítra kontrolu, tak to už bude vědět líp...jak folíky porostly a určitě to klapne 😉
To ses dneska měla...já se taky těším na víkend, až budem zase s malými a vyhrajem si 😵 Jsem zvědavá, jak se jim budou líbit dárečky

asmeena
25. bře 2010

Míšo a jak budeš teďka aktivně trávit čas, já se snažím jen trošku doma uklízet, aby tady zase nebyl mega bordel, každý den si něco dobrého uvařím a chodím na delší procházky. Teď se těším, jak si to užiju v Jeseníku, ale zrovna poslouchám zprávy a prý se má ochladit, tak nevím jestli si nemám do Jeseníku vzít náhodou i sněhule. 😲

asmeena
25. bře 2010

Holky nikdo nic po dětech nevyhazujte, udělám revizi a odkoupím. Jen budete muset asi počkat až budu vědět pohlaví, protože pokud bude holčička, tak bych chtěla i něco růžového a chlapečka teda v růžové nechci. 😀

juvik
25. bře 2010

Už jsem si říkala, kde všechny jste? 😉
Asmee, nestraš se sněhulema 😕 ...snad to ochlazení nebude tak drastické...jsme se teď namlsali sluníčka 😵

aneta1199
25. bře 2010

Sukub, je to škoda, mohly jsme vyrazit spolu. Takhle se mineme jen o 2-3 dny.
Ty jsi stimulovala jen Clostylem a nebo ještě i ty injekce Bravelle? Mě dneska píchl manža druhou dávku a bolí víc než puregon 😠 , ale jinak U MĚ DOBRÝ

sukubka
25. bře 2010

anet já měla 3-7den clostík a 8,9,10 bravelle 2ampule.No a uvidím jestli mě zítra ještě něco píchne,jinak já si to píchám sama jsem už profík 😀

asmenko neboj na sněhule to 100% nebude neboj. 😉

juvik
25. bře 2010

Holky, bavíte se o bravelle...kolik stojí prosím jedna ta ampule? Mě totiž Machač říkal, že je nejlevnější a že by mi je na další pokus asi dal.

aneta1199
25. bře 2010

Juviku, jedna ampule Bravelle je za 300 Kč, takže za minimálku je u mě na Bravelle příplatek 2.400 Kč.

Sukub, mám to úplně stejně jako ty 🙂 A neměla jsi taky 8 folíků 😉 ?

juvik
25. bře 2010

Anet, díky 😉 ..a proč 2.400 ,- ? Kolik toho pícháš?

sukubka
25. bře 2010

tedka jsem měla na ultrazvuku asi kolem 9 ale Machač říkal že sou překrytý a nevěděl to jistě.

sukubka
25. bře 2010

holky a kdo všechno a na kolik hodin zítra v Reprofitu bude?

aneta1199
25. bře 2010

Juviku, já měla 3-7den clostík a 9,10,11,12 den Bravelle 2ampule (4*600 Kč). Dneska jsem teda 10-tý den, další kontrola v neděli večer a měla jsem 8 folíků po téhle stimulaci.

juvik
25. bře 2010

Jo a v té jedné ampulce je 75 j. , jo? Stejně jako např. u fostimonu.

sukubka
25. bře 2010

já měla bravelle už od 8dne

juvik
25. bře 2010

Anet, máš toho nějak víc těch injekcí...ale tak každá reaguje jinak a potřebuje jiné dávky.

juvik
25. bře 2010

Sukub, vím, že zítra tam bude Peci, Ferdi, Stephi, ty....a nevím jestli ještě někdo?

sukubka
25. bře 2010

juvi já stejně nikoho nepoznám 😀

juvik
25. bře 2010

Sukub, tak Ferdi psala, že si vezme malého plastového koníka 😀 Musíte si domluvit poznávací znamení 😎
Jo a Kvakuška přijde s občerstvením - popcornem 😀 😀 😀

asmeena
25. bře 2010

Holky tak na zítra hodně štěstíčka a ať máte stále krásné úrodičky.

stephanie
25. bře 2010

....však ten popcorn bude to poznávací znamení 😀 😀 😀
maruška bude mít zítra co vysávat 😀