Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ferdice
17. dub 2010

Miso prednison se bere kvuli snizeni imunitni reakce na embrya. taky jej mam slibeny, kvuli ranych potratu.
estrofem je myslim na rust sliznice. ale to ti urcite presneji rekne nekdo kdo ho bral.
Andi urcite je to tak, telo si potrebuje od tech hormonu trosku odpocinout a pak to pujde jako po masle.
ja uz skoro pocitam dny, kdy zacnu stimulovat 27.4. si jedu pro protokol a pro leky. ja uz se tak tesim. ale strasne se bojim i toho zklamani. ale to k tomu patri, je mi to jasne ☹

misa.patrik
17. dub 2010

Diky moc juvi 🙂 no me predtim i neco rikal ze si budu pichat leky na redeni krve... tak nevim uvidim... taky jdu delat zakusek ale nepeceny...
Potkaly jsme se s Peci 🙂 tak Ti erzim palce kocko ..

ferdice
17. dub 2010

Juvik mazance tvarohove to musi byt mnamka mnamkovni. ja uz mam 2 tydny nakoupeno na Orgasmus a jeste jsem ho nebyla schopna upect, mezitim mi manzel snedl puding a musela jsem koupit dalsi 🙂

jej
17. dub 2010

Holky, jak to, prosím, máte s neschopenkama? Jste na ni, nebo ne? A pokud jo, necháte si je vystavit přímo Machačem, nebo Vaším gynekologem?

sukubka
17. dub 2010

ahoj holky!
misa.prednison je na imunitu,ale jak psala juvi divím se že ti ho předepsali!mě říkal Machač že ho předepisují výjmečně jen ženám které potratili a to výjmečně!
estrofem jím já je to na růst sliznice ale to juvi taky psala! 😉
holky dneska je nádherně co?juvi pak dej vědět co mazance ok?
jej Machač ti ji napíše a pak si ji přeezme gynekolog,ale klidně ti ji může napsat rovnou tvůj gyndař,moji neschopenku má obvodačka a nikomu to neva,pak si ji asi veme můj gynekolog!

juvik
17. dub 2010

Sukubko, mazance myslím dopadly dobře...sice trošku se mi připekl spodek a to nevím proč...ale jsou dobré, už jsem nevydržela, jeden nakrojila a testovala 😀

Miso, a injekce na ředění krve? Ty máš nějaké problémy se srážlivostí? Nebo možná proto, že si měla i ty zamlklé těhu...

Ferdi, no jo...musíš suroviny bránit vlastním tělem 😀 To moje saranče, jak mu občas říkám 🙂 , spase na co přijde.

katapola
17. dub 2010

Mně Machač vždy předepsal prednison. Možná proto že jsem donesla lejstro z prahy podolí, že mám sníženou buněčnou imunitu. Ale stejně v Podolí říkali, že to krátkodobí braní prednisonu nepomůže. V této oblasti lékaři prostě nemají jasno.

katapola
17. dub 2010

Holky a já mám zas smuténku. Cítím se jako před menses - nafouklý prsa a boláky na xichtu☹ To nevypadá dobře.

sukubka
17. dub 2010

kat v klidu!!!!nafouklý prsa mám i já a měla jsem!!!!boláky sem měla taky mám je vždycky v období menstruace ikdyž nedorazí!!!A bolelo mě děsně břicho to víš!!!!ty jsi 5den po ET?to je stejně na mrchu brzy!!!!Bud v klidu,ikdyž teda vím jak to jde uskutečnit!!!
juvi tak mi jeden pošli na košt 😀 mnam napiš mi aspon pak recept třeba do IP já si to opíšu!
kat asi ti to napsali proto,protože jsi měla ten papír z podolí!jedna co semnou byla na pokoji ho taky měla a Vitoušková ji to napsala v pohodě!To jen Machač se cuká 😀

sukubka
17. dub 2010

kat mě taky pořád píchá v břichu a vždycky mě to vyděsí 😒

aneta1199
17. dub 2010

Všem pěknou sobotu!
Já byla v pátek na dalším kontrolním odběru HCG, ale výsledky budou až v pondělí v poledne, tak dám potom vědět.
Ale moc doufám, že bude vše OK, testy ještě trošku sílí a hlavně dneska poprvé, hned po ponoření, jak to jde nahoru, tak se už objevila.
Katap - prsa mě bolí přesně od 6-tého dne a břicho poprvé bolelo už druhý den!!! Je to naprosto normální a myslím, že spíš pozitivní. Držím ti palce a přeju hodně štěstí.
Ferdice - můžu se zeptat kolikrát a kdy (v jakém týdnu) jsi měla ten raný potrat?

sukubka
17. dub 2010

anet ahojík ty ještě děláš testy?to já už netestím,ani je už nemám doma,ale tys byla předzásobená!a půjdeš pak ještě na krev?já jdu ještě v pondělí a pak ve čtvrtek jdu ke svému gynekologovi!no a další týden jako ty za Machačem!!!Anet taky se pořád něčeho bojíš že?pobolívá tě občas břicho?mě občas někde píchne atd,ale to mi asi už hrabe!!!!

aneta1199
17. dub 2010

Jo a k těm bolákům - začaly se mi dělat na místech, kde NIKDY nebyly, třeba ve vlasech vzadu na hlavě. Naopak obličej docela jde. Takže hormony asi pěkně cloumají...

aneta1199
17. dub 2010

Ještě pořád se bojím a asi budu až do 8. června, kdy by mi měl končit první trimestr 😉
Je to asi i proto, že tady čtu o zamlklých těhu a tak... ☹ A jak jsi psala... v postupce je to děsně často a vlastně i ty jsi měla poprvé mimoděložní, že?
Takže poprvé asi budu v klidu, až aspoň uvidím to srdíčko. Možná by to mělo být už to příští úterý u Macháče 😕

katapola
17. dub 2010

HOlky, jste hodné. Mě se vždycky boláky udělají týden před menses a stejně tak se mi zvětší prsa, dělají se mi tam cysty. No uvidíme, pořád mě sukubka drží se svými zkušenostmi v naději.

juvik
17. dub 2010

Anetko, Sukubko, vím, že to je těžké, ale věřte tomu, že to bude dobré...jste těhulky a basta 😉 .... myslím na vás 😵

Sukub, jestli mi zas nespadne net, tak ti ten recept od Teddy zkopíruju do IP. Ale na košt asi jeden nepošlu...to by manžel řval hlady ...sorry 😀
Jo a mě prednison taky v Praze doporučili, ale Machač mi ho nenapsal...prý to je nanic....a tohle mi řekli i v jiných car....teď sice cosi vzpomínal, ale uvidíme

misa.patrik
17. dub 2010

Holky nevim 🙂 urcite proto ze jsem mela ty zamlkle tehu a nikdo neresil proc tak proto asi ty injekce a ty tabletky na imunitu..ja nevim vcera to bylo takove hekticke ani jsem se nenadala a uz jsem vysla z ordinace a to jsem se chtela zaptat na milion veci 😀 ale rikal ze mi vse postupne vysvetli..

juvik
17. dub 2010

Miso, jj taky se chci vždycky zeptat na kupu věcí a pak zapomenu nebo není čas. Posledně jsem se už ale doma připravila a šla jsem k němu s lístečkem, kde jsem si všechno napsala...no šla jsem jak na nákup...se celkem bavil 😀

Kat, vydrž holka 😉

sukubka
17. dub 2010

anet přesně tak se budu bát i já 😒 a toho 27 by už Machač srdíčko mohl vidět,teda doufám!!!!aspon se trochu uleví!!!
a anet měla jsem mimoděložní ale už před 3roky! 😒
juvi tak já si teda upeču svoje 😀 a moc děkuju za povzbuzení!!!
kat uvidíš že budeš těhu 😉
misa já toměla taky tak vždycky sem měla kopu otázek a zeptala jsem se na polovinu a to sem už ani nevěděla za půl hodky co mi vlastně řekl! 😀

katapola
17. dub 2010

Jsem nedočkavá, já vím🙂 Nejlepší by bylo, kdyby to člověk věděl hned.

juvik
17. dub 2010

Kat, to jsme všechny...však to důvěrně známe 😉

sukubka
17. dub 2010

kat přesně tak jsme nedočkavé všechny akorád nám co nejsme v té situaci se to kecá co? 😀

ellaaee
17. dub 2010

Zdravím Vás všechny a přeji krásný den.Čárka na testu krásně sílí ale taktéž jsou častejší pichlavé bolesti v pravé straně podbříšku, takže tohle mě zase dostává na dno .

sukubka
17. dub 2010

elae kolikátý jsi den po ET?tak nám šupni nové testy do alba!mě taky píchá v břichu!

ellaaee
17. dub 2010

sukubka, dnes 11den od ET, čárka na testu je hodně silná. Jenže já myslím, že kdyby to bylo v pohodě tak by mě píchalo tam dole jak je děloha, ale ono občas píchne jen vpravo. Mám hrozný strach. foto už vkládám

sukubka
17. dub 2010

elae bojíme se všechny neboj bude to dobrý!já jak byla ted na gyndě tak doktor říkal že mám i dost pořád zvěčené vaječníky po té stimulce a třeba to máš i ty a píchá tě tam!víš ony i ty hormony dělají své!neboj bude to dobrý!kdy zajdeš na krev?

sukubka
17. dub 2010

pěkný testík čárka je super silná

ellaaee
17. dub 2010

Sukub, na krev pujdu v pondělí, o víkendu mi ji asi nikde nevezmou ☹ . Necítím vubec nic ani prsa mě skoro nebolí. A co ty? Manžel je asi štastný vid? Já jsem dost celkem dobitá včera jsem byla v práci a dělam 24hod. směny takže pak jsem vždy uplne k.o ☹

aneta1199
17. dub 2010

Ello - jestli máš tak náročnou práci, neměla bys být doma ???

A mě taky pořád někde píchá - nalevo, napravo - to nejvíc (vaječníky), někdy i uprostřed.

sukubka
17. dub 2010

elae ty děláš 24hodin?co to děláš za práci,jestli to není tajné!Máš se ale na to rači vykašlat at jsi v pohodě a né utahaná to musí být pro tělo záhul!!!
anet tak aspon nás píchá všechny 😀 to je asi podle mě normální!