Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
28. dub 2010

Andi díky, mělo by to tedy vyjít na dnešek. Jinak já byla na nehtíky včera🙂

kvakuska
28. dub 2010

Sukub a Anet jsem buran, úplně jsem vám včera zapoměla pogratulovat k srdíčkům 😕 ... tak to napravuji a moc gratuluji !!! 😵

katapola
28. dub 2010

Také dodatečně gratuluji k srdíčkům. Teď už sem nechodím často, tak můžu občas něco přehlídnout, toš se omlouvám.

asmeena
28. dub 2010

sukub, anet: gratulka a kde jsou fotečky srdíček? Je to krásný pocit, když to tam konenčně je, že? Tak teď se chytnou další vlnu další stimulantky a tento rok bude ve znamení těhulkování.

teddyna
28. dub 2010

ahojte vespolek.moc se omlouvám,že vás tak zanedbávám.ale začla práce na zahradě,venku je moc hezky,takže doma jsme jen na jídlo a spaní.každá to poznáte,až bude prcek na světě.
všechny moc zdravím,průběžně pročítám,úspěchům gratuluji.

micinka22
28. dub 2010

Ahoj ..Gratuluji k srdíčkům a vánočním dárečkům..to bude na konci roku veselo 😵 😵 😵 😵 ostatním do boje drží 😵 pořád palce🙂))
jinak v tabulce už mi můžete dát 24tt...děsně to letí 😀

juvik
28. dub 2010

Ahoj holky,

tak jsem objednaná na kontrolu k Machačovi na úterý na 8.00....od zítřka zobu clostík....už zase v tom lítáme 🙂
Přeju vám hezký den, já jedu za švagrovou a dvojčaty, tak si to doufám užijem a půjdem někam ven....večer ale asi padnu za vlast, protože ty dvě brebery jsou jak uragán 😀

sukubka
28. dub 2010

ahoj holky u nás teda nějak nádherně není o víkendu bylo líp!já mám spíš pocit že začne pršet!
juvi tak to je super e zase už stimuluješ 😉 tak si to s dvojčátky pěkně užij,určitě to bude moc fajn,můj bratr má taky dvojčata,ale ty ještě pořád spí,jsou jim teprv 3měsíce 😉
asmneko já nedostala foto se srdíčkem,dodám ho příští čtvrtek jdu ke svému gyn a ten mi foto dá! 😉

kvakusko nejsi žádnej buran já taky hodně věcí zapomenu přečíst!když tak plkáme to doítání je pak horší 😀
micinko to teda letí,fakt je to hrůza!
asmneko ty už jsi teda ve 4měsíci?to je taky děsný onehdá jsi měla pozitivní test a ted už jsi tak daleko!!!!
teddy ty žiješ???co Vojtík nezlobí?je jasný že jste pořád venku když bylo tak krásně!Závdím vám to ježdění s kočárkama 😉

asmeena
28. dub 2010

sukub: jen doufám, že nějak neublížím miminku, protože jsem si musela začít kapat ředěný sanorin, jinak bych se tou alergií udusila.
To je škoda, že nemáš fotečku, já jsem si o ni Machačovi řekla a stála mě 100,-

asmeena
28. dub 2010

teddy: to se vůbec nedivím, že se na koníka nedostaneš, jak máš zahradu, tak tam je spousta práce a ještě kolem malého, dovedu si to představit.

mici: teda už 24tt, to opravdu letí. A co malý, pořádně kope?

ferdice
28. dub 2010

ahojki holky,
Sukub, Anet gratuluji k srdeckum.
Sukubko ja myslim ze jsem se s tebou minula ve dverich dole, ale manza na mne zrovna mluvil, tak jsem byla zmatena jak vcela, ale tipla bych si zes to byla ty. optimismus a radost z tebe uplne salala 🙂
Holky a taky Machac rikal, ze od pristiho tydne bude mit i Maruska posilu, rikal to pred tou mladou doktorkou, snad jsem to spravne pochopila. Rikal, ze Maruska mu rikala, ze se do prace ani netesi, kdyz toho je tolik. a ze nektere pacientky jsou na ni i osklive. je fakt ze je to o nervy se dovolat, tak uvidime jestli to bude lepsi. ale vcera byla fakt v klidu. Treba nekonci a zustane, bezely tu info na konikovi ze Maruska bude koncit, ze jo?
Misa.Patrik tak ted uz asi i tebe poznavam, kdyz se to tu tak probralo. sedela jsem naproti tobe (zelenobilakostkovana kosile), sama, manzu jsem propustila do Olmyku, stejne si nebylo kam sednout ☹
Vyfasla jsem leky a az dorazi tetka tak zacinam taky stimulovaaaaattttt. Huraaaaaa. Jo a taky mam Prednison a Anopyrin, ale ty mi nejprve nenapsal, az jsem pripomnela, ze minule to rikal, tak to hned napsal. tak to mne trosku prekvapilo, kdyz bych si nevzpomnela, tak to asi nepredepise?
Ficim se strihat a barvit. mejte se krasne a at se vsem dari. ahojki

aneta1199
28. dub 2010

Ahojte holky - ještě reakce na včerejšek:

Jej - já nemocenskou nemám a ani ji neplánuji. A když jsem se pro jistotu ptala Macháče, tak říkal že není potřeba. Ale kdo je v těhu chce, tak ji na 100% dostane.

Steph - tvůj manža vypadal na 25 😀 Ještě jsem si říkala, co tam takovej mlaďoch dělá, že má dost času 😀

Sukubko - já si spočítala termín podle ovulace (OPU 30.4.) na několika prográmcích na netu a shodli se na datech 21.-23.12. Tak jsem do profilu dala 21.12. a spočítalo to ten 7mý týden, který mi Macháč napsal do papírů, takže tak nějak to bude a ty to podle mě budeš mít stejně. Důležité je kdy se spojilo vajíčko se spermií a to my víme přece přesně 😀

asmeena
28. dub 2010

sukub: taky si nahoď v pase týdny jako má Anet, hned to lépe vypadá. 😵

stephanie
28. dub 2010

ahoj holky,
tady je dneska nějak mrtvo

anet, tak to máte teda super datum, si přivezete mimčo na Vánoce, jak to měl Machač minulý rok 😵
myslíš, že manža vypadá tak mladě? to bych ani neřekla...nespletla sis ho s někým jiným? myslíš toho pruhovaného? 😀
to mu ani neřeknu, on by sis zas moc o sobě myslel 😀

Ferdi, tak ty jsi tam taky včera byla? Tak jdeš do toho? To je fajn...

Asmeen, tobě ty týdny taky nějak rychle skáčou, ne? 😵

Kvakus, kde jsi? Už je líp?

Juvi, budu držet palečky 😵

Tak hezký podvečír!!!

anty
28. dub 2010

Ahoj holky, tak se hlásím po dlouhé době. Včera jsme byli na kombin.screningu ve Zlíně a je negativní.Tak mám radost. Ještě tam musím v 16tt, ale už se tolik nebudu aspoň bát. Hodila jsem fotečku, tak mrkněte.

misa.patrik
28. dub 2010

Ahoj holky tak dnes konecne posledni pichanec Pregnyl ve 22 hodun jupiiii 😀 😀 😀
Jdu si Vas docist...

stephanie
28. dub 2010

mišo, tak to se možná potkáme příští týden u ET...já jedu ve čtvrtek 😵

stephanie
28. dub 2010

anty - hééézkééé 😵 gratuluji

misa.patrik
28. dub 2010

Stepi me rikal Machač ze bud pondeli nebo streda 😒

anty
28. dub 2010

Stephi díky, celou dobu mimíšek prospal, tak jsem pořád kontrolovala, jestli mu bije srdíčko, holky jsou to fakt pořád takové nervy. Jsem si myslela, že když otěhotním, tak se nebudu nervovat, ale teď mám zase strach, aby bylo vše o.k.

teddyna
28. dub 2010

sukub-čéče,žiju.ale fakt čas je můj nepřítel,vojtík mě naučil maximálně využívat čas na důležité věci-takžeuklidit,uvařit,hrát si s ním,kočárkovat,krmit ho a přebalit mokrej baťoh na dupce🙂.
v těhu jsem proseděla u netu a koníka hodně času a ted si na net nevzpomenu jak je den dlouhej-vojtík vyplnuje čas.do alba dám nové fotky,tak kdo chce,mrkněte

stephanie
28. dub 2010

míšo aha, tak to se asi nepotkáme...no tak hlavně ať je úrodička v pátek 😉

anty , je to dlouhá cesta za tím miminkem, já vím...já bych měla taky strach, ale všechno bude ok. uvidíš...ty máš ten přístroj na kontrolu srdíčka?

anty
28. dub 2010

ne ten nemám, vlastně ani nevím, že něco takového existuje.

asmeena
28. dub 2010

anty: tak to máš super, že už víš výsledky, já si mám volat až za týden, takže zase jenom čekání.

misa.patrik
28. dub 2010

Step diky taky Ti budu drzet paluchy 🙂

anty
28. dub 2010

no my jsme tam byli včera a na výsledky jsem měla volat až dneska. Sice jsme platili 1400, ale za to abych věděla, že je prcek v pořádku to stálo. Ještě tam pojedeme jednou v 16tt, krev mi vezme můj dr. a tam se dozvím výsledky + udělají mi uzv.

asmeena
28. dub 2010

anty: tak to mně dělal můj gynekolog minulé úterý a sestra říkala, že kdyby v genetice bylo něco špatného, tak mi zavolají. Tak doufám, že je vše o.k. a v úterý budu volat na výsledky.

anty
28. dub 2010

No mně dělá taky pokaždé uzv, ale toto bylo 3D

misa.patrik
28. dub 2010

Holky tak me napadlo pri prvni konzultaci mi Macháč říkal že si budu v těhotenství něco píchat ... ale teď o tom nepadlo ani slovo myslite si ze se ho mam na to zeptat??

stephanie
28. dub 2010

anty - jo , to existuje - angelcare...můžeš poslouchat kdykoliv mimčo

míšo, on toho má hodně a zapomíná, určitě mu to připomeň