Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
10. čer 2010

asmenko-tak to už se moc těšíš,že?

asmeena
10. čer 2010

peci: to si piš, se mi pořád zdají sny, že to bude chlapeček, tak jsem zvědavá jestli nepřekvapí a nevystrčí na nás zítra pipinku. 😀 Ale jinak je mi to jedno, jenom bych to chtěla už vědět, ať vím jak toho prďolku oslovovat. 😉

jej
10. čer 2010

Ahoj holky!
Sukub, gratulace veliká! Jo, ještě je včerejšku: nejspíš jsme se minuly. Nám, myslím, nikdo neotevíral, bzukla nám sestřička. To jsem ráda, že bušení do břuška je asi normální...měla jsem z toho včera furt divný pocit a hladila břuch...

Asmen, tak ty nám řekneš zítra, jo?

Peci, už je líp?

Jinak všechny zdravím.

jitulik24
10. čer 2010

Peci, mám mu normálně zavolat do Reprofitu a chtít ho k telefonu? Já na něj osobní telefon nemám a mail taky ne.

b.e.r.u.s.k.a
10. čer 2010

Sukub to je skvělá zprávička,vidíš ani to za ty nervy nestálo 😀
Holky potřebuji poradit,odkdy mám počítat první den cyklu,mám to poslední dobou nějaké divné,první den skoro nic,druhý jen trošku,ale moc nekrvácím-stačí mi jeden tampon na den a víc to začne až ten třetí,tak počítat to odtud.Příští měsíc totiž začínámeeeeeeeeeeeeee!!!

ferdice
10. čer 2010

Jitulik ja bych mu taky zavolala byt tebou, normalne do reprofitu a nechej se prepojit. Dnes ale neni ani v Brne.
Steph koukala jsem ze jdes na hysteroskopii. mohu se zeptat kam? jestli to neni tajne. ja totiz taky premyslim kam bych na to sla, kamaradka jde na fakultku do Poruby a z konzultace u nich mela dobry pocit. do Opavy jit nechtela. a jeste jeden dotaz to ti doporucil Machac?dik
Vseobecne holky, byla nektera z vas na diagnosticke LPS nekde v Ove? a jak jste byly spokojene?

micinka22
10. čer 2010

SUKUBKO...moc gratuluju k prvnim vysledkum..ty ostatni budou take OK uvidíš.-)) a Polák je machr..zbytečne nestresuje a neplaší🙂)) a neplatící bonus se taky hodí že🙂)) No a krásnej super bonus je to pohlaví🙂)) aspon mužeš ladit do modra🙂))

stephanie
10. čer 2010

Ferdi, hysteroskopii navrhl Machač a bude mi ji dělat on v Reprofitu..Jsem ráda, že to navrh sám, páč do Opavy bych už po zkušenostech neměla odvahu jít...Tak jsem zvědavá, jak to dopadne...Včera jsem byla u svého gyn. na prohlídce, protože mě trápily bolesti u levého vaječníku a byla jsem překvapená, že jsem měla sliznici 11,8 mm...po Estrimaxu jsem měla v den Ketu vždy 9 mm...
Peci, jak se máš? To je otázka, co? Jak se může mít mamina, která zjistila, že je těhu 😵
Mici, tobě už se to teda krátí!!!
Beru, já bych asi počítala ten první den, kdy začneš krvácet...
Sukub, kde ses nám vytratila?
Kvakusko, ukaž se taky někdy, je mi potěch tvých hláškách už smutno!!! 😎
Tak přeji hezký zbytek dne 😵

daisy14
10. čer 2010

SUKUB, super, to jsou teda dobré zprávy! Holky ale já chci holčičku, snad v R. udělali výjimku a nedali mi kluka 😀
Berus, no vidíš, už se Ti to blíží, MS se pokud vím počítá od prvního dne krvácení, těžko poradit jinak.

Holky v práci je hic, jdu to zabalit a prchám domů....

daisy14
10. čer 2010

Jitus, napsala jsem ti zprávu do IP.

ferdice
10. čer 2010

Steph tak samotny pan doktor Machac 😀 , ty jo to jsem nevedela, ze dela i tyto zakroky. tak at ti prinese stesticko. ja prave ze nevim, zda mam na nej vybalit co chcu a nebo pockat co navrhne 🙂 kazdopadne pro mrazacky si nechci jet dokud nebudeme moudrejsi.
Kvakus fakt kde se toulas? si na tebe vzpomenu vzdycky kdyz beru za dvere v Reprofitu. Vcera jsem si taky vzpomnela, kdyz jsem si prijela ukoncit neschopenku. Ale meli na dverich jen nejake blbe reklamy, modry konik nebyl ☹
Britko tys tady taky dlouho nebyla, asi mas hodne prace se zviratkama co? a co kotatka? jsem to doma zkousela uhrat, ale manzel byl neoblomny.
Daisy se mas, bych to taky nejradeji zapichla hned v praci a supajdila nekam k vode.

sukubka
10. čer 2010

step já jsem půl dne prospala jak jsem měla pořád ty nervy v noci jsem skoro vůbec nespala,tak sem to doháněla,pak dojel brácha pak máti a půl dnes je v háji!
Peci nedělám si srandu že mě Polák bouchal do břicha opravdu aby se prý mimís líp otočil a mohl ho poměřit!

Jinak nakonec ty 3tisíce budeme platit protože 'Polák si myslela že když už jednou genetiku máme tak se to už platit nebude ,ale platí se to tomu pánovi do laboratoře tak říkal at to příště dáme Polákovi říkala jsem mu že by jsme mu to dali už včera ale že Polák říkal že se asi platit nebude(já myslela že toto se totiž dává polákovi a né do laborky)ale říkala jsem mu že není problém že po tak dobré zprávě to i rádi zaplatíme!!!!Tak snead bude i zbytek testů ok!

berus Machač mi tenkát říkal že menstruace je ode dne kdy krvácíš 4h v kuse!
Taky jsem to měla totiž tak že než se mrcha rozjela nevěděla jsem kdy je první den cyklu tak jsem mu tenkrát psala abych věděla kdy baštiti clostík!

jitul já bych do Reprofitu zavolala bez Machačova svolení bych nezačala stimulovat at o tom aspon ví udělá ti ultrazvuk atd jinak budeš asi baštit 3-7den clostík a pak to má každá s těma injekcema jinak já si je píchala až do 11dne pak 12den večer pregnyl,ale aspon mi třeba napiš nebo něco!

jinak vám holky moc děkuju 😉

stephanie
10. čer 2010

Ferdi, být tebou, tak mu to navrhnu....Já se taky původně na to chystala, ale on mi to nabídl hned sám, tak jsem byla ráda...Alespoň budu mít klid...A samozřejmě budu ráda, když to bude dělat on, protože říkal, že se pak hned pobavíme co a jak dál...ale vsadím se, že když na to příjde, tak zas bude mít dovolenou... 😠
A nebo mu napiš mailíka, on ti určitě poradí...

ferdice
10. čer 2010

Urcite Steph, kdyz to nenavrhne sam, tak se poptam. I tu imunologii, i kdyz to je mi jasne, ze mi to nenavrhne, neznam gynekologa, ktery by tu imunologii bral vazne. To by asi zajimalo kazdou z nas, kdy bude mit Machac dovcu 😉 V utery mam druhy pokus na ukonceni neschopenky, tak se snad dostanu i k Machacovi a proberem to. Uz vis termin? to budes mit jako LPS zakrok, ze jo?
Sukub se nedivim, ze te to tak zmohlo, ale ted musi byt ty pocity nadherne. mas pravdu i za ty prachy to stoji.

stephanie
10. čer 2010

Ferdi, myslím, že má dovču v červenci...
Já čekám na další menzes a pak hned na to půjdu...Bude to jen vyšetření dělohy, ne laparka vaječníků...
O imunulogii pravda nic neříkal,ale vzal nám oběma krev na genetiku, tak jsem taky zvědavá...Člověk pořád na něco čeká a pořád se strachuje...
Ale určitě mu to navrhni...
A co ten test, ještě sis dělala?

ferdice
10. čer 2010

Asi by mi taky stacilo to vysetreni delohy, pruchodnost meho jedineho vejcovodu, asi neni dulezita, kdyz se to resi pres ivf. ptala jsem se jak to mas, protoze ta kamoska co jde do poruby, tak to bude mit vse dohromady, lps pruchodnost, delohu a jeste jestli nema endometriozu nebo ty polycisticke vajecniky.
Genetika je fajn, hlavne se u toho delaji ty trombofilni mutace, tak aspon vis ze problem neni v krvi. jojo porad se strachujeme ☹
Dnes jsem si delala test a uz byl snehobily, tak jsem vlastne i rada, alespon uz je to vyreseno. jen to fakt nechapu, protoze kazdy rika, ze reprofity testy nejsou moc citlive a ja mela docela peknou carku, i kdyz to nebyla tlustice.

stephanie
10. čer 2010

ferdi tak jestli jsi neměla to co já, že se embryjko chytlo, ale hned zas pustilo... ☹
mi už právě nějakou mutaci zjistili, požádala jsem mého gynekologa, ale má to tady spousta holek a prý to nijak neovlivňuje uchycení embryjka...jen jsem víc náchylná k infarktům a mozkovým příhodám...ale zas holky z jiné diskuze na to berou Anopyrin, tak nevím...
Ale teď budeme mít tu genetiku asi nějak podrobněji...
Vidíš, člověk by řekl, že když šlo jedno dítě, tak druhé půjde taky snadno a prd...V životě by mě nenapdalo, co budu podstupovat...Kdybych to věděla, tak bych si rodinu pořídila dřív...Ale asi to tak mělo být

janel
10. čer 2010

Ahojte holky, sla jste nektera na prvni screening i az v tom 16.tydnu? Nebo uz se chodi jenom na krev v 10.tydnu a vyhodnocuje se to s ultrazvukem z 12.tydne?

fiallinka
10. čer 2010

Baby, sorry, že vám se lezu, ale zachytila jsem jméno Polák - mluvíte o tom Polákovi, který ordinuje v Olmíku i ve Zlíně v Prediku?

ferdice
10. čer 2010

Steph presne jak pises, kdybych tusila zacala jsem se snazit drive. Ale nic se nedeje bez priciny. Ja myslim ze kazdemu nam je nadeleno tolik kolik uneseme a my toho holt uneseme vice nez jini.
Taky mam nejakou mutaci co neovlivnuje pocatek tehu, ale je vetsi riziko downova syndromu, ted jsem brala i anopyrin a nic z toho.

stephanie
10. čer 2010

ferdi, neboj, dočkáme se...jen si musíme každá počkat na tu správnou chvíli 😵

alex001
10. čer 2010

holky můžeu se zeptat - budu si píchat pregnyl 10.000j za jak dlouho budu moct testovat?
děkuju 🙂

juvik
10. čer 2010

Ahoj holky,
zdravím po perném rozhycovaném dnu....jsem zralá lehnout si někam do stínu a spát 😅
Sukubko, jupíííí....to jsou super zprávičky....určitě i zbytek bude v pořádku a vy se budete těšit na malého hokejistu....manžel mu určitě hned koupí přilbu, hokejku a brusle, ne? 😀
Zdravím Stephi, Ferdi...a další, které tu zrovna jsou 😉

ferdice
10. čer 2010

alex mi bylo receno ze 10 dnu muze pregnyl zkreslovat, ale myslim si ze se to muze lisit clovek od cloveka

ferdice
10. čer 2010

juvik tak si lehni na zahradku mezi kyticky nekam do stinku 😀 , ja jeste faram, 2 tydny jsem tu nebyla tak je to pohroma
jo juviku a spravny urad jsem netrefila, ale uz vim kam, musim na magistrat, planuju to hned pristi tyden a chodim nakukovat do vasi diskuze

aneta1199
10. čer 2010

Ahojte holky!
Sukubko, jsem šťastná za tebe, moc jsem na tebe myslela.

Já byla dneska taky NT+, naštěstí u nás všechno OK a pravděpodobně to bude taky kluk 😀 😀 😀

Zítra odjíždíme na dovo, takže o vás nebudu mít přehled, ale všem v akci držím moc palce !!!

juvik
10. čer 2010

Ferdi, sedla jsem si na lavičku do stínu...ale začalo mě z toho hycu bolet v krku....jen doufám, že to nebude angína....dřív jsem na ně v tomhle období trpěla 😒
Tak napodruhé už se Ferdi trefíš....je to někdy síla, najít ten úřad, co hledáš.... u nás to bylo jednoduché, ale u Ostravy jsem si taky nebyla jistá...a na diskuzi nakukuj a klidně i napiš, až budeš chtít, přidíme tě do tabulky čekatelek 😉

sukubka
10. čer 2010

fialinka já nevím jestli ten Polák dělá ještě někde jinde krom olomouce,to fakt nevím 😒
anet tak si dovču užij kam to jedete?je super že ti genetika dopadla ok 😉

jitulik24
10. čer 2010

Holky díky všem za odpověď 🙂 .
Dáši díky za mail, hned jak dorazí MS mu napíšu 🙂 .

asmeena
10. čer 2010

anet: užij si dovolenou - kam teda nakonec jedete? A gratuluji k výsledkům.