Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
10. čer 2010

stepi-mám se moc fajn a užívám si pocitu být těhotná 🙂 jo a taky jako bláznivá každý den testuji, protože mi to stále příjde jako malý zázrak, však koukni do alba, dala jsem tam fotečku 🙂

pecicka
10. čer 2010

jinak zdravím všechny holky 🙂
anet-i já ti přeji krásnou dovolenou 🙂

aneta1199
10. čer 2010

Nakonec jedeme autem do Chorvatska. Plánuju být buď ve stínu nebo v moři, tak snad to bude OK.

aneta1199
10. čer 2010

Pecicko - tobe jsem ještě negratulovala. Je to super takhle si každý den testovat, že ? 😉

pecicka
10. čer 2010

anet-to teda ano 🙂

asmeena
10. čer 2010

peci: ty tvoje testíky jsou úplně ukázkové, už si to psala Machačovi?
anet: tak to jsi dobrá, že si tak dovolíš cestovat? To se mnou to počasí teda nedělá moc dobře, mám šílené problémy s tlakem a bolestma hlavy

pecicka
10. čer 2010

asmenko-mluvila jsem s ním přes telefon a říkal, že 22 mám dojít na utz 🙂

asmeena
10. čer 2010

jé, já mám 22.6. taky kontrolu.

asmeena
10. čer 2010

akorát teda u svého gynekologa 😉

pecicka
10. čer 2010

jo, tak to budeme na sebe myslet 🙂

pecicka
10. čer 2010

holky, jdu koukat na ordinaci🙂 hezký večer 🙂

sukubka
10. čer 2010

asmenko já bych to testování taky nedala a ještě k tomu bych se asi i bála koupat no nevím měla bych strach se zánětu!tchýně má naproti bazén a hodně přemýšlím jestli to v létě riskovat mám strach!

asmeena
11. čer 2010

sukub: já jsem rovnou našim řekla, že kvůli mně nemusí bazén vytahovat a napouštět, že já to letos raději budu řešit pouze pod slunečníkem s frapíčkem. 😉
Holky musím si vám postěžovat. Mamka nechala v pondělí utratit naši dalmatinici (14let nemocnou) a říkala, že už dalšího pejska nechtějí, když jsou sami s taťkou na baráku, že jim stačí zakrslí králíčky a aspoň teď budou mít víc času na zahradu a cestovat, že je aspoň nebude nic držet u baráku. No a můj brácha (někdy myslím, že má místo mozku seno) přichystal překvapení a dnes jim veze štěně Bernského salašnického. Mamka už přitom v kuchyni zrušila pelech a koupila si tam místo toho skříňku. Chudák Berňásek - netuším kam ho složí - protože až vyroste, tak to bude šílené tele. Mám zakázané to mamce říct, protože to má být překvapení, ale myslím, že se z toho mamka spíš složí.
Mamka je pořád v práci, dělá na směny a taťka je taky od rána do večera v práci a brácha přijíždí domu jenom na víkendy a to je pořád v lihu.

micinka22
11. čer 2010

Veru tak to je pěkně blbej nápad...pokud člověk sám nechce tak je to spíš danajský dar 😒 😒 😒 radši řekni bráchovi at ho rychle vrátí ... 😠 😠 😠 😠

britka
11. čer 2010

Ahojki holky konečně jsem se dostala k poč.Seno je pod střechou byl to umornej týden a dneska mám volno.Tak jsem něco málo přečetla a krásné zprávičky jak Peci moc a moc gratuluji a v dusičce závidím a Sukubko to je super že je vše jak má být,ale ty stresy ti daly zabrat jen co je pravda.Ferdi koťátka jsou 3 dneska je konečně dotáhla na dvůr tak jdu právě ven a ošetřit očičkajo králičků máme 8 ti už taky lítají po kotci.No a zahrada to jen lítám s konvemi děs.Asman tak jak chcanda nebo kluk?

britka
11. čer 2010

Asmen to vašim vůbec nezavidím mamka dostala andulku jak taťka umřel a to co si nepřej vidět co bylo.bude to pro ně šok.mici a jak ty jsi v pohodě?

asmeena
11. čer 2010

mici: celý včerejší den jsem bombardovala bráchu smskama, ale on mi na to pokaždé napsal, že u baráku musí být pes (já bych to pochopila, kdyby na toho pejska měl někdo čas, ale znovu vypiplávat štěňátko, to nevím jestli naši zvládnou, protože jsou opravdu pořád v práci a když jsme měli předtím psy, tak jsme byly ještě děcka a bydleli jsme s našima a tak se koupilo štěně v době prázdnin a za tu dobu jsme se mu mohli věnovat, ale takhle - no jsem zvědavá na reakci rodičů).
Když jsem se s mamkou bavila v úterý, tak mi říkala, že pro ně brácha chystá překvapení, tak jsem jí říkala, že to bude možná pejsek, tak mi řekla, že to by ho doufá nenapadlo, že na to je dost chytry (pche - můj brácha je policajt a už mu to stouplo hodně na mozek, tak ho má trošku vypatlaný)¨

brit: no, doufám, že na nás toho luliška nebo lulinku vystrčí, jdeme dnes na 11:45, tak jak se vrátím, hned podám info.
Kdyby brácha pořídil andulku, tak by se ještě dalo, ta nepotřebuje tolik péče jak pes (my jsme totiž hodně zvířátkoví, měli jsme doma kde co a mamka miluje zvířata, ale toto mi přijde, že ji už opět upoutá u baráku na dalších 10-12let a to si myslím v jejím věku není zapotřebí) - no jsem opravdu zvědavá jak to dnes u nás doma dopadne.

britka
11. čer 2010

Asmen vaši si určitě chtěli užívat a tak proto už pejska nechtěli určitě pak na staří neříkám,ale já to znám doma hafo zvířatek a můžeme jet tak do ....fakt je člověk uvázaný u baráku.tak dej pak zprávičku ju?

asmeena
11. čer 2010

brit: přesně moje slova. No, nic vyrážíme na ten ultrazvuk. Pá.

asmeena
11. čer 2010

Tak jsme zpět a bohužel se mimi schovává a prý by z toho nebyla pěkná nahrávka, tak nás pan Dr. objednal znovu na 3D za 14 dní.

teddyna
11. čer 2010

dobrý den všem.to je pažáákkk !! hnůůůss !!! ani čumák se neoplatí vystrkovat.a to si potřebuju zajet koupit plavky,páč nemám.a jak skončíme vanové plavání a začnem chodit na bazén,tak ať tam nemusím jít v majtkách.
asmen:to je blbé s tím pejskem,páč malý berňák je sice nádherný,ale vyroste z něho telisko,co potřebuje pohyb a aktivitu.nebylo by lepší pro maminku třeba zase dalmatinka,když na něho byla zvyklá?a nebo spíše třeba yorka na čivavu-něco malého. ale pokud má maminka ráda zvířátka a berňoš ju olíže hned ze startu,tak to berňoš vyhrál 😀 .
dneska jsem byla koupit síťku na kočár,abych mohla nechat Vojtíka venku,aniž by ho sežrali komáři zaživa.a řeknu vám -kus záclony s gumkou a hned je stovka v čoudu.k tomu jsem mu vzala na svačinu 3 přesnídávky se švestkama,dvě s broskvema,jedno bodýčko a 359 Kč 😝 sakumprdum. jo,děti jsou fakt mohdy za všechny prachy 😀

asmeena
11. čer 2010

teddy: ty zase perlíš 😀 v majtkách na bazén by asi nebylo moc nóbl. A děti jsou opravdu za všechny prachy 😀 Já se tak těšila, že nám řeknou pohlaví a já začnu taky utrácet, ale opět nic, musíme čekat dalších 14 dní - ach jo, abych se to vůbec do porodu dozvěděla 😀
Co se týká toho pejska, tak bych se určitě domluvila s mamkou a neřešila to za jejíma zádama (ona už žádného nechce, ale pokud by nějakého snesla, tak si měla rasu vybrat sama). ☹

teddyna
11. čer 2010

asmen,to víš - s chlapama se nedomluvíš a nevysvětlíš nic.takže tvůj bratr zauvažoval jako chlap.ale jak tak přemejšlím nad těma majtkama do bazénu...to bych asi nesměla mít bílý,co?páč by prosvítaly chlupy 😀 .no,to abych to sjela křovinořezem komplet 🤐

asmeena
11. čer 2010

teddy: ale možná by si vnesla na koupaliště novou módu 😀 Víš jak nosí někde v Japonsku ty sukně co vypadají jako by byly průhledné, tak ty budeš ty tvoje majtky vydávat za nový japonský model 😀

teddyna
11. čer 2010

a že bych si koupila tanga,aby vynikla celulitida a tu jsem vydávala za novou modu

micinka22
11. čer 2010

Veru no tak to holt mamce řekni...toto není věc která se hodí na poličku že...

Britko..díky za optání-.no ten konec je mazec...poprvé už byl příjemnej chládek na podzim..a teď závěr v létě ..co víc si přát 😀 😀 😀 😀

no já začala taky utrácet za mimi..ale už to není tak hrozne jako u prvního🙂) dneska došel balík z Brumly..z outletkama za pakatal..na ty první dva měsíce to stačí..snad bude teplo.. 🙂))

nic jedu s hafínou na předváděčku na hřiště do školy..tam chcipneme vedrem ://

teddyna
11. čer 2010

tak plavky nemám-za to mám dvě tílka a sukňu-tudíš do bazénu jedině jako muslim-v sukni po kotníky a prostěradlem přes hlavu

teddyna
11. čer 2010

Mici-taky objednávám z Brumly-mají tam hezké věci za pár šupů

sukubka
11. čer 2010

ahoj holky,
asmenko tak pak dej vědět jak to se štěnátkem dopadlo jo?jsem zvědavá jestli si ho vaši nechají nebo jak to dopadne!!!!

brit to je jasný že to byli děsný nervičky ale popravdě mi kámen ze srdíška spadne až po ultrazvuku ve 20týdnu po té genetice!Ale už si ji necháme rovnou udělat u Poláka v Olomouci!
seno musela bytý pakárna co?pamatuju jak sjem ho s našima dělala a pak to stejně dali jednomu pánovi pro dobytek tedka to tata už seká sekačkou

britka
11. čer 2010

Sukub seník je plný a už má manžílek dušičku v peříčku,nebo poslednní roky to byl problém posušit.Sukub mysli vždy na něco pěkného mimčo to cítí musíš být veselá a neuvažovat kdyby něco.Venku je hyc jak byk.Tedy ty majtky na tom koupališti to bych chtěla vidět fakt.Mici to léto ti dá zabrat tak zales někde do chládku a stejně už se to skulí a prcek bude na světě.