Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

aneta1199
8. črc 2010

@jej U moře jsem dost času strávila pod slunečníkem a hlavně se pořádně mažu, i tady v Česku. Na obličej si dávám SPF 50. Opravdu se můžou udělat v těhu pigmentové skvrny, má je moje švagrová i kosmetička, tak bych je radši nepodceňovala.
A na odběru jsem nebyla, to jen Sukubka. Mě vyšly dobře ty NT testy (byla jsem v Brně v Prenatalu) a minulý týden mi brali krev na tripl testy a snad to tam bude taky OK. Ještě pojedeme ve 20 týdnu jednou do Brna, ještě jeden screening na vývojové vady.
A já jsem, i pracuju v Šumperku. Do Olomouce sice semo tamo jezdím, ale spíš na nákupy.

aneta1199
8. črc 2010

Jej a Sukubko - kdy máte stanoveny přesně termíny porodu?
Mě na tom velkém UTZ v 12 týdnu potvrdili termín 21.12., tak jak mi vychází i podle OPU.

jej
8. črc 2010

Anet, tak to jste se Sukubkou obe Šumperandy! TAm je fajn. Pobývala jsem nějaký čas tak na půl v Losinách, když tam můj mužík pracoval (Zábřežák)
Já mám termíny dle Poláka z prvního screeningu 14.12. a dle menzes 16.12. TAk jsem zvědavá, zda nebudu nějak moc přenášet....si říkám, že by bylo fajn být na Vánoce doma a dát si mimíska pod stromeček 🙂 (ale bylo by mi i jedno strávit Vánoce v nemocnici, hlavně at je vše v pořádku...)

brou, klíží se mi oka....

sukubka
9. črc 2010

Pěkné ráno holky!
Step myslím na tebe,pak dej vědět jak jste dopadli u Machače!budu na tebe celý den myslet!

Anet 😉 já mám podle menzes termín jako ty 21.12 a podle Poláka 18.12 ale myslím že budeme mít stejně aspon jeden že?

holky mě ty triple testy nedělali ale příští týden jdu na gyndu to budu 18týden myslíte že mi je taky udělá?možná ne když jsem byla na tom odběru té placenty ale kdyby mi je udělal nevadilo by mi to!

jitulik24
9. črc 2010

Ahoj holky, právě mi psal Machač, že naše dvě embrya nebyla schopna zamrazení☹ Tak to mi dal opravdu skvělý dárek k narozeninám☹ Nějak mě to vzalo.

zuzka72
9. črc 2010

Holky vzkaz od Certiny, omlouvá se, že vás zanedbává, ale bude se VDÁVAT 😉 😉 😉 a Adélce leze třetí zoubek a váží 6400. 😉

daisy14
9. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8. a další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET), KO 8.7.
KRYSTOFKA – čeká na MS a pak začne stimulovat na IVF

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, 1 minimálka - OPU 3.7, ET 5.7- 1 pěti buněčné embryjko

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky (2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 16.únor 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 14.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

daisy14
9. črc 2010

Ahoj holky, jdu Vás jen pozdravit, pročetla jsem si drby a zase mizím. Bývá mi teď večer docela šoufl, tak s tím bojuju. Hezký víkend všem!

sukubka
9. črc 2010

Jitul s tím emailem si nenech zkazit náladu já taky NIKDY neměla mražáčky psali mi taky z Reprofitu že nebyla vhodná a čekám bobka.Machač mi říkal že v bříšku jim je 100x líp!tak se nestresuj!

Certi tak to moooc gratulujem!

stephanie
10. črc 2010

Dobrá ránko holky,

Daisy, jde vidět, že máš opravdu přehled, tabulka nemá chybu 😉
Jitul, důležité je, že už mám embryjiko v bříšku, soustřeď se na něho a nebuď smutná

Já jsem přišla včera taky od Machače s ne moc příjemnými zprávami a jsem z toho trošku mimo 😖

Dnes odjíždím na týden na dovču, už potřebuju trošku relax, tak tady buďte hodné 😵 a užívejte se nádherného počasí

Mějte se krásně 😎

pecicka
10. črc 2010

ahoj kočenky🙂
taky jdu nakouknout co novýho, daisy je prostě jednička a tabulka super🙂
stepi-užívej si sluníčka a dovolené, relaxuj a uvidíš, že se na to zase budeš koukat pozitivně, vím, je to těžké, ale ty jsi holka šikovná a určitě to zvládneš🙂
jituli-ty se netrap, já nikdy neměla víc jak dvě a to se stalo jen jednou a šlo to hned do bříška a vyšlo to, jinak jsem vždy měla jen jedno a to je to nejdůležitější, že je tam ten správný bojovníček a toho máš u sebe, tak hlad pupíka a mysli pozitivně🙂

kvakuska
10. črc 2010

@stephanie jejda steph to mě moc mrzí, že tě tentokrát Machač moc nepovzbudil 😖 ... pěkně si v klidu přežvejkej všechno co ti řekl, mně kolikrát taky trvá než to všechno poberu a srovnám v hlavě ... příště raději den před dovčou k doktorům nechoď, mohla jsi dnes odjíždět s pomyšlením, že hysterka dopadla dobře a že vše bude OK ... ale zase víš jak to je, nic se nejí tak horké jak se to upeče a naděje umírá poslední 😉 ... užij si krásnou dovču, odpočiň si a budu se těšit, že za týden se tu ukážeš jako pozitivně naladěná bojovnice 😎

kvakuska
10. črc 2010

@jitulik24 jitule nezoufej, máš prcka v bříšku? máš! a to je nejdůležitější 😉 ... spousta holek tady nikdy neměla mražáčky a jsou z nich buď těhulky a nebo už maminky ... je to vždy jen o tom, aby se našel ten správnej bojovníček a to jistě ten tvůj pupíkovej je, tak se zbytečně nestresuj a opatruj své bříško ... a všechno nejlepší k narozkám !!! 🙂

kocickaaa
10. črc 2010

Ahoj holky,taky chodím k Machačovi,jsem max spokojená,ale dovoluji si obrátit se na vás s prosbou...NEMÁM FOSTIMON,pomůže mi někdo prosím?

britka
11. črc 2010

Ahojki něco málo jsem přečetla.Měli jsme oslavy tak jsem venku uklidila a drahá polovička hajá pod širákem 😀 ale přikryla jsem ho dekou 😀 jsem škodolibá co?Ferdi na ujiždějící čas se ani neptej je to něco strašného a v útery jsem zas o rok starší ☹ Koťátka mi zůstaly 2 a tak nevím co s nima.Kdyby měl někdo zájem což nemáte žádná tak mám smůlu.Tak jdu hajat ráno se kouknu co nového dám si relax nedělní.

sukubka
11. črc 2010

Ahoj holky,jak je venku krásně tak je tu mrtvo co?
magdi s tím jak ti to u Machače dopadlo mě děsně mrzí,opravdu,ale jak píše kvakuska naděje umírá poslední a Machač je super doktro on si poradí s každou z nás i s tebou!!!!!!

Jitul ty nesmutni já taky neměla nikdy mrzazáčky a bobka čekám 😉

britko teda s tím že jsi manžu přikrývala dekou se směju 😀

jitulik24
12. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem dnes zkusila testnout desítkovým mamatestem a nic ☹ jsem 7 den po ET. Navíc mě už několik dní bolí břicho a dnes začalo bolet jak na mrchu ☹ , předtím bolelo jinak. Mrcha by měla dorazit za 5-7 dní, ale nevím jak je to u IVF, chodí stejně? Tak teď mi nezbývá, než doufat, že je ještě na test brzy a Štěpánek se tam někde zavrtává 😵

rencav
12. črc 2010

Jitulíku 7 den je po ET ještě podle mne brzo. Co tu holky testovali tak nejdříve až 9 den. Já 7 den taky neměla ani ducha a bolelo mě břicho hodně. Myslela jsem si že to každou chvíli dostanu a ono nic.. Takže vydrž a hlavně dávej na sebe pozor.

krystofka
12. črc 2010

Holky, začala jsem stimulovat a to v sobotu 10.7., UTZ bude v pátek 16.7. tak jsem zvědavá.

Jitulko, 7 den je opravdu asi brzy, ale mě se to kecá.

jitulik24
12. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8. a další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET), KO 8.7.

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, 1 minimálka - OPU 3.7, ET 5.7- 1 pěti buněčné embryjko
KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, KO 16.7

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky (2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 16.únor 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 14.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

asmeena
12. črc 2010

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit. Vrátila jsem se po týdnu z Jeseníku, bylo fajn, akorát tam v pátek začala naše trpasličí pudlice zvracet a mít krvavý průjem, tak jsem dnes trávila celé dopoledne na veterině. Asi to má z vyčerpání a nervů z toho štěněte u našich, které je šílené, protože si už teď v 9 týdnech prosazuje svou dominanci a už teď je ten Berňák větší než naše pudlička, tak to bylo o zlatý nerv. 😠

jej
12. črc 2010

No Asmen! To byla doba! Já už si říkala, kde jsi?

Kryštofko, tak ať jsou folíci na UTZ výstavní!!!!

Já dnes klasiká kontrola, vš o.k. Ovšem zítra velký genetický UTZ (mám ho místo 20.tt v 18.), tak to jsem poněkud napnutá.....snad bude vše o.k.

Dnes jsem výletila, byla jsem s mamuš u tet na babském dýchánku, bylo fajn....

asmeena
12. črc 2010

@jej teda tobě ty týdny taky šíleně letí, tak hodně štěstíčka na zítřejší kontrole. Ještě se vám brouček neukázal jestli má pindíka mezi nožkama? Když v Reprofitu dělají hlavně chlapečky? I když nám teda udělali asi holčičku. 😀

ellaaee
12. črc 2010

Zdravím všechny, dlouho jsem tady nebyla, hold v těhu se nenudím bohuzel v tom negativnim smyslu takze jsou starosti. Doufám, ze se vam vsem dari dobre a preji mooooc stesticka vsem.

misa.patrik
13. črc 2010

Dobre ranko no Vás snad holky ani nedočtu ☹ ☹ co jsme se vratili z dovolenky tak jsem v jednom kole 😉 😉 dnes jsem si přivstala tak jsem nakoukla tady k Vam 🙂
Všem co je třeba držím palce,ostatnim gratuluji 🙂

sukubka
13. črc 2010

ahoj holky,
jej držím pěstičky na dnešní velký ultrazvuk,mě to teprve čeká tak mi napiš jak to probíhalo a jak dlouho ti ten ultrzvuk dělal a kam jedeš?k polákovi?

Jitul já měla duch a to fakt duch až 9den po ET a to byl opravdu duch a psala jsem tu že mě bolelo břicho tak že jsem si šla koupit i vložky byla jsem si 100% jistá že mrcha je na cestě,no a nebyla 😀

ahoj miso,jak bylo na dovči?určitě super co?

Stephanie ty si dovču pořádně užij,myslím ne tebe 😉

sukubka
13. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8. a další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET), KO 8.7.

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, 1 minimálka - OPU 3.7, ET 5.7- 1 pěti buněčné embryjko
KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, KO 16.7

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 16.únor 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 14.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
13. črc 2010

Ahoj Sukub a kolikátkový test jsi měla a kolikati buněčné embryjka? Já už jsem z toho hotová ☹ , bojím se že to neklapne ☹ .
Míšo, vítám tě zpět z dovolené, jak jste si to tam užili?

britka
13. črc 2010

Ahojki holky to horko mě asi zabije dop.lítám po venku a pořád něco dělám a za chvíli na odp. 😠 konečně jsem se objednala do OL nebo v záři chci na mimčo najet kéž by už to vyšlo konečně to už bude 5 KET.Já se zas ozvupa a všechny vás zdravím 🙂

kvakuska
13. črc 2010

@britka zdar Britule, no a na kdy jsi tedy objednaná? 😠 ... to víš, chci mít přehled 😎

Těhulky dávejte na sebe pozor v těchto vedrech, chce to klídek a pitnej režim, držte se 😉