Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
6. pro 2012

@aneta1199 děkuji 🙂 no mě je to upřímně uplně jedno co to bude hlavně že vše dotáhnu do zdárného konce 🙂 ono to je sice z IVF ale absolutbní NATIV bez jakýchkoliv hormonu no uvidíme 🙂 počítám s tím že se to dozvím až příští rok 😀 😀 no u Tebe to taky pěkně všechno letí 🙂 ještě si pamatuju Tvoje první pozitivní testíky u Štepánka 😀 a už dva roky to je mazec 😉 😉

kvakuska
6. pro 2012

Kdepak se nám asi toulá Britka? Už sem dlouho nepsala, zkoušela jsem jí volat a nebere to, tak snad je v pořádku 🤐 ... už by měla být asi 27tt, jsem z ní malinko nervózní 😒

britka
6. pro 2012

@kvakuska nebuď nervozní buď v klidečku,jenom je doma honička,dělá se na chalupě o 106,včera se dodělala střecha a štít teď dává Tom okna,to víš synator ho tlačí a dost.Dnes jsem si konečně skočila koupit něco pro prcka deku,soupravičku do porodnice a madračku do postýlky vysolili 2100,- a jelo se domů a to je začátek.Máš dobré počty 27+2 a bude malý dost živý 😀 A jak ty jak válčíš?Napiš na IP.

kvakuska
6. pro 2012

@britka no tak se nečil mamino, nejdřív jsi tu denně a teď najednou taková pauza, no tak mi to začalo vrtat hlavou ... doufám že ty nikde po střeše nelozíš, a taky doufám, že neděláš vánoční úklid a pečení a podobné věci, to teď vůbec není důležité, hlavně se šetři a odpočívej, máš přece v bříšku poklad, kterej vás vyšel na víc peněz než celá vaše stavba 😠 ... už máš aspoň trochu pupík? 🙂

britka
6. pro 2012

@kvakuska Ahojki neboj po střeše nechodím šetřím se.Dr.mi taky říkala,že vánoční úklidy ne.ne a já stejně říkám,že pořádek se udržuje pořád.ve volných chvílích si vyšívám a co se týče stavby tak dělám jenom chlapum jídlo.Teď šli stavět příčky br je tam pěkná zima teprve se to uzavřelo nahoře.Pupík rosteale není to tak strašné jen to ohýbaní to začíná být fuška 😀 nezávidím silným lidem.Ale Míša ta mě určitě s bříškem dožene jak jsem koukla na fotku 🙂 A jak ty bojuješ?

kvakuska
6. pro 2012

@britka já bojuju jak to jde ... a to doslova na všech frontách ... nestěžuju si, mám pořád co dělat ... co kočárek, postýlka, výbavička, jméno, už máte všechno vybráno? 😎

britka
6. pro 2012

@kvakuska s kočárkem to nespěcháme vyhlednutý typ máme,dnes jsme koupili madračku do postýlky,výbavičku tu pomalu začínám střádat,ale ještě nic moc,jméno vybrané máme a to Dominik a to jsme se shodli s drahou polovičkou hned.Venku se pěkně ochladilo a to ještě pojedu známého odvézt do Havířova,ještě pracujou na baráčku.

kvakuska
7. pro 2012

@britka na holčičku bych ti mohla poskytnout spoustu věcí, bohužel na klučinu nemám nic 😠 ... koukni na mimibazar, tam prodávají po prťatech celé základní výbavičky a ty miminkovské věci jsou fakt většinou v perfektním stavu, vždyť to mimčo je oblíkne jen párkrát 🙂

britka
7. pro 2012

@kvakuska no jo když to bude kluk.je to fakt ony ty mimina to moc nevynosí a zas toho moc nakupovat to nemá ceny.A co kuchyň už maš hotovou?

misa.patrik
9. pro 2012

Ahoj děvčátka prosím Vás co mužu na bolest v krku? ☹

aneta1199
9. pro 2012

@misa.patrik - mně doktor dovolil jen septisan. Ty více účinné, jako strepfen nedoporučil.

misa.patrik
9. pro 2012

@aneta1199 jj děkuji už jsem byla v lékárně a tohle mi doporučila paní lékarnice 🙂 pokud me to do 5 ti dnu nepovolí mám jít k lékaři 🙂 tak snad to podchytím,prý mužu kloktat heřmánkový čaj nebo vodu se solí 😉

misa.patrik
12. pro 2012

Ahojík holčiny máme za sebou další poradnu a vše je v naprostém pořádku,mimin roste jak má,a je uplně vpořádku Jinak mám 3 kila nahoře,a bříško se teda pěkně rýsuje.Udělali nám i 3D utz jen mimin je natočený obličejem ke stydké kosti tak se s náma prostě nebavil jinak jsem se ptala pana doktora na pohlaví a předběžně mi řekl chlapečka akorát mi říkal že to není jisté protože má mimin nožky u sebe tak to skusíme příště,máme poradnu 2.1.2013 a jdeme i na kontrolní odběr kvuli screeningu. 😉 😉

britka
12. pro 2012

@misa.patrik no vidíš jak se vše dobře vyvíjí jen tak dál jsem ráda nebo ty začátky jsi měla tak jak já s problémy.Ten můj malý to je neposeda a řádí v bříšku jak čertík akurát mě trápí že mi dost tlačí na spodek a tak dlouho nevydržím stát a chodit no už jsem v 28+1 stejně to letí. 🙂

misa.patrik
12. pro 2012

@britka letí to neskutečně 🙂 to máš pravdu 😉 já už si to konečně začínám užívat mě zase trápí nadýmání to je někdy mazec jak mě bolí břicho 😒

britka
13. pro 2012

@misa.patrik nejsi sama nadýmání a střeva to trápí i mě,ale víš co dneska zkusím četla jsem to na internetu švestkový kompot.Mě už těch problému přibývá víc.špatně spím opar na puse jak hrom.Včera jsem si udělala těsta na cukroví upekla 2 druhy začlo mi být špatně tak jsem si musela lehnout jak já to vše upeču to nevím ☹ mám jich tam ještě na 8 druhů

misa.patrik
13. pro 2012

@britka jéj chudinko :( to je co? místo aby si to člověk užíval tak pořád něco já jsem ráda že už nezvracím,jinak mě fakt nadýmá nebo zas mě píchá zespod nebo mi tvrdne břicho no veselo 😀ale jak se necítím vždy se vším praštím a odpočívám ... já jím hodně sušené švestky a piju magnesku tak se to da ale jak řkám někdy se to tam šprajcne a je zle 😀 😀 já mám v plánu chytat se cuktoví o víkendu,chlapi chtějí jet na lyže tak já si doma udělám vánoční atmosféru.Patrik pořád hučí at už ozdobím stromeček 😀 nedočkavec malý

britka
13. pro 2012

@misa.patrik nemáme to lehké co?Teď jedu do tvých končin do Č.Těšína a do Polska tak jsem zvědavá jak to zvládnu nebo cestování a obchody nejsou mou domenou.jak přijedu tak ti písnu na IP.Pa

misa.patrik
13. pro 2012

@britka Tak příjemné nákupy já jsem zrovna z Polska přijela 😀 byla jsem v kaufu 😉

britka
13. pro 2012

@misa.patrik na to že jsme jeli o 1/2 10 a přijeli v 17h super.Byli jsme i V Bialsku a zamluvili vanu nebo v castoramě ji už nebudou mít a tak naštěstí se nám ji podařilo objednat a v lednu si ji máme vyzvednout.

misa.patrik
13. pro 2012

@britka Tak to je super 😉 my se chystame do Auchanu příští týden 🙂 dnes jsem byla v KAUFU jen sestra chtěla vyživu pro malého vyjde to o polovinu levněji než u nás. Beba 400g u nás 240Kč tam 240Kč 800g to je mazec co? Už máte dárečky? my už jen takové zbytky kosmetiku a drobnosti 😉

britka
13. pro 2012

@misa.patrik tam jsme byli dneska a je tam fakt levno a hned vedle máme objednanou tu vanu.Dárečky ještě nemám mamce jsme dnes koupili do kuchyně baterii taky tam vyšla levno.Dárečky ty vždy řeším na poslední chvíli.za chvíli musím do té zimy nakrmit tu naší dravou zvěř a tak se mi do te zimy nechce 😒

misa.patrik
13. pro 2012

@britka brrrrrr to se Ti vubec nedivím 🙂 já bych nešla 😀 já si hovím u televize zabalená v dece a nechce se mi ani dýchat. my jsme taky celou koupelnu zařídili v Polsku a byšlo nás to o 1/3 levněji než u nás. my máme výhodu že to máme fakt kousek 😉

britka
13. pro 2012

@misa.patrik to máš pravdu,že je to tam levnější a pěkné věci obklady i dlažby.Už jsem v teple. 🙂,ale pěkně tam mrzne.Co vybavičku už chystáš?Já pomaloučky,objednala jsem si přez bazar věcičky a dnes byly odeslané tak jsem na ně zvědavá.

misa.patrik
14. pro 2012

@britka ahojík no tolik mě to láká něco koupit ale nechci ještě protože nevím co to je 😀 v Auchanu mají tak krásné věcičky pro prcka že až budu 100% vědět pohlaví tak mě manžela asi zastřeli jak provětrám kartu 😀

britka
14. pro 2012

@misa.patrik je fakt že těch krásných věcí na miminka je hodně a zas na druhou stranu moc toho nevyužijou.

misa.patrik
14. pro 2012

@britka no právě 🙂 já to vidím na synovcovi co ho vidím a to se vidíme jednou týdně tak je větší a větší 🙂 mišánek 😀 😀 a hlavně jeslti to bude klučina tak mám po kom dědit 🙂

britka
14. pro 2012

@misa.patrik to máš fajn aspoň tolik neutratíš já to mám blbé musím koupit všechno a to je zahul dědit nemám pokom.

misa.patrik
14. pro 2012

@britka no to jo to je výhoda,a tady v polském Těšíně mají fajný sekáč 🙂 mají tam moc krásné věcičky na miminečka za pár korun. tam taky určitě pustím nějaký ten zlotek 😀 pro nás budě největší investice kočár a postýlka

britka
14. pro 2012

@misa.patrik postýlka ta už mi stoji pár dní a kočárek ten máme už vyhlednutý,ale ten se do předu nekupuje.v pondělí mi příjdou dnes už asi ne věcičky z bazaru tak se už na ně těším.Koukni se na bazar tam je taky dost věcí.