Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
24. únor 2010

Mici, zrovna jsem nakoukla....držím ti moc palce, aby bylo mimíško zdravé a mohli jste být v klidu...nejhorší je, když se člověk musí takhle nervovat, nedovedu si to ani představit 😔

asmeena
24. únor 2010

Míšo držím pěstičky, ať ti těch 14 dní rychle uteče a ty máš jen samé dobré zprávičky.

micinka22
24. únor 2010

No ono ani po 14 dnech nemusí být vše ok..je toho moc ..ani genetika vše nezjistí..njn ani dva gen. zdraví lidi nemusí mít zdravé dítě...na pytel 😖

asmeena
24. únor 2010

mici: nestraš, bude to v pohodě. Musíš věřit. I když věřím, že nervy to musí být šílené. Pořád, aby se člověk strachoval.

certina
24. únor 2010

Mišo - věřím že to bude dobré....hlavně jak píše Veruš - ať těch 14 dní rychle uteče a Ty máš jen a jen dobré zprávičky.............vydrž - bude to dobré - MUSÍ!! 😉 Budeme držet palečky!

micinka22
24. únor 2010

no jeslti ještě vubec žije že://no nic nechtěla sem to sem psat..ale když už jste to precetli ..

zuzka72
24. únor 2010

MIci-mysli pozitivně, vše bude OK, neboj.

anty
24. únor 2010

Hlasím dvě na testíku a zároveň děkuji reprofitu za těhu ikdyž ještě nepotvrzené.

zuzka72
24. únor 2010

Anty-SUPER-další těhule. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anty
24. únor 2010

Diky zuzi teď ještě kolika násobná, mám zavedeny 3 bobiiše

zuzka72
24. únor 2010

Anty-ty jo, to můžeš mít 3, jako smilers. Já chtěla taky 3, ale mě kvůli věku říkali, že už max 2, i tak děkuji, že je mám, teda zatím v domečku. 😀

juvik
24. únor 2010

Anty, super 😵 ... tys měla klasické ivf nebo taky minimálku? Divím se, že ti zavedli 3 embryjka, většinou to nedělají

zuzka72
24. únor 2010

Tak mi jedna kočka zase nevěřila, tak jsem se musela vyfotit i dnešníma novinama. 😀

anty
24. únor 2010

Už se ti to kráti zuzi, jak jsem četla 🙂 . Já myslím, že 3 tam nebudou, protože v sobotu jsem špinila.

juvik
24. únor 2010

Zuzi, 😀

anty
24. únor 2010

Juvi měla jsem klasické ivf s prodlouženým protokolem a zavedeno jsem měla 2 blastocysty a jednu morulku 🙂

britka
24. únor 2010

Mici všechno bude dobré uvidíš 😉 Anty držím palečky.Ten překlep byl Juvi mám už z toho hokej už je tu tolik holek fakticky a mě se už to plete.Zuzi až budeš mít někdy už více klidu tak hsem se Tě chtěla zeptat jestli ti nezůstal utrogestan?Jestli jo tak bych si ho od tebe koupila.Stejně ho budu potřebovat až se dám do dalšího 5 boje.Ráno budu na tebe myslet i Certi to bude mít taky každým dnem vždyť na vás holky myslím všechny.

anty
24. únor 2010

Zuzi krásné bříško

juvik
24. únor 2010

Anty, tak to by tam klidně mohly být 3, pokud si měla blasty a morulku...ale ideální by bylo jedno nebo dva, že? 🙂

Brit, tak jsem to pochopila správně 🙂

zuzka72
24. únor 2010

Britka-máááááám 60ks a peníze nechci. Vyzvedneš si to,nebo to poslat, nebo se setkáme, dej mi pak vědět. 😉

certina
24. únor 2010

Zuzi - noviny 😀
Anty - taky tichoučká gratulka.....jen tak dál....a hoď testíky do alba 😉
Mišo.....co víc Ti psát....však to tady holky všechny známe co?Buď v klidu - užívej si s Lilčou a všechno bude dobré.........myslíme na TEBE 😉

britka
24. únor 2010

Zuzi teď se s tím nezatěžuj,pak se domluvíme až příjedete z porodnice jo?Ale schovej mi je prosím.Juví tak to znamená Hnojník,Třanovice a okolí?

juvik
24. únor 2010

Britko, jj přesně tak 😅 A ty jsi přímo z Frýdku, jo?

britka
24. únor 2010

Juví já jsem se ve FM narodila a bydlela XXlet a teď bydlím v Šenově u OV,ale do FM jezdím často za mamkou.

sukubka
24. únor 2010

ahoj holky 😉 další těhulka?téééda moooc veliká gratulka,opravdu to tu dobře začiná!

antykolikáte to bylo ivf,první?

micinko moc držím pěstičky at slyšíš jen a jen dobré zprávičky.vím jaké to musí být nervy!

zuzi teda bříško krásné ty vůbec nevypadáš že bys čekala dvojčátka takové malé bříško na 2 děti-

stephanie
24. únor 2010

ahoj holky,

mi nejel net, už jsem měla absťák 😀

gratuluji nové těhulce, to se to tu rozrůstá...no ještě já, sukub, juvik, brit, kvakus, ferdi, renca, gejbi...a bude to 😵 (doufám, že jsem na nikoho nezapomněla 😎)

mici neboj, to bude určitě dobrý 😵

Zuzi, tak se drž, budem na tebe myslet... 😵 😵 😵

ferdice
24. únor 2010

Mici to bude dobre, neboj neboj 😉
Anty potichoucku gratuluji a tesim se na pocty. Neda mi to a taky se zeptam, ty sis primo rekla o 3? slysela jsem z mnoha stran, ze se davaji max. 2.
Holky vyrizeni IVF trva asi tak mesic, ze jo? a leky se zacinaji brat, kdyz zacne menzes?

ferdice
24. únor 2010

steph pekne si to spocitala, ted nam ty mimca pofrci 🙂

sukubka
24. únor 2010

stephanie na mě jsi nezapomněla 😉 taky doufám že se nám už letos zadaří!je to hrůza!!!!

ferdice jojo i při IVF se začínají léky užívat od menzes

ferdice
24. únor 2010

dik sukub, jsem jen pocitala jak dlouho to bude trvat do meho prvniho IVF 🙂 takze bych v dubnu mohla zacit, aspon se mam na co tesit.
Mici asi vis, ze ma zitra Lilianka svatek, ze jo? jsem prave kukla do kalendare 🙂 takze vse nejlepsi.