Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
15. bře 2010

no konečněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě, to to trvalo a ve 4.45, tak to pak byla asi chyba toho spojení
😀 , no hlavně, že vše víme, GRATULUJI, ty jo, další mimišo, tak to je paráda. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krejculka
15. bře 2010

😀 😀 😀 ,sotva vytáhnu paty od PC,tak přiletí holub se zprávou,na kterou čekám už od samého rána 😀 .

Peti,veliká gratulacééééééééééééééééééééééééééé k Adélce!!!!!!Přejeme hlavně zdraví a štěstí 😵 😵 ...je to kus baby 😉 a moc se těšíme na fotečky 🙂

Mě na.rala v práci má podřízená 🙄 🙄 🙄 ,ale tak,že se mě chce z toho zvracet 🙄 ,asi ji nakopu do p.dele!!!!

krejculka
15. bře 2010

Už to balím,nebo mě zavřou za ublížení na zdraví 🙄 .
Nakouknu buď doma a nebo zítra.Hezký den 😵

sukubka
15. bře 2010

tak holky nejprve veliká gratulace k adélce!!!!!

já na té krvi nebyla ráno nebyl ani duch tak mï bylo jasné že zázrak se konat nemůže a hg najednou nemůže být 20!jinak zítra jdu stejně na gyndu a tam mi veme krev,tak tëd mě nezbývá jen doufat že hcg bude 0 a příjde mrcha a embrijko když se neuchytlo jak mělo aspon bez problému odejde.zítra chci volat Machačovi jestli jak dorazí mrcha můžu začít se stimulkou.myslíte že mu o tom duchovi atd mám říkat?

certi ještě jednou gratuluju

sukubka
15. bře 2010

já bych napsala dřív,ale od rána jsem lítala jak drak,pak sem musela odvíst notebook na opravu a až příští pátek mám volat co oprava!ale budu chodit ke tchýni na počál tak budu v obraze!

juvi na zítra pfuj pfuj

juvik
15. bře 2010

sukubko, díky 🙂
Moc bych ti přála, abys byla po zítřejší krvi příjemně překvapená. Dokud není mrcha, naděje pořád je. A až budeš vědět na čem jsi, tak pak klidně Machačovi zavolej. Myslím na tebe 😉

katapola
15. bře 2010

Adélka už je na světě. Velká gratulace mamince i tatínkovi.
My přijeli před chvílí z Brna (a z oběda). Cesta do Brna byla hrozná. Na dálnici nehoda, asi 10km kolona, takže i když jsme vyjížděli s rezervou 40 minut, do REprofitu jsme dorazili od 45 minut později. FAkt děs. A sjezd z dálnice, kterým jsme zvyklí do Reprofitu jet, byl uzavřený. A u Reprofitu se nedalo zaparkovat, parkoviště totálně plné. No přijela jsem tam totálně vynervovaná. Nakonec mě stejně vzali až v 10.45 nebo tak nějak. Zralé vajíčka jen dvě 😖 , tak uvidíme, jak to dopadne.

katapola
15. bře 2010

Beruš, tak to se potkáme, rehabka mi volala, jestli můžu přijít 16.15 na Jánského🙂

juvik
15. bře 2010

Kat, ty mě úplně s tou cestou děsíš 😒 ...už jsem z toho tak vynervovaná. Tak snad nebude zítra tak hnusně, jak dneska ráno. Jsem na tebe myslela, jak jste dojeli a jak se dařilo. Neboj, pokud ta 2 vajíčka byla OK, tak můžou být krásná 2 embryjka. 😉 Držíííííím palce!

juvik
15. bře 2010

Kat a ten sjezd byl zavřený kvůli nějaké nehodě nebo proč? No a parkování, to jsme minule taky zažili, žádné volné místo...tak jsme jezdili a hledali

katapola
15. bře 2010

Juviku, hnusně nebylo, svítilo sluníčko, ale už v rádiu jsme slyšeli, že na 206km se stala nehoda - 3 auta a že je kolona 4km. Když jsme tam po chvíli dojeli, kolona už byla tak 8 km a posouvali jsme fakt pomalu. U Rohlenky byly ty 3 auta a o kus dál ještě další nehoda. Byl nacvakaný i sjezd přes Slavkov, takže nemělo ani smysl to nějak objíždět. No a ten sjezd č. 194 je uzavřený, asi tam jsou najěké práce na silnici, tak jsme sjeli o sjezd dřív a dorazili ke zvonařce a u té odbočili doleva (okolo Vaňkovky).

katapola
15. bře 2010

Doktor i sestra mi říkala, že dvě vajíčka u minimálky jsou pěkný, že to bývá běžně. Punkci mi dělala Mudr. Vitoušková, Machač tam byl, ale nestíhal. Ale přišel se na mě taky pak podívat.

katapola
15. bře 2010

Jo a ještě jsem byla vynervovaná z toho, že jsme neměli moc nafty. Na zpáteční cestě jsme chtěli natankovat. Měla jsem strach, že v té koloně nám dojde nafta a budem nahraní. Naštěstí to vyšlo v pohodě. No nervák to byl tentokrát.

juvik
15. bře 2010

Kat, díky, řeknu to manžovi...ať taky zítra pak nemusíme špekulovat a nervovat se, kde sjet. No a tady teda bylo hnusně, chumelilo jak blázen...teď už taky svítí sluníčko. My jedeme zítra na 8.00, tak vyjedeme už asi v pět, máme to 2 h.15min. ...tak ať máme rezervu

juvik
15. bře 2010

Vitoušková je moc hodná...posledně mi dělala taky punkci, protože Machač poletoval a nestíhal...se ani nedivím 😀
Tak se hoď do pohody, protože to teda fakt byly nervy 😉

stephanie
15. bře 2010

tak už mi jde konečně v práci net - a sama jsem si to nakonec spravila 😵

no sukub, že se ozveš!!! tuš mi řekni, že už ten duch není - a dívala ses pořádně??? 🤐 ...já bych o tom Machačovi určo řekla, nejspíš se embryjo chytlo a pak pustilo ---- nebo můžeš být opravdu z krve ještě překvapená, co ty víš??? každopádně budu na tebe myslet a držet pěstičky...

katapol, tobě taky 😉
juvik tobě taky zítra 😵
no všem držím pěstičky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

juvi ten první sjezd co je do centra byl uzavřený, asi tam něco opravují, musíte jet kousek dál, ale tam v poho taky dojedete, jen pak jak už sjedete na centrum (jako tam kousíček dál), tak tam je ještě jedna odbočka na centrum, tak tam ať jede opatrněji, manža tam vjel na poslední chvíli...dneska ráno to byl na cestě děs, bylo to jak sklenka
o víkendu má být 18 stupňů, ale jaksi se mi tomu nechce věřit

anty
15. bře 2010

Ahoj holky, tak hlásím jednoho bobánka v bříšku i ze srdíčkem. Jsme propuštěni z Reprofitu 😀 . Jinak cesta jak tu psala kapola byla fakt děsná, taky jsem se posunovali v té koloně, snad nejhorší cesta za tu dobu co tam jezdíme.

jitulik24
15. bře 2010

Ahoj holky, tak jsme se s manžou právě vrátili z Reprofitu a jsme oba z pana doktora Machače nadšení . Byl skvělý, vtipkoval, říkal že si myslí že můžu otěhotnět i přirozeně když se podařili dvě IUI. Prý takových pacientek moc nemá. Do IVF by nás zatím nehnal a ještě by zkusil dvě IUI a pak až IVF. Taky říkal, že by do mě dal jen jedno embryo vzhledem k tomu že jsem přišla o první miminko k vůli nedostatečnosti děložního hrdla. Dvě miminka bych prý nedonosila a pokud ano, tak s velkými obtížemi. Prý mám moc smutné oči a jestli se do nich bude ještě chvíli dívat, tak mi tu IVF udělá hned . Rád by mě v Prostějově potkal jako šťastnou maminku s kočárkem, co si na CAR nevzpomene a nebo když už tak jen v dobrém . Takže jak dojde MS, tak druhý den jdu na hormonální profil a 12 den na ultrazvuk do OL.
Vzhledem k tomu že jsem 11 DC a vaječník mě bolí, tak se budeme tento měsíc snažit sami, kéž by to klaplo.

GRATULUJI K ADÉLCE A PŘEJI JÍ ALE I RODIČŮM HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDAVÍ 😵 😵 😵

juvik
15. bře 2010

Anty, gratuluju !!! 😵 to je krása

jitulik24
15. bře 2010

Anty také se přidávám ke gratulaci a prosím za všechny snažilky o těhu bacilky 🙂 🙂 🙂

pecicka
15. bře 2010

suzi-já taky chodím k Macháčovi, je moc fajn, jsem zvědavá, jestli nám to opravdu vyjde,2minimálky jsou za náma a nic ☹
ČERRTI-VELKÁ GRATULACE, JE TO NÁDHERA

daisy14
15. bře 2010

Hurááááááááááá, dočkaly jsme se mimča! Čerti, velká gratulka!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Dala nám všem zabrat, nejenom Tobě! 😀

Koukám, kolik jste toho dneska napovídaly, ještě jsem v práci, tak Vás dočtu až doma 😉 A k tomu vidím, že byla hororová cesta do Brna, no hlavně že jste dojeli bez úhony!
Ahoj

anty
15. bře 2010

Díky juvi, docela jsem měla lufty z těch 3 zavedených embryjek, ale koudy mně opět dneska potěšil. Nezklamal.

juvik
15. bře 2010

Samé dobré zprávy dneska 😉
Jitulik, to je dobře, že jste tak pořídili a že jsi z Machače nadšená... my ti to říkaly 😀
Určitě vám pomůže

Nic holky, jdu na kafčo, manžel přišel z práce...

anty
15. bře 2010

Všem vám tady posílám těhu bacilky tfuj tfuj ftuj tfuj tfuj tfuj 😀 a díky za gratulace

stephanie
15. bře 2010

anty gratuluji 😵 ..a kolik se jich anty chytlo?

jitulik - no vidíš, říkaly jsme ti to...te´d už se budeš na machače jen těšit... 😉 ...příště dej na svůj pocit a ne že si cosik kajsik 😵 přečteš!

anty
15. bře 2010

máme jednoho bobka a zavedeno jsme měli 3

kvakuska
15. bře 2010

Šťastným rodičům gratuluji k Adélce a Adélku vítám na světě 😵 😵 😵

katapola
15. bře 2010

Jsem trocha nervozní, že byly jen dvě vajíčka. Při ivf jsem zvyklá na slušnou úrodu. Ale vím, kvalita důležitější než kvantita. No uvidíme.

kvakuska
15. bře 2010

aanetta: máš IP 😉