Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
28. říj 2009

já nevěděla že je adoptovaný a jak to Leni?

certina
28. říj 2009

a nebo bráchu aby mohli společně pořádně řádit 😀 😀 😀

Ahoj holki......Leni - krásné albíčko....jste oužasná trojce a za chvíli správná čtverka!!! A fakt je Lukášek moc slaďoučký.......krásný......

Asmee - nevěš hlavu - někdy to na těch testech trvá a trvá a člověk už pak ztrácí naději, a nakonec se druhá //objeví...............

Sukubko - Tobě na zítra velké štěstí - držím samozřejmě pěsti..........pokusím navrtat i mimi aby drželo pěsti 😀

Holky stejně je to síla...........měli jsme k večeři tousty - neměla jsem toho sice hodně, ale dojedli jsme asi před půl hodinou a už mám nachystanou k TV přesnídávku s piškoty - já fakt za chvíli budu vypadat jak kdybych čekala snad trojčata!!!!Ale od včerejška jsem začala chodit cvičit těhobik - bylo to moc fajn.......už se těším na další lekci...............před těhu jsem cvičila 3x týdně a od té doby co jsem doma na nemocenské se skoro nehýbu - tak to tak taky vypadá, že??? 😀 😀 😝

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

Teda koukám,že se trefili,vůbec bych neřekla že není váš.Je to štěstíčko viď 🙂

sukubka
28. říj 2009

certina?mě na zítra štěstíčko?pročpak?já nikam nejedu 😀 ale děkuju

já fakt nevěděla že není váš Leni a od jakého ho máte měsíce?a jak dlouho jste po podání přihlášky na něj čekali?je to běh na dlouhou trat a nervy co?

certina
28. říj 2009

jééé ahááá - to se koná až v pátek - tak to jooooo .............. tak na pátek........ 😎 😀 Už jsem tady z toho trocha zmatená....asi si musím dát tu přesnídávku 😀

certina
28. říj 2009

holky - ta sany79 na první stránce - už má 79tt - to musí být něco, co???? 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenka_s
28. říj 2009

Lukášek je naše velké štěstíčko. Pro adopci jsme se rozhodli před cca 4 lety, když se nám nedařilo počít 5 let vlastní děťátko. Na Lukáška jsme čekali 2,5 roku, než jsme ho dostali. S manželem jsme si nedokázali představit život bez dětí. No a jakého krásného chlapečka teď máme. Nevyměnila bych ho za nic na světě, je to náš prvorozený syn. Teď se nám podařilo otěhotnět po dlouhých 9 letech, tak doufáme, že to dobře dopadne a Lukášek bude mít sourozence. Stejně je to legrace, teď nás čekají další psychologické pohovory kvůli dalšímu adopčátku. Tak uvidíme 😀 😀 .

asmeena
28. říj 2009

leni: Lukášek je úžasný.
certi: 79tt, tak to už dlouho přenáší 😀
Jdu se osprchovat a koukat na Comeback. 😉

lenka_s
28. říj 2009

Loučím se s vámi, jdu si lehnout, jsem nějaká unavená. Přeji vám dobrou noc.

sukubka
28. říj 2009

takže ste si zažádali o další adopci a do toho jsi otěhotněla?a jak do vidíte?bude i tak chtít další adoptované dítě?a co ty psychologické testy a vše kolem toho je to tak hrozný jak všichni tvrdí?já si život bez dítěte taky nedokážu představit,snad se nám někdy zadaří,ale kdyby nedejbože ne tak bych určitě dítě adoptovat chtěla.a jak byl Lukášek starý?

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

teda to je 79tt,chudina 😀

sukubka
28. říj 2009

holky kde to čtete?

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

úplně na první stránce

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

holky dobrou.
Asmeenko na zítra hodně štěstíčka.Konečně to je den D.Zkusím v práci nakouknout,jak jsi dopadla,tedy pokud nám už opravili počítač.

sukubka
28. říj 2009

holky jdu se koukat na tv!tak pá zítra asmenko budu na tebe taky myslet a hned pak kouknu

asmeena
29. říj 2009

Tak testík se neumoudřil, zítra si skočím asi na krev a pak napíšu Machačovi, že chci hned toho našeho zmrzlinku zavést. 😉

certina
29. říj 2009

Asmee - tak to je mně moc líto, ale ještě fakt není všem dnům konec - třeba zítřejší krev ukáže něco víc....ale každopádně......máte zmrzlinku a to bude určitě velký bojovník 😉

asmeena
29. říj 2009

certi: víš akorát co nechápu, že kdybych dnes napsala Machačovi email, že z moči test negativní. Tak pochybuju, že mi sám doporučí jít na krev. Spíš mi napíše ať vysadím utroš a počkám na MS. Ale co když by někdo byl těhu, a test to ještě neukázal a byl by vysazen utroš? To trošku nechápu, že v Reprofitu nedělají vždy odběr krve.

certina
29. říj 2009

Veruš - tak to nevím....s tím Ti moc neporadím....víš sama, že já když jsem šla na první pohovor do reprofitu - už jsem měla v sobě zaděláno....takže žádná další návštěva a spolupráce, vyšetření se u mě nekonalo......jen přítel musel na spermiogram - tím jsme začali a taky skončili - pro mě naštěstí...sic to trvalo dlouho , ale štěstí přišlo 😅 ....ale na Tvém místě bych asi fakt počkala do zítra a na tu krev si zašla......ale je to pouze na Tobě - jak se k tomu postavíš a co s tím uděláš.....každopádně budeš vědět víc a Machač zas něco vymyslí.....aby se to povedlo 😉 .....tak zatím pa, pa........jdu se chystat - frčím na nějakou akci v Imperiálu - tupperware....tak jsem zvědavá co tam nového uvidím atd......tak zatím pa 😎

micinka22
29. říj 2009

Dobre ranko..
Veru..na krev bych asi už nešla a utroš vysadila..na tom utroši zase těhu nestojí..je to jen podpora..žensky jsou tehule i bez něho že.-)

katapola
29. říj 2009

A menses zas nestojí na utroši. Já menses dostala u obou IVF i přes utrogestan (12. a 14 den po ET). Takže u mě nemělo žádný smysl chodit na krev. Asme, záleží tedy na tobě. Pokud ještě menses nemáš, doufala bych a zašla si na krev. A kdyby to nevyšlo, buď ráda, že máte zamraženo. V každém případě hodně štěstí!!!

sukubka
29. říj 2009

pěkné ránko holky.
asmenko ja bych asi taky nešla na krev a vysadila utroš.mrzí mě to jestli to nevyšlo,ale jak píši hoky máte sněhurku v mražáčku a to se určitě povede.Jinak s tím utrošem bych ho vysadila.

micinka22
29. říj 2009

kat jo jenže někomu utroš zbytečně prodlouží cyklus..mě to tak děla a dělala sem si zbytečné naděje

jaja35
29. říj 2009

Ahoj holky,
s tím utrošem je to asi individuální. Já jsem si při první inseminaci a prvním braní utroše dělala také plané naděje, MS přišla nezvykle pozdě až po 35 dnech (a to mívám cyklus 26-28 dní), už jsem si koupila test a že se druhý den ráno testnu a bohužel. Pak při obou IVF jsem utroš brala taky a už 26.DC jsem krvácela i při jeho užívání. Vysadila jsem ho, až když krvácení neustávalo.
Já osobně bych počkala, až mine doba, kdy máš Asmi dostat měsíčky, a pak bych zašla na krev. Utroš bych brala dál, dokud se nerozkrvácíš. Ale zařiď se podle sebe. Třeba taky, až na to přijde, nevydržím čekat. 🙂
Jak už jsem psala, moje švagrová je podruhé těhotná a ani jednou jí nevyšly 2 čárky na testu. Pokaždé měla nízkou hodnotu HCG, ale během 14 dnů se to srovnalo. Moje ségra (dvojčata kluci a pak holka) zase pokaždé trochu krvácela, ještě ten den krvácet přestala a za týden se testla a byla v tom.
Jo a kamarádka mi psala, že si s cystami užila svoje a na cysty jí zabral vitamín B1 (u nás v lékárně stojí 40 Kč).

juvik
29. říj 2009

Ahoj holky,

tak jsem volala do Brna a nevím, mám z toho rozporuplné pocity. ☹
Z těch 7 vajíček byly zralé jen 3 a máme dva embryjka. Je to pořád stejný scénář, hodně vajíček a ne moc dobré. Transfer máme už zítra, což taky nechápu, Machač říkal, že nejdřív 3.den (v sobotu) a prý tam teď napsal, že už zítra...tak se bojím jaké kvality ty embryjka jsou. 😒

juvik
29. říj 2009

Leni, malý je moc krásný a je fakt podobný na mažela 😅
My máme taky zažádáno o adopci, letos jsme měli přípravu a v září nám přišel papír, že jsme schválení. Jen to čekání je teda dlouhé. Psala jsi, že jste čekali 2,5roku. To bylo od podání žádosti nebo od schválení? My totiž od podání máme rok a 3 měsíce, jen teď nevím jestli se to počítá.
Zatím bojujem i o vlastní mimi, ale na adopčátko se moc těšíme. 😵 Taky jsme se rozhodli po 5 letech marné snahy. Rodina nás v tom podporuje, tak je to fajn.

micinka22
29. říj 2009

Juvik..nevěš hlavu..někdá má jen jedno vajíčko a chytne se..dvě se vám vyvíjí tak nehaž flintu do žita!!

juvik
29. říj 2009

Mici, já vím, jsem hrozný pesimista v tomhle...nechci být, ale nějak mi to nejde 😔
Člověk už je po tolika zklamáních tak nějak blbě nastavený nebo jak to říct, bojí se tomu věřit.

micinka22
29. říj 2009

njn to chápu..a jedete teda zítra nebo ješte budete volat?

juvik
29. říj 2009

jedem už zítra, na 9.30, takže transfer bude už po 48 hodinách