Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
4. lis 2009

iri: pochybuju, že by ve Fertimedu ještě věděli kdo byl dárcem, když tam mají občas v těch svých lejstrech nepořádek.

rubi1
4. lis 2009

asmeena: a jak je to tam s placením? slyšela jsem,že si pacienti hradí uplně vše,je to pravda? na dr.machače jsem slyšela ,ale jen samou chválu... na jaře jsem z IUI otěhotněla,ale bohužel v 9tt potratila... nějak už nemám sílu bojovat

rubi1
4. lis 2009

hledám další Car... potřebuji změnu... jezdila jsem do brna

asmeena
4. lis 2009

s placením v Reprofitu? Tak já platila pouze poplatky 30,-Kč a potom minimálku. A nemůžu si to vynachválit. Od všeho faktura, přesný popis toho co mám dělat atd...

irinka.j
4. lis 2009

asme, je mi jasné, že je to nereálné...jen mě tak proběhla myšlenka hlavou..

rubi1
4. lis 2009

asmeena: co je to ta minimálka? teda já za IVF v brně dala kolem 25tisíc,nezlob se,že tak ptám,jen si to musím srovnat v hlavě kam přestoupit,co bude pro mě lepší

asmeena
4. lis 2009

irin: já nevím jestli to je nereálné, ale znáš Fertimed.

asmeena
4. lis 2009

rubi: Reprofit je taky v Brně. Já za minimálku dala základ 10.000,- a potom za každé vyjíčko se platí pokud udělají ICSI 1.000,- + léky clostil kolem 60,-, utroš asi 120,- a fostimony za 880,-, zamražení 4.000,- a KET 5.000

rubi1
4. lis 2009

já bych chtěla jít do IUI,když to skoro jednou vyšlo proč by to nemělo vyjít podruhé... finančně je to méně náročné a my těch peněz moc nemáme ☹

asmeena
4. lis 2009

rubi: taky bych šla do IUI, kdyby to mělo nějaký výsledek a tobě už se zadařilo, tak bych to určitě zkusila

micinka22
4. lis 2009

Rubi zrovna včera mi došel ceník z Reprofitu..platíš jen nadstandartní služby jako Isci, prodlouženou kultivaci ,lepsi leky..

a když je dárce tak se kontaktovat nemůže..to by už nebylo dobrovolné... 😖 😖 😖

donnald
4. lis 2009

Ahojte holky,

tak sjem přečetla 2 poslední strany a musím říct, že už mám Iáčka doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na radu Zuzy, jsem zašla o jednoho obchodu v Olmiku a je doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Tak snad přinese štěstí.................... 😉

asmeena
4. lis 2009

mici: to jo, ale nemusíš přeci o tom vědět kdo je ten dárce

micinka22
4. lis 2009

donnald no vidíš to budou dvojky jak vyšitý🙂)))))
Veru ne...ale oni ho nesmi kontaktovat..musí přijít sám..

sara.max
4. lis 2009

NEvíte prosím někdo, proč je potřeba předcházet hyperstimulačnímu syndromu pitím velkého množství vody a jezením velkého množství bílkovin? Stále někde čtu, že to pomáhá a je dobré tomu předcházet, ale nikde jsem se nedověděla proč.

b.e.r.u.s.k.a
4. lis 2009

holky ti mě teda napínají.Dnes jsem si měla volat po třetí na výsledky krve a sestřička mi řekla,že ještě nemají výsledky,ať si zavolám po páté,tak jsem volala o půl šesté a omlouvala se,že zase ještě nejsou.Mám volat zítra dopoledne,ale nevím,zda můžu volat sestřičce na mobil,ona tam asi nebude,když nemají ordinaci,nebo tam bývá i když tam není doktor?Nevíte některá?

stephanie
4. lis 2009

Ahojte holky, můžu se k vám přidat? Bydlím kousek za Ostravou a taky dojíždím do Olomouce do Reprofitu. Teď mám po něúspěšném IVF ICSI - měla jsem ale OHS - 42 vajíček, tak mi bylo zavedeno jedno embryjko, které se ale nechytlo 😖
Dneska jsem byla v Olmíku za Machačem se domluvit na dalším postupu, myslela jsem, že bych hned skočila na KET, ale neovuluji, nebrala jsem žádné léky, takže snad v prosinci. S doktorem jsem spokojená, umí povzbudit, jen je na mě dost rychlý, a taky tam má vždy narváno, dneska taky a připadá mi, že je pak z toho nerovzní. Po cestě domů si vždycky vše zpětně vracím a vybavuju, co všechno mi říkal.
ASMEEN, ty jdeš na první KET? Jaké ti předepsal léky?

zuzka72
4. lis 2009

sara.max-to nevím, ale já pila, jak duha a po stimulaci ještě víc a bylo to OK.
Donnald-to je super, Ijáček je Ijáček. 😀
Tak holky, teď jsme dorazili z echa na srdíčka, vše naštěstí v pořádku, jen jsme si tam pobili dýl, jelikož dětičky měli ródeo a nechtěli spolupracovat a mrskali s sebou, jak divoká vajíčka. Prej mám malou průhlednost-asi jsem špekatá 😀 (teď vážně, prý se dvojčata překrývají, tak to jde špatně vidět).

micinka22
4. lis 2009

Zuzko super🙂 už věřím že bude vše v pohodě a donosí se kluci jak buci 🙂)))
Stephanie ahoj..

stephanie
4. lis 2009

ahojky mici, četla jsem , že máš ceník z reprofitu? a kde jsi k němu přišla? mi dali jen po ivf fakturu s celkovou částkou, tak vůbec nevím, kolik co stálo, ani nevím, na kolik mě ted příjde ten ket

asmeena
4. lis 2009

berus: sestřička tam bývá, i když tam není Machač, ale představí se jako ordinace Dr. Poláka. Tak možná to napínání přinese nějaká pozitiva a pokud né, tak načerpáš energii a půjdeš do dalšího snažilkování 😉 Pořád ale tajně s tebou doufám, aby se stal větší zázrak než u mě. 😵
steph: ahojky, já jdu na KET, má mě to stát 5.000,- co mi tak řekl mezi řečí včera Štěpán. A beru estrimax, který se bere od prvního dne MS. Naštěstí když jsem to v pondělí dostala, tak jsem měla léky doma (teda měla jsem estrofem, ale to je to stejné), takže jsem volala Machačovi a ten mi řekl, ať si to vezmu a přijedu si pro nový recept do Olmiku. Takže nám to perfektně vyšlo a nemusím měsíc čekat.
zuzi: špekatá jo? Pořád vypadáš jako modelka i když už jsi ve 23tt a jinak super zprávičky, jen tak dál.

b.e.r.u.s.k.a
4. lis 2009

Asmeen já taky doufám,ale i vím že je to zbytečné.

asmeena
4. lis 2009

berus: vím přesně co prožíváš, já jsem si to zažila v pátek. Moc ti přeji, aby to u tebe dopadlo jinak než u mě.

stephanie
4. lis 2009

asmeen díky...mi taky napsal estrimax...myslím, že se mi to ale zbytečně o měsíc prodloužilo, protože já jsem estrimax brala celou dobu do menses, pak mi říkal, že mám přestat všechno brát. Já jsem mu říkala, že chci KET a on že už to nepůjde, protože bych už musela začít brát léky, takže jedině jestli budu přirozeně ovulovat. Dneska zjistil, že ovu není, takže budu čekat na další menses a KET v prosinci. Jen mi příjde divné, že musím čekat, protože ten estrimax jsem brala celou dobu, pak říkal, že to mám přestat brát...no jsem z toho fakt blázen...
Asmeen a dělal ti nějaká podrobnější vyšetření, třeba imuno, nebo tak?

stephanie
4. lis 2009

jo asmeen a necháš si udělat asistovaný hatching?

micinka22
4. lis 2009

stephanie mas cenik v IP..AH ve Reprofitu nedělají snad ani

micinka22
4. lis 2009

jako dělají ale ne zbytečně

teddyna
4. lis 2009

donnald - Iháček je dvojnásobek - podívej se na Zuzku.ta netroškařila s žirafkou 😀

stephanie
4. lis 2009

jo mici díiky, právě jsem se na to dívala...no já četla, že AH je lepší...Zeptám se pak na to Machače. Jen jsem z toho ceníku nepochopila to ICSI 1OOO kč za každý oocyt. mi oplodňovaly 30 vajíček!!! Já platila za vše 18900kč. A můžu se zeptat, odkud máš ten ceník? Na jejich stránkách jsem ho nenašla. A ještě dotázečka, co to je ten nativní cyklus?Já se co se nedočtu tady, tak nevím 😖

micinka22
4. lis 2009

stephanie..ale tys měla IVF ne?? tam je 8000 za ISCI, nativní cyklus je přirozený cyklus-udělá se ti jedno vajíčko a to odeberou a snaží se ho vypiplat .-))
ceník mi poslali na email.)