Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
18. pro 2009

brit: tak budete mít taky v příšku vánoční dáreček, držím pěsti.

britka
18. pro 2009

holky co bych za to dala kdyby to vyšlo,já bych se asi štěstím zbláznila 🙂 Jesi taky moc a moc gratuluji.Dnes jsem volala do Brna tak prcci se vyvíjejí,máme 1 -5,2-4,2-2 a 1 se zastavilo,bylo jich 10,tak se modlím ať se krásně vyvíjejí.V pondělí máme být na 1/2 10 být v Brně a jedeme naším půjčeným bílým svatebním autem nebo jsme se vzali 6.3 2009.a jsme spolu 2 1/2 roku a celou dobu o mimčo bojujeme.Dodělávám poslední druh cukroví tak se ještě kouknu na náplň do košíčku a jdu válčit.

jessica112
18. pro 2009

brit to musí vyjít jak psala irinka do třetice všeho dobrého, pojedete si pro ježíška 😉

britka
18. pro 2009

🙂 to by bylo krásné tak mi držte palečky přece to štěstíčko už by mohlo vyjít.

asmeena
18. pro 2009

brit: budeme držet všechno co se dá, hlavně aby to přineslo štěstí.

micinka22
18. pro 2009

Jess gratulace k srdíčkum🙂) to je krasny..dvojky další 🙂))
Britko krasne se vyvíjejí 🙂)) povede se !! musíííí 😎 😎 😎 😎

britka
18. pro 2009

Holky jsem ráda že jste se mnou 🙂

zuzka72
18. pro 2009

Jessi-gratuluji, zase další do party... 🙂 🙂 🙂

b.e.r.u.s.k.a
18. pro 2009

Čekatelky na //

Britka

STIMULKA

Jaja35

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE

Asmen
Beruska
Britka
Capenka
Daisy14
Donald
Irinka j.
Juvik
Katapola
RencaV

TĚHULKY

Certina-1miminko
Jessica-dvojčátka
Lenka-1miminko
Micinka-1miminko
Zuzka 72-dvojčátka-chlapečci

MAMINKY

teddyna-Vojtíšek

b.e.r.u.s.k.a
18. pro 2009

Koukám,že se nám ty maminky pěkně rozrůstají. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
18. pro 2009

Oprava myslela jsem těhulky

zuzka72
19. pro 2009

Včera jsme byly na náměstí na koncertě Verona, chodíme na ni vždycky, když je v Olmiku-moc hezky, ale ta zimaaaaaaaa. Tak já zase klasika, nespím a je to čím dál horší, tak šiju a pletu. Doma je spousta látek a je mi to líto vyhodit. Včera jsem ušila dvoje povlečení a dnes 5 rychlozavinovaček, 3 oblečky na Maggienku-samozřejmě jsou jí maly, tak musím udělat větší a pak ještě na Edu mega větší, pletu svetříky a v pondělí chci koupit vlnu a začít další, sobě pletu svetr. A teď stříhám z flauše střih na zavinovačky "Emitex". No zkrátka, nuda a hlavně v noci, když všichni kolem spí. Já vám tak závidím spánek....

zuzka72
19. pro 2009

Holky už nevím, kdo to po mě chtěl ale posílám odkaz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4592275

britka
19. pro 2009

Zuzi měla by jsi co nejvíc spát nebo jak se malí narodí tak to budeš jak spicí panna nebo budeš se točit kolem malých.Tak pěkně co nejvíc spánku ve dne i v noci ju?

ellaaee
19. pro 2009

Hezkou zimní sobotu přeji Vám všem. Nechodím sice do Olomouce, ale dojíždím z Karvinska do Brna k Mudr. Štelclovi. Kdyby Vám to nevadilo ráda bych se přidala mezi Vás 🙂 .My máme špatný spermioram a jeden vejcovod se srůsty takže na jaře nás čeká ivf. Jaký vy holky máte názor na reprofit popř. na Mudr. Štelcla. Mě to tam příjde vždycky takové příjemné i Mudr. Štelcl se chová výborně. Holky nemůžete mi některá vysvětlit co je to minimální stimulace a jaký je v ní rozdíl mezi klasickým ivf a jak je to s jeji cenou. Já jsem nováček moc toho nevím, proto se tak ptám. Budu moc ráda jestli mě vezmete mezi sebe a těhulkám moc moc blahopřeji a těm co to zatím nevyšlo moc přeji aby to co nejdříve klaplo. 🙂

britka
19. pro 2009

Elli z Karvinska odkud?Na ty srústy jsem trpěla a dost a dopadla jsem tak že mi vzali oba vejcovody tak buď ráda že máš jeden funkční.My většinou chodíme k machačovi a je super i to prostředí jak v OL tak v Brně je super.Co se týče te zimy už by stačila já dnes jela do FM a auto mi ne a ne chytnout a po hodině se umoudřilo a chytlo a už jsem i zpátky.Lidi ti v těch obchodech přimo blbnou potom že nejsou peníze a je krize.

ellaaee
19. pro 2009

No přímo z Karviné. Jsem ráda že mám aspoň ten jeden o.k. ale stejně mi je k ničemu, když má partner hodně špatný spermiogram ☹ Já jsem se teď vrátila z koupi kapříku 🙂

britka
19. pro 2009

Elli já jsem ze Šenova,věř mi že ten jeden je dobře že je dobrý.A ten spermiogram je fakt tak blbý?A co stím dál?Co ti řekl doktor?

teddyna
19. pro 2009

ahojte vespolek.tééda,vy se máte. to já nevystrčila nos z baráku - je tu děsná zima - teploměr hlásí mínus 8.Vojtík ven zatím nemůže,až tak v lednu. a do té zimy se s ním stejně nehrnu.akorát mě štve z důvodu toho,že nemůžu nikde zajet.takhle bych ho naložila a frčela bych kde potřebuju.nebo jen na prochajdu s pejskem-na to se těším ze všeho nejvíc a pesan taky.
Ellaaee vítej mezi námi.Dr. Štencl mi dělal OPU a udělal ho asi dobře,když máme Vojtíška 😀 . já zažila v Reprofitu jen Machače a Štencla což se rovná pozitivní výsledek.čili co z toho plyne?žeReprofit je jasná volba. v albíčku je fotka ze včerejška 😎

britka
19. pro 2009

Vidíš Elli Monča ti to napsala dobře ta umí vždy poradit.Dívala jsem se Monči na fotky tak jsou krásné,Vojtíšek roste jak z 🙂 vody.

ellaaee
19. pro 2009

no spermioram máme takovýto oligoasthenoteratozoopyospermie takže je jich málo jen 12 milionu na 1 ml, dale jich je malo pohyblivych, hodne deformovanych a jeste priteli nasli zanet, takze jsme byli u urologa na vyšetření a čekáme na výsledky. Další postup bude takový že pujdu na laparoskopii a hysteroskopii a v lednu jdeme na genetiku do brna a na jaře IVF. Je mi 27 let a příteli 30.
Brit, ty jsi ze Šenova u Havířova?? Tak to máme kousíček 🙂

britka
19. pro 2009

No to víš že to máme kousek.Tu laparoskopii tu ti budou oddělávat srůsty co?Ten zánět ten se mu dá do kupy i to že jsou málo pohybliví to jedna ještě z minulé práce taky je měl lenivé to se tak tomu říká a nakonec mají 2 děti.

zuzka72
19. pro 2009

Britka-blázníš, spát ve dne, to bych pak týden v noci nespala, já prostě nepotřebuji spát, jsem už taková
Ellaae.mě Mudr. Štelcl dělal OPU, já říkám, že je to Štěpánův klon-jsou oba super. 🙂 A nezoufej my měli spermiogram na bodě mrazu a budem mít dvojčátka. A za 6dní mi bude 37-fůůůůůůůůůůůůůůj to je děs.
Teddy-Vojtíšek je krásnej-já chci takyyyyyyyyyyyy a dva najednou a jaky už má papulky-je to krásnej andílek. 🙂

irinka.j
19. pro 2009

Zdravím, vítám Elli, já to mám taky kousek do Kraviné, jsem z Orlové. Jinak není možná, aby aspoň jedna spermie nebyla dobrá. U té minimální stimulace se užívají tablety místo injekcí a podle toho jak rostou folikuly, tak se i něco dopíchává, jo a celou si ji hradíš sama, vyjde to levněji než celé hrazené IVF. Tak jsem to pochopila aspoň já, jak tu o tom holky psaly.

irinka.j
19. pro 2009

Zuzi, to já oproti tobě potřebuju 12 hodin spánku denně, já bych zase furt spala, zvlášť teď v tom zimním počasí, kdy ani sluníčko nevyleze. 🙂

zuzka72
19. pro 2009

No jo jenže minimální stimulace je asi trochu nanic-když spermo je na bodě mrazu, jako u nás, my zkoušeli 3měsíce minimálku a nic, takže u nás pomohlo jen ICSI.

irinka.j
19. pro 2009

Moni, koukla jsem na fotky, vidím,že Vojtíšek je hodně při chuti....ať roste, roste.... 🙂

teddyna
19. pro 2009

holky,fakt je to poznat,že Vojtík tloustne a roste?vidím ho každý den,tak nevím. ale je fakt,že škraničky už nějaký má.a novina - první overálek,co jsem mu kupovala z NEXTu,je mu maléééj. včera jsem mu ho oblíkla na noc a ráno byl tak naštvanej jak čert,páč rukávy měl u loktů a ještě si ty ruce provlíkl rukávama.
Zuzi,jak jsi psala,že Štencl je Machačův klon,tak jsem četla klokan 😀 . já psala v podstatě to samý 😀 . jak píšeš o tom spaní-taky jsem byla nespavec a teď bych spaláááá. tím,že Vojtík vstává 3x v noci na kojení,tak je to takový horší.vytuhnu dycky přes den.

katapola
19. pro 2009

Zuzi, ale u minimálky se automaticky dělá ICSI, ne? už proto, že je míň foliků, tak aby byla aspoň nějaká šance. K icsi stačí jedna spermie a může to vyjít. A když spermie nejsou, tak ty dárcovské ne?

zuzka72
19. pro 2009

Katy-tak to ti neřeknu, snad budou holky vědět, já to tak pochopila z toho čím jsme prošli. Jinak stačí jedna spermuša na ICSI, to jo, ale že je minimálka s ICSI? tak to fakt nevím, snad Mici, nebo Teddy to budou vědět.