Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
3. led 2010

Čerti jdu 5.1. v 9.50 a ty ve středu v kolik?

sukubka
3. led 2010

stephanie holky to určitě musí vědět kdy jde mimčo vidět!
neboj všechno ale bude v pořádku,ale jak sem už psala lehce se to píše a budu jednou úplně stejná!
zuzka švagrová taky čeká dvojčátka a má naplánovanej porod na únor,je totiž na rizikovým a doktor ji už doporučil porod!tak vím jak jí je jak pořád odpočívá,nemůže ale ani pořádně nic dělat,hrozně jí i tvrdne břicho!

holky já si do ted nechala vždy zavést 2embrijka,ted mám ale s těch dvou strach ne až se narodí,ale aby bylo těhotenství v pohodě,protože s těma dvojkama jsou rizika přece jen věčí,vy ste se nebáli zavést dvě?já do ted taky ne,ale ted o tom pořád přemýšlím

gejbik
3. led 2010

Luci já si nechám zavést 2 moc chceme dvojčátka tak pokud se chytnou obě bublinky tak budeme moc rádi ikdyž to budou jisto jistě nervíky...

b.e.r.u.s.k.a
3. led 2010

holky já jsem se taky bála dvojčátek a zaváděli mi je jen jednou.Ale teď mi to už nevadí,bude to sice práce,ale když se zadaří,tak budeme nejšťastnější na světě 🙂

sukubka
3. led 2010

já se bojím jen toho těhotenství,ale manža mi pořád říká že chce taky dvě,tak je na mě přesila 😉 ale bojím se,ale půjdu do toho 😉

gejbik
3. led 2010

nebooooj to zvládneme... 🙂 🙂

kvakuska
3. led 2010

Berus mám za sebou už spoustu pokusů, už jsme samoplátci, ale já nemám vlastně ani moc problém s otěhotněním, teda doma se nám nedaří, ale po IUI nebo po minimálce otěhotnět "umím" (samozřejmě ne pokaždé, ale mám dobrý skóre), ale po pozitivním těstu u mě teprve nastávají nervy ... někdy nenaskočí srdíčko, jindy sice naskočí, ale potom těhu zamlkne, no nebudu to vypisovat, nejdál jsem se dostala do desátého týdne ... nedá se říct že bych potrácela, jen to prostě zamlká, těžko říct proč ... už mám z toho všeho pěkně rozhozenou i štítnou žlázu, doktorka na endokrinologii mi každých 3-6 měsíců zvědá dávku léků ... co mám ale v naprostém pořádku jsou hormony, plodím spoustu folíků, výborně reaguju i na minimální stimulaci, folíky se mi dobře oplodňují a vyvíjejí, mám parádní sliznici, jen dál je to potom vždycky problém 😖

kvakuska
3. led 2010

Stephi a Brit: holky já jsem si tu štangli nijak špatně nebrala, u nás sice ten výraz nepoužíváme, ale já v něm nevidím nic výsměšného, jen jsem prostě poznala, že píšete o mně 😉 ... jsem zvyklá na různé přezdívky, ze štangle si fakt hlavu nedělám 😀

teddyna
3. led 2010

čerti,k laktační poradkyni jsem chodila na kurz a už jsem si ji "nechala".nebýt jí,tak nekojím a teď řešíme tyhle problémy a mou laktační krizi. tak dnešní váha Vojtíka je 2850g a 48cm.v albu dnešní fotka z koupanda.je to už kus chlapa.teď se naučím šátkovat a budu dělat indiánskou babičku.šátek mám už dlouho,ale nestihla jsem žádný šátkovací kurz.takže to řeším s kamarádkou,která šátkuje. zítra jedu nechat stříhat Teddyho,už vypadá jak lední medvěd.bude zase krasavec.

teddyna
3. led 2010

Zuzi,rodila jsem v dokončeném 29tt. přesně 29+5.

certina
3. led 2010

Zuzi - ok značím si v kebuli........5.1. v 9:50 - já jdu ve středu 6.1. na 8:10................tak holky pa, pa dobrou

stephanie
3. led 2010

teddy, vojtíšek je už kus chlapa, ted už bude přibírat rychle, uvidíš... 😉 😉 😉 poroste ti před očima

dobrou noc 😵

irinka.j
3. led 2010

Zdravím holky, Stephanii gratuluju a tfuj tfuj ať se to dobře vyvíjí. Myslím si, že 14 dní po zmeškané MS by měl gyndař vidět na usg. aspoň gestační váček. Nevím jak je to u umělého oplodnění, ale snad určitě podobně.

Brit a co ty?

asmeena
4. led 2010

steph: potichoučku gratuluji, je to super vidět, že i po KET jsou testíky pozitivní.

stephanie
4. led 2010

dobré ránko holky,

iri a asmeen, děkuji....Dneska jsem byla na krvi, tak uvidíme...Právě jsem chtěla dát náděj i těm, které KETu moc nevěří... tak vidíte, že to zas tak marné nebude 😉 😉 😉

Všem držím taky palečky.
A co ty, Brit?

zuzka72
4. led 2010

Čerti ty máš podle poslední MS TP kdy? A podle UTZ?

certina
4. led 2010

Dobré ranko všem
Zuzi já mám TP v průkazce pořád jen dle poslední MS - a to je 9.3.2010 a když bych to brala dle ULZ - tak při tom posledním velkém někdy kolem toho 15-20tt to vycházelo stejně jako dle poslední MS - takže asi taky 9.3.2010 - uvidíme co řekne gyndr teď..................ale v průkajdě mám 9.3.2010............ufff už aby to bylo 😝 a TY???

Steph.....a jak ta krev dopadla???Kdy budeš vědět výsledek????

stephanie
4. led 2010

certi, výsledek bude až zítra 🙂 doktor říkal, že na sonu by ještě nebylo nic vidět.

zuzka72
4. led 2010

No já mám podle PM 16.3. a podle UTZ 8.3. ale prej to bude dřív, strašili v prosinci-lednu, ale tomu nevěřím. Jsem slonice-vždy přenáším.
A co takle vyfotit aktuální pupík čerti? 🙂

certina
4. led 2010

jjjo Zuzi chystám se asi zítra když začnu nový tt..........tak uvidíme jestli ráno nezapomenu.........ale když mně se to zase vyfotí ve velké velikosti a neumím to sem šoupnout........ ☹ tak ráda bych Vám sem hodila i fotky pokojíčku a výbavy, ale ani se mi to nechce fotit - páč si s tím neumím pohrát, abych to měla prostě v té správné velikosti 😒

no uvidíme jak dlouho vydržíme s pupkama 😀 😀 😀 ............ve středu jdu i s těma rukama - jak jsem popisovala, že je mám ztuhlé, znecitlivělé a bolí to jak šlak..........tak jdu k neurologovi a prý dostanu asi nějaké obstřiky.........že jinak to odezní až po porodu.......tak jsem zvědavá......... 😲

certina
4. led 2010

Stephi a kde jsi na tu krev byla???Vždyť výsledky jsou většinou do hoďky až dvou????A to tam teda budeš zítra volat??A v kolik??? 😕

b.e.r.u.s.k.a
4. led 2010

stephi to musíš mít nervičky,vydržet do zítřka,ale neboj bude to OK. 🙂

stephanie
4. led 2010

..holky co mi zbývá, musím vydržet...byla jsem u svého gyndaře...a vy máte výsledky za hodinu kde? 😨 😨 😨

juvik
4. led 2010

Ahoj holky,

Stephi, gratuluju a držím palce, ať máš zítra krásné číselko 😵
Jinak výsledky do hodiny jsem měla, když jsem šla na odběr do nemocnice. Ale to jsem měla jako samoplátce a vyplázla přes 200,- 😝 U svého dr. mám taky vždy výsledky do druhého dne.

Dneska mi psala nějaká Nahodilová (asistentka z Reprofitu), ať jim prý konečně sdělím výsledek svého těhotenského testu. 😕 Tak jsem ji psala, že jsem testovala už v polovině prosince a výsledek hlásila Machačovi. Tak nějak nechápu. Poprvé jsem to taky tak udělala a nikdo se neozýval.

stephanie
4. led 2010

ahoj juvik, díky...a to chodíš jako do nemocnice do ostravy? kurňa, to jsem nevědla,jinak bych šla tam..já to mám blíž do opavy...ale co, jak už jsem vydržela tak dlouho čekat, tak budu do zítřka muset vydržet

b.e.r.u.s.k.a
4. led 2010

Stephi já jsem si posledně musela čekat přes dva dny,nejdříve to neměli,potom to sestřička nemohla najít a nakonec mi dala číslo na dr.do Brna a ten to našel v počítači.Ale já jsem už z testu věděla,že to nevyšlo,ale člověk si říká,co kdyby.Ale ty jsi jasná těhulka 🙂

certina
4. led 2010

Stephi já byla tehdy na krvi v nemocnici na fifejdách v Ostravě (poradila mi to tehdy Monča/Teddyna) a jako samoplátce jsem sice zaplatila nějakých 120,- ale výsledek byl za hodinu......................no, ale Ty to určitě do zítřka vydržíš a zítra budeš mít opravdu krásné číselko - tak jak už psala Juvik 😉

juvik
4. led 2010

Stephi, ne do Těšína nebo Třince. Do Ostravy to mám z ruky. Ono ve většině labin v nemocnicích ti tu krev naberou, ale pokud nemáš žádanku, tak musíš zaplatit.

stephanie
4. led 2010

...no tak kdybych to věděla, tak fičím do ostravy, teď už to asi nemá smysl tam jet...ale asi v noci nebudu spát, už tak jsem dneska nespala...se mi i o reprofitu zdálo...už mi z toho šibe...

juvik
4. led 2010

Stephi, neboj, pokud ti vyšly testy pozitivně, tak to bude dobré...do zítřka to zvládneš 😉
A na harcování do Ostravy se vykašli, raději pěkně odpočívej.