Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

lenka_s
20. led 2010

Dobré ráno, nemáte prosím vás někdo email na Machače. Díky moc 🙂 .

kvakuska
20. led 2010

Martine a Renčo je to pech, to jsou ty nervy před pokusem, ale držím palce ať folíky vydrží 🙂 ... v Brně jsou ještě doktoři Štelcl a Koudelka a doktorka Vitoušková a všichni jsou hodní a dobří, nemusíte se bát ... a Machač tam zítra také bude 😉

kvakuska
20. led 2010

Leni: machac@reprofit.cz

kvakuska
20. led 2010

Brit: nevadí že Tě nenapadlo dřív přijet s manžou v neděli do Olomouce, já měla celý víkend nějaké žaludeční problémy a v neděli mě k tomu ještě bolela hlava, tak jsem byla úplně nepoužitelná 😝

zuzka72
20. led 2010

Holky to vám musím napsat, já jak mám fotky a mám tam takový ten monitor s dvojčátky, jak se odpočítávají dny, tak není to tak dávno, co jsem tam měla 202dní a já si říkala ať už je tam 199dní a ty 4dny úplně na to upřeně hleděla, pak jsem říkala až tam bude 99 ty brďo to bude super a dnes holky tam mám 49dní a nechápu, je to, jako včera, strašně to běží ten čas. Je to vůbec možny? Takže vy holky, co čekáte a máte to ještě za hodně, tak si nemyslete, ono vám to taky utečeani nebudete vědět jak. 😀 A snažilkám přeji ať už se jim to taky odpočítává.

capenka
20. led 2010

ahoj holky dočítám,jak s vámi dál ,já jsem včera vyfasovala clostík,ale zítra se mám jít objednat na laparku ,aby nebylo nic zbytečné,nevíte jak dlouho po laparce se můžeme snažit? ona mě čeká konečně minimálka ,ale před tím raděj laparka,

martin72
20. led 2010

Ahoj holky.Nemám takové zkušenosti a vědomosti jako vy,jsem přece jenom chlap 🙂 ,ale chtěl bych jse vás zeptat-jestli to,že Renča zapoměla píchnout toho 18.1 a na radu Machače musela až 19.1,nebude mít nějaký vliv na vajíčka.Už po druhé,aby to nevyšlo,by bylo hodně zlé.Vím,že je vás tady spousty,které to podstupujete už po několikáté.A le i tak mám trochu obavy.Díky a čusky.

sukubka
20. led 2010

ahoj holky tak mě začíná pěkně bolet bříško,konečně snad zítra dorazí mrcha a pak hurá na clostík!dlouho jsem se na mrchu tak netěšila a po Et budu zase doufat že nedorazí 😉

capenko Machač ti doporičil laparku?myslím že pokud tam nic nenajdou mužeš tak za 2měsíce jít,já měla laparo v únoru a v dubnu jsem šla do IVF!

bellka
20. led 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, můžete mi, prosím, poslat číslo do Reprofitu Olomouc? To, na které volám, nikdo nebere a po chvilce to tam piští nebo co. Děkuju moc.

juvik
20. led 2010

Bellko, tak číslo je 585 242 733

juvik
20. led 2010

A kdyby nic, tak zkus tenhle mobil, je to na sestru Marušku 774 399 398

teddyna
20. led 2010

bellko,jak to tam nikdo nebere a nebo to piští,tak se to přeplo do faxu.kdyžtak volej sestřičce Marušce-jak píše Juvik.
Martine,vliv na vajíčka to mít určitě nebude.teda na kvalitu myslím.jen se vám to o den protáhne - ale to už uteče.však zítra jedete,ne? tak tfuj tfuj tfuj a pak dejte vědět,jak jste dopadli

bellka
20. led 2010

Juvik, Teddy, děkuji vám moc 😵

britka
20. led 2010

Ahojki holky to je počasí co?Už mě to nebaví,vždycky ráno trnu jestli se dostanu do auta to jsou nervy.martine hlavně jeďte opatrně zítra.cesty ty moc dobré nebudou jestli jedete autem,jinak držím palečky.

kvakuska
20. led 2010

Martine opožděné píchnutí Pregnylu určitě nebude mít vliv na vajíčka, ale bohužel mohlo se stát, že než jste Pregnyl píchli, tak třeba nějaký folík prasknul ... Pregnyl se píchá proto, aby ovulace byla přesně načasovaná jak potřebuje doktor, aby prostě folíky nepraskaly kdy se jim zachce😉 ... ale kdy píchnout Pregnyl se počítá podle největšího folíku, tak i kdyby vám prasknul ten největší, tak vám určitě kopa dalších zůstala ... tak na zítra přeji šťastnou cestu a úspěšnou OPU 🙂

stephanie
20. led 2010

martine, taky si myslím,že to problém nebude - jak jsem už včera psala, stalo se mi to stejné, co vám a jak jsem tam volala, tak mi sestra řekla přesně to samé, o čem píše brit a kvakuš ...
když jsem tam pak přijela, tak nikdo se netvářil, že by měl být problém, úrodu jsem taky měla...ještě mě sestra pochválila, že je dobře, že jsem jim zavolala, že jsem si to zapomněla píchnout, protože spoustu ženských to záměrně neřekne, jedou tam a zbytečně, protože to není dozráté
tak at se vám to podaří.... 😵

jinak vám všem přeji hezký večer 😵

sukubka
21. led 2010

pěkné ráno holky,dneska sem si přivstala,vezu mamku na diabetologii a na oční!jinak mrcha ještě nedorozala,no jestli dorazí zítra tak budu muset na hormonální profil do nemocnice 😝

holky kolik tak při té minimálce bývá folíků?

asmeena
21. led 2010

sukub: a to musíš na ten hormonální profil? Nebo to chceš jen tak pro sebe? Já na to prdím, Štěpán to nechtěl, prý to stejně průběh stimulace neovlivní.

stephanie
21. led 2010

Dobré ránko holky, to je zas venku mráz, co?

Asmeen, já si myslím, že ten hormonální profil přeci potřebuje proto, ať ví, jak vysokou dávku hormonů si máš píchat...Alespoň u mě to tak bylo...na základě toho věděl, kolik jednotek puregonu si mám píchat...
Ale prý se ten hormonální profil mění...

tak hezký den všem

capenka
21. led 2010

ahoj holky takže mám vyřízenou laparoskopii a hysteroskopií,objednaná za měsíc,a pak se uvidí bud inseminace nebo minimálka,holky musí se potom dodržet 6 nedělí nebo naskočí menstruce hned další měsíc,

gejbik
21. led 2010

Ahojky holky, já jsem tady tak dlouho nebyla.... To je hroznýýýýýýýýýý 😖 😖 Máme tolik práce že to není ani možný, teď jsme chodily do práce na 5 ráno a končily v 17:00. hnus,ale co je nejhorší musela jsem zrušit konzultaci v Reprofitu... ☹ prostě nestíháme nic. Přítel porád vyřizuje zakázky já dodělávám e-shop, budeme otvírat obchod takže na zblázněí.. A ani si nemůžeme dovolit odjet z práce... ☹ a ve streu co teď je já nic
řešit nechci. takže to přesouvámeněkdy na konec února až to bude trochu klidnější.. Holky a co vy? jak se máte? Asmeenko a sukubko už jst začaly stimulovat???

stephanie
21. led 2010

ahojik gejbi, už jsem si říkala, kde jsi? A jakýpak obchůdek to bude? Třeba se nám bude hodit 😎 😎 😎

capenko, ty jsi po SP? jestli ano, musíš dodržet šestinedělí..

capenka
21. led 2010

né ještě nejsem jdu až v únoru,ale někdo říká že otěhotní hned další měsíc tak mi to není jasný

gejbik
21. led 2010

stephi: no bude to kamenný obchod k firmě co má Márův táta... Pracovní ochraný oděvy a zdravotnictví... 🙂 hehe pochybuju že se bude hodit,ale už se blížíme k finiši, na e-shopu dodělávám ještě cenovky a pak se vrhneme na obchod... 🙂 no budou to nervy,ale aspoň zase odreagování a trochu si tělo odpočine... A co ty jak je??

stephanie
21. led 2010

capenko - já se v tom taky nevyznám - mi jeden dr.říkal půl roku čekat, druhý zas 3 měsíce...je fakt, že moje kámoška otěhotněla hned po potratu...asi i záleží, jestli byla udělána revize, nebo ne...kdyby nebyla revize, tak je to podle mě snažší

jo gejbi, nikdy nevíš, jestli nebudem potřebovat pracovní oblečení 😀 😀 😀 😀 😀
a díky za optání, jeden je lepší, druhý zas horší, nějak se s tím peru...manža se mnou o tom nemluví, s mou máti jsem se ještě kvůli tomu pohádala, takže jsem taková kupička neštěstí...kdyby už alespoň začalo jaro, to by mi bylo veseleji..ale kámoška mi doporučila jít ke kinezioložce, tak to zkusím, prý to pomáhá na odbourání proti stresu 😵

gejbik
21. led 2010

stephi: jej to mi je líto,ale jak píšeš... kdyby aspoň to slunko svítilo tak by to bylo hned veselejší... já mám teď taky jakýsi divný období a podepisuje se to i na mým těle... ☹ nechápu to, cítím se divně...

Ale jo na stavbu se ty hadry určitě hodí.. .to znám sama za sebe a taky zdravotní obuv,... 🙂 no pro lidi co dělají práci kde to užijí tak je to moc dobrý.

stephanie
21. led 2010

gejbi, já se taky cítím divně...uvidím, co mi řekne ta kinezioložka, snad to pomůže...já potřebuji pořád nějakou činnost, ať nemám čas pitvat se v tom, co bylo...zkoušky ve škole už mám hotové, tak se taky teď soustředím na práci...a až budu mít šestinedělí, začnu chodit ještě do cvičení, ať se mi alespoň v těle tvoří nějaký ten endorfin 😀

jo a až budeš mít hotové ty stránky, tak mi napiš adresu...manža furt potřebuje nějaké oblečení do práce - to víš, on robí rukama 😀 ...a podle toho, jak vidím ty boty a důravé ponožky, tak mi připadá, že i nohama 😀 😀 😀

gejbik
21. led 2010

steph: koukni se na www.zdenekpetr.cz

stephanie
21. led 2010

...to vypadá hezky, určitě to pak ukážu manžílkovi 😉 😉 😉

gejbik
21. led 2010

oooo tak děkujeme.... snažíme se... laždopádně ceny nejsou dodělané od ocharny smyslů a hlavy... jinak ten základ je.... kdyby tě zajímalo cokoliv tak mi písni do IP. 😉