Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
8. únor 2010

fičím k holičce, tak zítrej podej zprávy 😉
papa

sukubka
8. únor 2010

ahojík holky!
asmenko moc gratuluju 4vajíčka jsou krásný počet,držím i nadále na zítra pěstičky a pak na dalších 9měsíců 😉

juvík biopsie se dělá v anestezii nebo né?to je dobrý o tom sem neslyšela a sami by ti to nedoporučili?to jen když si řekneš?a kolik za to chtějí?

jinak švagrová už má holky na světě.Haničku 2740g a Terezku 2800g narodili se v půl 9 a jsou úžasný!dneska jsem jim koupila šik oblečky tak se těším jak jim to zítra zavezu 😀

zuzka72
8. únor 2010

Sukub-gratulace k holčičkám, a jak rodila? Spinál, nebo celková?

sukubka
8. únor 2010

zuzi jen injekci do zad a měla umrtvené břicho,jak se to jmenuje nevím 😒 ale prý to vůbec necítila až po zákroku a to ji dali injekci na utišení bolesti.jinak mi popisovala jak doktoři skoušeli jestli zabrala injekce že ji přikládali takový studený plíšky jestli cítí chlad pak ji štípali ale nic necítila 🙂

juvik
8. únor 2010

Sukubko, teda, krásné míry holky mají 😵
Jinak o tu biopsii si musíš říct...v anestezii se nedělá...a kolik stojí nevím, musím se poptat...ta známá v Praze tehdy neplatila nic, tak jsem zvědavá....je to zákrok, který trvá fakt jen chvilinečku, tak nevím

Stephi, teď za dva týdny biopsie a pak menses a od třetího dne clostík a minimální stimulace. Jsem taky zvědavá jestli to zabere....člověk už se chytá každé naděje

juvik
8. únor 2010

Jo a tou biospií se prý v děložní sliznici aktivují nějaké enzymy, které jsou potřeba, aby se embryjko uchytilo. Někdy, když jsou pěkná embrya a nic, tak to může pomoct. Nejsem odborník, ale tohle jsem se různě dočetla.

zuzka72
8. únor 2010

Sukub-tak to je spinál, to já chci taky. 🙂

sukubka
8. únor 2010

juvík a to mi nemůžou udělat když už začnu se stimulkou že?teda to se mi ale líbý,asi se chytám taky každé naděje 🙂 mrknu jestli se někde něco dočtu!

jinak holky jsou opravdu kočky ale jedna je v inkubatoru k vůli tomu aby ji pomohli s dýcháním,ale zítra už ji bude mít taky u sebe!

juvik
8. únor 2010

Sukubko, dělá se to před menstruací a před začátkem stimulace. Zkus mrknout na net, určitě něco najdeš.

sukubka
8. únor 2010

juvik a někde psali že je to bolestivé to nejde uspat?

sukubka
8. únor 2010

tam jedna psala že byla na biopsii aby ji prokázali ovulaci,to je taky ono?

juvik
8. únor 2010

Sukub, ta moje známá říkala, že to cítila jako takové krátké štípnutí... tak nevím...ale myslím, že to nebude horší než odběr vajíčka bez narkózy...taky jsem měla strach a nebylo to tak strašné...narkóza je zbytečná zátěž pro tělo

juvik
8. únor 2010

Sukub, to nevím 😒

sukubka
8. únor 2010

juvi to já rači narkozu.Mě odsávali ve Fertimedu cystu a myslela jsem že to nepřežiju,už jen ta vzpomínka a že by mě čekalo něco takového 😒 ale taky si myslím že je rozdíl jaký doktor to dělá.Každopádně já bych Machače ukecávala na anestezii on mě zná že sem posera ten se vždy směje jak se ho na vše ptám a on že mě jednou chce slyšet po porodu 😀

juvik
8. únor 2010

Sukub, no já už mám za sebou celkem 8 narkóz...tak to raději vydržím...u OPU je to sice krátká narkóza, ale i tak
Machač z tebe musí mít radost 😀 😀 😀

aneta1199
8. únor 2010

Ahojte holky!
Asmeen - super, držím palce a jsem zvědavá na další vývoj.
Holky, ještě jsem přemýšlela, když se chodí moc často na ty minimálky, nemůže pak plynout nějaké riziko z těch narkóz? Neptaly jste se na to náhodou?

juvik
8. únor 2010

Anet, neptala, ale moc dobrý pocit z těch narkóz nemám 😒 ...možná to nevadí ,ale fakt nevím. Co nám ale zbývá, když to holt jinak nejde a musíme na umělko.

Jdu koukat na zprávy. Tak se mějte a hezký večer 😉

micinka22
8. únor 2010

Veru gratulka ke krasne urodičce a držím palce dál at se krásně oplodní 🙂)

Zuzi super🙂 njn ve štb čekaj na všechno dlouho:// ale kdyby náhodou něco..praskla voda a tak tak mas aspon nachystany papíry .-)) a kluci budou krasne dozrálí 🙂) držím palce at ti to odklepnou co nejdříve...
ja budu usilovat o cisaře v 38tt...snad mi ten na NT screeningu spočítají termín na trochu dříve at mužu rodit 10.8 😵 😵 😵 😵 😵

sukubka
8. únor 2010

holky já až budu mít koncem února OPU tak to bude má 7narkoza,takže já s toho taky super pocit nemám,ještě k tomu když si říkam kolik jich ještě bude nasledovat kdyby se nedařilo a každý měsíc bych měla OPU a narkozu

asmeena
8. únor 2010

tak to já mám za sebou už taky kolem 8 narkóz a raději to neřeším, když to musíme podstoupit, tak nám nic jiného asi nezbyde. A to jsem i nějaké odsávání cyst absolvovala bez narkózy, a byla jsem ráda, protože to nic nakonec nebylo.
Jinak se po té dnešní OPU cítím jako by na mě lezla chřipka, ale možná to je jen po tom zákroku.

asmeena
8. únor 2010

Míšo 10.8. to musí být přesně toto datum? Máš s tím něco spojeného?

stephanie
8. únor 2010

...jé já jsem se 10.8 vdávala 😀 😀 😀

sukubka
8. únor 2010

asmenko to já se taky přesně tak cítila pamatuješ?ještě jsem to i psala že se tak cítím a že se do ET musím vzpamatovat a jen mi to tak připadlo znám to

asmeena
8. únor 2010

sukub: jj, já myslím, že to tak taky mám. Asi jenom reakce po té punkci.

sukubka
8. únor 2010

asmenko a kolik jsi měla nakonec folíků to nevíš?

asmeena
9. únor 2010

sukub: nevím, bral mi jen ze čtyř a prý jich bylo víc, ale byly malé, tak mi je ani nenapichoval.

micinka22
9. únor 2010

Dobre ranko,
no my máme 20.8 5.výročí 😀 😀 😀 a 10.8.2010 je pěkný ne??? 😀 😀 😀 😀 v utery porodit a v neděli pěkně domů 😀 😀

zuzka72
9. únor 2010

Mici- 🙂

britka
9. únor 2010

Asmen tak ve 13h.voláš co?Tak ti držím palečky ať se bobíšci vyvíjejí pěkně já se to dovím až příjedu z práce večer.Zuzi a Certi tak jak je už jste určitě nervozní,ale vše bude oukej a dobře vše dopadne.Mici ty jsi dobrý optimista ale taky to uletí a na výročí svatby budete mít dáreček. 🙂 Jak jste holky probíraly tu sliznici tak to slyším poprvé že by se dalo pomoct embryjku na uhnízdění,asi se budu muset na to někde kouknout.Tolik věcí je že to člověk nezná.

zuzka72
9. únor 2010

Pupendo 37tt v albu, trošku pomačkany, hpld už se ani vyfotit neumím. 😢 😀