Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
18. únor 2010

step: tak to jsi mě rozesmála, že si uděláš i foto s Machačem 😀
Jinak stačí mít v mobilu foťák a manža to zatím co budete ležet na lehátku blejskne. 😉

sukubka
18. únor 2010

mě se právě ten profil moc neměnil až ted po té tabletě 😠
zkusím ji zavolat zítra ,protože jedu do té Prahy a pořád na to musím myslet znáe to že?
holky víte co nechápu,proč třeba někomu to ivf výjde až na potřetí když přitom doktoři postupují stejně!moje kamarádka na tom byla 3x a vyšlo to až naposledy,nechápu to když mi tvrdila že pořád chodila do stéjného centra a dělali s ní vždy to samé.Proč to tělo to příjme až na potřetí,pořád to nechápu.

Step jinak já ty kontroly atd taky nemám ráda 😒

sukubka
18. únor 2010

asmen a doktor tam je jak si to fotila?
jinak step úplně jsi mě už naždavila at už je ET teda doufám že budou vajucha,jinak fakt nevím 😝

ale popravdě to je tak dojemný že pokud to pak nevýjde budu to víc prožívat!

stephanie
18. únor 2010

sukub, mi machač říkal, že dokážou udělat embryjko, zavést ho, ale to, jestli se uchytí, to nedokáže zatím nikdo...to už je na přírodě...nikdo do toho embryjka nevleze a neví, jestli je ok, nebo ne, i když je to třeba krásná blastocysta...vidíš, já měla taky blastocystu a přestalo se ji u mě líbit...byla jsem šťastná, že se to povedlo a vidíš...
kdyby to tak šlo, jít na IVF s tím, že ti to tam zavedou, a jsi těhule...mě to taky ubíjí, to pomyšlení, že nevím, co mě ještě čeká, kolik pokusů, kolik nervů, ta psychika dělá hodně...

stephanie
18. únor 2010

sukub neboj, vajucha určitě budou...machač je nechá víc dozrát a uvidíš... 😉

stephanie
18. únor 2010

asmeen, až budu někdy těhotná, tak si s machačem určitě nějaké rozlučkové nostalgické foto udělám, ať pak mimču ukážu, kdo stál u jeho zrodu 😀

sukubka
18. únor 2010

step právě to mě taky ubíjí,kdyby mi někdo řekl že za 2roky budu 100% těhule beru to.ale takhle?pořád nejistota,člověk pořád šetří atd.Nejhorší je čekání na ten test a pak to zklamání pokud to nevýjde,je to hrůza.a jak vidím si příklad toho že těhu test není jisté miminko,fakt je to strašný!

manža tam na transfer půjde,ale pokud by to nevyšlo tak bych ho pak nemohla k vůli té dovolené nutit.to je právě to že člověk pořád přemýšlí co ta dovča,nic si nemůže naplánovat no nejistota.

stephanie
18. únor 2010

no je to smutné sukub...člověk je už tak na nervy, že se nedaří otěhotnět a pak ta nejistota, jak říkáš...
mě by sukub nikdy nenapdalo, že budu chodit na umělé, nebo že někdy potratím..., o to větší budu mít te´d ze všeho strach...
když jsem byla těhotná se synem, tak jsem si nic nepřipoštěla...taky jsem nevěděla to všechno, co vím teď, ale sukub věřím, že ti bobci naši vyčkávají, až jejich čas příjde...uvidíš!!!!

teddyna
18. únor 2010

Zuzu,není zač za radu-hlavně,at to klapne jak si přeješ

asmeena
18. únor 2010

sukub: jo Machač byl u toho, když to manžel fotil, ještě volala na laborantku, ať nám je pěkně nastaví ať si můžeme udělat pěknou fotečku.

sukubka
18. únor 2010

step to doufám,nedokážu si přestavit život bez mimi ☹
jinak sem se pořád neobědnala do té olomouce tam Maruška není,ale jakási sestra od Poláka(protože Maruška má prý něco s dětma-ona už má děti,že je takovej hubenor?)
no a na její soukromej se nemůžu dovolat a Machače nechci na mobu otravovat.Myslíte že mám napsat Machačovi zprávu že mám užívat do pondělí clostík a kdy by mě vzal?že se tam nemůžu dovolat?je mi to tak blbý ho pořád otravovat

stephanie
18. únor 2010

sukub, klidně mu napiš...nebo mám i mail na marušku, tak ji můžeš taky napsat....
taky jsem nevěděla, že má děti...

sukubka
18. únor 2010

a nebude se ta Maruška zlobit?pošleš mi ho?už jsi jí někdy psala?

asmeena
18. únor 2010

sukub: napiš email Marušce nebo Machačovi. Určitě jsou v pohodě.

stephanie
18. únor 2010

sukub, určitě se nebudou zlobit, copak oni se někdy zlobili? 😉
jo počkej, mrknu, kde ho mám...jednou mi ho machač posílal, ať se u ní objednám...

stephanie
18. únor 2010

sukub, tak ho nemám, on mi ho jednou posílal v příloze a já ten mail od něho, kde mi gratuluje k těhotenství vymazala...musela jsem na něho pořád koukat a deptalo mě to...
asmeen ty ho máš? jestli ano, tak mi ho prosím taky pisni do IP...
sukub, ale mám na ni mobil...ten ti pošlu do IP

asmeena
18. únor 2010

já se kouknu jestli ho mám

sukubka
18. únor 2010

Stephanie moc děkuju,ale já ten mob na Marušku už mám včera jste mi ho dávali a právě jí to zvoní,ale za celý den mi to nezvedla!napsala jsem Macháčovi že užívám od 18.2 do pondělí 22.2 clostík a že se nemůžu do Olmika dovolat že tam není ani Maruška a jestli tam už v úterý bude nebo to mám směrovat směr Brno,ale samozdřejmě sem to napsala líp i s omluvou že ho ruším při dovolené a s přáním pěkného dne-si musím šplhnout 😀

sukubka
18. únor 2010

step on ti napsal gratulku že jsi těhulka?to se mu pak píše jak dopadl test?a holky dotaz když to nevýjde a sem domluvená jít hned do dalšího pokusu tak zase užívat od 3dne clostík jo?nebo se jede na nějakou kontrolu atd?ale musí se sakra už zadařit!

stephanie
18. únor 2010

no sukub, musíš jim dát vědět, jak jsi dopadla, vedou si statistiku...
já mu tehda psala...

stephanie
18. únor 2010

on ti určitě odepíše co nejdřív, uvidíš...
já nevěděla, že to číslo už máš, jsem ti ho už poslala do IP 😉

stephanie
18. únor 2010

díky asmeen!!! 😵

sukubka
18. únor 2010

asmneko moc děkuji 😀 uložím si ji!asmenko a kolikátý den po Et ti řekli že máš udělat ten jejich test?
step jsem ráda žes m ho poslala se mi to v ip bude hodit z emailu to vždy nechtic vymažu 😉

asmeena
18. únor 2010

ten jejich test tak 16 dní po ET, ale v propouštěcí zprávě mám testování na 23.2. což je 14 dní po ET. Ale prý ten jejich test nemusí být moc citlivý. Takže zkusím zítra mamatest.

sukubka
18. únor 2010

asmenko ale to já tu nebudu ☹ nechceš mi pak poslat sms na mob v ip?

sukubka
18. únor 2010

tak mi odepsal Machač at dojedu v úterý že je tam od 8 do 13:30 tak myslíte že se Marušce už nemusím obědnávat když se jí nemůžu dovolat?

asmeena
18. únor 2010

už nemusíš, stačí když přijedeš a potom jenom sestřičce řekneš, že jsi byla domluvena s Machačem. Teda ale odepsal ti brzy.

sukubka
18. únor 2010

je prostě zlatej asmenko 😀
tak holky jdu si ještě zabalit nějaký věci a naviděnou v neděli.to bude dočítání!
tak asmneko budu čekat na sms 😉
pá holky

asmeena
18. únor 2010

jasně sukub, užij si pěkný víkend. 😉