Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

smilers
21. únor 2010

Ahojky, asmee, zatim potichu gratuluju k vytouzenemu mimcu 😵 moc ti preji dvojky, a i kdyby bylo jedno hlavni je, ze bude 😉 ty ctyrcvata teda popravde bych nedala uz asi 😀 😀 , ale co ja vim, jake by to bylo, takze drzim moc palecky

asmeena
21. únor 2010

ahoj smil, moc děkuji. Zítra jdu na krev, tak uvidíme jak pochodíme.

Holky nebyla jste některé přes reprofit ne nemocenské? Jak to tam chodí? Napíše mi Machač nemocenskou?

sukubka
21. únor 2010

asmenko jojo papám clostík 8den( v úterý jedu na kontrolu do olomouce)doufám že budou vajíčka,prostě musí mám s toho hroznej strach.Minule sem tomu tak věřila a jak mi řekli že je jen jedno málem mě ranilo.na krev jdeš ke svému gynekologovi?psala jsi tomu Štěpánovi?

b.e.r.u.s.k.a
21. únor 2010

sukub neboj to bude dobré.Já jsem u svého druhého pokusu měla také děsný strach a dokonce jsem se i v práci den před kontrolou rozbrečela,že už to nevydržím a nakonec jsme měli 5 vajíček 🙂 Musíš věřit. 😉

sukubka
21. únor 2010

Berusko věřím,ale věřila jsem i před tím,ale snad to bude o

holky kolikátý den jste měli nejpozději OPU?já měla 12den a Machač říkal do telofonu jak sem mu volala že vajíčko asi nebylo zralé proto nevydželo.no tak mi asi OPU udělá později že?

kvakuska
21. únor 2010

Asmeen tiše gratuluji 🤐 😵

Sukub ty jíš clostík osmý den? 😨 ... ty jsi ho neměla jíst 3 -7 den cyklu? ...a to ho budeš jíst až do úterka? ... jsem zvědavá, že? 😀

stephanie
21. únor 2010

Hezký nedělní večer,

tak co Zuzi, ty jsi měla dneska psát Machačovi, jak to dopadlo?

Sukub, co ty, jak bylo v Praze? Byla jsi na nějakém muzikálu? Počasí ti asi vyšlo, ne? Neboj, tentokrát to určitě dobře dopadne, uvidíš...

kvakus a co vůbec ty, kdy budeš znovu bojovat?

asmeen, to je super pocit vědět, že jsi těhotná, že? všechno je najednou takové krásné, viď? 😵

sukubka
21. únor 2010

kvakus né já to blbě napsala že jedu na kontrolu 8den,dneska jsem 6den cyklu 😀

jinak v Praze bylo blaze 😀 chodili jsme hlavně po nákupních centrech a pak se podívat na Václavák atd.Nakupila jsme si různý tuniky schválně i volnější,tak snad mi v létě padnou na bříško 😀
na muzikálu jsem nebyla,ale tchýně tam na jakejsi v pátek má jet

sukubka
21. únor 2010

zuzi já takovej plánek nedostala jako jsi měla ty!

asmeena
21. únor 2010

sukub: já jsem taky takový plánek nedostala, dostala jsem ho až když mi dělali KET.
Machačovi budu psát a po zítřejších výsledcích z krve.

zuzka72
21. únor 2010

Volala jsem mu, říkal, že zítra mám zkusit ukecat toho primáře ze Štr a pokud si nedá říct, tak mám za ním naběhnout v úterý do ordinace mezi 8-13hod a on mi to obvolá a zařídí v Ol a pokud začnu rodit, tak okamžitě mu volat-i o půlnoci- tak uvidíme, jak dopadnu zítra, chtěla jsem jet busem, ale nakonec mě veze švagr, tak tam budu mít už potřetí jiného chlapa. 😀

zuzka72
21. únor 2010

Tak to holky nevím, já ten plánek dostala hned a je tam pak hlavně psáno chlapa s sebou. 😀

stephanie
21. únor 2010

zuzi no vidíš, tak to dobře dopadne, ještě že toho našeho Štěpána máme 😵

stephanie
21. únor 2010

já jsem ten plánek dostala poprvé u stimulace , u KETu ne...

sukubka
21. únor 2010

zuzi Štěpán je opravdu hodnej.Ale snad to ve Šternberku dobře dopadne.Pak podej hned info.

holky Machač mi teda psal at dojedu kolem 8h ráno v úterý,ale u Marušky nejsem obědnaná nemohla jsem se jí ani boha dovolat,snad mě veme,přece by mě neposlala domů že né?

asmeena
21. únor 2010

sukub: Marušce řekneš, že si domluvená s Machačem a určitě tě vezme.
zuzi: taky držím pěstičky, ať ti to co nejlépe dopadne a máš to už co nejdřív za sebou.

sukubka
21. únor 2010

asmeko taky doufam že mě veme 😉 tak zítra podej info co krev ju?držím pěstičky

daisy14
21. únor 2010

Zuzi, držím palečky!, je neskutečné jak je Machač hodný a může se pro nás přetrhnout. Není on z jiné planety? 😀
sukub, určitě tě vezme, neboj. Jo a ten plánek jsem u první stimulace taky nedostala, až teď v Brně, kam jsem jezdila. Jo a OPU mám teď posunuté o dva dny na 14dc, taky jsem měla předtím nedozrálá vajíčka. takže to teď protáhli. Sukub, taky jsem nervozni, jak se to blíží, ale zároveň nadšená, že se něco děje 🙂

sukubka
21. únor 2010

daisy a u tebe taky nedošlo k ET?

holky myslíte že sem měla s těch 8folíků opravdu jedno vajíčko,nebo některé nebyli vůbec zralé a ani mi o nich neřekli.Já nevím proč mám jinak s 8folíků jen jedno vajucho 😒

daisy a kdy máš to OPU?a kolikátý den jsi byla na kontole a kolik bylo folíků?a myslíš když mám kontrolu v úterý 8den cyklu že mi pak řekne at dojedu už pak rovnou na OPU do Brna nebo budu mít ještě kontrolu?

daisy14
21. únor 2010

K ET došlo, ale měla jsem jen 2 vajíčka, a další 3 byla nedozrálá, tak to Machače mrzelo. Měla jsem asi 5folíku, už nevím přesně. Proto jsme to tentokrát protáhli a uvidíme, co na to vaječníky.
Teď jsem byla na kontrole 8 den, pak 10 den a to mi naplánovala doktorka hned OPU. Předtím jsem byla jen na jedné kontrole a proto to tak dopadlo. Nereagovala jsem tak rychle na těch pár injekcí. Ale to víš, každá reagujeme jinak a některý měsíc taky můžou vaječníky stávkovat 😉

sukubka
21. únor 2010

tak snad mi to Machač taky vymyslí 😉 mám s toho docela stresy je to hrůza jak to tan doktor musí poznat atd že,vim že to nemá jednoduchý!
Ty jsi šla pak hned do další minimálky?
tak moc držím pěstičky na OPU at jsou vajíčka zralá!
já mám totiž i strach abych zase nedojela do brna a neřekli mi že vajíčka mi praskly

daisy14
21. únor 2010

Nene, první minimálku jsme měla v listopadu, druhou teď, nejdřív byly vánoce, v lednu nemoc a tak to vyšlo až teď. Jít každý měsíc na minimálku, to bych teda nezvládla, myslím psychicky. Potřebuju chvilku času se připravit 🙂
Taky jsem se vždycky třásla, že mi po cestě folíky prasknou, ale uklidnili mě, že to se nestane, tak už se moc nestresuju. Prostě to dopadne jak má a nijak to neovlivním.

Tak ať to zítra dobře dopadne, dje pak vědět.

Já mizím, jdu fandit našim proti Rusku, už se těším!
Ahoj

sukubka
21. únor 2010

já sem zase víc vklidu když se něco děje,takže by jsme do minimálky šli po sobě,dokud by nedošli finance,protože milionaři bohůžel nejsme 😒 😉

já totiž za 3roky podstoupila jen 2x IVF a to byli samý vyšetřená pořád zdlouhavý obědnávací doby a tak to uběhlo a nic s toho.Si říkám že za ty 3roky kdybych chodila rovnou do Reprofitu bych nevyplýtvala ani jeden pokus IVf a zkoušela bych minimálky a třeba bych byla už těhule 😉

já jedu do olmiku v úterý tak dám vědět.měj se
jdu taky fandit 😉

asmeena
21. únor 2010

sukub: já jsem teď měla taky z 10 folíků 4 vajíčka. Oni jen ty malé folíky nepunktují.

Byli jsme teď pouštět zase lampiony štěstí a opět nádherně letěly a dlouho.

juvik
22. únor 2010

Ahoj holky,

tak jsem dočetla, uffff 😀

Asmee, mám z tebe obrovskou radost 😵 😵 😵 ...držím palce na krev a ať je všechno v pořádku 😉

Na horách bylo skvěle....jen to rychle uteklo, takže bych klidně zase další víkend jela 😀
Akorát nevím....ten zánět se trochu zlepšil asi, ale není to ono, takže asi budu muset zítra k dr....snad to nenabourá náš březnový pokus....by mě asi piclo 🙄

stephanie
22. únor 2010

ahojík...

tak co asmeen, nenapínej nás... 😉

juvik, raději si zajdi, ať se ti to nevrací, hlavně ať jsi fit do dalšího pokusu, ten močák je zákeřný, já to mám většinou tak, že pak chytnu zánět i gynekologický...to není sranda...

tak hezký den

zuzka72
22. únor 2010

Holky je to DOMA-super, mám to !!!!! 🙂 Ve čtvrtek v 8hod nástup do Šternberka a v pátek 26.2. 8.00 jdu jako první na sál. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Jupí, vyšlo to, jsem šťastná, jako blecha. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

stephanie
22. únor 2010

no vidíš, zuzi, tak tento týden budeš maminka 😵
tak jak to nakonec probíhalo? zajistila sis to sama, nebo musel Machač?

certina
22. únor 2010

Zuziiiiiiiiiiiiiiiiii no parááádáááááá - tak to Ti teda fakt věřím - to musíš mít obrovskou radost!!!!!!!!!!!!Tak 26.2. jo???Budeme na Tebe mocinky myslet..........................hele ale já už to taky chcíííííííííííííííííííííí 😅 😝