Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
27. únor 2010

sukub: na zítra hodně štěstíčka

certina
27. únor 2010

beruš jasan..........já je tady pak rozprsknu......tak každý kousek jo??? 😀 ale ještě musíte chvíli vydržet!!!!

b.e.r.u.s.k.a
27. únor 2010

My jsme zvyklé čekat 🙂 🙂 🙂

teddyna
27. únor 2010

ahojte vespolek. absolutně nemám čas koukat do netu.Vojtíšek dává zabrat,hlavně v noci.budí se častěji,tak jsem rozlámaná.ale tělo si už asi zvyklo - nemám čas jít chrupat přes den,takže to tak nějak dávám jak se dá,ale odpadám už po 20hod.
čerti-je to jak jsi to psala - zkracuje se čípek,odejde hlen.zátka,může prasknout voda a pak kontrakce.a nebo taky kontrakce a vodu ti prasknou doktoři,páč se jí samotné nechce. a my dvě se už asi neuvidíme než se rozpadneš,co?
jsme momentálně u rodičů na Jižní Moravě,tak VOjtík absolvovat první delší cestu - asi poznal,že není doma - spíš hůře.ale zítra se už vracíme,tak snad vše klapne jak má.

sukubka
27. únor 2010

holky moc děkuju jste hodné že na mě budete myslet.V Reprofitu budeme tak v 9h,hned jak dojedu domů napíšu 🙂

certi taky v létě hodně grilujeme je to super mám to moc ráda když je večer hezky teplíčko do toho ten ohen je to úžasný.Letos má manža 30,tchýně 55 a tchán 60 a můj táta 50 tak to bude zajímavé,no a taky přes kapsu se plácneme 😀

berusko to já taky dneska potkala hodně kočárků a vždycky mi je s toho smutno.Jednou sem viděla takovou šikovnou holčinu s kočárkem a moooc pěkným a málem jsem se u nás v uličce nabourala v autě jak se se zamyslela a čuměla na ni

b.e.r.u.s.k.a
27. únor 2010

sukub no ty už k svému vlastní kočárku máš blizoučko 😉

certina
27. únor 2010

ahoooj Moniii...........no zrovna dneska jsem si říkala, jestli nás aspoň čteš....když já teď nejsem ani na skype...tak moc nepoklábosíme...........no do porodu se asi už neuvidíme....ale hned jak to pak půjde, tak musíme udělat zcuka!

Sukub ještě jednou tfuj, tfuj................

jdu chrupkat...........tak všem hezký zbytek večera a dobrou noc..............pa zítra 😉

sukubka
27. únor 2010

berusko neboj ty budeš taky za chvíli stimulovat to uběhne cubydup

sukubka
27. únor 2010

certi dobrou noc a pěkný sníky 😉

kvakuska
27. únor 2010

Sukub hodně nedělního štěstí přeji 😵

kvakuska
27. únor 2010

certi tfuj tfuj ... nikdy nevíš v jakém stavu budeš ráno 😀 ... třeba už ne v jiném, ale v novém, maminkovském 😀

kvakuska
27. únor 2010

daisy tfuj tfuj na všechny přístí dny 😉 🤐

sukubka
27. únor 2010

moc děkuju.jdu do hajan.dobrou holky....

asmeena
27. únor 2010

nějak mi nejel v podvečer koník, chtěla jsem sukubce taky popřát hodně štěstíčka a hned jak dorazíš domů, tak podej info. Držím pěstičky.

sara.max
28. únor 2010

Sukubko, hodně štěstíčka a posílám těhu bacily 🙂 🙂 🙂 Ať se zadaří tfuj, tfuj, tfuj 😀 😀 😀

stephanie
28. únor 2010

ahojí saro, ses dlouho neukázala, jsem na tebe už myslela, kde se touláš...
holky všem přeji krásnou neděli...sukub, hned se ozvi!!! 😵
čerti a co ty? všechno ok?

certina
28. únor 2010

hezké odpoledne holky.................

Sari - no to je fajn, že ses taky ozvala......jak je....?? Všechno dobré???

Já zapla net až teď ....dopoledne jsem tady tak něco málo uklízela a pak jsme jeli k mamce na oběd....už říkala (samože ve srandě) - že už nás příští neděli nechce vidět 😀 .......jako v takovém počtu 😝 😀 😅 no a teď ještě přítel povysaje a já ještě vytřu....a pořádek je po pár dnech hotový..........a můžu rodit 😀

kvakuš díky......no snad ten maminkovský bude již brzo......

Sukub....ozvi se .......netoulej se!Podej info!

Jinak jsem dneska psala se Zuzkou.....tak krom normál bolestí jí chytly záda, ale jinak kluci jsou moc šikovní....pěkně papaj.....a velcí chlapi jsou prý pěkně naměko 😅 😅 😅 .........

asmeena
28. únor 2010

certi: jak se s takovým bříškem vytírá?
taky jsem ze Zuzčiných kluků na měkko a nemusím být ani chlap, ale když si představím ještě ty chlapy, tak to musí být nádherné.

certina
28. únor 2010

Veruš no právě......si je dovedu ty chlapy živě představit.............................už aby tu dala Zuzi fotečky co????
no a s tím břichem - ani nemluv......teď jsem právě říkala, že určitě začnu vytírat a hnedka mě chytnou záda, takže to asi bude na celé odpoledne...............ale naštěstí vytírám mopem....tak to jde......no ale představa, že před těhu jsem měla pořádek s prachem, vysátím a vytřením celého baráku, včetně umyté koupelny, záchodů atd...... za dopoledne a ještě jsem k tomu uvařila oběd.......je oproti tomu teď šílená představa...........

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2010

ahoj saro,tak jak se daří,co mimi?
A sukubka zatím nic,no vlakem je to na dýl.Ale určitě je vše ok a zachvíli nám podá super zprávičky 🙂

sukubka
28. únor 2010

ahoj holky 😀
tak jsem měla 7 folíků a 7 vajíček,Machač jako vždy plný elánu,usměvavý a dělal vše proto aby nás povzbudil.No ale co se mi stalo?nebohla mi anestezioložka napíchnout žílu a napíchávala mě asi 3x no Machač se na sále smál,bylo mi už zle,nesnáším braní krve a takové čachry s žílama.ale nakonec jsem měla radost že máme tolik vajíček.Manža byl dneska semnou na pokoji v 9h jsem šla na sál a v 10h nás už pustili,takže super.Bylo tam málo lidí a asi taky chtěli mít něco z neděle a jít domů 😀 no a ještě mě potěšilo že i Et mi ve středu bude dělat Machač.Říkal že se na nás těší 😀 byl fakt zlatej 😉 tak snad pro mě budou mít zítra dobré zprávy a bude co nejvíc miminek 😀

sukubka
28. únor 2010

jo a dotaz.Machač říkal at zavádím utrogestan 200 3x1 a juá zjistila že mám doma jen utrogestan 100 tak mám zavádět 3x2,asmenko jaký a kolik jsi zaváděla?

certina
28. únor 2010

Sukub - tak to je paráádááá.....supr......tak teď budeme do středy držet mocinky pěstičky...aby to všechno krásně vyšlo a bylo hooodně miminek.....a na kolik hodin jedete v tu středu??? 😉

sukubka
28. únor 2010

no to já ještě nevím to nám nikdo neřekl.Jen Machač řekl že transfer vypadá na středu a že si mám zítra zavolat kolik je mimin a pak mám volat ještě v úterý a to mi asi poví nakolik se máme dostavit.

jinak moc děkuju že ste na mě mysleli 😉

stephanie
28. únor 2010

ahojík sukub,

no vidíš, to je super, tolik vajíček 😵 😵 😵 ...tak zítra zas podej zprávy, jak se embryjka vyvíjejí
a jaká jinak byla cesta, v poho?
ještě se 3 krát vyspíš a budeš mít mimčo v bříšku 😵

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2010

Sukub paráda a ty jsi se tak bála a nakonec budete mít i mrazáčky.Mocinky držím pěstičky.A co košilku koupila jsi.A vidíš i bez žirafek jsi to zvládla na 1. 🙂

sukubka
28. únor 2010

cesta tam byla ok nazpět měl vlak o 20min zpoždění,ale jinak to šlo.
Jsem ráda že jedeme ve středu a ne ve čtvrtek jak má být ta stávka,ale třeba ani nebude.
Step ted se zase těším na zítra na 1šh až budu volat co mimča.Je to hrůza člověk pořád na něco čeká,že?

micinka22
28. únor 2010

Sukub to je krása!!! vydíš poprvé to sice moc dobře nevyšlo, ale ted už Machač naplánoval vše dobře 🙂) výsledek bude za 9 měsíců 😀 😀 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2010

sukub vždyť už jsme za tu dobu zvyklé na čekání ne? 🙂

micinka22
28. únor 2010

šmarja...vidíš.. 😅 😅