Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
1. bře 2010

certi to je jasný že pokud kontrola dopadne ok tak si člověk oddechne!

co děláte holky?dneska je zase v TV kulový

certina
1. bře 2010

sukub.....to máš pravdu - kulový....my zrovna mrknem na zprávy na nově a pak pomalu asi chrupkando....... 😵

sukubka
1. bře 2010

já tak brzy neusnu 😒 dneska jsem spala skoro do 11h jsem ostuda 😀

certina
1. bře 2010

tééééda ty si chrupkáš 😀 😅 no já tomu spánku teď v noci moc nedám, takže i jen odpočinek stačí....co hodinu na wecko....pak znova usínání a tak celou noc dokola.......uffff a přes den nejsem schopná si lehnout.....takže já určo po osmé zalehnu........ 😒

sukubka
1. bře 2010

to chápu že s břichem se moc nevyspíš!mě totiž večer pořád budil manža jak čuměl na hokej a řval a tv běžela snad do půl jedné v noci a to sem si vynahradila ráno! 😀

b.e.r.u.s.k.a
1. bře 2010

Ahoj holky,tak jsem si dělala včera pořádek v papírech a zjistila jsem,že mi taky dělali biopsii endometria při hysteroskopii a stejně nám to nepomohlo ☹ No ani jsem to nevěděla.

sukubka
1. bře 2010

berus to je prostě o štěstí jak tady kdosi psal.někdo může třeba po ET ležet a ležet a nevýjde to jedna půjde do práce a zadaří se!

holky jak to měla asmenka ležela nebo né?já ve středu budu mít asi klidovej den ale ve čtvrtek bych se možná šla do obchodu nebo tak projít,no uvidím co řeknou v Reprofitu!

certina
1. bře 2010

Sukub - já myslím, že můžeš fungovat normálně.......

no dneska ty zprávy stojí fakt za h...........to je děs....oni tam zas neměli asi co dát ..... úplně o ničem 🙄

b.e.r.u.s.k.a
1. bře 2010

sukub dr.ti řekne,že můžeš dělat úplně všechno.Prý to z tebe nevypadne 🙂 takže ležet nemusíš.Nám to tak alespoň bylo řečeno.

eiermanns
1. bře 2010

Ahoj,zítra se budu objednávat do reprofitu,prosím o informace jak to tam chodí.reprofit Olomouc.Byla jsem již na 4 IUI,tak už nám asi zbývá jen IVF.Do centra jdu poprvé,nevím co mám čekat.Prosím kdo má zkušenost o odpověd,Dík Markéta 🙂 😉

asmeena
1. bře 2010

sukub: já hned z Brna jela do Jeseníku a 3 dny jsem jenom posedávala a hrála na počítači (i když mamka mi ho hodně zakazovala, nekrčila jsem se u něho a seděla jen u psacího stolu, když jsem na něm dělala - normálně se totiž krčím u konferenčního stolku).
A další den už jsem šla po obchodech a na procházky. 😉

b.e.r.u.s.k.a
1. bře 2010

Asmeenko,tak jak se daří,co mimísci

sukubka
1. bře 2010

eirmanns budeš tam spokojená uvidíš.
berus taky mi kdosi říka že je to jako chleba namazanej máslem a když na něj dáš mák taky nespadne!no budu doma vklidu ale pak se taky půjdu projít!

asmenko a nezkoušela jsi testovat třeba 2den po Et co pregnyl že?

anty
1. bře 2010

Ahoj holky, asmeen tak co jak se cítíš? Sukubko skvělá ůroda, ty jsi měla minimálku?

sukubka
1. bře 2010

anty jojo minimálka 😉 a jak je tobě?ty jsi měla taky minimálku nebo ivf?

anty
1. bře 2010

Minimálky jsme zksili dvě ze začátku, ale nezabraly, teď jsem měla klasické ivf přes pojišťovnu, dlouhý protokol, docela záhul s těmi hormony, ale podařilo se.

anty
1. bře 2010

Holky docela se těším až nebudu brát ten utrogestan, neustale chodim na záchod kontrolovat, jestli jsem to nedostala, jsem už z toho magor.

sukubka
1. bře 2010

a došlo u minimálky k ET protože já v minimálce a ivf nějak rozdíl nevidím já u ivf měla stejně vajíček no teda o 2víc než ted ale říkám si že stimulace je mnohem šetrnější!

anty
1. bře 2010

Na minimálku je to hodně dobré, že máš tolik vajíček super

anty
1. bře 2010

Jo já jsem měla pokaždé ET, ale nikdy se nic nechytlo a minimálka je fakt šetrnější pro tělo, ale když u mně nezabrala, tak jsme šli do toho.

sukubka
1. bře 2010

mě zase nezabralo ani jedno ze 2ivf tak snad to budu mít obráceně jako ty a výjde minimálka 🙂 a kolik ty jsi měla na minimálkách vajíček a kolik u ivf?

asmeena
1. bře 2010

sukub: testovala jsem poprvé až odpoledne 8 dní po ET a to ještě tím Reprofiťáckým testem a pak mi tady nějaká holčina (omlouvám, se že už si nepamatuju kdo to byl) psala, že její snad sestra taky testila Reprofiťáckým a byl negativní a přitom čekala dvojčátka. Tak to bude asi i můj případ. 😀 Dnes mi to nedalo a po týdnu jsem znovu testila, jestli náhodou čárka neslábne a naopak, je tam tlustice jak hrom, tak doufám, že nám to v pátek potupluje i Machač.

anty: s utrošem mám ten stejný problém. Po tom co jsem 12 dní po Et zašpinila, tak se kontroluju milionkrát denně. Ten utroš je blbý, že ze mě vytéká a je to jako by mi přišla MS.

asmeena
1. bře 2010

sukub: já to mám taky obráceně, klasické IVF nic a minimálka jo. Asi naše tělo potřebuje jenom lehce povzbudit.

asmeena
1. bře 2010

Před chvílí jsem dojedla hambáč co jsem si udělala, koupila jsem si na něho takové ty masa na hambáč a když jsem ho dojedla, tak jsem začala studovat Éčka co jsou v tom mase a je tam E 250, které je přímo zdraví nevhodné a není pro těhotné, tak teď z toho stresuju. Jsem debil, protože původně jsem si je chtěla dělat s kuřecím masem, jenomže jsem si to maso nevytáhla z mražáku.

sukubka
1. bře 2010

asmneko asi ten reprofitácký test je mín citliví než trebas mamatest!pak jsi myslím testla 9den že?už se taky těším i ale bojím.Ale věřím tomu 😉
tak ten utroš aspon jednou deně asmenko spolkni!at v tobě aspon jeden celej zůstane.to my tenkrát řekli ve FN!asmenko a do doby než jsi testovala jsi nešpinila že?a neměla jsi nějaký zvláštní pocity že?je to hrůza jak se ptám přitom sama vím že pokud má člověk zvláštní pocity jako píchání v břiše atd tak si něco vsugerovává!asi to poznat nejde dřív než ukáže test

asmeena
1. bře 2010

neměla jsem žádné pocity, ale pak mě začala bolet víc prsa.

sukubka
1. bře 2010

asmenko nestresuj se k vůli hambáči ten jeden ti určitě neublíží!v dnešní době bys nemohla sníst nic!

sukubka
1. bře 2010

to mě bolela vždycky s toho utroše!prostě si musím hold počkat,asi mě trefí! 😀 ale mám mnohem lepší pocit než u ivf fakt jinej

sukubka
1. bře 2010

asmenko tak snad to budu mít jako ty s tím ivf a minimálkou 😀 ikdyž myslím že tobě taky jedna minimálka nevyšla že?kolikrát jsi měla dohromady i stím co to vyšlo ET?

asmeena
1. bře 2010

ET jsem podstoupila 6 krát.