Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
21. bře 2010

sukub:ať jsem s tebou kámoš,tak na OPU běž sama,jo??já už mám za sebou dvě a stačiloooo 😝 .poprvé jsem to nějak nedala a pordruhé v reprofitu jsem to dala tak,že za dvě hodiny po OPU jsem si dávala v Újezdě u Olomouce steak jak sloní nohu 😀 .je tam výýýborná restaurace "myslivna". hele a vůbec - dáš hned vědwět,jo??
Zuzi kde se flákáš??? máš absence??
Anet,od je MACHAČ - kurnik,co já se vás tady všech naopravuju!! furt mi to píšete s dlouhám "ááá" 😀

ester32
21. bře 2010

ahoj holky omlovám se,ze vám sem lezu jen jsem se chtela zeptet jestly dotazy na lékare písete na ten email co je na stránkách reprofitu,nebo máte prímo na doktora.Já chodím ke Koudelkovi a potrebovala bych se ho na neco zeptat a nevím jestli mu ten email predají.Vsem snazilkám i tehulkám drzím pesti .Dekuji

andinka22
21. bře 2010

Esterko poslala jsem ti IP. 🙂

zuzka72
21. bře 2010

teddy- globus. 😀

teddyna
21. bře 2010

Zuzi,no šak už vím,že byla akce Globus- u nás bude za chvííílíííííí 😝

zuzka72
21. bře 2010

NO já jen aby i ostatní věděli a namysleli si, že jsem snad usnula. 😀

sukubka
21. bře 2010

😉 teddy nějak sem nepochopila to proč jít na OPU sama?musím vzít přeci manžu 😉

juvik
21. bře 2010

Ahoj holky,
vidím, že dneska se tu nedrbalo...všichni užívali jara 😉 ...my taky, akorát je u nás pořád protivný vítr
Taky jsme byli za manželovou babičkou a teď už budem odpočívat. Hezký večer 🙂

sukubka
21. bře 2010

juvi taky jsem si užívala jara,pomáhala jsem mamce prostříhávat stromy,mají grose zahradu,ale tady bylo hezky až odpoledne se to začalo kazit

sukubka
21. bře 2010

teda holky dneska je to abnormálně marný,co všecky děláte?holky mám dotaz přibíráte po těch minimálkách nebo ivf?Já sem vždy byla hubená,ale ted už se začínám pomalu kulatět,hlavně to břicho je hrozný,normálně když ho vyfouknu vypadám opravdu těhotně.tak 5měsíc.je to hrůza.jo to kdyby to mimi v břichu bylo je mi to úplně fuk.jen by mě zajímalo jestli to máte taky někerá tak?

juvi a ty dej zítra vědět nakolik tě obědná do Reprofitu at vím jestli tě mám hledat 🙂

asmeena
21. bře 2010

Jsem zde, byli jsme dnes v Hornbachu a Tesku, a 2000,-vyletěly jako nic, přitom jsme nic nekoupili. Jenomže v Tesku mají Kinder vajíčka za 12,- a manžel je po nich jak ujetý, tak si koupil 24 ks a hned doma jsme museli objevovat, jestli tam nejsou šmoulové. 😀 Naštěstí byli. 😀

asmeena
21. bře 2010

Jsem zde, byli jsme dnes v Hornbachu a Tesku, a 2000,-vyletěly jako nic, přitom jsme nic nekoupili. Jenomže v Tesku mají Kinder vajíčka za 12,- a manžel je po nich jak ujetý, tak si koupil 24 ks a hned doma jsme museli objevovat, jestli tam nejsou šmoulové. 😀 Naštěstí byli. 😀

asmeena
21. bře 2010

Proč se mi to přidalo dvakrát, zas tak úžasný příspěvek to teda není.

juvik
21. bře 2010

Sukub, neboj...napíšu

Asmee, a kromě Kindervajec jste něco koupili? 😀

asmeena
21. bře 2010

jo mamka si naporušila tatarky a majonézy, že nám udělá na Velikonoce bramborový salát 😉 a jinak jenom drobnosti, ale v Hornbachu jsem si nakoupila skalničky a hned jsem si je na balkóně pěkně načančala, tak uvidíme jestli to nezdechne 😲 😀

asmeena
21. bře 2010

sukub: 4.3. mi můžeš zamávat, jedeme slavit první narozeniny sestřenčina syna do Šumperku. 😉

juvik
21. bře 2010

Asmee, snad ne 😀 ...hmmm. bramborový salátek...měli jsme ho cca před dvěmi týdny...zrovna sněžilo a já si připadala jak o vánocích 😀

sukubka
21. bře 2010

asmenko tak to pojedete pře naši vesničku 😀 zamávám určitě!
myslím že ti kytičky už nezdechnou,má se už oteplovat.mamka je zahradnice,tak mě pravidelně na jaře zásobuje kytkama,to musím mít na oknech muškáty a pořád něco.jinak já kytičky taky ráda,ale manža je s toho někdy už hotovej máme úplně zaskládaný parapety ale manža zase pěstuje bonsae to je hezký koníček 😉

já se chci v úterý jak pojedu do Reprofitu podívat aspon do globusu co tam mají nového

zuzka72
21. bře 2010

Teddy!!!!! Vy jste pořád nejeli, tak my šli nakonec vyprovodit na zastávku návštěvu, tak jsme se minuli, je mi to líto, ale já myslela, že vás ten schoping tak pohltil, že ani už nedojedete. Říkala jsi po obědě odpoledne, tak já myslela, že už je to pasé. No nic, tak snad příště. Jinak super ponožky, děkujeme jsou super. 🙂

teddyna
21. bře 2010

Zuzu,znáš to - jak my dvě s Krejčul vpadnem do Olympie,tak nakoupíme i to,co nechcem - viz já! šla jsem pro šaty na svatbu a odešla jsem s kabelkou,botama a Vojtíkovi bundu a klobouček.zato Leňajs má supr šaty-je kóča 😎 . no,co se dá dělat,že jsme se minuly - to mi je líto.aspoň že klukům bude teplo na nožky,ne??
Vojtík si právě poblinkal pyžo a babičce rukáv,tak to jdu dát do kupy-vojtíška převlíct a asi aj babičku.jo a aby toho nebylo málo,tak od oběda zvrací pejsek.čili dneska je nějakej poblitej den nebo co 😝
tož dobrou všem,jdu zdechnout do houští 😝

britka
22. bře 2010

Teda holky to byl zas víkend.V sobotu návštěva ze Slovenska a večer zas k holce na narozky.Včera pracovní neděle umyla jsem okna vyprapa záclony prostě jsem řádila jak tajfun.Není jak duchodcům dole babky pořád u televize a koukaly na sport to myslím tchýni a manž.babku a já uhoměma jak blbec.Ten koním mě nějak nenadchl,ale musíme si zvyknout.Moc jste toho za víkend nenadrbaly to jsem koukala.

pecicka
22. bře 2010

ahoj holky, všechny vás zdravím 🙂 opět v práci, víkend utekl jako voda a zase aby člověk makal ☹ musím kouknout, co jste naplkali přes víkend 🙂 jdu vás dočíst

sukubka
22. bře 2010

pěkné ráno i já přeji.
u nás je krásně slunečno,musím jet na endokrinologii a pak se brit vrhnu já na okna a na uklid

andinka22
22. bře 2010

Hezké pondělní ránko,
Britko já o víkendu také myla okna. Ale ty ses koukám nezastavila.

Sukubko u Vás je slunečno, tak to u nás to spíš vypadá, že bude pršet, no to je jasný, umyla jsem okna. 🙂

Včera jsme byli v solné jeskyni, tak to byl takovej příjemnej relax.

Peci tak moc to s tou prací nepřeháněj. 🙂

pecicka
22. bře 2010

andi neboj, jen představa, že tady budu trčet do 19,30hod mě ničí ☹ jinak je tady tak divně, jako by každou chvilku mělo začít pršet, takuvidíme, co se z toho vyklube 🙂

andinka22
22. bře 2010

Peci tak dlouho, ty děláš 12ky? Já dělám dvanáctky a zítra už mažu do práce, tfuj, tfuj. 🙂

pecicka
22. bře 2010

jo,jo 12ky, hnus 😒 já chci na mateřskou.... 😀

juvik
22. bře 2010

Ahoj holky,

ufff ,dvanáctky to vám nezávidím 😒 ...děláte někde ve špitálu?

Sukub, já jedu zítra hned na ráno na 8.00. Když jsem Marušce řekla, že jsem s Machačem domluvená, tak nic neříkala, jen si poznamenala jméno a že mám dojet. Zase ji tam zvonil další telefon, tak se nijak nevyptávala. Jsem ráda, že to vyšlo, protože pak bych se zas neměla jak do Olmíku dostat...manžel odjede autem do práce a měla bych smůlu...

pecicka
22. bře 2010

juvíku, tak to budu moc držet palečky, at jsou to jen pozitivní zprávičky 🙂

krejculka
22. bře 2010

Dobré ráno,

tak dnešek je na facana od rána..
kdepak jsou smajlíci ????
Vzala jsem si půl dne volna,tzn.,že bych měla v 10 vypadnout,ale asi to neklapne ☹(((....já chci taky na mateřskou ☹(((..už mě to tady pěkně se.e a to jsem zde 7měsíc...
Zuzi,kuju za lentilky,moc jsi mě pomohla 🙂)))
Vojtíšek je bobišek krásnej,velikej 🙂),takovej na ňuhňání 🙂.Si myslím kolikrát říká,co to má za praštěnou tetku,co ho furt muchlá 🙂)))))))))))))
Tak zatím ahojda.

andinka22
22. bře 2010

Juvi, tak to je fajn, že jdeš už zítra, tak budu moc držet pěstičky, ať je vše OK a můžeš začít brzy bojovat. 🙂

Peci nápodobně. 😀