Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
8. dub 2010

pecinko chjo to je vždycky jak na schvál!!Kdy má dojít mrcha?určitě se to do té doby spraví!!!Kup si na to nějaký čaj,mě to pomáhá!

juvik
8. dub 2010

Ahoj holky,

Peci, to je teda pech ☹ ...to samé jsem měla před tou poslední minimálkou....taky mě chytl močák...nejdřív jsem se kurýrovala sama,ale nezabralo, pak jsem byla u dr. a musela to přeléčit. Naštěstí jsem to stihla do začátku stimulace. A ty už čekáš mrchu teď někdy?

Teddy,tak jaká byla noc? Co Vojtík, už dobré?

Já jsem byla na nákup a teď chci něco uvařit. Dneska jsem se taky odhodlala a volala na kraj, jak to vypadá s naší adopcí...tak máme být trpěliví...to nám říká každý a pořád 😠 ....ale že už berou i z žadatelů roku 2008, tam jsme i my...tak mám naději, že snad to nebude už moc dlouho trvat. Takže nic konkrétního nevím, ale paní už po telefonu zněla moc příjemně a slyšela jsem i od jiných, že to je báječná ženská 😵

sukubka
8. dub 2010

Juvi já to mám naopak napřad uvařit pak chci jet na nákup!
Tak to je super,určitě budete brzy na řadě a budete mít pak doma hned 2špunty 😉 jak staré dítko dávají?To jste si mohli vyplnit nebo ne?

pecicka
8. dub 2010

holky, já čekám mrchu 12, psala jsem Macháčovi, tak jsem zvědavá, beru APO-maxi brusinku a prolívám se čajem, je to o hodně lepší, ale ráno v 5hod jsem myslela, že umřu, chtělo se mi uplně brečet, ach jo ☹

pecicka
8. dub 2010

juvíku a odkud jsi? kde máte poředník? Moje sestra dělá vrchní v Opavě v kojeneckém ustavu a vyřizuje adopce a taky v Olomouci mám známe

sukubka
8. dub 2010

Pecinko já vím člověk se vyhrabe z neúspěchu těší se na další pokus a pak tohle!Já cítím úplně s tebou!
Mě bylo tak yděsně jak mě přepadla tedka ta rýma,celou dobu nis a po ET jak na svinu toto!Ale je mi taky mnohem líp,ale na večer je to vždy horší!Pak dej vědět co Štěpán napsal a neboj bude to dobrý Peci

pecicka
8. dub 2010

sukubko, pisnu, to víš, že jo

juvik
8. dub 2010

Peci, tak snad tě to brzo přejde a brusinky a čaj zaberou 😉 ...ten močák je svinstvo a dokáže potrápit 😒
Žádost máme na kraji v Ostravě, takže s největší pravděpodobností budeme mít mimi z KÚ Ostrava nebo možná i ta Opava...i když přesně nevím, jak to chodí, jestli berou děti jen z toho kraje odkud jsou žadatelé nebo i z jiného.

Sukub, požadavky na dítě si dáváš během přípravy...my chceme do 1 roku věku

asmeena
8. dub 2010

Ahoj holky, tak po škaredém ránu se nám tady v Ostravě udělalo krásně slunečno a tak následuji Teddynku a peru první pračku, snad to bude rychle na balkóně schnout, abych pak mohla zapnout hned další. Akorát nevím kdo to vyžehlí - nesnáším to.

asmeena
8. dub 2010

peci: doufám, že se dáš co nejdřív dokupy a nic nezabrání tvé stimulaci, protože už to cítím v kostech, že přichází období úspěšného plození...

pecicka
8. dub 2010

asmenko-moc děkuji, taky věřím 🙂

zuzka72
8. dub 2010

Tak jsme z5 od Mudr.
Petr má 4230 a 56cm, obvod hlavy 39, VF 3,5x2,5 (no trošku otesánek)
Lukáš má 3410 a 52cm, obvod hlavy 36,5 a VF 3x2
Mudr byla moc spokojená a já taky.

juvik
8. dub 2010

Asmee, taky mi visí prádlo na balkóně...je třeba to krásné počasí využít. S žehlením jsme na tom stejně 😀

Zuzi, malí jsou šikulky 😵

micinka22
8. dub 2010

Zuzi Petula ma míry jak Lilča porodní .-)) takže žádnej otesánek joooo 😀 😀 😀 😀 😀
taky peru holky..ale nesuším venku..a už vubec nežehlím 😀 😀 😀

sukubka
8. dub 2010

juvi kdybych šla do adopce,taky bych chtěla co nejmladší dítko!
Asmenko s tím žehlením je to asi všude stejné taky to nesnáším.Já dneska prala ponožky a spodní prádlo(to rozhodně nežehlím)nesnáším ty ponožky věšet vždycky než najdu 2stejné travá ni to hodinu než to pověsím!
u nás je taky nádherně,úplně se těším na odpolední nákupu,musím ale počkat na manžu až mi dá auto 😀

juvik
8. dub 2010

sukub, to my chcem taky ...a většina žadatelů chce co nejmenší 😉 ...jenže to není tak jednoduché...takových dětí je hrozně málo. ☹ Nebo lépe řečeno jsou, ale nejsou právně volné k adopci...často než se všechno vyřídí po té právní stránce, tak dítě stráví v KÚ i půl roku...aspoň tak nám to říkali. Takže většinou do rodin dávají děti starší půl roku...ty menší méně často. Proto jsme to taky měnili a z půl roku jsme dali hranici věku do jednoho roku.

zuzka72
8. dub 2010

😀 Mici-otesánek vzhledem ke své předchozí váze 😀 😀
Jinak je to ještě bleška kluci když se narodili tak měli 4,5kg a 55cm-takže to ještě má bráchy co dohánět. 😀

certina
8. dub 2010

ahoj všem...........
tak čtu, že se dnes pere............tak já taky právě pověsila jednu pračku....týjo samé plíny.........už mi zbyla v šuplíku jen jedna čistá, tak rychle do toho 😀 ....dneska si Adélka tak šikovně odbrkla, že mi to vrhla všechno do výstřihu 😝 😀 ale zase na druhou stranu - jsem si včera dala hoďku před večerním kojením sklenku šampáňa a Adélka spala od 19 hodin do 4:30 do rána.........parááááda.....
Zuzi - pěkné míry a váha.............a co to je to VF??
Peci a Ty se šetři, a prolévej a prolévej, ať se toho brzo zbavíš! 😉

asmeena
8. dub 2010

certi: ty si dobrá, Adélce už od malička dělat alkoholické koktejly, jenom proto aby ses vyspala 😀 😀 😀

certina
8. dub 2010

Asmee - ale jak vidíš - zabírá to 😀 😀 😀 😀 😀 😀

micinka22
8. dub 2010

čertin že by bylo VF velikost fontanely? a s tím šampusem..já si dala na Vánoce..to měla měsíc že..a spala až do rána..poprve a naposledy 😀 😀 😀

zuzka72
8. dub 2010

jj fontanela

pecicka
8. dub 2010

zuzi, super, jsou to šikulky, já tě potkala v globu, tak jsem koukala, ale bylo mi blbé tě otravovat 😵 byla jsi s broučkama a manželem, moc vám to slušelo 🙂
čerti-prolívám a prolívám, je to o hodně lepší, tak snad to klapne

aneta1199
8. dub 2010

Ahojte holky, po dvou dnech jsem vás zase chtěla pozdravit.
Sukub, Steph - něco nového? U mě vůbec, ale třeba je to dobře. Sem tam mě někdy v břichu píchne, pokaždé u jiného vaječníku, někdy uprostřed, ale to mám od toho posledního IVF každý cyklus a asi něco dělají ty hormony.

A dotázek - vy co jste byli už těhotné - špinily jste těch prvních cca 10 dní někdy (to zahnizďování jak píšou)?

sukubka
8. dub 2010

Ahoj anet no mě dneska začalo děsně bolet břicho jako na mrchu tak uvidím co s toho bude ☹ A to píchání ve vaječníkách mívám taky po každém IVF!nevím co to je!Asi fakt hormony!

aneta1199
8. dub 2010

Sukub, tak ji hlavně rychle odežeň.
Mě jak na mrchu bolelo v sobotu a v neděli (docela brzo teda myslím), ale teď už ne, nějak to přešlo.

teddyna
8. dub 2010

juvi-noc hrůza,večer hrůza...dopoledne mi problil a prořval v hypermarketu ☹ ..úžasnej den.děsím se,jak udeří 20hod :-u a začne to na novo.
vše jsem omezila-kofein.nápoje,alkoholické nápoje,perlivé,džusy,nadýmavé jídla...jsem na čisté vodě a čaji a takhle se mi ten syčák odvděčuje

pecicka
8. dub 2010

teddy-já má dva kluky a pokud trpí na prdíky, tak tomu moc nepomúžeš, já jsem u nich pocitovala ulevu, až když se začali víc hýbat a tím se jim asi ulevilo. Taky jsem byla taková, že jsem si dávala pozor, jedla pečivo staré 3dny a k nočemu to nebylo
já teda nevím, co ho trápí, ale pochopila jsem, že bříško?

kvakuska
8. dub 2010

anet mně se dvakrát stalo, že jsem asi po týdnu po ET zašpinila, ne úplně červeně a ne moc silně, myslím že to pokaždé bylo jen na toaleťáku, ale potom byl v obou případech pozitivní test, ale zase několikrát jsem měla pozitivní test i bez špinění, takže si fakt nevybereš 😠

stephanie
8. dub 2010

ahoj holky

nestíhám, tak píšu krátce
anet, to že tě bolelo bříško v sobotu je dobré znamení...já měla taky myslím 3. nebo 4. den po ET bolesti v podbříšku, myslím, že se mimi zahnizďovalo - a byla jsem těhotná...tentokrát jsem bohužel nic takového neměla...bolí mě břicho už asi 10 dnů...je to o nervy...
Přeji hodně štěstí
Sukub a ty neházej flintu do žita 😉 ...
Hezký večer všem