Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
9. dub 2010

sukubko ahoj, děkuji za optání, díky bohu ano, ani o tom nechci mluvit, at to nezakřiknu. Včera jsem psala Štěpánovi, tak psal, že to žadnej vliv nemá a že se těší na viděnou, tak mě malinko uklidnil, dělám co můžu, piju co 4hod tu brusinku a prolívám a prolívám, dneska jsem si ještě kouila měsíčkový čaj, kdosi z holek mi ho tady doporučil, tak si myslím,že za pár dní bude všechno v pořádku 🙂

pecicka
9. dub 2010

misi-tak to budeš chvilku po mě 🙂

misa.patrik
9. dub 2010

No pekne tak to budem mit spolecnou radost 🙂 aspon budu s nekym tehulit 😀 vsecky kamaradky uz to maji za sebou tak aspon na dalku budu mit tehu kamaradku 😉

pecicka
9. dub 2010

misi-jasně, budeme těhulky společně a aspon si mám s kým vymněnovat názory, jak to která prožíváme. Tohle je tvůj první pokus?

misa.patrik
9. dub 2010

Jojo prvni pokus IVF prodelala jsem dve mimodelozni pricemz u toho posledniho byla dokonce srdecni akce ☹ a tak jsem bez vejcovodu ja uz musim :D Machac mi rikal ze jsme ukazkovy par pro IVF 😀

misa.patrik
9. dub 2010

A jak Vy peci??

asmeena
9. dub 2010

Ahoj holky, dnes na vás pouze nakukuju.
Peci to je dobře, že už ti je lépe a do stimulky budeš úplně fit.
Já jsem si dnes dopoledne udělala výlet do Teska a protože mají slevy na mimioblečky, tak jsem neodolala a zase něco koupila. Teď mám docela nervy, aby to nebylo moc předčasné a kontrola 20.4. dopadla dobře.

pecicka
9. dub 2010

misi-já jsem po dvou minimálkách a ted jdeme na ivf

sukubka
9. dub 2010

peci tak to je dobře že je už lépe a do stimulace budeš vyléčená neboj.Machač by tě jinak nenechal stimulovat kdyby si myslel že to může mít na stimulku vliv!
Asmenko neboj to bys nemohla kupovat nikdy a nic!Neboj kontrola dopadne dobře!

pecicka
9. dub 2010

sukubko-já doufám, že to tak je,zase si říkám, že na těch injekcích je ve vedlejších učincích infekce močových cest, tak když to na někoho takhle působí, tak to asi taky potřebuje nějak řešit a stimulku kvůli toho nepřeruší

zuzka72
9. dub 2010

Peci ráno jedem do globusu. 😀 v 8 a budem tam tak do 10. 😝
Stěhuji se!!! 😀 😀 😀 Bydlím kousek od Kiku a skoro každý den si prochjdou zajedeme kolem Kiku a já tam vždycky vtrhnu-už mě tam znají a otvírají mi dveře. 🙂 Jenže já tam vždy něco koupím, tam mají tak super věci a ve slevě, včera jsem tam taky nechala majlant. Už mě tam nepouštějte!!!! 😀 😀 😀 😝
A máme novy autosedačky, ty chicco byly strašně těžky a nic moc, tyhle jsou super. 😉

asmeena
9. dub 2010

zuzi: kluci jsou nádherní a lehčí autosedačky se určitě budou hodit víc, je to šílené jak se zachvilku malí pronesou.

pecicka
10. dub 2010

holky přeji krásné ráno a těm co chodí do práce, tak krásný víkend
jinak jsem to dnes dostaa, takže zítra začínám píchat, jsem zvědavá, jak to zvládnu 😒

juvik
10. dub 2010

Dobré ránko, i když teda u nás parádně ubrečené...leje a leje 😒 ...takže budem zalezlí doma.

Peci, takže už zítra 😉 ...neboj, injekce zvládneš....nic to není....nejhorší je ta první, druhá....pak už to jde samo

Asmee, nic si nevyčítej....musíš myslet pozitivně...a k tomu patří i to, že něco prďolkovi koupíš 😵 ....člověk by jinak nemohl nic a furt se jen stresoval.

A co holky testovatelky? Už jste některá podlehla?

asmeena
10. dub 2010

peci: zvládneš, i mě se ze začátku třepala ruka a říkala jsem si po píchnutí, jestli jsem si opravdu píchla ty správné jednotky.

andinka22
10. dub 2010

Ahoj holky,
nestihla jsem vše dočíst, ale jdu Vám popřát krásný víkend, i když je venku hnusně.
Jinak u mě je smutnej víkend, protože včera večer mi umřela babička.

PECI neboj injekce zvládneš a hlavně se brzy uzdrav, doufám, že už ti je lépe.

JUVI tak co znamínka, už se ti to určitě hezky hojí.

Co holky testovatelky? Vydržíte nebo ne? Já většinou raději netestuji, protože se bojím, takže většinou vydržím. Ale uvidíme jestli u dalšího pokusu vydržím.

Zdravím všechny ostatní.

kvakuska
10. dub 2010

Andi to s babičkou je mi líto, upřímnou soustrast ☹

Holky tady v Ol. svítí sluníčko 🙂

Testovatelky držím vám palce, tím že netestujete šetříte i mé nervy, to potom člověk žije v napětí, jak že to s těma duchama na testech bude dál 😠 ... takže vydržte ještě ze dva dny, potom už to snad bude jasné na první pohled, už se těším na vaše dálnice 🤐 😵

Brit s těma mimčama v rodině je to jak píšeš, já mám třeba vytypovaných pár lidí, u kterých by se mimi dalo očekávat, tak jsem na to tak trochu připravená a zvládla bych to, ale když mi to nečekaně oznámí někdo, u koho to nečekám, tak to těžko rozdejchávám, to se potom vždycky koušu do tváře a snažím se nějak ovládnout a nakonec to doma stejně vždycky trochu obečím 😒

britka
10. dub 2010

Ahojki holky venku se počasí umoudřuje tak si užívejte víkendu.Peci tobě přeju ať to zvládneš,ale jsi šikovná tak to bude dobré.

britka
10. dub 2010

Kvakus jenže mě to vždy dost sebere chudák manžílek ten musí mít se mnou dobré nervy vždyť já brečím pořád nebo to je na krajíčku.Nejlepší bych zalezla 10m pod zem a vylézt až mě to zas přejde je to psycho.

britka
10. dub 2010

Andi taky se přidávám je to smutné a nemám na to slova.

britka
10. dub 2010

To už je během ani ne týden druhý prarodič co umřel před tím to byl od Jitulíka od manž.dědeček je to vháji.Místo aby jsme otěhotnily tak se blízcí ztrácí.

juvik
10. dub 2010

Andinko, moc mě to mrzí ☹ ...upřímnou soustrast
Jinak znamínka jsou v pohodě...nebo lépe řečeno jizvičky....včera jsem sundala náplasti a větrám je 🙂

teddyna
10. dub 2010

čaute vespolek.ani se sem nestihnu dostat.Vojtík má nějaké řvací období a nemůžem přjít na to,proč. dneska to dopadlo už i tak,že to manžel ráno nevydržel a po kojení mu ušejkroval ještě 60ml Nutrilonu.a pak byl klid.možná mámf nějaký hladový mlíko - že se napije,ale necítí se syt.nebo já už nevím. teď nám dva dny ubýval na váze.jsem ho jen tak po týdnu zvážila a zjistila jsem,že nepřibral skoro nic.tak druhý a třetí den znova a oba dny ubral.sice páč gramů,ale je to mínus.tak uvidíme,co navážíme dneska.pokud by to takhle šlo dál,tak v PO musím naběhnout k doktorce.teď Vojtíšek usnul.jak se probere,tak vyrazím ven-konečně tu vysvitlo slunko.a jestli bude tetka Britka doma,tak ji přepadnu.a už jsme se domlouvaly s čertinou,že zajdem kočárkovat - ale žádný shopping - z toho jsem vyléčená.to Vojtík nedává absolutně.jo a jak jsem psala,že jdeme příští týden na svatbu,tak to odvolám.s Vojtíškem to nepůjde-prořval by to a to tak nějak nejde.mají obřad o půl jedné a to je doba,kdy chodí Vojtík spát.a jak prošvihnem usínací dobu,tak je kravál a nejde utišit.a navíc by nebyl v kočárku a to by tuplem nedal.takže půjde manžel sám,ale ten tam jde pracovně-fotí.teď jsem se přesvědčila - 1x v shopiingu a včer u kamošky,že jak má svou spací dobu a nespí nebo se nejezdí kočárem,tak je kravál,ale nestkutečný a nejde utišit.nevíme,co se s ním stalo.byl dycky hodnej ☹ .ještě pořád jsem nedala tu plaváčkovou fotku-tak se na mě nezlobte ☹

juvik
10. dub 2010

Teddy, tak Vojtík dává zabrat, co? Snad se to brzo spraví a bude to zas Vojtík pohodář 😉
Já jsem zvědavá, jestli někdy poznám, až bude mimčo, proč pláče a jak ho utišit. Si připadám někdy, že budu naprosto neschopná a vystresovaná matka 😅

A co děláte holky? Nikdo tady nedrbe.... 😕

teddyna
10. dub 2010

juvi,neboj-to poznáš velmi rychle.i typ pláče.už poznám zcela bezpečně proč řve.určitě budeš skvělá máma!stejně jako všechny kočeny tady.dneska jsem vyjela s kočárem déšt nedéšt.já dojela promočená,zmrzlá a Vojtík spokojený 🙂 .asi bude vodník 😉

ferdice
10. dub 2010

Andinko je mi lito tve babusky, uprimnou soustrast.

andinka22
10. dub 2010

Holky děkuji, jste zlatíčka.
Juvi všechny holky asi užívají víkendu.
Já teď přidávám nové zboží do e-shopu. Tak aspoň jsem se zaměstnala.
Ještě mě dnes pěkně začalo bolet v krku, asi na mě něco leze, holky v práci byly narýmované, prskaly, tak jsem to od nich asi chytla. Tak si dám čajík s rumíkem. 🙂
Hezký večer Vám přeji. 😉

ferdice
10. dub 2010

Holky cekatelky, kdy se chystate testovat? asi se vam to ted poradne vlece, co? drzim palecky at vam to vsem vyjde.
Ja uz bych za mesic taky mela zacit pichat. Peci mas pero? Pak pisni jak to jde, ale urcite ti to pujde raz dva 🙂
Peci a napsal ti Machac tu neschopenku? Nevite holky neodmitne mne, kdyz bych chtela napsat neschopenku hned po transferu?
Teddy a neni to fakt tim mlikem?, jsem mela uz dve kamaradky, ktere mely podobny prubeh jako ty a zlepsilo se to az kdyz zacaly prikrmovat. ta jedna to brala jako sve osobni zklamani, ze prestala kojit, ale mi prijde lepsi mit spokojene dite na nutrilonu nez nespokojene na vlastnim mliku.
Ja uz se sem na konika skoro nedostanu, v praci mame nainstalovan SW na hlidani stranek kam chodime. Stejne mi to ale neda, abych alespon nenakoukla, se asi sef ani nebude divit, kam ze to chodim na inetu. a doma manzel furt cuci pres PC na hokej 🙂 ted bude alespon tyden pauza od hokeje.

juvik
10. dub 2010

Teddy, my jsme taky chtěli na procházku, ale střídavě svítilo sluníčko a pak zas lilo...k tomu pěkná kosa...tak jsme to vzdali.
Ale Vojtíka si aspoň provětrala..a jestli je spokojený, tak účel to splnilo 😉

Andi, tak se kurýruj....čajík s rumíčkem není špatný nápad 😀

Ferdi, ahoj 🙂 ....to je dobře, žes nakoukla

sukubka
10. dub 2010

AHOJ HOLKY,
peci teda to letí,už budeš stimulovat!Neboj ty injekce nic nejsou!!!!Zítra začínáš že?
Kdepak se toulá anet?ta by měla taky každým dnem testnout já to testnu zítra!!!!