Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
11. dub 2010

holky to je super, že to máte stejně....škoda, že se k vám nepřipadám ☹
tak vidíte, není pravda, že čím starší stadium embryjka, tím lepší..já měla blastocystu a nic
moc vám to přeju 😵

juvik
11. dub 2010

Holky to je paráda, Anet, Sukub mám z vás velkou radost 😵

Stephi, nesmutni ☹ ....proč je to tak složité....kdyby aspoň když už podstoupíme všechny ty procedury, byl jistý výsledek...ale bohužel není 😒

My jsme vylezli na chvilku ven, ale je tam neskutečná kosa....u nás hlásím 2 st. 🙄

asmeena
11. dub 2010

Anet: to je krásné už 9 den po ET taková krásná druhá čárka, tak ať krásně sílí. Budeš následovat Zuzi s dvojčátkama 😵

asmeena
11. dub 2010

zuzi: ti hajánci jsou moc pěkní, taky už jsem uvažovala jestli si takového koupím, měli ho zrovna v Tesku v akci krásného modrého slonečka, ale raději už s tím nakupováním končím.

juvik
11. dub 2010

Zuzi, ti tvoji prďolkové jsou nádherní...hned bych si je poňuchňala 😵

sukubka
11. dub 2010

anet to je úplně super!!!!Kdy asi hodláš jít na krev?já chtěla zítra,ale nechám to raději až na úterý!

daisy14
11. dub 2010

Ahoj holky, to jsou tady krásné zprávy. Čárky jsou krásně vidět, žádní duši 🙂 tak gratuluju!!!
Zuzi, Ti tvoji bobíšci jsou fakt k pomazlení!

Steph, mrzí mě to ze Tebe, i když do středy jsou ještě 3dny. Tak kéž by se ukázala druhá čárka.
Já chtěla začít s minimálkou ještě teď v dubnu, ale nějak nám to časově nevychází, tak asi odsunem další pokus až na květen. 😒 i když kdo to má vydržet ☹¨

micinka22
11. dub 2010

Ahoj holky..nakukuju a těším se moocc s Vámi...
Stephi drž se příště to vyjde určitě🙂)) začíná se tady opět dařit!!!
Anet ,Sukub krásné testy 😵 😵 😵 😵 držím palce na srdíčko 🙂

juvik
11. dub 2010

Holky, kéžby se dařilo pořád...teď nás bude taky hromada, co budem stimulovat, v dubnu, květnu...snad to jaro bude plodné 😉

misa.patrik
11. dub 2010

no verim ze jo 🙂 rok 2010 je krasne kulaty tak at se nam i ty briska tak kulati 🙂

sukubka
11. dub 2010

holky určitě ten rok 2010 bude štastnej!!!
Daisy víš jak ten duben uběhne a květen je tu cubydup!ikdyž vím jak se to vleče když se člověk na to tak těší!

misa.patrik
11. dub 2010

No jo nejak tu k Vam nemuzu zapadnout ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak se mejte holky dobrou...

juvik
11. dub 2010

Miso, proč? Co se stalo?

misa.patrik
11. dub 2010

ja nevim nejak se tu vubec nemuzu zorientovat 😒 snazim se cist clanky zpetne ale mam v tom gulas jako pra.. 😖 budu asi jen koukat az se bude neco u me dit tak pisnu ..

aneta1199
11. dub 2010

Sukub, já na krev tento týden nepůjdu. Budu dělat každé ráno testy a možná někdy další týden vyrazím.

Je to neskutečný - můj první pozitivní test v životě, pořád se z toho nemůžu vzpamatovat !

juvik
11. dub 2010

Miso, to se nedivím, že máš guláš...je nás víc a víc a všechno zapamatovat si nejde...ale už tu budeš déle, tak se zorientuješ 😉
Já jsem byla taky zpočátku mimo, ale teď jsem ráda, že jsem holky tady poznala...chodím sem ráda 🙂

misa.patrik
11. dub 2010

To ja si to tu strasne rada procitam kdyz nemam co delat 🙂 koukam na fotoblogy na ty krasne testiky a povedene miminka jsou to super stranky 🙂

juvik
11. dub 2010

Anet, tak si to užívej 😵

smilers
11. dub 2010

vidim, ze se Vam to tu hezky rozjizdi, myslim tehulky 😉 nu a vsem co zacinaji nebo zacnou stimulovat nebo se snazit, preji hodne stesti a hlavu vzhuru, i kdyz to nekdy nejde 😉

anet dodatecne taky gratuluju i kdyz se nezname 😉

juvik
11. dub 2010

Miso, to jo...dřív jsem víc chodila na jiné fórum, ale tady se mi to líbí víc....a taky to tu víc žije 🙂

juvik
11. dub 2010

Pro dnešek se ale taky loučím...jdu za manžou a taky si dát něco dobrého....mám mlsnou 😅
hezký večer a dobrou

misa.patrik
11. dub 2010

JJ to urcite ja hodne chodivala na MT ale tam uz to totalne upadlo z nasi stare party snazilek jsme zbyly jen tri ... uz to hrozne upadlo

britka
11. dub 2010

Holky to jsou dobré zprávičky přeji vám to, kolik toho protrpíme aby jsme měly miminka.Kéžby jsme se k vám letos přidaly .Stephi testni si ve středu a nemysli na to aspoň do středy jo?

daisy14
11. dub 2010

SNAŽILKY:
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET)3minimálka-hlásí // !
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka duben/květen!
aneta1199 - minimálka - hlásí // !

TĚHULKY:
ASMEENA - těhule 11tt
MICINKA - těhule 21tt

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

misa.patrik
11. dub 2010

Dobroou 😀

aneta1199
11. dub 2010

Moc vám všem děkuju!

Zítra odpoledne se zase ozvu. Sice se pro mě změnil svět, ale do práce přece jen půjdu 😀

juvik
11. dub 2010

Daisy, pěkně jsi nám to zaktualizovala 😉

juvik
11. dub 2010

mizíííím 😀

daisy14
11. dub 2010

Dobrou holky a hezké pondělí! ať už v práci nebo doma 🙂

misa.patrik
11. dub 2010

SNAŽILKY:
MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET)3minimálka-hlásí // !
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka duben/květen!
aneta1199 - minimálka - hlásí // !

TĚHULKY:
ASMEENA - těhule 11tt
MICINKA - těhule 21tt

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka