Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
22. dub 2010

tak v těhotenství by se vůbec hermelín neměl a stejně tak i balkánský sýr, že to může obsahovat lysterie a stejně teď ujíždím na šopáku kde je samozřejmě balkán 😉

juvik
22. dub 2010

Holky, nedělejte chutě 😠 😀 ... čokoláda, větrník, hermelínová pomazánka, to všechno můžu 😅
Já jsem si kafčo nakonec nedala, jen čajík...přece jenom dneska je první den, co mi je dobře, tak nebudu ještě žaludek pokoušet...ale chuť jsem měla 🙂 ...zítra si ale dám.

katapola
22. dub 2010

Ahoj holky. Tak jsme to nevydrželi, už jsem nemohla myslet na nic jiného, tak jsme testli. Bohužel nic. Ani náznak. Takže opět smůla. Manža mi teď šel do obchodu pro čokoládu. No a řekli jsme si, že se zkusíme nějak zaregistrovat mezi čekatele na adopci. Akorát vůbec netuším co kde máme pro to udělat. Ach jo, je mi to tak moc líto, že to opět nevyšlo ☹

asmeena
22. dub 2010

katap: vím, že slova ti nijak nepomůžou, je mi to líto a i když už své tělo znáš a víš jak to s testama chodí, tak třeba je pořád ještě nějaká naděje.

juvik
22. dub 2010

Kat, to je mi moc líto...vypadalo to tak nadějně ☹ Myslíš, že je to definitivní, který den po ET jsi?

A pokud se rozhodnete pro adopci, tak musíte zajít u vás na městský úřad na odbor péče o dítě a tam se domluvit se sociální pracovnicí, dá vám formuláře a vysvětlí co a jak. Kdybys něco chtěla vědět, klidně napiš do IP. 😉

katapola
22. dub 2010

Juvi, 10. den a ani duch. Xicht poďobaný, břicho dnes začalo pobolívat. Pro mě je to jasný a nemá smysl si dávat falešné naděje.

juvik
22. dub 2010

Kat, to chápu...ach jo 😒

ellaaee
22. dub 2010

katapola je mi to moc líto. A vy už nechcete zkoušet další pokusy??

sukubka
22. dub 2010

kat je mi to strašně lto,fakt,ale útěcha na to není musí to zahojit čas. ☹ kat kolikátý to byl váš pokus?já bych si třeba o tu adopci zažádala ,uklidníš se ale zkoušela bych to dál.Nám to taky vyšlo na 4tansfer a chtěla jsem to hodněkrát vzdát!Ach jo moc mě to mrzí!
Holky jak ste to řešili s těma manželama po ET tak ten můj to taky neprožívá a jestli jo tak to nedává absolutně najevo a to že by ni skočil pak koupit čokoládu to vůbec.vím že mimi chce ale na ty city nějak není,nevím je to blbý ale je to tak 😒 jinak je ale fajn 😀 ale dnes mě vytočil 😀

katapola
22. dub 2010

Sukub, byl to 4. pokus (2x IVF, 2x minimálka). Chceme to ještě zkusit, ale protože vím, že vyřízení adopce trvá dlouho, tak to asi rozjedem. Jinak jsem rozhodnutá vyžádat si u Machače prednison a žádanku do Podolí. Do dalšího pokusu nepůjdeme dřív, než nám to imuno v podolí dovolí.

asmeena
22. dub 2010

katap: a nechceš jít na imuno do Brna? My byli ve Viamedě - máš to blíž.

sukubka
22. dub 2010

kat jasně to je rozumný a do podolí ti to napíše i tvůj gynekolog!

katapola
22. dub 2010

Asme, já mám stále info, že to velké imuno dělají pouze v podolí a v plzni. A navíc jsme už v podolí jednou byli.

b.e.r.u.s.k.a
22. dub 2010

Tak nakukuji a co nevidím,Kat moc mě to mrzí,ale co když jiskřička naděje tu ještě je,mrška ti přece ještě nedorazila.Ale chápu tě dávat si falešné naděje je horší než se s tím rovnou smířit.No já o tom imunu taky přemýšlím a chci se na něj Mavhače v květnu zeptat.Jináč my jsem se taky pustili do adopce,teda zatím jdeme na první pohovor zeptata se co a jak,ale alespoň se něco děje.Kat hodně sil do dalšího boje a třeba se zase někde potkáme,buď u rehabky nebo na úřadech.

asmeena
22. dub 2010

katap: aha, tak pokud to tam znáte a dělají nějaké lepší, tak je to jasné.

katapola
22. dub 2010

Holky, díky za slova útěchy. A ty z vás, které mají nějaké info k adopcím, tak mi hoďte do vzkazníku nějaké užitečné rady. Moc díky.

juvik
22. dub 2010

Holky, koukáte na prostřeno? Ta mladá studentka mi silně leze na nervy...furt ji něco vadí, to nejí, ona je úplně někde jinde a podobné hlášky 😠

juvik
22. dub 2010

Kat, až budu mít čas, písnu ti co jsme absolvovali ohledně adopce 😉

b.e.r.u.s.k.a
22. dub 2010

Kat pokud chceš něco konkrétně,tak my jsme zatím na začátku,ale koukni do diskuze ADOPCE a tam ti holky poradí,jináč kontak v OLomouci ti můžu dát,ale víc opravdu nevím.Až v pondělí budeme chytřejší. 😉

sukubka
22. dub 2010

juvi čteš mi myšlenky je to fakt slepice,nechápu ji a ten byt má náhodou ěknej že? 😉

juvik
22. dub 2010

Sukub, mě se líbí...ale ona by si ho takhle nezařídila, není to moderní 😖 ...je to fakt pipka

asmeena
22. dub 2010

Taky koukám na prostřeno a ta mladá mi přijde šíleně ukňouraná, jde vidět ten její věk. Ale ta Radka je super. Má krásně zařízený byt a úžasně maluje.

juvik
22. dub 2010

To jo, ty obrazy má nádherné 😵

asmeena
22. dub 2010

Ten její byteček je takový útulný, teplý. Ale ta Andrea mi přijde, že to dělá naschvál.

juvik
22. dub 2010

No, co slovo a hláška, to perla 😝

asmeena
22. dub 2010

Ale teda naštvala mě ta Andrea jak jí dala jen 5 bodů. To bylo alibistické.

asmeena
22. dub 2010

Jdu koukat na Káťu a Škubánka, ať si malý zvyká od úplného začátku. 😀

juvik
22. dub 2010

Asmee, jo, ale čekala jsem to od ní...celou dobu remcala, takže bych se divila, kdyby dala víc

juvik
22. dub 2010

Asmee,jééé, tak to běž ...tyhle večerníčky jsem měla ráda 🙂

asmeena
22. dub 2010

Já je miluju pořád, ale ptala jsem se kamarádky, jestli její pěti letý syn kouká na večerníčky a říkala, že né, že je nemá rád. Což mi přijde škoda, dívá se spíš jen na takové ty celovečerní pohádky od Walta Disneyho.