Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
5. kvě 2010

jo?? tak ja uz je nevidela ani nepamatuju 🙂 a neslo by to nejak zkombinovat?? kvakus zjisti to 😀 😀 😀 😀

teddyna
5. kvě 2010

kvakus,ta příšernost tampax se stále prodává?to jsem měla jednou a nikdy víc 😝
escadka:měla jsem fest přešvihlou stimulaci,která měla být stpnutá.bohužel mistr Sobek si moc věřil.nemohla jsem dýchat,byla jsem oteklá celá,oteklé roce,břicho jak balon.ihned po OPU jsem měla velké bolesti-to bylo asi v 10hod-až jsem upadala do mdlob,tak se začlo něco dít.a protože jsem intenzivní sestra,tak známky hemoperitonea jsem poznala hned a tomu hňupovi je náležitě popsala.do fakulty OL jsem se dostala v 17:30 a ve 21:30 jsem už byla na sále do 24:OO.z břicha dva drény,příčný řez...krvácely vpichy na vaječnících a měly 11cm každý. na JIPce jsem si pobyla 10 dní,mega bolesti. manželovi tam řekli,že jet hned po OPU domů,tak mě pohřbí někde u Hranic na Moravě a přijet o hodinu pozděj do nemocnice,je vdovec.
pak se dva roky nedělo nic a pak kouzelník Machač nám vykouzlil jedno embryo a tím pádem jednoho Vojtíka-tot můj příběh v hodně letmo sestřihu.
moje rada:pokud máš OHSS po transferu,je to dobrá známka,že se miminko zavrtává.jez maximum bílkovin,at je doplníš,protože se v tom OHSS vytrácejí.-takže přírodní sýry,jogurty nebo si kup v lékárně Nutridrink-to je dobrý zdroj bílkovincokoliv by tě zajímalo,tak se ptej-ráda odpovím.

stephanie
5. kvě 2010

...holky, no vy jste mě pobavily s tím Utrošem 😀 ...Mi vypadl jednou u tchýně pod sedačku, jsem si ho šla jakože nenápadně polknout a jak jsem to chtěla mít rychle, tak mi to vypadlo...No ta se musela divit, jak to tam pak našla...

Přišla jsem od holičky, ale letím do cvičení, takže jako bych u ní ani nebyla...No hlavně že mám nabarvené ty šediny 😵

Holky, tak mi zítra držte palečky!!!

Já letím, papá

kvakuska
5. kvě 2010

teddy já zase měla ty mrňavé tampony bez aplikátoru jednou a nikdy víc 🙄 ... to víš, já jsem stará škola 😀

juvik
5. kvě 2010

Stephi, hodně štěstí na zítra na KETík 😉
Teddy, to je mazec, co jsi zažila....uffff ☹

misa.patrik
5. kvě 2010

Stephi tfuj tfuj tfuj 🙂

teddyna
5. kvě 2010

kvakuš-se ti ten mrňavej tampon zatoulal někam do zatáčky? 😀

kvakuska
5. kvě 2010

stephi taky na zítra hodně štěstí 😵 ... v 11 hodin na tebe budu myslet 😉

asmeena
5. kvě 2010

step: na zítra hodně štěstíčka.

ellaaee
5. kvě 2010

stephi na zítra přeji hodně štěstíčka

sukubka
5. kvě 2010

step přeji na zítra taky hodně štestíčka,budu na tebe myslet!! jinak si mě pobavila jak ti spadl ten utroš 😀

stephanie
5. kvě 2010

holky děkujuuuuuuuuu!!!
jste moooc hodné 😉

escadka
5. kvě 2010

Stephi, taky ještě jednou přeju moc moc štěstíčka, ať to vyjde a mrňouskovi se u tebe líbí 🙂. Teddy, tak to mi je moc líto, co tě potkalo, taky sem na Sobka neslyšela nic dobrýho, no ještě že si hlavička makovička a zachránila ses a máš Vojtíška 🙂. No při transféru jsem měla vaječníky 10 cm jeden a 9 druhej a vodu v břichu, moc mi 2 embryjka dát nechtěl, ale nakonec dal, do pondělka jsem sotva dýchala a od úterka se to pomaličku vrací k normálu, jen zůstává velké břicho a přidalo se k tomu píchání ve vaječnících, tak nevim nevim

jej
5. kvě 2010

Step, tfuj tfuj tfuj...!
Já jinak z Fertimedu taky utíkala, co jsem mohla....

teddyna
6. kvě 2010

escadka:hod se trošku do klidu a popř zavolej doktorovi

misa.patrik
6. kvě 2010

Dobre ranko... 🙂

misa.patrik
6. kvě 2010

Steph myslim na Tebe 🙂
Holky ja mam ale srandovni rodinu ted mi volala babicka jestli uz mam nejake tehu priznaky jestli mi je spatne nebo tak 😀 😀 😀 😀 ja se z nic pos.ru 😉

escadka
6. kvě 2010

Dobré ranko, babička pobavila 🙂, raději když nikdo nic neví, bylo to moje pravidlo a bylo to lepší, teď jsem to taky řekla mamce a je to obdobný 🙂, jsou prostě na ty miminka natřepaný snad víc než my 🙂

pecicka
6. kvě 2010

Dobré ranko 🙂 holky, to je hnus tady v Olomouci, tma jako když má být konec světa ☹ ach jo, kdy už to zase bude se sluníčkem
jinka Steph-posílám pozitivní energii a přeji hodně štěstíčka 🙂
já než jsem vás zase dočetla, to je doba 🙂 jinak s tím utrošem, to je kalamita, i já mám problémy se zaváděním a už jsem vymýšlela, jak na to vyzrát, aby se to lépe zavádělo.....-.-.ale nic nenapadá

misa.patrik
6. kvě 2010

Ahoj Esci no jo vi to babicka protoze nam hlidala Patrika 🙂 je to strasne vis babicka mi to moc preje taky to se mnou vsechno prozivala.. ja nejsem v kontaktu se svou matkou vis 🙂
Peci tady taky lije a lilo celou noc hruuuza ☹ jinak dnes jsem zmenila polohu pri zavadeni Utrose a zase to neni ono 😀 😀 😀

pecicka
6. kvě 2010

mě totiž pak přišlo, že když jsem šla třeba na záchod, že ze mě třeba půlka vypadla celá, tak mě napadlo že se to asi dobře nerozpustilo a pak jsem měla nervy, že to neučinkuje jak má......no sranda

misa.patrik
6. kvě 2010

🙂 to je mazec no ja ho vzdycky dam tak daleko ze mam nekdy pocit ze jsem ho pres cipek narvala do delohy 😀 😀 😀 😀 ale trva mi to vzdycky 😀

escadka
6. kvě 2010

Misko, tak hlavně že je babička, s mamkou mě to mrzí, no alespoň o to ty budeš lepší a Patrik má určo tu nejhodnější a nejskvělejší maminku pod sluncem 🙂

misa.patrik
6. kvě 2010

diky moc Esci.. 🙂 ja se uz od malicka snazim Patovi dat to co me v zivote chybelo 😉 😉

pecicka
6. kvě 2010

jo v životě je to někdy hodně těžké, ale my to holky zvládnem, no schválně, kdo je silnější, než my tady? Kdo by to všechno zvládal jako my? Nejsme žádné padavky 😀 my to prostě dáme 😀 😀

misa.patrik
6. kvě 2010

😀 😀 😀 jo Peci presne tak 🙂

pecicka
6. kvě 2010

misi-víš, je to hrozně těžké, já když byla po těch 2 nevydařených minimálkách, tak jsem si říkala, do třetice to musí vyjít, zklamání bylo, ale nějak jsem to ustála a řekla si, jdeme dál.......ted, když jsem začala ten třetí pokus, tak jsem tomu moc věřila a výsledek byl ještě horší, než předtím a nedošlo ani na ET, to už mě ale dostalo a složilo na lopatky......říkala jsem si, končím, už to nechci snášet, ale za dva dny jsem si řekla, přece se tak rychle nemůžu vzdát, vždyt tady holky zažily mnohem víc a bojují a navíc já děti mám a ony ne, tak nebul a jdi dál.......moc po tom toužím a věřím, že to vyjde, tak snad ted........

escadka
6. kvě 2010

jojo, Pecicko, jsem na tom podobně, taky si po nezdaru vždycky řeknu, že je to k nepřežití, tak 14 dní se v tom plácám a pak to pomalu odezní, jsme přece všechny bojovnice, že jo 🙂

misa.patrik
6. kvě 2010

Musi to vyjit Peci 🙂
Ja kdyz mela prvni zamlkly tak jsem si rekla no jo no to se stava... a zivot sel dal... pak bylo mimodelozni...to clovek taky neovlivni...tak fajn zase jsem se oklepala a sla dal... pak zase zamlkle ...to uz bylo horsi ale podstupovala jsem ruzna vysetreni od genetiky ja nevim po co a vse bylo vporadku tak jsem si rekla sakra proc... no pak byla dlouha pauza a a bum byla jsem tehule... byla jsem stastna lezela jsem s nohama nahore a dopovala se vsim moznym... pri kontrole zjistena srdecni akce ale bohuzel ve vejcovodu ☹ ☹ ☹ to uz jsem tehdy prestala mit silu bojovat... nechtela jsem ani na to IVF jit... ale pak jsem si rekla proc to nezkusit pak budu treba litovat ze jsem to neskusila ☹ bojim se... bojim se hrozne moc a rikam si to uz bych nezvladla...ale verim ze to dobre dopadne a i kdyby ne tak zase verim ze se oklepu a budu zkouset dal... budu to zkouset tak dlouho dokud se to proste nepodari 😀 😀 😀 😀 dala jsem se na boj tak ho prece musim vyhrat... 😝

pecicka
6. kvě 2010

misi-je to tak a nám to tady vyjde všem, ten boj musíme vyhrát 🙂