Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
6. kvě 2010

juvi, manža si taky říkal, jestli to není skrytá kamera 😀
Já jsem si taky myslela, že budu brát prednison v tabletách,ale dostala jsem jen injekci...zvýšil mi i dávku Utrouše...Už bych si tak přála, aby to vyšlo...Machač říkal, že se teď honě daří, tak jsem mu řekla, že vím 😀 ...ptal se odkud, tak jsem mu řekla, že jsem slyšela 😀
tak já se jdu natáhnout

pecicka
6. kvě 2010

co jsem to napsala za nesmysl? 😀

pecicka
6. kvě 2010

stepi-kámoška je po ketíku a je těhotná 🙂

juvik
6. kvě 2010

Peci, vlevo byly dva, ale ty nevěděl jestli do pondělí vydrží, byly nějak větší už...a vpravo cca 5 folíků....snad vydrží a neprasknou
Stephi, jo slyšela ? 😀
A utroš bereš kolik?

juvik
6. kvě 2010

Peci, já to pochopila, neboj 😀

stephanie
6. kvě 2010

peci, tak to je fajn, že se jí to podařilo...já v prosinci otěhotněla taky po KETu
juvi 😀
utrouš mi zvedl na 4x2... 😀 ...Já už podstoupím vše, abych byla těhu,,,ta sestřička mi říkala, že mě ještě potrátpí s tou injekcí, tak jsem ji říkala, že si mají se mnou už dělat co chtějí

pecicka
6. kvě 2010

juvi-nepraskne, mě naposledy ještě dělali utz v Brně před opu, protože Macháč měl strach, aby nepraskli a byli to zatím nejlepší, co jsem kdy měla a hned se oplodnili 🙂 takže neboj 🙂

pecicka
6. kvě 2010

stepi-hodně štěstí 🙂 moc ti to přeji jako každé tady, protože vím, jaké to je.....

juvik
6. kvě 2010

Stephi, teda, takže megadávky...to budeš pořád jak v rauši 😀 Tak odpočívej 😉

Peci, doufám, že to bude dobré....když byla OPU dřív nebyly vajca zralé, tak snad to bude jenom ku prospěchu ten jeden den navíc

asmeena
6. kvě 2010

step: tak se pěkně o mimiška starej a odpočívej. A s tou hospodou to je teda drsné. Co kdybych to fakt nechtěla? Tak se asi zbalím a mizím.

sukubka
6. kvě 2010

ahoj holky omlouvám se že vás zanedbvám,ale nešel nám zase net,pořád mi to psalo sítový kabel odpojen,tak sme zavolali jednomu známému at se na to mrkne a už to jde ale minule nám to taky opravil a šlo to den tak nevím co s tím je ☹ ale snad to kurnik už půjde!!!!! 😀
Do toho mám v neu u auta hřebík tak musím ráno do servisu (teda pokud to kompresor nafoukn 😝 )sem naštvaná ale ta pozitivní zpráva od doktora že je mimis v pořádku a dal mi těhu průkajdu mi zpravila náladu na maximum a kašlu na auto a na net 😀

juvi jojo byla jsem u svého gynekologa a za Machačem jedu v úterý,můj gynekolog mě obědnal na 27.5 pak mi prý začátkem června udělá genetiku,naštěstí nás nebude hnát do olomouce a ten prymář přijede sem do Šumperka,ikdyž ta cesta po tom vše je to poslední co by nám vadilo ale tady je to příjemnější!Hlavně aby bylo vše ok!!!!

juvi to teda letí a už budeš mít v pondělí OPU!!!!

Step jsem moc ráda že si na tebe udělal ten Machač čas a to byl určitě zase přetaženej,ale optimismus dodal né?Tak Step,držím pěstičky a palečky na nohách!!!! 😉 tedka to ale výjde uvidíš!!!!
jinak ta restaurace musela být fajn,je dobře že vás tam tak pobavili aspon jsi přišla na jiné myšlenky a mimísci aspon viděli že mají veselou maminku 😉

elae neboj zítra to dopadne dobře uvidíš!!!Držím pěstičky a pak podej hned info jo?

Pecinko neboj ono se to tedka povede nám se taky zadařilo na 4ET a stojí to za to uvidíš holky jsme silné a věřím že se všechny toho mimi dočkáme!!!!

sukubka
6. kvě 2010

holky čtu to po sobě a píšu jak retard 😀

stephanie
6. kvě 2010

juvi, to jsou fakt dávky, víš, jak se mi z toho točí hlava? ale od tedka už to budu zavádět, prý je to lepší...
míšo, klobouk dolů, sis toho pěkně taky zažila...je to fajn, že bojuješ dál...na té recepci v olmíku jsem tě viděla jen chviličku ale i tak jsem vypozorovala, že jsi optimistka...dneska mi sestřička říkala, že ten přístup dělá hodně, že je to půl úspěchu...
asmeen, mám doma ten lampionek, tak ho vyzkouším, tobě minule přinesl štěstí...my v té hospodě byli ze všeho tak zaskočeni, že by nás ani nenapadlo odjeít...ale byla to náhodou chlama..to byste tam museli být

juvik
6. kvě 2010

Stephi, no je fakt, že optimistický přístup dělá hodně...ale to jaksi už neumím 😒 ...snažím se, ale raději počítám s tou horší variantou 🙄

Holky, zítra jdu na výběrko....objevilo se to sice v dost blbou dobu, když jsme zrovna rozjeli tu minimálku, ale nakonec jsem se rozhodla, že to zkusím....stejně není jisté, že mě vyberou....akorát si říkám, co kdyby mě vzali a minimálka vyšla 😕 No mám teď zase smíšené pocity a říkám si, že jsem se na to asi měla vykašlat. Ale zas pokud by pokus nedopadl, tak bych měla práci a prašule na další. Já jsem tak děsně nerozhodná 😔

stephanie
6. kvě 2010

juvi, určitě běž, za to nic nedáš...když si začneš něco plánovat, tak to výjde, většinou to tak je... 😉
...s tím optimismem to je těžko...to se nedá naučit, to buď člověk v sobě má, nebo ne...já vždycky vidím všechno spíš černě...ale teď se budu snažit

juvik
6. kvě 2010

Stephi, přesně, naučit se to moc nedá 🙂 ...ale aspoň manžel je optimista...tak to máme vyvážené 😅
No půjdu, už jsem to dnes potvrdila, ale mám teď to furt řeším...no pako 😀 ....stejně kdo ví, kolik zas nás tam bude na to jedno místo...posledně nás bylo na výběrku co jsem byla 60 na jeden flek 😲

stephanie
6. kvě 2010

juvi, tak to máš fajn, že máš manžu optimistu...to já se s tím mým už o tom raději ani nebavím...
určitě to zkus, za to opravdu nic nedáš...já bych do toho určitě šla

juvik
6. kvě 2010

Stephi, jdu tam až na jednu po obědě....to zas budou nervíky 😝 Ale dopo jedem na větší nákup, o víkendu budem mít barák plný lidí....tak mi to snad uteče.
Jo, manža je optimista, ale taky moc o těhle věcech nechce mluvit....když ale dojde na věc, tak pořád tvrdí, že věří, že to vyjde a že tomu mám věřit

stephanie
6. kvě 2010

tak pak dej hned vědět, ju?
no já si ten optimismus budu muset vyčarovat nějak sama, protože manža mi dneska zase říkal, že už nic neříká...a vlastně to říkal i machač...
mě bere z toho utrouše spaní...celý den držím v ruce papíry do školy, co se musím naučit...nejdřív jsem usla v autě, tak pěkně sjely na po chvilce na zem a te´d je zas už hodinu držím a snažím se přemoct spánek

stephanie
6. kvě 2010

budu na tebe myslet a přeji hodně štěstíčka 🙂

juvik
6. kvě 2010

Stephi, děkuju 🙂 ...ale stejně si ze všeho nejvíc přeju to mimuško 😵
Hele, tak se těma papírama přikryj a spi 😀 Nedovedu si představit, že bych se po dávce utroše učila 😅

stephanie
6. kvě 2010

uvi, to je jasný, že mimčo je na první místě!!! to ti přeju ze všeho nejvíc!!! ale ta výběrovka ti třeba něco dá...já na několika taky byla a musím říct, že jsem ráda, že vím, co to obnáší - do budoucna se ti to bude třeba hodit.
juvi, kdyby to tak šlo, hodit si ty papíry na hlavu, ráno se probudit a umět to, to už bych měla titulů 😀 😀 😀
já vím, že už se stejně dneska nic nenaučím, ale i když ty papíry držím v ruce, tak mám alespoň pocit, že jsem pro to dneska něco udělala... 😀

juvik
6. kvě 2010

Stephi, jj kdyby to šlo do té hlavy nějak nalít 🙂 Si vzpomínám jak jsem se učila na státnice a táááák hrozně se mi nechtělo, venku bylo krásně....ale to už je dávná historie 😀 Teď mám pocit, že mám mozeček pěkně zakrnělý a nedala bych to vůbec 😝
Výběrovek už mám za sebou hodně, tak můžu srovnávat....ale nemám to ráda, ty otázky typu: "proč jste si vybrala naší firmu? Co nám můžete nabídnout?" Neumím moc okecávat. 😒

stephanie
6. kvě 2010

no to jo, nebo jakým zvířetem byste chtěla být.... 😀
ale budeš to mít takové zpestření 😵
tak já se jdu natánout....
hezký večer!!! 😵

juvik
6. kvě 2010

Stephi, tak se zvířetem to vím přesně co bych řekla....chtěla bych být psem mojí tchýně....ten je tak rozmazlovaný, je to prostě její děťátko....tak se vždycky smějem, že bychom se taky chtěli tak mít 😀 😀 😀 ...no ale u pohovoru by mi to asi nepomohlo 😀
Tak běž odpočívat....hezký večer a dobrou 😵

stephanie
6. kvě 2010

juvi, tak to jsi mě fakt rozesmála 😀 😀 😀 ...víš, že bych tě někdy ráda poznala osobně?
tak páááá

juvik
6. kvě 2010

Stephi, tak to jsem ráda, že jsem tě pobavila 😀 ....no vidíš, smích je zdravý a prospěšný 😉
Taky bych tě ráda poznala....i další holky....snad to někdy vyjde 😵
pa 😎

sukubka
6. kvě 2010

holky mě ten net blbe já vás jen čtu jak píšu odpověd tak se mi to sekne!
juvi ale přesně jak píše step jak začneš něco plánovat ta druhá věc výjde!!!
juvi a to že máš optimistu bud ráda to já nemám a chlap co mí povzbudit je důležitej!
jinak holky s těma lampionama ještě jsem si je nekoupila ale slíbyla jsem je od brácho malímu tak to musím napravit,nevíte dá se to koupit někde v olmiku jak tampojedu v úterý at to nemusím obědnávat z netu?

ellaaee
6. kvě 2010

Holki nezvládám vás ani dočítat, je mi zle tak ležím. Všem co na něco čekáte a něco máte mooooc držím palečky. Myslete na mě zítra. Dobrou noc

sukubka
6. kvě 2010

el neboj budeme na tebe myslet! 😉
Step že by jsi chtěla usnout s papírama na hlavě a ráno vše umět a mít milion titulů se směju fakt a juvi že by chtěla být psem od tchýně to taky 😀
holky dobrou 😉