Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
19. kvě 2010

ferdi no vidíš, kdyby jsi se zakecala s Britkou, tak bych tě tam třeba ještě stihla, já jsem dorazila v 11 hod ... ale bohužel jsem zapoměla doma modrou barvu na přestříkání soba a pilku abych mu mohla uříznout parohy (a udělat z něj koně), tak vlastně žádné vzrůšo nebylo 😖

ferdice
19. kvě 2010

jo kvakus v 11 uz jsme byli doma. hele na soba jsem taky koukala, driv tady nekdo totiz psal, ze je to dreveny konik, tak jsem si rikala, ze je to ale divny konik 😀 kdyz vypada jako sob.
asi by na tebe Maruska koukala divne, kdyz bys mu zacala odrezavat parohy 🙂
rencav diky za tip uz jdu kouknout, jake cislo pokoje jste meli? ze bych jako chtela stejne, kdyz jsi otehotnela, treba nosi stesti. a sebou do batuzku samozrejme zirafkovou nocni kosili

kvakuska
19. kvě 2010

ferdi to je škoda, že jsme se teda líp nezkoordinovaly 😠 ... to my jsme se v 11 s Britkou sčuchly a potom jsme 3 hodiny !!! prokecaly v kavárně 😀 ... to jsme drbny, co? 😀 ... myslím že všem modrokoníkářkám se muselo pěkně škytat 🙂

ferdice
19. kvě 2010

tak to jste mely super kvakus, ja treba kdyz jsem v te cekarne, tak si i sem tam nekoho z konika tipnu, ale ze bych za nekym sla a vyptavala se, jestli neni z konika, je mi blbeee.

kvakuska
19. kvě 2010

no my jsme byly s Britkou domluvené předem, já bych taky nikoho jen tak neodchytávala v čekárně 🙂 ... příště až tam budu, tak si přitáhnu k sobě soba a budu dělat že mu odřezávám parohy a kdo tady z koníka mě uvidí, tak se ke mně může přihlásit 😀

asmeena
19. kvě 2010

kvakus: kde na to chodíš? Horší by bylo, kdyby tam byl někdo s malým dítětem a to dítko by se rozplakalo jak by tě vidělo jako odřezávat parohy.

ferdice
19. kvě 2010

no to jsem kvakus zvedava kolik lidi se k tobe takto prihlasi, nejsem si jista, zda by nam pak udelali ivf jakozto nesvepravnym osobam
rencav tak bohuzel v tom penzionku uz maji plno, ale reagovali rychle, asi se zkusim kouknout nekde na netu

juvik
19. kvě 2010

Ferdi, tak s ubytováním neporadím....nepřespávali jsme tam
Kvakus, ty jsi expertka...takže kromě modrého spreje, budeš kupovat ještě pilku,jo? 😀 Teda, tak to jste s Britkou zdrbly...doufám, že jste nás všechny propraly...ještě, že z toho nemáme ošpice na jazyku 😀

juvik
19. kvě 2010

Holky, jsem naprosto marná....jsem dneska po tom utroši jak zdrogovaná 😅 ...točí se mi v kebuli...a začíná mě celkem dost bolet břicho 😒

asmeena
19. kvě 2010

ferdi: a jedete autem? My byli ubytovaní v penzionu Lion (teda né jak jsme jeli do Repfitu) a je to tam super.

misa.patrik
19. kvě 2010

Ahoj holky nemam dnes vubec cas sem k Vam prijit tak snad Vas vecer dočtu.. Olza klesla tak uz jsme naštěstí v bezpečí... jdu se s Patou učit násobilku 😀 to zas bude pohlavku 😀 😀 😀

juvik
19. kvě 2010

Misi, ahoj, to je dobře, že se situace zklidňuje.
Násobilka...uffff....já na matiku nikdy nebyla....dodnes vzpomínám jak se mě můj otec snažil doučovat, ale vždycky vypěnil s tím, že jsem naprosto tupá a že nevím, po kom jsem 😀

misa.patrik
19. kvě 2010

😀 😀 😀 😀 no Juvi Ty zas perlis.. to vzdycky malej rika pro jistotu sam... jezis mami ja jsem tak blby 🙂

juvik
19. kvě 2010

Misi, to neperlím, to je krutá realita 😀 Matika byla pro mě za trest a na gymplu jsem měla nejlepší trojku a to ještě z milosti 😅

misa.patrik
19. kvě 2010

😀 😀 😀 tak to naštěstí není můj problém tak v tom prípadě... po kom to dítě je?? 😀 😀 😀

juvik
19. kvě 2010

Miso, tak to nevím 😅
Jdu přesadit kytky, co mám v květináčích, už to potřebujou jak sůl a pořád to odsouvám...večer nakouknu 😉

misa.patrik
19. kvě 2010

3x7=24 pomooooooooooooooooooooooooc 😀 😀 😀 😀 😀

rencav
19. kvě 2010

Původně jsem přemýšleli nad tímto a Pensionem Integrity. Tak zkus třeba tady ještě bude volno je to taky na stejné ulici ale asi 50 m dál...
http://www.babylonhouse.cz/

misa.patrik
19. kvě 2010

Holky muzu vedet proc se tady bavite o tom ubytovani?? to jako po transferu?? 🙂

ferdice
19. kvě 2010

nee pri Opu, mame tam byt v 8 rano a ja mam obavu, aby se neco po ceste nevymamlasilo, kdyz pojedeme od nas ze severu.
diky za tipy holky uz tam pisu.
ted jeste dotaz: bolelo nekoho z vas pri stimulaci v zadech? dole jak je bederni pater tusim. ja nevim zda na mne leze chripka a nebo je to pri stimulce 9. den normalni? do vcerejska mne nebolelo nic. diky moc

misa.patrik
19. kvě 2010

Peci na zitra drzim paluchy 🙂

sukubka
19. kvě 2010

miso jsem ráda že se řeka udobřila a jste v pořádku!Tak malej tak perlí jo?co už tu násobilku umí? 😀
Peci na zítra taky moc držím pěstičky!!!!!
ferdi mě záda bolí skoro pořád tak na ty záda moc neodpovím 😒

misa.patrik
19. kvě 2010

sukub no snazili jsme se ale stejne je 3x7 24 😀

ferdice
19. kvě 2010

Peci drzim na zitra palce!!!

juvik
19. kvě 2010

Miso, tak vidím, že jsi u synátora moc nepochodila 😀
Peci, má zítra punkci? Nějak mi to vypadlo...tak hodně štěstí 😉

Holky, přeju dobrou noc 😵

britka
19. kvě 2010

Tak jsem si přečetla román před spaním.Já se přiznám že jak jsem tak seděla v útery v čekárně tak jsem se tak koukala na toho soba a byl mi nějak k smíchu tak jsem se uculovala při představě jak se přemalovává a ty parohy mi tam taky nějak neseděly.Ferdi je fakt,že když jsi tam měla manž.že bysme moc nepokecaly.Já taky trla,že manž.pojede se mnou a já byla domluvená s Kvakuskou a to by babské řeči nemusel a tak jsme se aspoň pobavily a byly jsme v pohodě.

britka
19. kvě 2010

Mici s tou nasobilkou jsi mě pobavila nějak jsem se dostala do dětských let a ty pohlavky taky byly 😀

andinka22
20. kvě 2010

Dobré ránko holky,
PECI hodně štěstíčka na dnešní OPU. 🙂
Všem blížícím se testovatelkám hodně štěstíčka a krásné // dálnice.
Já valím do práce, tak zatím pá.
Všem Vám přeji hezký den. 🙂

juvik
20. kvě 2010

Dobré ráno všem,
jak se daří holky? U nás opět prší 😖 ....mám z toho fakt depku. Už ani nevím, jak slunko vypadá 😅