Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
4. čer 2010

sukubko-taky na tebe moc myslím a držím palečky, at vše dobře dopadne.....

ellaaee
4. čer 2010

Sukub už máš asi po zákroku, ale já na tebe mooooc myslím a držím pěstičky. Bude to dobré, musí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

b.e.r.u.s.k.a
4. čer 2010

Sukub taky na tebe od samého rána myslím.Už to máš asi za sebou a jistě to dobře dopadlo a už máte úsměv na tváři i v srdíčku. 😵

jej
4. čer 2010

Sukub, tfuj tfuj tfuj!

Holky, tak mi to nedalo a zavolala jsem přímo na Správu sociálního zabezpečení ohledně tech vycházek. Tak je to tak, že to vyloženě záleží jen na lékaři, oni prý nic nenařizují...takže Sukub má dobrého doktora! 🙂

andinka22
4. čer 2010

Sukubko držím na dnešek pěstičky, bude to dobré uvidíš. 🙂
Peci tak kdy budeš testovat, nebo půjdeš rovnou na krev? Už se ti to blíží, přeji krásné // dálnice.
Ferdi tobě tady přeji krásné // dálnice.
Daisy gratuluji ke krásné úrodičce a neboj máš super bojovníčky a určitě tam na tebe čeká ten pravý.
Všem ostatním hezký den.

asmeena
4. čer 2010

Ahoj holky, taky se hlásím až teď. Dopoledne jsem tady měla kamarádku s malou, donesla mi nosičku pro miminko a už mi nabízela i židličku na krmení - všechno mi to dává zadarmo, tak už jsem se jí dnes pokusila nacpat aspoň 500,- za tu nosičku a když pak odešly, tak jsem si všimla, že mi ji zase položila na skříňku. Už mi to je blbé si od ní všechno brát zadarmo a vracet to nebude chtít, protože už má dvě děti a další nechce.
Pak jsem pověsila prádlo, naobědvala se a šla se psem ven, házet jí létající talíř - je tam opravdu nádherně, ale ona mi po 20 minutách odpadla jak byla ulítaná. Takže už jsme zase doma.

jej: no vidíš a mně řekl můj doktor, že mu přišla kontrola z OSSZ a přímo mu řekli, že nesmí dávat celodenní vycházky, protože on to tak jednou nějaké paní dal a měl s tím problémy.

sukubka
4. čer 2010

ahoj holky dorazila jsem domů,dnešek byl opravdu moje noční můra!
Všechno se zase sralo už od začátku,přijeli jsem tam udělali mi ultrazvuk a čuměli na to jako blazen že mam všude dokala střeva,že je to hluboka ta placenta já tam řvala jak tur poslali mě na chodbu se projít aby se mi ty střeva nějak hnuly aby mi to mohli odebrat strašili pořád tím že by to rči odloželi že střevo nemůžou napíchnout no hrůza,smaotnej odběr tím že jsem to měla hluboko byl děsnej,po odběru na to čučeli na tu tekutinu a říkali do pytle to asi nebude na ty testy stačit to se budu muset zopakovat ale zkusíme to no,takže mi mají nejpozději do střey volat výsledek ale spíš mi budou volat že s toho ty testy neudělali a pojedu znovu je mi děsně kdyby ty výsledky aby byli hnedka a né toto a do toho s těch výsledků asi nic ani nebude!

ferdice
4. čer 2010

Sukubecko to mne mrzi ze se to tak sralo cely den ☹ snad ty vzorky budou co k cemu a dozvis se priznivy vysledek.

asmeena
4. čer 2010

sukub: tak to je teda šílené, doufám, že to už nebudeš muset absolvovat a hlavně, aby výsledky byly v pořádku. Hodně holek to tak má, že má špatné výsledky a pak plodovka je dobrá.

micinka22
4. čer 2010

Sukub to mě mrzí..já ji měla taky hluboko tak tu jehli děsně rvali..malem byla krátká...ale střeva..to tě chtěli jako pichat přes břišní dutinu nebo co..magoři 🙄 🙄 🙄 no snad ten vzorek bude dostačující a do středy budeš vědět výsledek...

sukubka
4. čer 2010

holky jste hodné moc děkuju

pecicka
4. čer 2010

sukubko-věřím, že to bude všechno dobré....

daisy14
4. čer 2010

Sukub, to je šílené, věřím, že to všechno dobře dopadne! Pořádně si odpočiň, držíme palečky!

daisy14
4. čer 2010

Dneska byl konečně nádherný den! Sluníčko svítí, cesta do Brna i zpět po dálnici bez problémů, optimismus prýštící z doktorů a sestřiček - co víc si přát 😉
Tak jsme si domů dovezli 1 morulku a 1 blastocystu (ta prý nějak pospíchá) 🙂 jsou jedničkové kvality, další jedničkovou možná zamrazí a pak máme ještě dvojkové morulky, tak uvidíme. Dneska mi dělat ET Dr.Koudelka, taky hrozně sympatický, dokonce říkal, že mít u minimálky z pěti vajíček pět embryí je vzácné, takže nám hned gratuloval a prý máme přijet za 9 měsíců i s mimčem Prostě se zdá, že nám to zatím všechno vychází až neuvěřitelně! Tak teď ještě vydržet 14dnů do testu 😀
Holky díky za držení palečků, pomohlo nám to!

asmeena
4. čer 2010

daisy: tak se teď pěkně o broučky starej a rozmazluj i sebe. 😉

daisy14
4. čer 2010

Díky Asmeen, to víš že se budu rozmazlovat, dokud mi to budou doma tolerovat 😀 Jo a vyfotili jsme si ty dva bobky, tak jsem fotku teď hodila do alba.

asmeena
4. čer 2010

Počkej až je pak těm tvým dvojčátkům budeš ukazovat, tak tohle je vaše přvní foto. 😀

daisy14
4. čer 2010

Já už se těším až tu fotku ukážu našim. Ti mi totiž nevěří, že to všechno vidíme 🙂
Jo a ještě jsem doktorovi říkala, jaké vitamíny těm embyrjkům dávají, že se tak mají k světu a prý vůbec nic, ale že jim embyoložka zpívá 😀 tak to jsme se pobavili všichni.

pecicka
4. čer 2010

daisy-tak to velká gratulace a můžu se tě zeptat, odkud jsi?

asmeena
4. čer 2010

to se nedivím, že jste se nasmáli. U nás taky doktoři vždycky šprýmovali a aspoň to odlehčilo atmosféru.
Já jsem dnes volala s mamkou a prý bylo v televizi o umělém oplodnění jak to podstupují celebrity a mamka mi říká, že vůbec netušila co to všechno obnáší, že když jsem jí to jenom říkala, tak jí to tak šílené nepřišlo, ale když to pak viděla na vlastní oči, co se musí všechno podstoupit, tak hleděla.

pecicka
4. čer 2010

andi-já jdu v pondělí a krev

daisy14
4. čer 2010

Dík Peci, já jsem z Opavy, jak říkám město v ďolíku mezi Jeseníky a Beskydy 🙂

daisy14
4. čer 2010

A co Ty Peci, vypadá to nadějně?

pecicka
4. čer 2010

já jsem taky z Opavy, tam jsem bydlela až do 30 a ted jsem 9let teprve v Olomouci
já věřím, že ano 🙂
ale přímo pocházím z Hradce nad Mor, tam mám rodiče a segru v Kylešovicích

daisy14
4. čer 2010

no super Peci, takže Opavačka 🙂 Ty už jsi 12 den po ET, tak to vypadá nadějně, držím palce!
Nic holky jdu se natáhnout a dát si dvě deci červeného na radu doktora 🙂

daisy14
4. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, přemýšlí nad laparkou.

STIMULANTKY:

PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou - ET 23.5.-2 embryjka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – ET 28.5.-2embryjka
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI-3.6
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka KO 7.6

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 29tt - ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 19tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 12tt - KO 3.6. (genetika)
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 12 tt po minimálce (předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 10tt po minimálce
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 9tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

asmeena
4. čer 2010

děkuji za úpravu týdnů v tabulce. 😉
daisy: tak na zdraví a na miminka (to víno 😵 )

juvik
4. čer 2010

Ahoj holky,
přišla jsem vám popřát krásný víkend 😉

Sukubko, moc na tebe myslím.....sis teda užívala, bobku ☹ ....bude to dobré, musí....drž se!!!
Stephi, gratuluju k poslední zkoušce...to je úleva, co?
Daisy, super, super....doufám, že budete úspěšní až do konce 😵
Peci, Ferdi, držím a nepouštím 🙂

Jdu do hajan, jsem zase po tom týdnu zcela KO 😝

sukubka
5. čer 2010

pěkný víkend přeji i já!
Daisy tobě moc gratuluji k bobkům,pěkně hlad bříško!
Juvi moc věřím že to bude dobré,ale podle mě s toho ani ten výsledek neudělají a člověk fakt musí na něco čekat na výsledek testu a tedka toto!

pavca3388
5. čer 2010

Ahojky holky... 😉

Deisy G R A T U L U J I jen ať se mají k světu! 🙂 Držím pěstičky, ať vše dopadne dobře.. 🙂

Tak holky v úterý mě čeká první návštěva v Reprofitu.. v Olmiku. Nechcete mi některá napsat.. jak ta první konzultace probíhá?? Dělá hned při první konzultaci nějaké vyšetření?? Napište mi nějaký zkušenosti z první návštěvy sim sim... at vím co čekat. 😀 Všechny vyšetření jako hormonální profil a spermiogram má od mého doktůrka... Postačí mu to od něj nebo budem muset podstoupit celý kolotoč znovu??

Nejdete některá taky v úterý na kontrolu??? 🙂