Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ferdice
6. srp 2010

@misa.patrik dik, takze 2 mesice minimalne se ceka, tak to je fakt masakr. myslela jsem ze pockam, az co rekne Machac, co mysli na imuno, ale to by se zas prodlouzilo, asi se taky radeji objednam. a bavila jsi se nim o tom imunu?

misa.patrik
6. srp 2010

jo bavila nechtel to ani slyset... rikal ze je to zbytecne.. tak ja nevim a rikal mi to i muj doktor.. ale musis mit zadanku na to imuno 😉

ferdice
6. srp 2010

tak to se objednam mimo Machace, sveho gyndare snad ukecam na zadanku. ja bych chtela poznat gyndare, ktery nema namitky vuci imunu a schvaluje i tuto moznost.
holky ze ma ted Machac dovcu? se mi tak zda.

jitulik24
6. srp 2010

@ferdice
Ano, Machač má dovolenou. V Brně bude až v pondělí

ferdice
6. srp 2010

@jitulik24 diky jituliiii, tak jak se citis? to je fakt super, ze nakonec jsou 2. to muselo byt radosti.

jitulik24
6. srp 2010

@ferdice před hodinou jsem měla silné křeče v podbřišku, byl to fakt mazec. Manžel chtěl volat do Reprofitu, ale naštěstí to přešlo. Teď už dobrý. Radost to tedy byla. Máme statečné bojovníčky.

ferdice
6. srp 2010

@jitulik24 to uz se urcite zacinaji zabydlovat. tak at uz te moc nezlobi, hezky se zakousnou a drzi 9 mesicu 😀

jitulik24
6. srp 2010

@ferdice To je určitě ještě brzy. Koudelka říkal, že by se měli začít zavrtávat o víkendu.

misa.patrik
6. srp 2010

@jitulik24 Neboj Jitulinko 😉 😉 😉 to ja nekdy mivam i po gynekologickem vysetreni 🙂 nestresuj Ty budes mit dubnátko a ja květnátko 🙂 JASNAČKA?? 😀 😀 😀

jitulik24
6. srp 2010

@misa.patrik to doufám. Miši jestli dobře počítam, tak by jsi měla červňátko🙂). Sliznici mám krásnou, tak se mají kam zavrtat.

misa.patrik
6. srp 2010

@jitulik24 ja uz radeji nepocitam 😀
ale to je jedno hlavne at to je a at je to zdrave 🙂

b.e.r.u.s.k.a
6. srp 2010

@misa.patrik a kdo ti dal nakonec žádanku na to imuno?A myslíte,že se tam můžu objednat už teď i když ještě nemám žádanku,ptají se při objednání na to?

misa.patrik
6. srp 2010

@b.e.r.u.s.k.a no me ji napsal muj gynekolog rekla jsem mu proste ze ji chci a hotovo 😀 klidne se tam objednej a zadanku si nech napsat svym obvodnim gynekologem..

krystofka
6. srp 2010

holky, špiním..jde to do kytek.. ☹ ☹

misa.patrik
6. srp 2010

@krystofka sakra... ale nemusi to nic jeste znamenat... nekdo spini v dobe kdy ma byt MS... kdy mas testit??

krystofka
6. srp 2010

@misa.patrik v pondělí...dnes jsem 11 den po Et ☹

misa.patrik
6. srp 2010

@krystofka bobku ☹ no ja vim ze je tezke byt optimista,ale pro svuj klid zitra testni a uvidis... 😉 budu na Tebe myslet..

krystofka
7. srp 2010

@misa.patrik negativní 😔 ☹

jitulik24
7. srp 2010

@krystofka Leji to snad ne☹. Já jsem tak věřila, že to vyjde☹. Mám po optimismu.

britka
7. srp 2010

Ahojki holky tak vás pročítám a chci vám jen říct,že jednou se dočkáme a mimča budeme mít věřte a vím co říkám. 😉

ferdice
7. srp 2010

Britko, verim ti moc rada.
Krystofko drz se.

misa.patrik
7. srp 2010

@krystofka Bobecku mrzi me to.. ale jednou to vyjde neboj ... treba budem jeste tehulit spolu s Jituli 😉

jej
7. srp 2010

Holky, jen jsem nakoukla a viděla tak posledních 4-5 příspěvků...Kryštofko, je mi to líto...! A nebylo ještě na testění brzy?

Britko, přesně tak!!!

Holky, kde máme Sukubku, Asmen, Juvika? Dovolenkujou se?

b.e.r.u.s.k.a
7. srp 2010

@krystofka taky mě to moc mrzí,drž se

@misa.patrik díky,zkusím to když tak u svého gynekologa,kdyby Machač o tom nechtěl slyšet.

pavca3388
8. srp 2010

Ahojky holky

Jak jde snaženíčko?? My jsme ted ve fázy tulení. Jinak zatím u nás nic nového. Tento měsíc můsím na krev..budou mi kontrolovat hladinu TSH (štítná žláza) Měla jsem jí vyšší, tak čekáme s doktorkou až trochu klesne. Zatím nestimuluji kvůli ni..snad příští měsíc se do té stimulace už vrhnem. Jinak beru na PCO Metformin a pak budem stimulovat ještě clostíkem. 🙂 No ale už jsou to dva měsíce od laparky, tak doufám, že se do toho půl roku zadaří. 😉

asmeena
8. srp 2010

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit. Vím, že vás zanedbávám, ale není co psát. Malá mě kope o stošest, týdny stále přibývají a já už bych si přála, abychom to mimiško měli doma v postýlce.
A co Micinka? Nerodí nám ještě?
Všem co se snaží držím pěstičky. Jednou to určitě vyjde všem. Já tomu taky přestávala věřit, ale v Reprofitu jsou moc šikovní a všechny nás udělají šťastnými. 😉 😵

micinka22
8. srp 2010

@asmeena nee nerodim..až za týden 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
8. srp 2010

@micinka22 Myslím na tebe Míši, ale víš jak, může to přijít z ničeho nic. To se ani nezdá, že to tak rychle uteklo. 😉 Já už taky pomalu začínám dávat vše dohromady. Akorát pořád nevím co budu všechno potřebovat, když budeme mít zimní miminko.

sukubka
8. srp 2010

ahoj holky já taky žiju jen není moc času!
V úterý nás čeká ta druhá genetika tak na mě myslete!
Jitul držím pěsti!
Asmnek mě tak ymalej kope ale ty to musíš cítit už mnohem víc!!!!

asmeena
8. srp 2010

@sukubka jojo, malá kope hlavně jak se natáhnu do ležící polohy. 😀