Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
24. zář 2010

@asmeena 😀 😀 jestli bude mimi po mě, tak si dá raději řízek než mléko 😀 😀

asmeena
24. zář 2010

@britka Já jak jsem na testu objevila dvě čárky, tak jsme šla na krev, HCG jsem měla hodně nízké, ale bylo to tam a jak jsem přišla domů, tak jsem začala špinit. A podívej kde jsem teď. Držím palečky.

asmeena
24. zář 2010

@jitulik24 Tak to má být, taky si dám raději kus flákoty. 😀

jitulik24
24. zář 2010

@asmeena to jsi můj člověk 😀 já bych mohla maso snídat, obědvat i večeřet 😀 . Zrovna včera mi tchyně nabízela piškotovou roládu a já jí na to řekla, že nesmrdí masem 😀 a tchyně hned že mi dá tedy maso 😀 . Ona mě chápe, protože je stejný masožravec jako já 😀

jitulik24
24. zář 2010

Holky těhulky, za jak dlouho vás Machač odeslal k vašemu lékaři? Díky za odpověď

abig
24. zář 2010

Ahoj holky !
Dneska byl Macháč opětovně usměvavý ! Spokojený s mou sliznici, ba přímo nadšený.
Ten pozitivní těhu test ze srpna (jejich reprofiťácký) označil jako nefalešný, tudíž biochemické těhotenství. No raději bych slyšela, že jsou ty testy falešné ... no, z druhé strany to jde i přirozně ..

asmeena
24. zář 2010

@jitulik24 jak bylo srdíčko, tak nás odeslal, což bylo v 7tt

britka
25. zář 2010

@asmeena včera jsem byla uplně na 2 věci hlava,blbě a teplota tak jsem celý den prospavala. Uvidím dnes jak mi bude.Jak jste se bavily jestli sladké nebo řízek vítejte v klubu já jsem taky řízková 😀

misa.patrik
25. zář 2010

Dobre ranko 🙂
dnes si třeba ještě užít krásný sluničkový den 🙂

britka
25. zář 2010

@misa.patrik to máš pravdu už mám otevřený balkon a užívám si čerstvého vzduchu.Jak jsi dopadla se zamražením embryjek?

jitulik24
25. zář 2010

Ahoj holky, přeji všem krásnou sobotu. Co máte dnes v plánu? U nás se pojede po obědě na houby a doufám, že najdeme bedle, abych mohla udělat řízky, mňam🙂. BRIT tobě už se blíží testování a věřím v krásné//😉.

britka
25. zář 2010

@jitulik24 tento týden rostou bedly a jsou super na smažení.Tak ať najdete hodně hříbků,taky bych hned šla taky,ale jsem nějaká divná.

misa.patrik
25. zář 2010

@britka ahojky nevim ☹ zatim se mi nikdo neozval ☹ ale se mi zda ze jsem tam zadavala at to poslou poštou tak to možná teprve příjde 🙂 jak se jinak citis?? 😉

misa.patrik
25. zář 2010

@jitulik24 manžel ma dnes turnaj v tenise tak pujdu na neho koukat 🙂,a budu relaxovat ostatně jako každý den 😀

jitulik24
25. zář 2010

@britka před týdnem jsme byli na procházce a viděli jsme opravdu plno bedlí, ale neměli jsme je kam dát, tak jsem si musela nechat zajít chuť. Neleze na tebe nějaká chřipka?
@misa.patrik Mě informovali ohledně zmrazení embryí mailem.

misa.patrik
25. zář 2010

@jitulik24 to jo ale me se zda ze jsem tam nevyplnovala email ale adresu ze to chci zaslat poštou 🙂

jitulik24
25. zář 2010

@misa.patrik Tak to přeji aby manžel vyhrál🙂. Pěkně relaxuj to je potřeba.

misa.patrik
25. zář 2010

@jitulik24 jj budu 🙂
@britka taky jakoby na me neco lezlo ☹ třeba vitaminky 🙂 a kdy budeš testit??

jitulik24
25. zář 2010

Tak mám po náladě. Teď mi psala švagrová sms, že ten prstík se neuchytil, takže mu ho amputují 😢 ☹ . Malý už bude na normálním pokoji, tak alespoň bude se svojí maminkou.

misa.patrik
25. zář 2010

@jitulik24 jaj bobanek maly ☹ ☹

britka
25. zář 2010

@jitulik24 tak to je mi líto je ještě takový drobeček.Je to smutné není na to slov.Co se týče včera jsem měla horečku a dnes mi taky není na dvakrát takže něco na mě leze,ale chlap to není.

jitulik24
25. zář 2010

Jsme z toho všichni špatní ☹. Tak si dej paralen, ten můžou i těhulky 😉 a pěkně se vylež 🙂

britka
25. zář 2010

@jitulik24 víš kdyby byl větší tak by se dal prstík nahradit,protože kdysi od sousedky dcera strčila do drtičky v práci to ji bylo 18 palec a ten ji celý udělali nový a to jsem normálně čubrněla jak to udělali.Ale i tak je to neštěstí.

jitulik24
25. zář 2010

Ahoj holky, tak jsme byli na těch houbách, vzali jsme i tchyni, aby přišla na jiné myšlenky. Musím říct, že houby opravdu rostou, donesli jsme dva velké, vrchovaté koše. Před chvílí jsme dojedli řízečky z bedlí, to byla dobrota 😵 . Tchyně říkala, že si zítra jednou pro staršího synovce, aby švagr mohl jít do práce a švagrová mohla být s malým v té nemocnic. Tak si budu alespoň užívat jeho, má tři roky.
@britka tak to čučím. Pozeptám se na tuto možnost švagrové, jestli jim jí nenavrhli. Už je lépe?

britka
25. zář 2010

@jitulik24 tak řízečky byly dobré co?Kéžby na něco ti doktoři přišli držím palečky.Mě je o nějaké procento lepší,ale to bude tim počasím.Dnes tu byla Tedy tak malý Vojtíšek roste jak z vody je to šikulka 🙂

misa.patrik
26. zář 2010

Krásné odpoledne 🙂 i když u nás teda deštivé...
Citim se moc dobre boli me sice obcas podbrisek semtam me pichne vlevo pak zas v pravo 😀 😀 ale ja věřím že to k tomu patří 😀prsa nalitá akorát v noci hrozně spatně spím se hrozně potím ☹ Dnes jsem sla kolem lekárny v Kaufu a nekoupila jsem si testiky jsem dobrá 😀 😀 slibila jsem si i svetlusce ze driv jak pristi pondeli testovat nebudu 😝

ferdice
26. zář 2010

@britka Britko vydrz, spineni urcite jeste nic spatneho nemusi znamenat.
Drzim palce tobe i Mise. Jitulik nam to tady krasne prolomila, tak by jste ji mohly jako dalsi tehulky nasledovat.
Jitulik tobe potichoucku gratuluji a at je na kontrole vse jak ma byt. Maluskeho synovecka je mi lito, ale treba fakt mudri jeste neco vymysli.
Vsechny ostatni zdravim. ahojki

britka
26. zář 2010

Ahojki holky u nás je deštivo,ale u nás se pracuje 2 stromy už jsou sundané a do zimy se ještě něco málo udělá neboli postaví.když chceme přírustek tak je třeba stavět 🙂 a je toho hafo.

jitulik24
26. zář 2010

Ahoj holky, tak u nás také hlásím deštivé počasí. Nejraději bych si zalezla do peřin a prospala celý den 🙂 .
@misa.patrik to máš testy z lékárny dr max, jestli jo, tak ty vyrábí stejný výrobce jako mamatesty. Taky jsem je teď měla. Mě něco povídej o špatném spaní a ty divné sny. Dnes se mi zdálo, že jsme šla na ultrazvuk a řekla jsme nějaké doktorce, že jsme v 6tt a ona na to, podívejte se na obrazovku jste ve 12tt 😀 už mi z toho všeho pěkně hrabe 😀 .
@ferdice ahoj, já to neprolomila, měsíc přede mnou se to podařilo LADUS77, já se jen svezla na těhu vlně 🙂 . Děkuji, snad bude vše v pořádku, už teď mám nervy jak špagáty 😅 .
@britka stavíte si domeček? Taky bych nějaký brala, ale museli by jsme se zadlužit a to se nám nechce, tak vegetíme v 3+1 a stačí nám to, zatím.

misa.patrik
26. zář 2010

@jitulik24 jj dr max ale ja jsem si ho nekoupila nechci je mit doma bude me to provokovat koupim je az pristi nedeli 😀