Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
8. lis 2010

@asmeena ahojky, ještě nic? 😒 držím palečky a myslím na vás 🙂

asmeena
8. lis 2010

@pecicka pořád nic, už je to nekonečné. Teď jsem si dala horkou vanu, ale stejně mně nic nepomáhá. Sexujeme, pijeme červené víno, namáčím se o sto šest a stejně nic. Sofie je nějaká líná vylézt ven.

jissis
8. lis 2010

Asmeenko, jen vydrž, však už se brzo uvidíte. Kam pojedete do porodnice?

teddyna
8. lis 2010

asmen:třeba se Sofince nechce lozit do deště a čeká na lepší počasí🙂)

sukubka
8. lis 2010

@asmeena teda já koukám, Sofinka je opravdu nezbeda co?nějak se ji u tebe abnormálně líbí 😵 ale už je to úmorné že?tak snad se co nejdřív uračí na svět,musíš ji domlouvat 🙂

jitulik24
8. lis 2010

@pecicka Ahoj, díky za optání 🙂 . Daří se mi dobře, tak snad i Květoškovi je u mě dobře 🙂 . Už jsem trochu nervozní, že jsem ho dlouho neviděla. A nevím jestli mi 18.11 v poradně bude doktor dělat ultrazvuk. Peci tobě to také pěkně utíká, než se nadáš, tak budeš rodit 🙂 .

stephanie
8. lis 2010

ahoj holky, jdu jen na skok kouknout, co @asmeen, - tak držím palečky, ať je porod hladký..ježiš to tak uteklo, si vzpomínám, jak jsi šla pouštět lampiony štěstí po transferu a ty už budeš rodit...jo a prý se mají stimulovat bradavky, to prý vyvolává porod, mi říkala jedna porodní asistentka, tak popros manžela, to se mu bude líbit 😀
@juvik - co nového? myslím na tebe 😵
@andinka - co ty, jedeš do těch lázní?
@ferdice - ferdi, co ten KET, proběhl? ozvi se...
@britka - taky na tebe myslím, je už líp?
@kvakuska - 😉 , držím palečky
ostatní zdravím a přeji hezký zbytek večera 🙂

milusiaw
8. lis 2010

@stephanie co to jsou lampiony štěstí po transferu?

asmeena
8. lis 2010

@milusiaw manžel koupil lampiony štěstí - to jsou takové ty papírové lampiony co se na ně napíše přání a pustí se. Tak já jak jsem byla po transferu, tak jsme je pouštěli. 😉

milusiaw
8. lis 2010

@asmeena a mas nejaky odkaz bo ja to neznam a taky bychom se to nakupila, a nevim o tomto nic- kde se to pusti se, kda nakupuje ani nevim jak to vypada.Za prvni to jsem to tady uslysela. 🙂

milusiaw
8. lis 2010

@asmeena uz jsem nasla jak to vypada, jenom nevim kde je to mozne nakupit- jednom na internetu v obchode nebo v OL taky?

asmeena
8. lis 2010

@milusiaw my to kupovali na aukru.

simonceli
8. lis 2010

Ahoj holky, moc se omlouvám, že vám narušuji diskuzi. Poradíte mi kliniky asistované reprodukce v Olomouci? Švagrová chodila do Fertimedu, ale nedokázali jí tam pomoct, tak sháníme další z Olomouce. Díky moc a ještě jendou se omlouvám za narušení.

katapola
8. lis 2010

@b.e.r.u.s.k.a Beruš, na začátku jsem myslím Femibion brala, pak mi došel, tak jsem nový nekupovala a v období, kdy jsem ho nebrala, tak jsem otěhotněla. Ale Malíčková mě chválila, že ho beru / i když ne pravidelně)

b.e.r.u.s.k.a
8. lis 2010

díky,tak já ho taky zase začnu brát,já jen aby to nevadilo

jissis
8. lis 2010

Ahoj holky, ptala jsem se Machače, zda mám brát Femibion či něco jiného (už jsem ho brala, ale když se nedařilo, přestala jsem) a řekl mi, že pokud jím normálně, pak je to zbytečné. Ale co vím, tak Femibion je jeden z nejlepších. Já to zkouším bez něj, tak doufám, že si to nebudu vyčítat.
Jinak pro Simonceli - po diskuzi, kterou si tady mezi holkama čtu, tak Fertimed ne!!!. Jedině Reprofit. I já tam chodím, je to moc fajn. Jsou v Olomouci i v Brně. V Olomouci v ul. Hanáckého pluku, Brno - Hlinky. Více na jejich webu.

britka
8. lis 2010

@asmeena malá je spokojená u tebe tak ji to dopřej. 😉
@stephanie není mi na dvakrát jsem nějaká divná.Mám navíc hrušku a pořádnou na čele.byli jsme u babky a jak jsem stala za brankou tak to psí tele jak letělo tak do branky ta odstřelila a přímo do čela až se mi zajiskřilo a čelo bolí ☹

simonceli
8. lis 2010

@jissis děkuji mooooc

ladus77
8. lis 2010

Ahoj holky, jenom letem svetem zdravim 😀 U nas nic noveho, uz se tesim na prvni zduchance a kopanecky, ale to je asi jeste brzo. Kdy jste je zacaly citit??? Na konci listopadu jdeme na 3D ultrazvuk, tak jsem zvedava, ale jeste jsme se nerozhodli jestli si nechame rict pohlavi, mozna si nechame prekvapko 😀 Tak se drzte a Asmeence preji rychly porod!!!

kvakuska
9. lis 2010

Ahojte, doktor Koudelka z Reprofitu právě teď v Dobrém ránu na čt1 🙂

jitulik24
9. lis 2010

@ladus77 Ahoj, myslím že kopanečky ucítíš co nevidět. Já jsem první ucítila když jsem byla v 16+1tt. Holky držte mi palce, dnes jdu na odběr krve na NT, tak doufám, že mimi je zdravé.

kvakuska
9. lis 2010

Držím palce všem co jdete dnes na kontrolu k Dr. (myslím, že vás tu bylo víc) 🙂 ...a vám co dnes nikam nejdete přeju aspoň pěkný den 😎

simonceli
9. lis 2010

Holky, můžu vás ještě otravovat? Jaké máte zkušenosti s Fertimedem? Asi špatné, když je to diskuze reprofit, co?

alex001
9. lis 2010

@simonceli ahoj do fertimedu vůbec nechodit jen z lidí tahají peníze chodila jsem tam dva roky nechala tam spoustu peněz a výsledek žádný, jediné vyšetření které mi dělali byla genetika byla jsem hloupá zbytečně jsem přišla o 2 pokusy IVF a to mám trombofílii a špatnou imunologii takže kdybych neodešla tak bych to vůbec nevěděla a neměla šanci na otěhotnění. Teď chdím do Reprofitu a jsem naprosto spokojená je tam úplně jiný přístup všichni s tebou mluví řeknou Ti vše co chceš vědět a okamžitě víš na čem si 🙂

smilers
9. lis 2010

Ahoj holky, preposilam Vam z jineho fora zpravu od asmeena 😉

" Sofinka se narodila dnes v 8:22, váží 3500 g a měří 49 cm "

stephanie
9. lis 2010

...jéééé, tak že jí moc pozdravujeme a gratulujeme!!! těšíme se na fotečky 😵

kamka1402
9. lis 2010

@smilers tak konečně se dočkala to jsme rádi pozdravujem a gratulujeme 🙂

aneta1199
9. lis 2010

@asmeena

Veru, moc gratuluju, konečně ses dočkala 🙂
Těším se na fotky a podrobnosti !!!

daisy14
9. lis 2010

Veru, moc moc gratuluji, krásné míry Sofinky! 😵