Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jej
8. dub 2013

Holky,
prosím vás, nezbyly některé z vás léky na stimulaci? Bravelle, puregon, gonal, fostimon, menopur, merional? Odkoupím za zvýhodněnou cenu cokoliv v jakémkoliv množství, díky

carlik
10. dub 2013

@asmeena ty jo, ty už jsi skoro před porodem...to uteklo. A mě teda zarazilo ještě to, že Sofča se ti sama odstavila v 15 měsících.To má Kristýnka zítra a o odstavení nemůže být ani řeč 😒 Nekojím ji přes den, jen večer po koupání no a vnoci se mi začala budit skoro co 3 hodiny a nic jinýho než prso ji neuklidní. Takže o nevyspání vím svý 😒 Teď je ještě nějaká protivnější ze zoubků a včera ještě očkování, no furt něco...už aby to bylo za náma. Drž se
@britka nestíhám, závidím spící miminko 😉 užívej si to dokud to je tak!

britka
10. dub 2013

@carlik tak nezavid není co,od včerejška je nevrlý tak co doted mám každy den udělané tak dnes ne zvířecí bandu nemám pokrmenou a nevím ani kdy dostanou trápí nás větříky a chce ještě společnost navíc je to chlap 🙂 už si to vynocujou od malička.Neumím si představit dvojčata to by mě odvezli.

britka
10. dub 2013

@carlik už jsem to zvládla je nakrmeno ,ale to byla rychlovka 🙂

asmeena
10. dub 2013

@carlik jojo, měla jsem depku z toho jak to jednou udělám, aby Sofča nebyla závislá na prsu a ono to přišlo samo. Ale musím říct, že mi to bylo líto. Ale já si to teď zase vynahradím. 😉

carlik
10. dub 2013

@asmeena no to já si asi vynahradím do 15 let 😒 a nějaká rada, jak ji to samo přešlo?
@britka no zvířátka o hladu nemůžeš nechat a jo taky sebe občas nakrm 😉 Na ty větříky pořiď ty Bio Gaia a snad zaberou brzo...

britka
10. dub 2013

@carlik dá se to pry koupit v lékarně v PL a je to tam levné.jak pojedu do pl tak je koupim.vono těch zvířatek je dost tak půl hodky mi to trvá než je pokrmím.Dominiček byl celé odp.hodný a usmíval se skoro pořád.

asmeena
10. dub 2013

@carlik žádná rada asi není. Prostě najednou začala odmítat prso.

misa.patrik
12. dub 2013

Ahoj děvčátka,8.3.2013 jsem se stala štastnou dvojnásobnou maminkou

aneta1199
13. dub 2013

Miso - obrovska gratulace!!!!!!! Hodne zdravi pro oba. Dlouho jsi tu nebyla, uz se styskalo 🙂 Moc drzim vsechny palecky !!!

carlik
13. dub 2013

@misa.patrik moc a moc na vás myslíme a držíme všechny palečky, ať jste zdravoučký a brzo můžete domů 🙂

kvakuska
13. dub 2013

@misa.patrik Míšo oběma vám moc držím palce, musí to být psychicky pořádnej záhul, ale aspoň že je všechno na dobré cestě a můžete už klokánkovat, Malej je krásnej chrousteček, určitě ti dává sílu to všechno zvládnout. Hodně stěstí a zdraví vám oběma 🙂

britka
14. dub 2013

@kvakuska no čauki tak kdy OV.kalamitky už nejsou

kvakuska
14. dub 2013

@britka čauky, OV zítra, zavolám ti k večeru 😎

britka
14. dub 2013

@kvakuska oukej kdybych ti to nebrala tak jsem v PL máme to v plánu ještě nevím.příjemný den přeji 🙂 už se na tebe těšíme

kvakuska
14. dub 2013

@britka vám taky pěkný den ... těším se, až si malého pomuchlám 😎

britka
14. dub 2013

@kvakuska to Domiček rád a vynucuje si společnost 🙂

evikj33
18. dub 2013

@misa.patrik Je Miško,ja nakukuji po dlouhé době abych zjistila jak válčíte a ono už je po porodu 😅 Moooc gratuluji a držím pěsti at ten brzkej začátek kvapem doženete a jste spolu všichni doma jako rodina a Adamkovi hodně sil a hlavně zdravíčka,milující rodiče už dostal. 😉

misa.patrik
18. dub 2013

@evikj33 děkujeme moc 🙂

britka
20. dub 2013

@misa.patrik ahojki Adámek to je takový budulinek,a porovnání injekční stříkačky k malému to je neuvěřitelné jak je maličký a jak to taťkovi s malým sluší 🙂 už aby byl s vámi doma a přibíral jak Dominiček 🙂 hlavně se oba držte.

britka
20. dub 2013

@kvakuska jak jsi dojela?Chtěla jsem ti brnkout,ale buď bylo brzo nebo pozdě časově.

kvakuska
20. dub 2013

@britka zdarec, dojezd pohoda, kolem 23 hod jsem byla doma jako na koni 😀 ... ale stálo to za to, u kamarádky jsem si užila nejdřív její děti a potom jsme si stihly i pokecat, takže den to byl sice náročnej, ale jinak super 😎

britka
21. dub 2013

@kvakuska tak jsi to světla nestihla 🙂 jak jsi měla v plánu aspoň ses na chvíli odreagovala.Dnes bude krásně tak toho využij a vytáhni ven drahou polovičku.

britka
3. kvě 2013

Ahojky.
Tak toto je náš Dominiček

carlik
3. kvě 2013

@britka jé ten je krásnej 🙂 zrovna nedávno jsme byly na procházce s @spunda a říkaly, že jsi nám ještě miminko neukázala, tos nás slyšela co 😉 Kristýnka na něj kouká a říká mimi mimi, takže se jí taky líbí 😉
U nás nic novýho, konečně teda mám zprovozněný PC, starý "odešel", venku hnus, tak musíme sedět doma, Kikča objevila kouzlo propisky, tak už mám počmáraný kdeco 😒 , prej je po mamince, řekla babi 😉

britka
3. kvě 2013

@carlik Kristýnka ta taky slečna a z tou prupiskou jsem se pobavila něco mi to připomělo a to fakt bylo popsané co se dalo i techničák od auta 🙂 Tak už je na čase Kristynce pořídit sourozence.A co Spunda?Jak te se daří?

carlik
3. kvě 2013

@britka jé, ty ses nám tu zviditelnila 😉 ještě tam hoď roky, jsme si s Darhuš dělaly srandu, že jsi asi nejstarší a tak nám to tajíš 😉 Jinak ona pracuje, pracuje, aby měly penízky na další pokus snad v září...no a Kikča určo sourozence nebude mít, to bych nezvládla...jak finančně, tak psychicky 😵

britka
3. kvě 2013

@carlik tak si typni.nejmladší tady opravdu jsem 😀

carlik
3. kvě 2013

@britka hele typovat nebudu, páč jsem tě neviděla ve skutečnosti, a věk je jen číslo 🙂 důležitý je nakolik se cítíš sama 😉 tož to sem hoď a nedělej hérečku 😉

britka
3. kvě 2013

@carlik to bylo tak dávno,že už si to nepamatuju,na to už mám věk