Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
10. zář 2009

Teddy, ale představa, že jsem v 10tt se mi docela líbí. Hezky si to napsala🙂 S takovou jistotou🙂

an82
10. zář 2009

Ahoj holky 🙂 ,mužu mezi vás.Už delší dobu jsem snažilka a nyní jsem ve fázi kdy si vybírám první CAR.Více méně díky vám, stále víc uvažuji o Reprofitu.Mohla by jste mi prosim některá napsat jak je to s tím proplácení ivf?Někde jsem četla,že proplací a někde že si vše platí pacient sám.Také by mě ještě zajímalo jak dlouho se čeka na první konzultaci a jestli bych se mohla objednat do Olomouce.Za odpověď předem moooc děkuji 🙂 ,doufám že nevadí,že jsem se k vám přidala.Všem snažilkám i čekatelkám přeji moc stěstíčka 🙂

teddyna
10. zář 2009

an82. pokud nemáš žádný pokus ještě vyčerpaný,tak ti pojištovna "platí" 3x IVF.nicméně - je to jen holý základ,"nadstandarty" si platíš sama - do nadstandartů se počítá - ICSI,prodloužená kultivace,zamražení embryí a lepší léky. Jinak ti gratuluji k výběru reprofitu - je to ten nejlepší začátek,co můžeš mít. do Olmiku se určitě můžeš objednat,ale je tam jen ambulance,na výkon - čili odběr folikulů a transfer jedeš do Brna na kliniku. ambulance je na ulici Hanáckého Pluku - kousek od centra.ordinuje tam Dr. Machač - úúúžasný člověk.
jsou tam 3 týdně.mrkni na www.reprofit.cz - jsou tam podrobné informace.ale na ty ceny moc nehleď - jsou to jen paušály - vše se řeší indivindi dle konkrétní pacientky.pokud se chceš objednat,zavolej tam hned zítra - objednací doba na konzultaci cca měsíc.zítra tam jsou 8-12 (teda v Olomouci myslím). sestřička Maruška je taky úžasná.takže hodně štěstí a klidně se přidej k nám,aspoň nás bude víc a nebudem se bát vlka nic. jestli jsi přímo z Olomouce,máš to super.

micinka22
10. zář 2009

Ahoj holky...tak mám pulečky u sebe 😀 😀 😀 vše proběhlo v pohodě i Pregnyl do břicha sem přežila..ovulka by měla být zítra tak snad se tam potkají..šanci mám prej tak 40 procent..no málo to není tak uvidíme 🙂)

certina
10. zář 2009

Jééé Mici - to je pěkné - fajňacky jsi to napsala.........tak držím všechny prstíky co mám , aby to hlavně klaplo!!!!!!! 😉 No a jaký je teď další postup - co a jak...............to víš pro Ty málo znalé 😀

micinka22
10. zář 2009

certin jak postup??????? zitra se pulec zakukli do vajca a za 14 dní budu hlásit // ne????????????? a dal to znáš sama .-)))...no to byl ten leší případ...horčí je že se nepotkaj adojde MS..a pak bude zase vče nanovo..UTZ,inseminace...dokud se prostě nechytne..jinac spermose stáli 2000 a IUI 1000- Fertimed me stal teda mesicne 500..ale prachy vem čert ..prostředí přístup a naděje se nedaji srovnat vubec.-))

Joooo a taky jsme bloudily a pan vratnej z BVV nas poslal na druhou stranu 😀 😀 😀 😀

Kat ja bych zítra testla .-)

katapola
10. zář 2009

Mici, šance 40% je supr.

certina
10. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jo přesně tento postup jsem chtěla vědět - dík 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kat - zítra budeš 8 den - tak co testneš už???? 😉

certina
10. zář 2009

Holky - brou s kobrou................snad bude dnes klidná spací noc - nejlépe bez snů 😖

katapola
10. zář 2009

Certi, ještě ne. Po dnešním zážitku bojím bojím.

micinka22
10. zář 2009

kat jako pokud nevidíš krev tak nemáš dúvod k panice .-))

zuzka72
10. zář 2009

Mici-moc držíme všeci palečky ať to výjde. A Lili se chytla na poprvé? To víš skleróza, možná už jsi to psala. A to teď musíš ležet, zašpuntovat a neumývat! 😀 Teda aspoň já bych to tak viděla, ale nejsem v tom zběhlá, ale když si vzpomenu co jsem všechno dělala pro to aby se spermie chytly----s odstupem času se nebojím říci, že jsem byla asi už magor. 😀

micinka22
10. zář 2009

uzi i ja sem delala po tom stojky atd..kde jsou ty casi..Lilca je 1ivf(po 3 IUI)...no věřím že mi tam dali kvalitní kousky..zbývá jen čekat..a mam tolik práce že myslí že i testit zapomenu...fakt nestíhám..navíc je Lili nemocna..a ted budeme stavet zahradní domek a dělat koupelnu(tu teda obkladac..ale bordel bude i tak že)...

ted sem potahovala dort a zitra ho musím dodělat a VRHNOUT SE NA DALSI ŠITÍ:/((

zuzka72
11. zář 2009

Mici-to je nejlepší zabavit se a nemyslet na to. Ty jo, ty jsi s těma dortíkama borec. Prosímtě mě se vymazala ta adresa na tu hmotu na potahování, můžeš mi ji prosím poslat? Děkuji. Koukla jsem na mimibazar návody a tam byly dorty-ádhera a ty nápady, tak jsem si řekla, že to zkusím, no, ale vím, že na to nemám buňky, uvařím, třeba pro celý regiment, ale pečení nemusím. 😉

teddyna
11. zář 2009

čaute vespolek.dneska je tady hnusnéééé počasí.začíná být zima.ale furt lepší než by byly vedra. zařídíme poslední věci na dovolenou a v neděli snad odfrčíme.už se docela těším,ale netěším se na tu cestu,páč 6 hodin v autě bude pro mě masakr. Mici,tak ať jsou ty kousky kvalitní a je z toho další rošťák.

zuzka72
11. zář 2009

Je tady vůbec někdo? 😎

katapola
11. zář 2009

Já jsem tady.

asmeena
11. zář 2009

mici: držím pěstičky, ať se aspoň jeden šampionek zahnízdí.
katap: nezkoušela jsi ještě testovat?
ted: kam jedete na dovolenou?

katapola
11. zář 2009

Asme, nezkoušela, i když zrovna jsme s manželem uvažovali, jestli nezajet pro test.

zuzka72
11. zář 2009

Katy-ty máš výdrž! 😉

katapola
11. zář 2009

No nemám a byla to chyba☹

zuzka72
11. zář 2009

Katy, co byla chyba? Jestli jsi si dělala test a nevyšel ti, nezoufej, mě se // objevili až měsíc po transferu a to čekám dvojčata.

micinka22
11. zář 2009

kat ono je fakt hodně brzo nezoufej.-))ja měla viditelný // asi 14 dnu po transferu..do te doby pod lupou.-)

katapola
11. zář 2009

HOlky, jste hodné, vím, že je ještě brzo, jen jsme byli s manželem zvědaví a nedočkaví. Někomu vylézají // brzo, tak jsme si říkali, že se na nás třeba už konečně usmálo štěstí a aspoň bychom dál nemuseli stresovat.

asmeena
11. zář 2009

katap: a ty jsi teda už testovala?

katapola
11. zář 2009

Asme, jo, manžel zajel koupit test a nevydrželi jsme to.

asmeena
11. zář 2009

možná taky, že si testovala teď s večerní moči. To by chtělo možná ranní a možná je ještě brzo.

katapola
11. zář 2009

Já vím. Stále věříme.

asmeena
11. zář 2009

moc na tebe myslím a držím pěstičky. Ja zapotřebí obohatit řady těhulek, když prý ten baby boom pominul 😵