Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
23. zář 2009

aha a jak se děla to z papíru?? a jakej lak na to?? styly motání sem nejaky nasla...chtela bych krásne bílé..

certina
23. zář 2009

ahoj....... 😀
Asmi - no to jsou přeci skvělé zprávy, ne??? No jupííí do toho a půl je hotovo..........tak hlavně pak hlaš veškeré změny , ať to tady můžem všichno prožívat a těšit se a hlavně držet pěsti s tebou!!!!!!!!! 😀

No o pletení košíků - to jsem teda pěkně vedle........vůbec nevím o čom je řeč...........já tak akorát pletla svetry atd............ale košíky - ty teda ne 😒 😅

Zuzi a Ty jdeš v pátek na krev na genetiku??Nebo už pro výsledky??

micinka22
23. zář 2009

a chtěla jsem i stinidla na žárovny z toho..ale toho papíru se bojím aby to nechytlo nebo něco.. 😕 😕

asmeena
23. zář 2009

to pletení z reklamních letáků jsem teď taky zahlídla na idnesu, ale i když vytvořím ledacos, tak tomuto jsem zatím na chuť nepřišla. Já dělám ráda věci, které jsou brzy hotové a není to taková piplačka.

donnald
23. zář 2009

Mici,

tady najdeš hezky ukázanej začátek:

http://loskutak.nova.cz/clanek/hobby/pleteni-z-...

pak jse spousta stránek...

http://www.pletenizpapiru.cz/

Na bílé barvě jsem poslední dobou taky ujela. Vypadá to moc hezky, čistě 🙂.

asmeena
23. zář 2009

Určitě změny budu hlásit a hlavně vám všem děkuji, že jste mě tak nakleply a já se konečně rozhoupala.

donnald
23. zář 2009

Asmi, to je fakt super. Už za tak krátko.... . To ti upřímně závidím 😉

sukubka
23. zář 2009

ahoj holky mám za sebou 2nezdařené pokusy ivf 1ivf fertimed olomouc 2ivf FN olomouc,chtěly by jsme přejít k dr.Macháčovi do olomouce,nemáte na něj některá kontakt mob. nebo email?jaké jsou obědnací doby?díky moc

zuzka72
23. zář 2009

Asmi-Super
Veru-taky se dočkáš
Mici-ta známá to plete ze zlatých stránek.prej jsou nejlepší.

micinka22
23. zář 2009

asmeen paráda!!!! už tak brzo další pokus super🙂)))))))))))))))))

micinka22
23. zář 2009

Sukubko mrkni sem do kontaktů http://www.petr-polak.cz/ a telefony jsou na předchozí stránce.

asmeena
23. zář 2009

řekla jsem Machačovi, že chceme jít co nejdřív do nějakého pokusu a že jsme šlyšeli, že dělají minimálku. Tak říkal, že by byl nejraději pro IVF, ale jelikož už to bude naše poslední hrazené, tak raději tedy tu minimálku, aspoň zjistí jak reaguji na hormonu a jaká bude sliznice.
donald: taky už to máš za krátko.

sukubka
23. zář 2009

asmena já mám taky poslední hrazený pokus IVF tak jsme se rozhodli pro Macháče,snad nám porádí,je fajn?když nemám vejcovody žádný jiný postup než ivf nejde že?do toho mám dost vysoké fsh ve FN mi už i doporučovali dárkyni,tak snad uvidím co dr.Macháč na to

asmeena
23. zář 2009

a kolik máš sukub FSH? Doktor mi říkal, že to není zas až tak podstatné, pokud není teda mega vysoké.
A byl perfektní. Řekli jsme jen to co jsme podstoupili ve Fertimedu a pak se ptal jak si to představujeme dál. Tak jsem řekla, že minimálku a on hned řekl, že teda ano, tak hned od měsíčků. Hormonální profil po mně nechtěl, takže mě to aspoň nezdrží.

sukubka
23. zář 2009

fsh pře 10 ale vždy se mi vytvoří tak 6vajuch a PK přežijí jen 2 a nic na zmražení nezbyde a stejně ani ty 2se neuchytí.Tak čekací doby nejsou u macháče dlouhé?a nemá nějaký soukromý mob?tam je jen tel do car!a nebo nemá emil,že bych mu napsala?můžu sem chodit holky s váma?

sukubka
23. zář 2009

ta minimálka je IUI?

asmeena
23. zář 2009

minimálka je stimulace od 3DC do 7DC clostilbegytem (stejně jako u IUI), pak se jde na kontrolu jak zrají folíky a potom se uvidí jak probíhá stimulace. Mně vždy po clostilu vyrostlo 5 folíků a 3 pěkné, tak věřím, že 2 vajíčka by být mohla. No a pak se píchá pregnyl na ovulku. Potom je punkce a probíhá to stejně jako IVF. Akorát je menší zátěž hormony a nenastimuluje se tolik vajíček a je to levnější, ale celé si to hradíš sama.

asmeena
23. zář 2009

sukub ty jsi ze Šumperku?

sukubka
23. zář 2009

jj jsem ze špk!a jde tohle i bez vejcovodů?nikdy jsem o tomto neslyšela a na kolik to výjde?

sukubka
23. zář 2009

a počítá se to do pokusu ivf nebo ne? a po jaké době se na toto může jít?jako po IVF po 3měsících,nebo dřív?

micinka22
23. zář 2009

Sukub soukromí telefon mám,ale objednat se stejne musís u sestry- čekací doba na první pohovor asi 3 týdny..
email je machac@reprofit.cz ja mu taky psala driv než jsem se objednala .-)

sukubka
23. zář 2009

micinka a odepsal ti a za jak dlouho?vidím že pokus vám vyšel,ty jsi byla na ivf?

asmeena
23. zář 2009

no není to taková zátěž pro tělo, takže si myslím, že můžeš jít i po 3 měsících, ale to ti musí říct doktor. A bez vejcovodů to snad jde, ty k tomu nepotřebuješ, protože než se stihne vajíčko z folikulu uvolnit, tak ti ho odpunktují a potom ti zavedou embryjko katetrem.
a nebere se to jako pokus IVF, není to totiž klasické IVF.

sukubka
23. zář 2009

asmena jak to že mi o tomto ještě žádný doktor neřekl?a je to jaká úspěšnost?no uvidím co doktor na to,myslíš že mi třeba navrhne,nebo spíš doporučují ivf?napíšu macháčovi email a pak tam zavolám na první pohovor se musí s manžou?ještě ale nemám to imuno,vadí to?

sukubka
23. zář 2009

holky tak asi spíte tak ráno pá

asmeena
23. zář 2009

imuno asi nevadí, já s manželem byla, ale možná být nemusíš, raději se na to tam zeptej.
A jaká je úspěšnost, to nevím

micinka22
23. zář 2009

sukubko..ja mam malou po 1ivf z Fertimedu..ale já nemám (snad) žádný problém z otěhu..jen holt není s kým- musíme mít dárce .-)
a neřekli možná že chtěli IVF..přece jen je to větší vejvar že...až by to vypiplali zbytečně tak by pak třeba o nativu řekli ://a s manželem je to lepší..Machač to preferuje ..a na první pohovor určitě..pak sem chodila i sama..nebo s nim ale čekal v čekarne a machač stejně vyšel ven z ordinace a manžovi všechno vykecal 😀 😀 😀 😀

teddyna
23. zář 2009

tak jsem vás právě dočetla. uff - asmen,tak jsi plná zážitků z Machače,co? ale hlavně,aby to guut dopadlo!

jaja35
24. zář 2009

Ahoj holky,
Asmi, je to paráda, že? Vidíš, jak to utíká. 🙂 Nakonec začneš stimulovat dřív než já. 😉 Budeš taková moje průkopnice - informátorka. 😀 😀 😀 Vysvětlil Ti Machač, proč nepotřebuje Tvůj hormonální profil? Po mě ho prostě chtěl. Jestli kvůli věku, či co??? Těžko říct. No, taky se dočkám.
Já jsem byla v pondělí na krvi, příští týden bych snad už mohla mít výsledky a cca od 18.10. bych mohla začít taky. Jsem na to fakt zvědavá. Sejde se to jak naschvál s akreditací naší firmy, tak se z toho všeho asi pos.ru.

zuzka72
24. zář 2009

Teddy, vzpomínáš, jak já ti záviděla (v dobrém) tvůj 17tt? A já už ho mám taky, já jsem tak šťastná, alespoň co se týká tohoto. Promiň musela jsem se vykecat, normálně jsem tu 17ku v nadpisu obrečela, že už ji tam mám. Jsem asi magor. Hlavně ten zítřek-to budu řvát, jen co vstoupím do FN. Znám se.... Holky z Olmiku, neznáte v Olomouci nějakyho právníka dobryho a levnyho?