Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
25. zář 2009

taky jsem dělala véču - pečený čínský nudle s tučňákem a vajíčkem,na závěr posypané sýrem - je to mooc guuttt. tak doufám,že to bude mimču a manželovi chutnat.Mimčo 😀

asmeena
25. zář 2009

jaji: já byla na imunu, ještě jak jsem chodila do Fertimedu a poslal mě tam Dr. Jaroš.
Dr. Machač mi dal 20 tbl. clostíku a už mám nafasovaný i pregnyl.
Holky jak se to dělá, když mám přijít na kontrolu 7 nebo 8 nejpozději 9 DC a ani jeden den mi nevyjde na Olomouc a nebo to vyjde na sobotu a neděli? Dělají kontroli i o víkendu? Jsem se nějak zapomněla zeptat a myslím, že mi to tak zrovna vyjde. I bych byla raději, kdybych mohla přijet o víkendu, aspoň bych se nemusela v práci nijak zpovídat.

zuzi: kde tě máme?

certina
26. zář 2009

bré ranko holky..............co jste si naplánovaly na prodloužený víkend??Já tady mám celý víkend návštěvu - tak asi stihnu občas jen krátce nakouknout a ozvu se asi až v úterý...................tak se mějte všichni hezky a užijte si to co plánujete..................pa, pa

A co Ta Zuzka???Holky snad je to dobrý!!Ale kde je??

b.e.r.u.s.k.a
26. zář 2009

Ahoj Asmeen,já myslím že v sobotu a neděli tam nejsou,ale taky mi to tak jednou mělo vyjít a dr.mi řekl ať tedy přijdu šestý den a to vycházelo na pátek.Tak hodně zdaru,taky mě to brzy čeká a už se moc těším,tentokrát to musí výjít.Hezký den 🙂

teddyna
26. zář 2009

čaute vespolek.asmen:pokud ti kontrola vyjde na víkend,půjdeš v pátek nebo v pondělí a nebo o víkendu zajedeš do Brna-tam jsou pořád,páč dělají OPU a ET - ale musíš se telefonicky objednat.jak dostaneš ms a budeš vědět,na kdy ti kontrola vyjde,tak se podle toho hned zařiď a máš klid. dneska mám lehce uklízecí den,zítra trocha klidu a v pondělí netuším,co budu provádět.asi se sem tam poplácávat-co jinýho.

micinka22
26. zář 2009

Cau holku kde je ta ZuZka :((
Já jsem 2DC..hlavně že tedka mrcha přišla presne po 28 dnech 🙄 🙄 takže v uterý se musím objednat na další uterý na utz..no jsem zvedava jestli se do vanoc povede nebo co bude vubec že..

asmeena
27. zář 2009

Ahoj holky, zdravím při krásné neděli.
A když mi to vyjde na pondělí? Tak to budu muset do Brna? Já bych totiž chtěla,aby mě viděl celou dobu Machač. Ať nestřídám doktory.

teddyna
27. zář 2009

asmen,neboj - \machač ti kontroly naplánuje,aby ti vyšly k němu.a když nevyjdou do Olmiku,tak Machač přece ordinuje na klinice v Brně.takže když není v OL,tak je v Brně.neplaš předem - dopadne to dobře,uvidíššš.
byli jsme na výletě na zámku Hradec nad Moravicí - bylo super.až na to,že z Ostravy je přes ty prd..e spousta objížděk,takže jsme tam jeli asi hodinu a půl - hrůůůza!do toho se všichni vypravili do hypermarketů trávit nedělní odpoledne,takže cesty kolem těch hypermarketů taky ucpaný.za chvíli mi tu přijdou známí s šestitýdenním mimčem jen tak na pokec,tak jsem zvědavá,jak bude Teddy reagovat na mimčo v autosedačce.

capenka
27. zář 2009

ahoj holky
smen zjistili ti něco na tom imunu v Brně ? já jsem brala prednison a nezabral ☹ .tak možná už věřím ,že mají doktoři pravdu ,že je k ničemu,no ale budu ho brát dál ,snížili mi ho ted 2,5 mg,dnes jsem si musela vzít mega C,jsem 10 DC a sakra špiním.to asi po těch hormonech je rozházený ,a já se těším ,že začnem s tulením ,doktor mi říkal ,bacha ted už vám najede ovulace,a to je mi fuk ,aspon at se do vánoc povede.a jsou tam // čárky.jinak můj chlap,souhlasí přejít do Reprofitu ,aspon na poradu co dál
z takovýma jak jsem já si že prý nevědí rady 3 zamlklý a neví se příčina.
jinak ojednávají až na listopad ,což je pro mě akorát

asmeena
27. zář 2009

capenko: nezjistili nám nic, máme nejasnou neplodnost.
A já už se moc těším, že přijde za týden mrcha a najede se na stimulaci. Jsem ráda, že nemusím píchat injekce a budu stimulovat hlavně clostilem. Jen jsem zvědavá jakou po něm budu mít sliznici.

teddyna
28. zář 2009

hezké sváteční pondělí všem. dneska je tady docela hezky,chtělo by to na výlet.ale manžel spí po noční,takže něco podniknem až odpoledne.a když nebude výlet,tak aspoň dlouhá prochajda.potřebuju to jak sůl,kynu nějak moc rychle.chvílema mám pocit,že budem mít malýho boxera,co tam vyvádí.a zjistila jsem,že když dám ruku kamkoliv na břicho,tak se on snaží do ní trefit.to jsem teda nenazkoumala sama,ale četla jsem to kdesik,tak jsem to chtěla ozkoušet a fakt to funguje.třeba si jen tak dloube v podbřišku,ale jak dám ruku třeba na pravo,tak mě do té ruky dloubne tam.asi to fakt cítí - jak je to všude psáno.jo,je to něco mezi nebem a zemí.
asmen,tobě se to už blíží - je to taky super pocit že se už něco konečně děje,že? neboj,Machač je kouzelník - to platí samozřejmě pro všechny. a kde se nám všechny toulají?
Zuzo,napínáš - povídej,přeháněj - máme o tebe obavu!!!

micinka22
28. zář 2009

cau ..no snad je Zuzka ok :((..nikdo na ni telefon nema co 😔 😔 😔

Olomoucandy nejdete nekdo na ohnostroj do mesta?? my jsme chteli ale asi smolik ..mala je nemocna a nechce se mi volat tchany na hlidani na vecer:/(

certina
28. zář 2009

ahoj holky..........tak mám konečně prázdný barák 😀 😝 - jupí a trocha odpočinku..................

no taky mám o Zuzku dost obavy............taky stále koukám a doufám, že je vše O.K. - no ale kde teda je a proč se neozvala???Telefon na ni mám, ale jestli se něco děje, tak je asi blbé ji otravovat..............kdyby mohla, tak by tu snad něco napsala..........no já nevím???Jestli Mici chceš jí něco napsat můžu Ti na nic poslat číslo do IP??? ☹

No nic jdu si a chvíli natáhnout nohy hóre 😝

teddyna
28. zář 2009

tak jsme s manželem a hafíkem protáhli kosti na dlouhé prochajdě.jak jsme došli,tak dostal hafin večeři,já si udělala ovoce s bílým jogurtem a šli jsme zdechnout do houští.je to všechno nějaký náročný. nicméně,zbodla jsem bílej jogurt,4 nektarinky v něm a mám hlad jak vlk - no chápete to??????? 😠 dyť za chvíli budu jak otesánek jak se budu furt krmit.

donnald
28. zář 2009

Ahojte holky,

Mici mi na ohnostroj nejdem, ikdyž už 3roky si říkáme jak příští rok určitě půjdeme 😀 .
Bydlíme v paneláku v 6.patře a máme krásný výhled na ohnostroj i tak, takže to je ten důvod. 😉 .

Holky, jinak o Zuzu už mám strach.... ☹ Od pátku se sem dívám, kdy co napíše a pořád nic. Na druhou stranu si říkám, že je to jen tím, že neví kam dřív skočit ..... .

certina
28. zář 2009

Verun - taky se uklidňuju ttím, že Zuza nemá jen čas sem vlítnout, ale kdyby to tak jenom bylo..........kéž by 😨

Tak to máte hezké, že budete z domu pozorovat ohňostroj...........my co bydlíme teď tak na ohňostroje moc štěstí nemáme.......jen slyšíme většinou obrovské rány a tam na tu stranu nemáme dobré okna...........a co to vůbec je za ohňostroj???Že ho máte každý rok???

micinka22
28. zář 2009

Certin tak pockame az se ozve sama no:((
to je toto http://www.omecsvatehovaclava.cz/intro taky si rikame ze musiem jit..byly jsme na prvnim ročníku..pak to dva roky zaspali..letos sem to našla sice brzo ,ale nestihame no...

certina
28. zář 2009

jjjo - jo Mišo - snad se Zuzka ozve 😨

Tak to máte pěknou akci každoroční - to musí být supr pozorovat tolik ohňostrojů 😲 - to by se mi líbilo - nikdy nelením , když slyším ohňostroj a frčím se mrknout - pokud to jde.......... 😀

donnald
28. zář 2009

Tak holky, teď jsme viděli jeden a byl fakt krásnej 😉 . Kam se hrabe na to novoroční ohňostroj 😀 😀 .

teddyna
29. zář 2009

tož baby,kde to vázne při úterku?tady u nás v OV je zataženo,teplo nic moc - čili ideální počasí pro mě.nejsem zrovna vedromil. nicméně,od 04 nespím a žiju mezi záchodem a postelí.chytla jsem brutální průjem a nevím z čeho.takže jak jsem chtěla jet nakoupit,tak nejedu nikam,páč mám strach se vzdálil od WC.uvidíme do odpo,jestli vyrazím.ale teď se tady tak poplácávám a vypadám jak po noční šichtě.Teddy trpí se mnou,leží tu na gauči a spinká.nechtěl jít ani ven se vyvenčit po ránu.tak jsem ho musela násilím vystrčit.je to holt miláček.
no a ohňostroje - mě osobně to stačí na Silvestra.moc ty rachejtle nemusím,když si uvědomím,kolik peněz vyletí do vzduchu jen tak.

micinka22
29. zář 2009

ahoj holky
tak jsem se objednala na uterý a v pátek by mohl být pokus NO.2...
Teddy chudaku to znam..me s v tehu stridala brutus zacpa s prujmem...nemilé:/// tak si dej dietku a snad to prejde.-) ja rachejtle nemusim ...Silvest budiž a jedna akce za rok staci..nastesti u nas moc pres rok nestrily decka tak je to dobry..ve meste to bylo horsi..psi jsou z toho paf..tak jsem rada ze jsme v celekm klidne vísce .-))

teddyna
29. zář 2009

mici,našemu hafíkovi rachejtle nevadí,jak je ohňostroj na silvestra,tak na to kouká a nic neříká - naštěstí.co říkala kamarádka,tak svému pejskovi musí dávat diazepam,zavřít ho někam do sklepa nebo tam být s ním,páč se klepe a je vystresovanej.tak díky bohu za povahu,jakou má můj Teddy. před chvílí mi tchýně říkala,že řádí střevní chřipka,tak jestli mě taky nedoběhla.s manželem jsme včera jedli stejné jídlo a jemu nic není,tak z jídla to asi nebude.dala jsem si těhotenský čaj a zkusím pár piškotků a uvidím.ale teče mi z čela fest.jednak mi střeva hrajou nejspí národní hymnu a jednak mám hlad - tak si pak člověk má vybrat.a to jsem odpo chtěla jet do Hornbachu omrknout tyčky na záclony.nevím,jak u vás,ale dřěvěná tyčka na záclony 250cm stojí u nás v OBI 699 - to je hnus.za kus dřeva s kroužkama.takže to jsem odmítla a zkouším,jestli nebude někde levnější.

micinka22
29. zář 2009

teddy my koupily v Ikey ty kovový..ale my mame svetla a tycky na zaclony tak sladeny no .-))
Jo naši se taky nebáli..ale oni to psi okoukají od toho co se bojí..naše první to okoukala od zlatáka myho prvního..holt kreteni decka hazeli petardy za zadek..to není o povaze psa ale lidí že..takže z toho mel uz do smrti trauma:(( no a nase koza byl v pohode a taky ted zaleze do kouta kdyz se neco deje..jako venku kdyz strily tak zaleze domu..na prochazce nezdrha nebo tak..takze relativne dobry..no a nase retrivrice ma strelbu celkem v pohode ..ale taky ..jak ji vidí ..tak okamžite zbistri že se neco deje..kdyby ji nevidela je v klidu ://

donnald
29. zář 2009

Ahojte holky,
já se rachejtlí taky bojím 🙂.
Jednou v mládí jsem byla na Silvestra na půl noc na náměstí v Olomouci a už bych to v životě neudělala!!! Fakt šílený jak ti ožralci to záhezli hlava nehlava.

Holky, kde je ta Zuza.....................

certina
29. zář 2009

achoj holki................o Zuzu už mám fakt docela strach 😢 ☹

Já jinak taky rachejtle nemusím, ale když už někdo dělá pěkný ohňostroj - tak se ráda mrknu, ale raději z domu z okna............jinak s našim hafanem je to šílené, už jen když se venku zatáhne a začne hřmít......děs běs......a to ani nemluvím o nějaké střílení..............je to jen trocha slyšet a já musím zabednit celý dům, udělat tmu a teprv pak je to trocha lepší...........takže o silvestru ani nemluvím 😠 ☹

já právě dojela z shopinu a měla jsem dobrou ruku - koupila jsem krásné bodyčko s dlouhým rukávem i nohavicema celé krásně hnědé a s medvídkem PÚ.......krása a ještě k tomu medvídkovské ponožečky a dečku - samo, taky že s medvidkem PÚ 😉

já před týdnem byla na té genetice a řekli, že do týdny přijdou domů špatné výsledky - zatím nic - tak snad to bude dobré..........bojím, bojím........ 😖

micinka22
29. zář 2009

certin napis mi prosim to cislo na Zuzku..

a s testama si nedelej starosti..urcite je to dobre..volali by hnedka..
a super ulovky..ja se vcera na pude divala na vecicky..to je silkeny jak byly malinkaty...:((

certina
29. zář 2009

Mišo - máš ho v IP..........pa

asmeena
29. zář 2009

Ahoj holky,

tedy: snad to nebude chřipka, ale jen nějaké těhu příznaky. Chřipku bych ti nepřála, ale je pravda, že je toho teď všude plno. Nerada bych taky něco chytla před tou stimulací.
Holky nevíte jestli se můžu nechat očkovat proti chřipce v době kdy budu stimulovat? Jsem se zapomněla v Olmiku zeptat, jak jsem tam teď byli. V práci nám to nabízeli zdarma, tak jsem se před měsícem přihlásila a očkování by mělo začít asi za 14 dní.

Ještě nemáte zprávičky o Zuzce? Už jsem z toho taky trošku nervózní. Moc na ni myslím. Snad na nás nemá jen čas.

micinka22
29. zář 2009

asmeen ja nevim ,ale asi bych nechala očkování až po porodu .-) kurnik jsi mi připomkěla že musim na tetanovku..ale taky to necham až PO .-))

\Zuzka se boužel neozvala.. 😔

asmeena
29. zář 2009

a nemohli si vzít zuzku do špitálu? Nechci teda spekulovat, ale snad je v pohodě a hlavně mimiška.