Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
12. říj 2009

leni to víš, že mezi nás můžeš. Taky sis teda zažila. A s fertimedu si odešla na doporučení Teddy? Mě taky zlanařila teddy. Tak mi to vše krásně popsala jak to v Reprofitu chodí, že jsem neodolala a hned se tam objednala. A to jsem měla teprve 23.9. první pohovor a dnes už jsem dokonce po OPU. 😵
Zítra budu volat jak jsou na tom naše embryjka.

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

Ahoj Leni,vítej.Gratuluji k těhotenství,koukám,že jsi si prošla taky pěkným bojem,ale výsledek je super. 🙂

micinka22
12. říj 2009

Leni vitej ..tak to mas za sebou hafo teda...no tak snad to dojde ke zdarnemu konci 🙂))a to je krásny že máte adoptivního🙂 taky jsem uvažovala že do druhyho nejdu a adoptujeme..nakonec se sazime..ale treba tretí?.-)

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

Leni a za jak dlouho vám ta adopce vyšla?

asmeena
12. říj 2009

na chvíli se loučím a jdu se natáhnout. Jsem nějaká unavená.
A ještě jednou vám všem děkuji, že vás tady mám. 😉

lenka_s
12. říj 2009

Holky, díky za pěkné přivítání. Musím říct, že jsme s manželem nadmíru spokojeni s Reprofitem, opravdu ten přístup se nedá srovnat. Jsou tam laskaví, ochotní, což člověka uklidní. Myslím,že i dobrá psychika pomůže k úspěchu. My jsme měli slzy na krajíčku, jak nám ukázali embryjko před transferem a když jsme tam pak s manželem zůstali na sále sami. Prostě paráda. Asmeena a měla jsi košilku s žirafkou. My jo a povedlo se to.

Micinko, náš malej je úžasný, adopci vřele doporučuji. 29.10. jdeme na psycho pohovor kvůli dalšímu adopčátku. Jinak Luki je tak podobný manželovi, že lidé co to neví, tak tomu ani nevěří, že nebyl náš. Je fakt úžasný.

asmeena
12. říj 2009

leni, dej do albíčka nějaké fotečky malého 🙂
neměla jsem žirafkovou košilku, měla jsem pruhovanou, říkala teddy že budu mít zebřátka 😀

lenka_s
12. říj 2009

berusko: Čekali jsme celkem od podání žádosti 2,5 roku.

micinka22
12. říj 2009

leni Verca mela pruhovanou na trojcata .-))
a je to moc psychycky narocne vyrizeni adopce?? ty testy a tak? jsou prisni?? to je fajn ze bude dasli to budete mít tři raubíře co🙂
to je sranda že je tak podobnej..no u nas taky rikali jak je mala po manžovi(a nemuze byt .-) )

asmeena
12. říj 2009

mici: a jak to nese tvůj chlop, když mu někdo řekne, že je malá podobná na něho?

asmeena
12. říj 2009

jo a ještě se ptal Machač té paní co tam byla se mnou, kolik chce zavést embryjek? Tak mu řekla, že tři nebo dvě, tak jí řekl, že tři nezavádí. Takže mici, myslím, že ani já trojčátka míž nebudu. 😅 Budu ráda, jestli bude jedno životaschopné embryjko. Jedno mi stačí, ale dvojčátka bych brala.

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

Holky,tak už mám košilku s žirafkou 🙂 Můžeme vyrazit do boje

asmeena
12. říj 2009

berus: super, manža ti koupil?

lenka_s
12. říj 2009

adopce není moc náročná, samozřejmě ty psychotesty jsou podrobné, zkoumají tebe jako osobnost a také váš vztah, ale v poho. samozřejmě, to papírování je náročnější, než to všechno vyběháš, ale myslím si, že to za toho prcka stojí. Proto jdeme do dalšího. Nechceme, aby Lukášek byl sám. S těmi třemi dětmi to uvidíme. Necháme se překvapit, jak dopadne naše těhu a pak se rozhodneme.

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

Ne musela jsem sama,ale snad se mu bude líbit 🙂 Normálně Veru já jsem napnutá s tebou,jak vám to dopadne.Věřím že to klapne a my ostatní tě budeme následovat 😉

lenka_s
12. říj 2009

No nic, jdu si na chvíli lehnout a odpočívat. Jsem utahaná. Tak zatím pa. 😀

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

Leni tak hodně zdaru a další adopce nebude určitě třebas,tedy pokud nebudete chtít to třetí

micinka22
12. říj 2009

Veru tak myslim že i tři se daji zavest..viz smilers že 😀 😀 😀 😀 nebo se muzou jeste nejak podelit a budou 4 😀 😀 😀 no ja myslim že i ty dve by stacily🙂))
manža to bere v poho ..co nadela že.-) ted už je mala stejne po me tak už to nikdo nerika 😀 😀 😀 😀

capenka
12. říj 2009

jak vás tady dočítám ,tak jen na Repráč sama chvála než na Fertas,já bych šla do adopce ale už mám 38 tak asi už to nejde,ale koukám že se aspon v listopadu na pohovor těším,asi se budu snažit domluvit tu inseminaci ale z tím milionem spermiíí asi nepovolí ,ještě mě láká ten Nativ ale počkám Asmenko jak dopadneš

teddyna
12. říj 2009

Verčo,prď na doktorku.kdo ví,co to bylo za exotku. a jestli nás tady pročítá,tak bych ji chtěla vzkázat,že je více lidí co mají titul a netroubí to na počkání a tím pádem nedávají najevo svou nějakou nadřazenost.
Uvidíš Veru,dopadne to dobře.
Lenči,taky jsem tě ráda viděla. Asmen - Lenka je další utečenec do Reprofitu a taky ostravačka.takže už jsme tady 4 ostravačky - no kurnik,to budou srazíky 😀 . spácháme něco?? jak nakoukne čertina,tak se jí hned zeptám.a nebo spíše - má dojet omrknout náš kočík,tak se jí zeptám per hubam a je to.
Mici,ten cukrovkovej test je fakt hnus.ale přežít se to dá. přijde mi,že vyšetření starým Sobem nebo Holubem ve Fertimedu bylo teda fakt větší utrpení 😝

capenka
12. říj 2009

no mě řekli po telefonu -Á další utečenec z Fertimedu ,a mi vás máme dávat dopořádku,ani jsem nemukla ,měli pravdu.jinak já jsem utečenec z Prostějova 🙂

teddyna
12. říj 2009

Capenko,ono je jedno,odkud kdo prchne.hlavně,že prchne do správnýho hnízda - čili machačovskýho hnízda.
teda jak vás tady tak čtu,tak si připadám jak náborovej výbor 😀 . ale jsem moc ráda,že se vám daří a jste v Reprofitu spokojené. taky jsem tam odešla na doporučení kamarádek,co tam už byly a zadařilo se. za chvíli si jedu pro plenky s žirafama a pejskama.objednala jsem si jen 4ks od každého vzoru - to jen tak na machrování do postýlky a tááákkk. jo,Mici - a kdy to vypukne u tebe??nějak jsem to zazdila,kdyže bude další pokus?

inzulinka
12. říj 2009

Ahoj holky,
já bych se k Vám taky s dovolením přidala 🙂 . Do Reprofitu chodím už rok, diagnóza syndrom PCO a taky mám diabetes I. typu, takže jedno komplikuje druhé 😖 . Zatím jsme měli několik cyklů jen s Clostilbegytem a Pregnylem, 1x IUI a teď to budeme zkoušet podruhé.
Dnes mám folík 18x13, nevíte, kdy se provádí inseminace?! Kolik mm by mělo být? Na IUI chodíme do FN Olomouc, Machač nás tam objednává, prý je to jednodušší... Tak doufám, že když tam zítra bude volat (snad si tedy přečtě mail, který jsem dnes psala, protože telefon mi típal), ve středu na to nebude pozdě 😒 .

capenka
12. říj 2009

jo tak bych nemusela do Brna,to by nebylo špatný na inseminaci ,no uvidíme

zanny
12. říj 2009

Ahoj holky,zdravím vás a omlouvám se,že vám sem lezu,ale potřebovala bych trošku poradit..zítra jedu poprvé do Reprofitu-Olomouc a vůbec nemám zdání,kde to tam je.V Olomouci trefím tak akorát na náměstí,je to tam někde blízko?Dík a všem hodně štěstí 🙂 Jo a taky jsem přeběhlík..ze Zlína - a to hlavně díky vaší diskuzi a samé chvále,tak doufám,že budu spokojená.

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

Zanny a půjdete pěšky?

zanny
12. říj 2009

Ne Beru..přijedem autem od Hranic.

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

Aha tak to nevím,zda ti to popíšu.Já bych tě navedla,ale pěšky.

zanny
12. říj 2009

Beru,tak když necháme auto u náměstí,tak to není daleko?Já už bych se tam někde poptala.

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

Když sednete u Prioru na jakoukoliv tramvaj,tak pojedete jen jednu zastávku a hned vystoupíte.Potom přejdete cestu na druhou stranu a uvidíte ulici-kopec dolů,no a ten sejdete a po pravé straně budou obchůdky-a když půjdete dál,tak asi v polovině je Reprofit.Jsou tam zvonky a na ně zazvoníš a kdyby vám hned neotvírali,tak počkejte,sestřička může mít fofry.