Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
13. říj 2009

asmen,proč bych nemohla??? existují bezkofeinové kávy,ne? a slabá kofeinová jedna mě nezabije a líp chutná. zas nesmíme ty internetové "zaručené" rady tak žrát,že? je třeba si vybrat zlatý střed. v Porubě jsem teď každé úterý odpo.no a příští týden aj dopo,páč tam mám zubaře.takže příští týden si to fakt užiju.určitě se můžem sejít.cvíčo končí v 16 a je to kousínek od Tesca na Ukrajinské - RC Kaštánek.

asmeena
13. říj 2009

dobře, tak uvidím jak mi to dopadne teď po ET a domluvíme se. 😉

micinka22
13. říj 2009

Veru drzim palce at se vyvíjí vsechny krásne🙂

asmeena
13. říj 2009

už odpočítávám každou minutu, to čekání je strašné. Nevím co dělat. Číst mě nebaví, uklízet mě nebaví, jíst mě nebaví. Ach jo. Ať už si můžu zavolat. 😅

micinka22
13. říj 2009

Veru 😀 😀 😀 😀 jj je mi to jasny..cekani je desny...i kdyz ja na nic necekam a krome toho ze se porad cpu se mi taky nic nechce 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
13. říj 2009

tak ty už jíš za dva nebo za tři 😀

micinka22
13. říj 2009

boužel už celkem dlouho ..takže za jednoho 😅 😅 😅 😅

micinka22
13. říj 2009

Veru cekaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵

asmeena
13. říj 2009

já taky, to číslo co mi dal včera machač, že tam mám dnes volat mezi 13:00 - 14:00 je vypnuté nebo nedostupné. Aspoň tak mi to hlásí operátor. Tak ho asi zapínají jen na tuto hodinu, ale 13:00 už je. 😅

micinka22
13. říj 2009

Veru asi jim jdou blbe hodinky 🙂) tak zkoušej dál 😀 😀 😀

asmeena
13. říj 2009

Super, už to mají zaplé, ale bohužel už tam někdo diskutuje. 😀

jaja35
13. říj 2009

Asmi, jsem napnutá jako guma od trenek. 😅

asmeena
13. říj 2009

tak ze čtyř vajíček nebylo jedno zralé a jinak tři embryjka. Zítra mám volat jak se vyvíjí a možná transfer ve čtvrtek v 11:00 😀 😀 😀

micinka22
13. říj 2009

HAAAA super🙂)) vyborny takže ve ctvrtek budou dvojcata jo?.-))
my jedem asi taky do brna ve ctvrtek ..ale se psem na rentgeny 😀

asmeena
13. říj 2009

se mi ale vůbec nechce nikam jezdit, když hlásí to hnusné počasí. Máme letní gumy. Zkusím manžu přemluvit (pokud nebude teda pršet) ať přezuje.
Myslela jsem, že ten stres ze mě opadne, až mi řeknou výsledek, ale je to horší, teď se stresuju jestli se budou dál vyvíjet.

zanny
13. říj 2009

Asmeen,tak dobrá zpráva 🙂 neboj,ty tři budou OK a ve čtvrtek všechno klapne 😉 A co bříško,už v pohodě?

Jinak já v Reprofitu spokojená jako želva,dokonce jsem tam trefila 🙂 za 10 dní začínám stimulovat s minimální dávkou,takže paráda..Jo a ten doktor ze Zlína,co jsem k němu chodila už prý v Caru nepracuje..tak to mám radost.Machač jen kroutil hlavou,co mi to dával za šílené dávky.
A co Beru?Ta šla na dvanáct,tak snad dopadla dobře.

micinka22
13. říj 2009

Veru mužu te ubezpecit ze stres už te neopustí nikdy... 😀 😀 😀 😀 vem si že ted je to jen embryo a jak se citis...co az to bude prcek kterej ti na UTZ zamáva...pak mimčo ..atd... .-)

micinka22
13. říj 2009

Holky kde máme tu budoucí maminu??? není ona už pár dnu v porodce náhodou???

asmeena
13. říj 2009

mici: máš pravdu.

zanny: tak to je fajn, že se ti tam líbí a uvidíš, že to u vás půjde taky tak rychle jako u nás. 23.9. jsem měla první pohovor a dnes už máme 3 embryjka. 😵

micinka22
13. říj 2009

TAk sem zkoumala ze psala 8.naposledy..tak to nám asi za chvíly napíše že jsou doma ne?.))

micinka22
13. říj 2009

tak jsem zkoumala ještě vííícccccccccccccccccccccc
"Včera psala Beri, že se narodil Tomášek, 11. 10. 2009 v 19.40hod, 3,27 kg a 47 cm..""

Beras moc gratuluju k Tomáškovi 😵 😵 😵 😵 😵 at se má na světě krásně 😵 😵 😵

asmeena
13. říj 2009

a kde to psala Beras? A co porod dobré? Moc gratuluji. 😵

micinka22
13. říj 2009

našla sem to na nějakych sluníčkách..9 ji začly bolesti a 10 už jezdila i do porodky..takže celkem dlouhy..poslala jen sms ..tak snad nam pak napise uz sama víc🙂

asmeena
13. říj 2009

tak ta si to teda chuděrka asi užila, ale ještě, že už to má za sebou.

capenka
13. říj 2009

ASMENKO ,já myslím dobrý na minimálku,a hlavně že nemusíš do Brna ,že stačí zavolat né jak do fertasu,lítat tam,já už počítám dny kdy tam pojedem do Olmika,ještě vydržet měsíc,

capenka
13. říj 2009

zatím na mě jde virus v podobě ms 😀

asmeena
13. říj 2009

capenko: to uletí ani nevyš jak a už budeš mít také za sebou první pohovor v Reprofitu.
Jo s tím telefonováním je to super, do Fertimedu se muselo druhý den po OPU jet i když neproběhl ET. Nevím proč to taky nemůžou sdělit po telefonu, vím, že dodržují mlčenlivost, ale kdyby se domluvilo u OPU na nějakém kódu, který by se řekl potom při telefonování nebo nějaké heslo, tak by to snad taky šlo.

b.e.r.u.s.k.a
13. říj 2009

Ahoj holky,tak venku je děsně,konečně jsem dorazila domů.Doktor byl jako vždy skvěle naladěný a přál nám moc štěstí,že to už konečně musíme prorazit.No a my na to,že bychom taky už chtěli ten vysněný dárek pod stromeček.No a dopadli jsme tak,že mám pět krásně stejně velikých folíků.Asmeen na tebe nemám,ale snad v nich něco bude.Co to plácám,určitě bude 🙂 Dostala jsem léky a v pátek jedeme do brna.
asmeen moc gratuluji k 3 embryjkům,skvělé zprávy.
A beras,konečně to máš za sebou,velká gratulka,potom pošli fotečku.

asmeena
13. říj 2009

berus: taky super zprávičky, a dnes jsi kolikátý den cyklu? V pátek už máš OPU?