Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
21. říj 2009

lepsi je zavadet..latka je blíž tam kde ma byt..i když něco vyteče...

asmeena
21. říj 2009

no a teď jsem se v tom příbalovém letáku dočetla, že se v těhotenství užívá pouze v průběhu prvního trimestru a aplikuje se pouze vaginálně.

teddyna
21. říj 2009

asmen:když to zavedeš,je to bližší cesta tam,kde to má účinkovat.když to polkneš,je ta cesta delší.ale efekt účinku zcela stejný. střídat polykání a zavádění se může - nic na tom není. ono záleží i na tom,jak to kdo prožívá a jak kdo to bere. já jsem to moc neřešila,takže jsem si dycky zblajzla dvě lentilky a šla jsem dál. takže dělejte tak,jak uznáte samy za vhodné.nemá moc cenu se nějak přemáhat jen proto,že to někdo polykal a vám dělá lépe zavádění. co se mě týče,raděj polknout a mít klid.než chodit s vložkou mezi nohama,páč ze mě cosik vytéká.

b.e.r.u.s.k.a
21. říj 2009

asmeen,tak jsem z toho úplně ťulpachová 🙂

asmeena
21. říj 2009

teddy: ale v letáku je napsáno, že v době těhu pouze vaginálně. Tak jsem z toho blázen.

teddyna
21. říj 2009

asmen:v letáku je to možná psáno,nicméně i doktor ti řekne,že jsou případy,kdy se léky můžou polykat a užívat déle jak do prvního trimestru.letáky jsou všeobecná věc,takže se nevyplatí to zas tak řešit. a nebuď blázen a zas tak moc to neřeš,jinak se z toho zvencnceš. tudíš dělej sama,jak uznáš za vhodné - to jsem už psala.pokud chceš zavádět,zaváděj. Pokud chceš konfort,spolkni to a máš klid.

zuzka72
22. říj 2009

Asmen, já zaváděla a poté, co to furt ze mě teklo mi doktor doporučil to polykat, že to výjde nastejno. Teddy má pravdu, je tady náš doktor, tak jí věř. 😉

asmeena
22. říj 2009

jojo, věřím, v poledne si to zobnu a ráno a v poledne zavedu. Moc děkuji za info.

zuzka72
22. říj 2009

Tak holky hodila jsem do albíčka fotky toho mýho aktuálního pupku, tak mrkněte, ale je to autofoto, tak kvalitu tam nehledejte.

asmeena
22. říj 2009

zuzi: pěkně se ti už začínají kluci rýsovat. 🙂

teddyna
22. říj 2009

dobré ráno všem. Teda Zuzi,to kdybych tam dala já autofoto pupína,tak si myslíte,že čekám asi dvojčata ☹ .a to jsem,prosím,fakt měla žirafkovou a ne iháčkovou košulu 😀 . akorát už dneska fakt musím vyrazit a koupit nějakou těhu podrpdu.se mi dost hodně zvětšily prsa a moje kosticový podprdy mě tlačí do žeber jak blázen.takže už se vidím,jak lítám po centru Ostravy a sháním podrpdu na ty moje mega ceciny.včera si ze mě sestra dělala srandu,že mám vzít 40cm široký obinadlo,5 metrů dlouhý,tím se omotat a je po starosti.ty jo,jak závidím někomu,kdo má standartní rozměr prsou!no nic,jdu se zkulturnit a vyrazím do toho města,ať jsem brzo zpět.pak se zase ozvu

teddyna
22. říj 2009

no,tak nejedu nikam. v baráku ani noha,tak musím číhat. měl by každým dnem dojet kočár.tak ať tady někdo dopoledne je. tudíš to vidím tak,že nastartuju parní kachnu,kleknu na čtyři a jdu do koupelky vydrhnout spáry u dlažby.včera jsem vydrhla kachnout proutěný koš na mímo,tak ho ještě dneska vezmu vodou a hadrem.tož jdu na to,ať mám hotovo co nejdřív.

certina
22. říj 2009

Ahojte......Moni -tak dobře pořiď - a tu podprdu - co sis kupovala v tom schopinu už máš malou?? 😀

Hele Zuzi - tím, že jsme ve stejném tt - tak při pohledu na tvoje pěkné bříško - já tedy asi čekám trojčata 😝 😝 😝 😀 ..........a to jsem neměla košulku žádnou 😀

micinka22
22. říj 2009

Dobre ranko..
Verco jasne pokud ses v praci tak bych taky polykala..ale pokud by mi z toho bylo spatne nejak moc tak zavadela..je to indivindi🙂)jo a do pribalovejch letaku pisou hodne veci..se musi chranit vsim ty vyrobci..

Zuzko krasny brisanko..takovy malinkatý 😀 😀 😀 to sem mela tak v 10 tt s jedním miminem 😀 😀 😀 😀
tak pekne kluky krm!!!!! pribralas uz vubec neco???

Teddy podprdy sem nosila takovy ty sportovní ...bez kostic ..jen guma pod prsama.. jo a mlezio ti ještě neteče?? ja musela mit podprdu i v tehu na konci..a pak co sem kojila tak furt..silene mi to lezlo na nervy spani v podprsence:/((( ale mliko cakalo vsude ..desny..a manza se me nemohl ani dotknout..jinak byl mlíkotrysk 😀 😀 😀 😀 jo a kojici podrprdy mam a ani jednou jsem je nepouzila..ten tvar nejak nesedel a prislo mi to divni..je to tak mozna na pevny prsa ..na ty moje moc ne 😀 😀 😀

certina
22. říj 2009

Moni - tak už vidím, že jestli dnes kočár nedojede - tak to budeš večer asi pěkně mimo, co????Když ještě k tomu všemu musíš na něho čekat doma a nikam se hnout...........ale Ty to zase využiješ jinak, co??Třeba prací....tak se čiň a nepřeháněj to..... 😉

zuzka72
22. říj 2009

Mici, zhubla v nemocnici 4kg a doma nabrala 1kg, takže mínus 3.

juvik
22. říj 2009

Dobré ráno,

tak miminko jsem včera pochovala a poňuchňala, tak snad nějaké bacilky přeskočily 😵 Je to takový malý skříteček a je neskutečně klidná, oproti staršímu bráškovi o 100% 😀

Vidím, že jste tu řešily utroš - zavádění versus polykání. Já jsem 2x jen zaváděla, ale výsledek byl mykóza 😖...tak jsem se pak ptala a dr. říkal, že pak klidně polykat, že to vyjde nastejno. Tak jsem polykala, ale je fakt, že tak hodinu po jsem byla jak pod vlivem 🙂

Zuzi: máš krásný domeček pro mimísy, takový mrňavý zatím 😉 Ale to přijde, když si vzpomenu na švagrovou, která ma taky dvojčata, před porodem, tak to bylo fakt mega břicho. 🙂

Jdu taky něco dělat, nachystala jsem si toho dost, ale chuť nějak schází 😅

teddyna
22. říj 2009

Peti,ale houby malá.akorát mě ty kostice tlačí jak sviňa.no,pokud kočár nedojede,tak napíšu oné majitelce velkoobchodu,aby mi poslala číslo balíku,aby to mohli na centrále dohledat.bez čísla balíku nic neudělají. každopádně z toho velkoobchodu už opravdu nic neobjednám.
Mici,taky jsem přemýšlela nad tou sportovní podrdou,ale nevím,jestli na moji velikost "E" se ještě takovýho něco vyrábí.mlezivo mi zatím párkrát ukáplo jen z pravýho prsu - ten je větší. a to jen,když nemám podrpdu a sedím předkloněná.
Kurnik,se vám budu taky muset vyfotit,abyste viděli ten můj barák pro mimčo. to není domeček,to je přímo hacienda 😀 .jo a jak jsem nějak moc neměla celulitidu,tak ju mám snad aj na hlavě.je to hnus a hnůj!!!a to se mažu,kde se dá.

micinka22
22. říj 2009

teddy vyrábí se třeba XL.. vetsinou to nemaji uz na ty ABCD delany.. vsak se poptej a uvidis.-)
jo a me v tehu celulitida zmizela..zato tech poslednich 3 tydny pred porodem mi popraskalo bricho po pupek..hnus humus..po druhym jdu na plastiku kuže asi nebo nevim:/

certina
22. říj 2009

Juvik a u koho jsi byla chovat a ňuchňat 😀 ????

Jooo holky o celulitidě mi ani nemluvte - už si toho všim i chlap 😖 😠 hrůza...........budu muset se sebou po porodu fakt řádně něco udělat 😀 😝

Mišo - jakej si používala u Lili teploměr, když myla mrně????

micinka22
22. říj 2009

certin normalni digitál...ale my ho používali spíš na odplynatění než na měření..teplotu měla jen tedka jak ji píchla v lete včela :/

teddyna
22. říj 2009

no jo,Mici, ale nebude taková ta vietnamská XL ?čili ta,která odpovídá české 38 ? 😀 břuch mažu a zatím dobrý,ale teď to břicho povalí nejvíc do všech směrů,tak uvidíme,jak to dopadne.a po porodu tu založíme nějaký hubnoucí kroužek.budem se navzájem podporovat a je to.

micinka22
22. říj 2009

teddy ja měla taky břicho v pohodě:(( do 39TT 😢 😢 😢 😢 😢 sem si říkala super..není to tak děsný..a najednou rup a byly všude!!!!!!!!!!!!!!! 😔 😔 😔
tak ja u tamanu podprdy nekupuju 😀 😀 😀 normalne ve sportu ....ted jsem koupila takovy bolerka v Litexu po 40 kč..vyprodej 😀 😀 😀 ale jak jsem tlusta uz ted tak v tehu mi to nebude urcite:/me pomuze asi jen to obynadlo 😀

teddyna
22. říj 2009

v Litexu maj taky takový podrpdy?no vidíš,ten sport mě nenapadl. tož teda vběhnu do sportu a je to.ale až zítra,dřív to nestihnu. musím manžela donutit,abysme zajeli koupit přebalovák,lampičky do ložnice,látku na obšití košíku,molitan do košíku... a samozřejmě spousty kravin,který zaručeně nepotřebujem.
akorát je problém,že metráž je snad nedostatkový zboží.už šije málokdo a tudíš se metráž vytratila pouze do vybraných obchůdku.a navíc fest podrahla,takže to bude pěkná palba.

juvik
22. říj 2009

Certi, byla jsem u sestřenice, přijela na návštěvu k rodičům, tak nás pozvali na čumendu. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
22. říj 2009

Zuzi to je hezké bříško a vůbec nevypadá na dvojčata a hlavně 21tt,má to někdo štěstí,že nepřibírá. 🙂 Jináč dnes jsem vzala v praci utroš a mám pěknou motanici,hlavně,když stojím.No chudáci zákaznice,snad to na mně není poznat,ale koleg.zatím nic neříkali,takže to zvládám.

micinka22
22. říj 2009

teddy na MMB je silene moc metraze a ceny slušné!!!! Litex nee sem se sekla..Alpine sem myslela..Litex ma ..ale na pidikozi..

certina
22. říj 2009

Juvi - ahááá......
Mišo a zmizlo Ti to na tom břichu pak????Nebo už Ti to zůstalo???Všude právě píšou, že když se strie objeví, tak už nezmizí....a já už něco tenkého mám na prsou - tak jsem zvědavá - jak to bude dál......a taky mažu hlava nehlava.......... 😝 😅

micinka22
22. říj 2009

certin..nezmizí to nikdy 😔 😔 😔 😔 je to vybledle..ale je to tam a je to hnusny..

certina
22. říj 2009

hmmm - tak to se mám na co těšít........ 😒 ☹ 😕