Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
19. lis 2009

Kat byla jsem tam dnes.A právě tam mi dr.řekla,že si máme dávat pozor a určitě pár měsíců se nesnažit.Potom půjdu na napravování a až to bude ok,tak můžeme začít.Prý by se mohlo stát,že se nám sice zadaří,ale že má zkušenosti,že to špatně dopadá.Tělo prý na to není ještě připravené a může to být mimoděložní,nebo brzy potratím a pak bychom toho litovali. ☹ A co ty,kdy jdeš?

b.e.r.u.s.k.a
19. lis 2009

juvik dík za info,ale manžel má spermio ok

katapola
19. lis 2009

No vidíš, tak jsem měla pravdu🙂 Já se mám objednat, až mi přijde menses. Jenže nevím, jestli to vyjde dobře, protože od 4. 12. je v zahraničí.

b.e.r.u.s.k.a
19. lis 2009

No já mám zavolat až tak za dva měsíce,takže příští rok.Ty se máš vy už to budete mít za sebou a můžete se snažit.Ale snad i nám to uteče.No snad ti to vyjde.Nám říkala,že tam nebude koncem ledna.

asmeena
19. lis 2009

ahoj holky, tak naše blastocysta zůstala krásnou blastocystou (máme i fotečku 😀 ), prý se dnes nebo zítra začne rýhovat.
berus: taky jsem slyšela, že když začneš cvičit Mojžíšku, že by si neměla tak půl roku otěhotnět. Aspoň kamarádka, která to poctivě skoro rok cvičila měla. A teď v lednu bude rodit - počala přirozeně a přitom má jak imunologické, tak genetické problémy a byla několikrát na IVF i KET a vždy potratila. Teď už má to nejhorší za sebou.
Takže držím palečky, aby cvičení pomohlo.

katap: a vy teď chcete jít do minimálky?

irinka.j
19. lis 2009

Ahoj holky, tak vás tady dočítám...
Asmee, hodně štěstí, ať se mrňe uchytí...

katapola
19. lis 2009

Beruško, já cvičím teprve měsíc a půl a ještě nemám za sebou žádnou mobilizaci, protože ta moje první rehabka šla na neschopenku dva dny před mým objednaným termínem, tudíž jsem v tomto cyklu mobilizaci neměla. Začátkem prosince je to taky nejisté, jestli tu novou rehabku stihnu, když odjíždí do zahraničí, další cyklus to vychází na vánoce, takže taky smůla. Vypadá to, že budu 4 měsíce cvičit bez mobilizace☹, tak doufám, že po těch 4 měsících mi neřekne, že se dalšího půl roku nemáme snažit. Doufám, že menses přijde brzy (jaký paradox, co), abych tu mobilizaci stihla hned na začátku prosince.
Ano, Asmee, Machač nám doporučil minimálku, jen je teď na nás, kdy¨se rozhodnem do toho jít. Clostyl už mám nafasovaný.

katapola
19. lis 2009

Beruško a kolikrát máš ty cviky opakovat? Mi ta první rehabka říkala, že si mám postupně přidávat, ale nevím, na jakém počtu mám skončit.

b.e.r.u.s.k.a
19. lis 2009

Asmeenko,tak hezky Nelinku opatruj a za čtrnáct dní ať tu vidím skvělou zprávičku 🙂
Já už budu jen sem tam nakukovat,deptalo by mě to,že vám se daří a my nemůžeme.Ale všem vám to mocinky přeji.
Kat a vy se taky nemáte snažit?Já mám ty cviky začín od 20 a přidávat do 40.

katapola
19. lis 2009

Beruško, tak to si musím ještě přidat, některé cviky dělám 40x, jiné jen 30x, protože mě tolik nebaví 😠 Neptala ses náhodou, u těch cviků, co se dělají na levou i pravou stranu, tak 40x na každou stranu, nebo 40x dohromady?

b.e.r.u.s.k.a
19. lis 2009

Kat neptala jsem se na to,ale myslím že 20x na jednu stranu a 20x na druhou stranu,protože říkala,že každý cvik máme cvičit nejméně 20x a nejvíce 40x a to by to pak trvalo delší dobu.Říkala,že by to mělo trvat tak hodinu a půl,celé cvičení.No jsem zvědavá jaká bude ta mobilizace,potom písni ať vím co mě čeká.

teddyna
19. lis 2009

dobrý večer všem. Asmen-gratuluji ke krásné blastocystě Nelince. ať se pořádně chňapne a už nepustí ! máme za sebou první klokánkování - fotečku máte v albu.byla tam šikovná sestřička a hned se chopila foťáku a blikla nás.

jessica112
19. lis 2009

Dobrý večer, chci vás všechny pozdravit a ráda se k vám připojit. ☹

irinka.j
19. lis 2009

teddy, malý je nádherný, na těch fotkách vypadá jako velký chlap 🙂
jessi, vítám tě mezi námi, jsi nováček nebo už máš něco zasebou?

micinka22
19. lis 2009

Teddy jee ten je krasnej🙂) ani mi nepřijde na 1,5kg 🙂 krasne opálenej 😵 😵 😵 😵 me se ty deti se zloutenkou tááák líbí 😀 😀 😀 fakt se vám povedl..a gratulka k prvnímu poporodnímu setkání 😵 😵 😵

jessiko..smajlika zahod a hlavu vzhuru 😉

jessica112
19. lis 2009

Díky za přivítání.Jsem spíš takový nováček, před 2 lety FN olomouc,moc špatná zkušenost(ani k ET nedošlo) a teď od pondělí po ET v reprofitu u (Šťěpána) 🙂

b.e.r.u.s.k.a
19. lis 2009

Teddy,nádhera.Moc vám to s malým sluší.

irinka.j
19. lis 2009

Jessi, co jsi smutná? Jsi teď čerstvě po ET, tak držím palečky, bude dobře uvidíš 😉

b.e.r.u.s.k.a
19. lis 2009

no vidíš jessi,tak to se máš na co těšit a nesmutnit 🙂

jessica112
19. lis 2009

díky moc. Já jen že jsem se pokoušela psát už i v jiné diskuzi, ale nějak mě ignorovali, tak jsem nevěděla jestli mi tu někdo odpoví.

teddyna
19. lis 2009

holky,děkujem moc za pochvalu.snad bude vše OK a Vojtíšek bude přibírat.teď budem asi bojovat s kojením,protože se zatím nechce přisát.ale doktorka říkala,že mu mám dát hoodně času,aby se to naučil.

irinka.j
19. lis 2009

jessi, já jsem tu taky nová, pár týdnů a holky jsou tu fajn, podpoří, poradí...

b.e.r.u.s.k.a
19. lis 2009

Jessi kkoukám,že už jedno dítě máš a snažíte se o druhé.Co máš všechno za sebou?

zuzka72
19. lis 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Teddy-ten je překrásnej, moc Vám to sluší. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jessica112
19. lis 2009

dítě mám jestli se tomu tak dá říct. Je to mladý muž, v únoru mu bude 2O. V jeho 4 letech jsem se rozvedla a pak jenom pracovala a pracovala a na všechny chlapy zanevřela. Před 6 lety jsem potkala mého nynějšího manžela,opravovali dům a pracovali a pak se chtěli pokusit o mimčo asi tak před 4 roky. jenomže pak jsem dost onemocněla dá se říct nejhůř co mě mohlo potkat a mimi se muselo odložit. Léčba mi zničila všechny vajíčka a tak nám nezbylo nic jiného než darovaná. V FN olomouc jsme měli dárkyni která měla jen 2 vajíčka a to jsme na ni byli 2 příjemkyně. Přednost jsem dostala já, ale ty embrijka se vůbec nezačali vyvíjet, i tak jsme museli zaplatit dost peněz a odešli jsme s práznou. Řekli mi že tak za rok přijdu na řadu, jenomže věk nikdo nezastavíme a já už neměla moc času, navíc jejich jednání a chování no vůbec všechno nás odradilo. Pak primář co mě léčil mi doporučil Dr Machače a už se to rozjelo. A teď jsem tady mezi vámi. Trochu jsem se rozepsala... 😕

irinka.j
19. lis 2009

Jessi, tak snad se teď obrátí vše k dobrému, co jsem tu četla o Dr. Machačovi, tak je asi fakt dobrý. Já jdu na první konzultaci v lednu, tak pak budu popisovat své zážitky. 🙂

jessica112
19. lis 2009

přála bych to vyšlo! 🙂

irinka.j
19. lis 2009

Budeme věřit a doufat a za pár dnů se s tebou radovat. Je, já tu básním 😀

zuzka72
19. lis 2009

Jessi-vítej, konečně má věková skupina. Já si tu připadala, jako matka těch všech holčin. 😀
Jsem ráda, že jsi tu. Štěpán je machr. 🙂

jessica112
19. lis 2009

je fakt,že už nejmladší nejsem ale těším se jako malá holka 🙂 s váma všema. Všem přeji dobrou noc a krásné sny.Zítra zase kuknu,jak se všichni máte.